2118
Championship Manager 4
  • zaki
    #1
    sziasztok, várom a játékkal kapcsolatos hozzászólásokat!
  • narumon
    #2
    Okés. Mikor jelenik már meg? :P
  • zaki
    #3
    szerintem szeptember-október körül, de már nagyon várom.állítólag teljesen más lesz mint az eddigi sorozatok,igaz ez?
  • zaki
    #4
    már csak 110 napot kell várni hogy megjelenjen a játék...
  • Fehérember
    #7
    Nagyon várom már. Az ÉVSZÁZAD játéka.
  • Jabba
    #8
    Remélem nem +int az extrém összeállítások @ taktikák lesznek a nyerők
  • a.carkey
    #10
    XBoxra manager? HEHE!
  • zaki
    #13
    28-án jön ki a Demo.
  • zaki
    #15
    ha azelőtt le lehet tölteni, akkor azt írjátok már be ide légyszi, köszi
  • zaki
    #16
    Reggel 10-kor adják ki a Demo-t!!!
    Ez fincsi lesz!!!
  • zaki
    #20
    március 28-án jelenik meg (legalábbis a briteknél)!!!
  • zaki
    #21
    és péntekig kijön egy újabb demo (ha minden igaz)!!!
  • Danika
    #22
    KELL A DEMO?
  • zaki
    #23
    melyik?
  • zaki
    #24
    a 2.?
  • zaki
    #25
    na kijött a 2. demo
  • zaki
    #26
    már töltöm is
  • zaki
    #27
    KIJÖTT A CHAMPIONSHIP MANAGER 4!!!
  • Csacsi
    #28
    Csak 200 valahany mega, nem fake?
  • zaki
    #29
    asszem 29X15 mb
  • zaki
    #30
    nforce-n olvastam kb 1 órája
  • zaki
    #31
    csak azóta nem megy valamiért
  • zaki
    #32
    ha minden igaz 1 órán belül fenn lesz a sector-on
  • zaki
    #34
    mi a címe a dakotának?
  • zaki
    #36
    kösz
  • Coco
    #39
    hogy kell Dakotarol letoltejni,lecci magyarazzz el nekem vki 1szeruen,koszi
  • M.A.D.
    #41
    pénzért???? hány ilyen gusztustalan banda van Magyarországon? nem szép ez. 3 év felfüggesztett.
  • Coco
    #42
    kossz igy mar nem kell...orulet
  • Coco
    #44
    én nem mondtam hogy gusztusatalan,csak az hogy igy mar nem kell és mondjuk 1500Ft az nem kis pénz havonta+egy net amivel toltesz.....nem?
  • Csacsi
    #45
    Hogy a játékról is legyen valami:

    Szerintem sokkal jobb lett, mint az előző részek. Sokkal több opció van benne, főleg az edzések, és a taktika résznél. Sajnos még csaka demot próbáltam, szóval abban még voltak hiányosságok, remélem ezt kijavítják. Nem jegyzett meg sok mindent a program, ha egy másik képernyőre mentem, majd vissza, de ez remélem változott. A 2d-s közvetítés egész jó lett, csak kár, hogy az egész meccsett nem lehet látni, de azért így is figyelemmel lehet kísérni, hogy mi nem stimmel. Szerintem ez sokkal jobb, és átláthatóbb, mint a 3d-s próbálkozások, mert itt jobbna látom az összes játékosom helyezkedésést, és akkor tudom, hogy azt kell fejlesztenem. Minden helyzetnél lehet látni, hogy ki hibázott, és ki nem, és ha sokszor csinálja, akkor ki kell próbálni valaki mást a helyén.

    Az edzések sokkal kifinomultabbak lettek. Eleinte elég sok sérülés volt meccsenként, de miután saját edzéstervet állítottam össze külön a védőknek, csatároknak, és középpályásoknak, azóta kevesebb a sérülés, szóval érdemes saját edzéstervet kialakítani, és ha nem jön be, akkor változtatni rajta.

    Érdemes még a taktika részleteibe is belemenni, mert volt úgy, hogy úgy hoztam a meccset 3-2-re 2:0-ról, hogy csak épp hogy a helyezkedésekent állítottam, és emberenként külön állítottam be, hogy mit csináljon. Tehát a taktika minden eleme nagyon fontos szerepet játszhat.

    Ami még fontos, érdemes minél előbb beszerezni, jó fiatal játékosokat, és kinevelni őket, mert néha sokkal többet érhetnek, mint mondjuk a nagy a sztárok.

    Az edzők kérdése is fontos, hiszen, itt nagyon lehet látni, hogy milyen egy rossz edző. Először a kapusaimat rossz edző edzette, és 4-es 5-ös osztályzatot kaptak, majd utána szerezem, egy jobb edzőt, és megváltozott.

    A u21-es csapatnak is érdemes jó edzőt adni, mert akkor jobban fejlődnek a fiatalaok.

    Majd még íok.

    Jó játékot.
  • Coco
    #46
    egesz jo kis szoveg,kosz..most már még turelmetlenebb vagyok
  • zaki
    #49
    bazzeg, nekem már csak 1 fájl hiányzik, hogy meglegyen a játék...
  • Coco
    #50
    honnan szeded?
  • Coco
    #52
    elofizettel?
  • Iori
    #53
    Sikerült tesztelnem a gamet.Teljesen müködik az Immersion verzio,csak a hangot nem tudom hogy kell elövarázsolni...
  • zaki
    #54
    MEGSZEREZTEM A JÁTÉKOT
  • zaki
    #55
    legyen gyereknap: http://hdc.uw.hu/web/default.html
  • zaki
    #56
    bazzeg, most addig egyfolytában ezzel fogok játszani, amíg meg nem jelenik a Vice City
  • Coco
    #58
    honnan szedted le?
  • zaki
    #60
    amikor egy játékosnál rányomok a history-ra, akkor a career stats-nál elvileg meg kellene jelennie, hogy melyik évben melyik klubban játszott a játékos, és hány meccsen hány gólt szerzek egy táblázatban. Na ez nekem tök üres... Nálatok is?