2118
Championship Manager 4
  • Buddy
    #357
    350-re reakcio pls.
    igy mar erdemes elkezdeni /ujra/?
  • [Jakuza]
    #356
    Latod - latod, itt a hiba egy igazi manager jatekos nem igy kezd neki.
    Probald csak meg keves penzel a Conference ligabol egy kis csapattal.
    Akkor meg van lehetoseg mindefele epitesre stb jora.
    Ha elkezdesz egy nagycsapattal jatszani ezektol a lehetosegektol elbol elesel.
  • zaki
    #355
    én mindig elit csapatokkal indultam eddig, pedig már több éve manager buzi vagyok
  • [Jakuza]
    #354
    Mert ugyebar egy rendes Manager az nem az MU-val kezd neki a jateknak, hanem a Conf. Ligabol elindulva.
    Igenis tessek onnan elkezdeni, ne egybol nagycsapattal kezdeni, mert szvsz ugy nincs akkora elvezet a jatekban.
  • zaki
    #353
    mind1, majd kezdek egy új szezont a Villával
  • zaki
    #352
    ja csak olyan szar, felépítettem egy olyan csapatot, hogy nemigaz, erre kirúgnak a 7. év végén...
  • Buddy
    #351
    tulajdonkeppen ez igy megy a valosagban is....a real ki fogja rugni "del bosket", mert nem nyertek semmit...pedig edzokent nem lett rosszabb.....a leverkusenbol mar kivagtak toppmollert, hiaba a harom donto tavaly......ez egy ilyen sport.....nincs itt elrontva semmi
  • Buddy
    #350
    nekem most megvan a 4.03, 4.04, 4.05 es ez az injury fix, amit korabban beirt Jakuza, most ez eddig mennyire eleg?
  • zaki
    #349
    Jakuza neked mennyi a gólrekordod?
  • zaki
    #348
    különben sztem eléggé el lett b*szva játék. pl. nemm volt a régebbi Cm-ekben olyan hogy évi 80 gólt rúgjon a játékosom... játszottam a Man Utd-vel 6 év alatt 4 BL, 5 bajnokság, 3 Fa, 3 Liga Kupa, 5 Charity Shield, 4 Európai, és 4 Világkupa, aztán a 7. szezonomban nem nyertem semmit erre kirugtak
  • [Jakuza]
    #347
    Csakhogy annyit nem er.

    Added Slovakian, Indonisian, Hungarian and Ukraine leagues to the game taking the total to 43 playable leagues.
  • zaki
    #346
    más bajnokság is benne van, vagy csak a magyar?
  • zaki
    #345
    pedig nem sok, nincs 300 mega sem
  • [Jakuza]
    #344
    En sajnos nem tudok jatszani vele, mert nekem RIPem van es lusta vagyok letolteni az ISOt.
  • zaki
    #343
    te különben már nyomtad a magyar bajnoksággal? ha igen írjál már róla egy pár sort pls, kiváncsi vagyok milyen lehet!
  • zaki
    #342
    nem vágod mikor lesz patch crack?
  • [Jakuza]
    #341
    Nem tudom, csak egyet tudok, hogy van benne mar magyar bajnoksag is.
  • zaki
    #340
    ez a patch még ki se jött hivatalosan? mert a sigames.com-on nincs
  • [Jakuza]
    #339
    CM4 Injury Patch FIX
  • [Jakuza]
    #338
    Amugy itt talatam egy Injury Patch FIXet.
    CM4 Injury Patch FIX
  • [Jakuza]
    #337
    Azert nem tudod feltenni, mert a registryben nem talalhato a Sports Interactive LTD bejegyzes.
    Inditsad el ezt a registry patchet es jo lesz.
    Registry Maker for CM4 patch
  • grebber
    #336
    Szevasztok!!!Nekem a Championship Manager 4 4.0.1-es van meg.Letöltöttem a 4.03 4.04 4.05 4.06-os patcheket Hogy kell feltenni őket?
  • grebber
    #335
    Szevasztok!!!Nekem a Championship Manager 2001-2002 3.9.60-as van.Fel akartam tenni a 3.9.68-as patchet de nem történik semmi.Azt írja ki hogy reinstaláljam.Aki tud kérem segitsen!!Előre is köszönöm.
  • [Jakuza]
    #334
    Felteszem, akkor kb 1 - 2 hetig ide.
    De azt elore kijelentem, hogy csak eredeti CM4el megy, mert az exe nincs feltorve.
    CM4 4.0.6 Patch (Telepito nelkuli valtozat - UnCracked)
  • Csacsi
    #333
    Én nagyon megköszönném, ha feltöltenéd valahova egyben az egészet, akár mailben is jöhet a cím, ha nem publikus, mert nekem még a patch sincs meg, nemhogy a crack. Előre is köszi.
  • [Jakuza]
    #332
    Egyenlore semmit, megkell varni a 4.0.6os patchet, abban mar javitottak ezt a hibat.
    Csak egyenlore jo cracked exe nincs hozza.
  • Buddy
    #331
    hopp.....ide is bekerdezek : mit tehetek azellen, hogy a gep nem vigye serultre a jatekosaimat ilyen 3-4 honapokra......fel csapat halott, es ha egyszer belezuhansz a godorbe, onnan nem josz ki
  • zaki
    #330
    milyen az új patch?
  • [Jakuza]
    #329
    Akinek kell a crackelt 4.0.6 az innen leszedheti.
    CM4 4.0.6 Cracked.EXE By Adakiller

    Ha esetleg a kibontott patchel egyutt kene valakinek az szoljon , mert mar megcsinaltam es felteszem akkor a netre.
  • zaki
    #328
    az ki?
  • zaki
    #325
    egyébként akinek már +van a magyar liga, az ossza már meg velünk a tapasztalatait, hogy milyen!
  • zaki
    #324
    biztos majd ki fog jönni egy patch crack
  • M.A.D.
    #321
    Nem veszekszünk.
    Inna meg Ő egyszer fél liter konyakot. Kiváncsi lennék, mit csinálna.
    Amúgy, nem vagyok szélsőjobbos.
    "Szövetségbe forrt, szabad Köztársaság....":)))
  • zaki
    #319
    ne veszekedjetek már tök felesleges
  • M.A.D.
    #315
    Szerintem se jó ez a stílus, de fél liter konyak után az ember néha mást érez, és mást ír.:))
  • Ramza
    #314
    Nyugi, lesz utánpótlás "magától" is.
  • M.A.D.
    #312
    Seggarc? Na, idefingok neked a pofádba valamit, Te kis szenny, efkágépés. :)
    Ja, és mégvalami. Ismered a CM4-et?
    Bocsi.
  • M.A.D.
    #310
    te hány éves vagy? 10? basszon meg az OrbánKormány
  • M.A.D.
    #309
    letöltöd.
    gondoltad volna?
  • zaki
    #307
    van már editor a cm4-hez?