2118
Championship Manager 4
  • Morfeo
    #261
    Hi!Mi haverokkal multiba nyomjuk a gémet és nállam állandoan más eredményt mutat mint náluk, és amit náluk ir az az igazi eredmény!Nem tudjátok ,hogy ez mitöl lehet?
  • M.A.D.
    #260
    4.0.4-es patch??? Már a múlté.:)
    4.0.5-ös az új. Van hozzá nocd crack is.
    Tegnap tettem fel. Kibontva 195MB! Ja, kettő van belőle. Egy nodata-s is van. Az kicsibb.
  • zaki
    #258
    nem tudja valaki, hogy létezik-e a CM4-hez Editor?
  • inaki ramirez 1
    #257
    jaja álitolag tényleg kel a 4.0.4 es peccs csak hát 45 mega....
    de remélem sok bajt orvosol...
  • M.A.D.
    #254
    Patch 4.0.4-amúgy is kell, mert nagyon sok hiba lett javítva.
  • M.A.D.
    #253
    nálam minden full-on van. tehát nagy adatbázis, de 5-10 mp. alatt megvan! :)
    AMD Tbird 1.2Ghz, 768MB DDR, Gef3ti200 128MB, Maxtor 40GB -5400.
  • Nasheem
    #252
    A lassúsága nagyban függ attól, hogy mekkora adatbázissal játszol. Valamit lehet rajta gyorsítani, ha visszafogod 1-2re a választott bajnokságok számát. Csodák persze nincsenek. Nekem 2 GHz-es procival 256 MRammal (igaz gagyi videokártyával, de bebaszna ha ehhez jobb kéne), de hosszú percek telnek el lépésenként. Pedig csak Serie A-Premier League párossal játszom.

    Nekem egy idöre el is ment a kedvem az egésztöl. Vissza a TCMhez.
  • grebber
    #251
    Hol lehet letölteni a Championship Manager 2001-2002-höz adatbázis frissítést és hogy kell használhi?Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • grebber
    #250
    Szevasztok!Egy honapja letöltöttem a Championship Manager4-et.A kérdésem az hogy alapból ilyen lassú?Mert a 2001-2002 az fényévekkel gyorsabb volt.Esetleg valamilyen Patch kell hozzá?Aki tud légyszives segítsen!!
  • a.carkey
    #249
    A QPR az örök "szerelem" :)
  • M.A.D.
    #247
    :)) Így igaz! Abban van a játékélmény (meg a HT-ben).
    Amúgy, igen. A Florentina 1 hete jutott fel abból a csoportból, amit írtál. 35 ezer néző előtt. Mindenkori osztálycsúcs.:)
  • Csacsi
    #246
    Én is alulról kezdem mindig a dolgot. Most jelenleg Az angol 3rd division-os Hull Cití csapatát igazgatom. Az első szeszonban megnyertük a bajnokságot, és feljebb léptünk, most tartok a második szezonnál.

    Aztán majd ha kijön a patch, megoldódnak a financial problémák (angoloknál nincs, olaszoknál viszont van.), akkor elkezdek egy játékot, a még most is hiányzó fiorentinával, aki azthiszem florentin viola néven játszik, az olasz c2/b-be. Szóval Én is kis csapatokkal szeretek játszani, és tehetségek után kutatni, mint már felfedezetteket igazolni, minnél drágábban.

    Sokkal izgalmasabb az, mikor akár 2 órát is szöszmötöl az ember, hogy találjon, egy jó fiatal, tehtséges játékost, hogy aztán abból esetleg egy bl győztes legyen....

    Az igazi játékélmény ebben van.
  • M.A.D.
    #245
    én a conference-ben kezdtem az örök szerelmemmel Northwich Viktoria. legalúlról érdemes kezdeni. úgy az igazi.
    mi értelme van rögtön egy nagycsapattal???
    ezt sosem fogom megérteni. de mind1.
  • Csacsi
    #244
    A héten fog kijönni a legújabbb patch. Ebben benne lesz a financiális problémákra a megoldás. Bár ahogy látom neked ez nem kell, mert -40m adósság, az nálam 40m pluszt jelent, szóval, akkor jól álsz. :)

    Szóval eddig két patch jött. Enchatment pack 1,2.

    Le tudod tölteni őket a hivatalos oldalról.(sigames.com)

    Mivel boltban vetted gondolom, crack nem kell hozzá. Ha mégis kérné a cd-t, és a boltban sem veszik vissza, akkor www.gamecopyworld.com-on találsz mind a két patchez cracket.

    Remélem tudtam segíteni.
  • M.A.D.
    #243
    Melyik patchra goldoltál?? A legutolsó 4.0.4-esre?
    Kijött már 1 hete hozzá (csak egy orosz! crack oldalon láttam idáig) a NOCD exe is.
  • Coco
    #241
    egy pontos urlt léccives mert nem akar lejönni,vagy ln vagyok ennyire hülye...? :)
  • Coco
    #240
    köszi
  • Iori
    #239
    www.cmgamer.com ha jol emléxem
  • Coco
    #238
    Van már hozzá editor?Ha igen mondjatok egy cimet légyszives.lehet hogy sokan kérték de nem nagyon láttam..
  • inaki ramirez 1
    #235
    JÉZUSOM.........

    vazze én el se kezdem....
    ezt a szart!!!!!!
    :(
  • Iori
    #234
    köszi az infokat

    A szponzorra én is gondoltam...
    Ilyen téren a TCM jobb mint a CM...
  • Iori
    #232
    pénzt hogy lehet csinálni BL szereplés kivételével?
  • inaki ramirez 1
    #230
    hát gondolom mint a cm 3-ba....
    de nem tudom még nem kezdtem el vele jáccani......
  • snoopdogydog
    #229
    Hellosztok!
    Hogyan lehet a programba válogatottal lenni??
  • inaki ramirez 1
    #228
    nagyon siettek a készitők........
    :(
  • inaki ramirez 1
    #225
    HI
    a 4.0.4 nél van má ujjabb peccs?
  • zaki
    #224
    úgyhogy ne nagyon várd mostanában
  • zaki
    #223
    hát, szerintem arra még bőven várni kell...
  • inaki ramirez 1
    #222
    van már valami hir a magyarrositásrol???

  • zaki
    #221
    hajrá...
  • inaki ramirez 1
    #220
    nos urak...
    az emlitett program Refreshlock,egy másik változatával seikerult valamit elérni...beálitottam 85 herzre és a cm4 elindult 75 herzen!!!!!!!!
    szoval haladunk haladunk....
  • PetruZ
    #219
    Nálam nem jelentkezik ez (Ti4200, XP+SP1 angol, v41.09 a beépített refresh állítóval). A CM4 is gond nélkül fut, biztosan nem 60Hz-ben, mert azt észrevenném (17"-os Samsung, alapból 85 Hz-en megy a desktop, de refresh-sel nem volt még semmi gond DX/OGL alatt).
  • Joke
    #218
    Ezt monmdtam én is, de nem jött össze!
  • MSGT
    #217
    Hali!Sajnos a játékok nem igazán tudják kezelni a monitor frissítésének beállításait ezért inkább én egy külön progit ajánlok beszerzésre! Pl: Refreshlock! Ezzel a monitorod frissítését tudod meghatározni hogy adott képfelbontáson mekkora legyen mindig a monitor képfrissítése! Enyittudtam segíteni! Amúgy én is ezt használom és bevált!
  • inaki ramirez 1
    #216
    ja ja de én a 00/01 essel jáccok lassan fél éve frissitet adatbázissal...

    meglássuk,csak majd lesz vmi......
  • zaki
    #215
    játssz a 01/02-essel, és frissítsed az adatbázist
  • Joke
    #214
    Én is sajna!
  • zaki
    #213
    akkor passzolok...
  • inaki ramirez 1
    #212
    ja a legujabba detonator...
    de semmi...
    bááár pld as civ3-at is 75 herzen adja.....
    a fene se érti.....
    ezt!
  • zaki
    #211
    frissítetted a videókártyád driverét?