Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12739
Én személy szerint rühellem ezt a táncot...erre élvezkednek a tinik??? ehh...

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

JAST
#12738
diumvisu

thx 2 Carti

xotyi
#12737
Above and Beyond - Tri-State (2006)
Tracklist:
01. Tri State
02. Stealing Time
03. World On Fire
04. Air For Life
05. Can't Sleep
06. Untitled
07. Liquid Love
08. In The Past
09. Alone Tonight
10. Good For Me
11. For All I Care
12. Indonesia
13. Home
<#whatever>

Trance&Friends nothing more..

JAST
#12736
dijungdzsiú nincs meg? (roxy rádiós kérés. legjobb! csinálok belõle poén mp3-at ha lesz idõm)

desigo
#12735
jááááájjj

minnél jobban csinálod annál több csaj jön😊))))
#12734
találtam egy igazi különlegességet 😄DD

link -> Aktív TV -> február 28. -> Spy Tánc

akkora szövegek vannak benne, szakadtam <#nyes>

JAST
#12733
lost language lemez, ennyit tudtunk meg róla :/

#12732
Ha már szóba került a Schulz video akkor megkérezeném h nem tudja-e esetleg valaki h milyen zenével kezdõdik (amikor még a boltban rákeveri a remember me-t). Hmm esetleg valaki tudja??
JAST
#12731
+on

JAST
#12730
ott hallotta biztos. nálunk az 1ik gépen kane - rain down me van meg iesmik... 😄

#12729
milyen suliba jársz? 😮

akyyy
#12728
Deep Dish - Dreams (Tocadisco remix)
ez megvan e valakinek😮OOOO suliba volt a gépen és vháá

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

JAST
#12727
nem eccerûbb leszedni trancetream oldaláról? 😄

JAST
#12726
a jövõhét tartalmából (kis önreklámozás):
Hétfõ este indul új mixmûsorunk Inpieces és Reb-el közösen az etn.fm 3-as csatornáján Drift Terminal címmel. (21:00-0:00)
Kedd este a Balaton rádióban csapjuk a zajt Danny Larson haverommal, úgyhogy aki a balaton környékén lakik és a rádiót hallgatja az biztos megtudja milyen egy prog-progtrance-trance 3 óra. Elvileg lesz interjú is, bejelentjük a következõ Midnight Journey idõpontját is...
Mindezek mellett ha minden igaz hamarosan 1 videófilm is készül a trancerõl és annak magyar helyzetérõl. A videón majd feltûnik Christian Slater és én is (meg még mások is), ha adja a hálózat tv akkor feltétlenül szólók 😉

desigo
#12725
Dcn fent van a videó.
king13
#12724
lehet, én mondjuk csak a videóról tudok, régebben felkerült egyik oldalra

őőő

JAST
#12723
videóval együtt van fenn 1 anyag, de lehet kiszivárgott a full mp3 is...

#12722
akkor le vagyok maradva, nem találkoztam még vele

king13
#12721
fönnvan az 😊

őőő

#12720
nemhinném h fönnvan

VinylToy
#12719
az internetrõl

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#12718
csao mki, látom képben vagytok zeneileg 😄 szal egy kérdés: honnan tudnám letolteni Markus Schulz Blade Clubos mixet? koszi elore is.
Matthew Prosac
#12717
Airwave - Sky Blues (Icarus Mix)
überzsír4!!!!!!!

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#12716
Tárgytalan már 😊

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

#12715
Karen Overton - Your Loving Arms (Club Mix)

Akinek esetleg megvan dobjon 1 PM-et please! 😊

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

franc0
#12714
tényleg nem, remélem rögzíti valaki

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#12713
aznemgyenge <#wow1>

JAST
#12712
hja hát akkor jah nem lesz tömegnyomor legalább 😛

franc0
#12711
most esik le hogy üti a médéjt, tömegileg mégse annyira alap?

Line-up:
Nagyterem (techno): Hot-X; Coyote, Igor Do'Urden
Kisterem (progresszív): Dandy, Kühl, Blackman
Lounge terem (trance): Reb, Inpieces, Lacknock

a teknó-szakasznak jó éjszakája lesz...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12710
szombat estére csemege az etn.fm! Intuition Winter Event!

23:00-00:30 Orkidea
00:30-02:00 Andy Moor
02:00-04:00 Menno de Jong vs Jonas Steur
04:00-05:00 Airbase

franc0
#12709
máshol folytathatjuk az eszmecserét ne offoljunk ennyit

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12708
passz zeneileg mennos jobb lesz sztem, tömegileg home alap.

desigo
#12707
pedig tudod hány nõnapi buli van ma...
franc0
#12706
ha rendelkeznék ilyennel gondolod postolgatnék éjjel 11kor? 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

desigo
#12705
épp aktuális lenne...
hol lehet jelentkezni?
franc0
#12704
egy feltûnõen magas pipit hosszú izmos combokkal 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#12703
hm, igazán felkeltetted az érdeklõdásemet

ha barátnõmmel meg akarom szerettetni a stílust akkor ezt ajánlod vagy a mennot?
arról nem is beszélve hogy csajoknak ingyenes

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12702
márc 10 - home - dekay
márc 11 - újvár - trance sensation

desigo
#12701
és most hétvégére mit ajánlasz?😊
Matthew Prosac
#12700
dc++
amúgy egyszer is elég megköszönnöd

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

JAST
#12699
03.18. Home 3. teremben: Reb, Inpieces, Lacknock
1000 Huf, csajoknak ingyenes.

#12698
SZEVASZTOK SKACOK!

NINCS MEG VALAKINEK A (DISCOBOYZ-FOR YOU)CÍMÛ ZENE?

MEG KÖSZÖNNÉM KISZEDNE 1 SZORULT HELYZETBÕL+MEGKÖSZÖNNÉM!

HA V.KINEK MEG VAN AZ LEGYEN SZÍVES KÜLDJE IDE :djdiablo222@gmail:com

kÖSZI MINDENKINEK CSÁ!
#12697
<#law>

robotnyk
#12696
Visceral tényleg jó
JAST
#12695


asszem ez kimarad 😄

#12694
Nna, majd megsasolom, köszi. <#vigyor3>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

desigo
#12693
<#worship><#worship>
EOX
#12692
Garfieldnak:
Robert Nickson feat. Elsa Hill - Close Your Eyes (Vadim Zhukov Remix)

Retteketet

VinylToy
#12691
Baaazzz már a zene is idegesítõ ami az oldal alatt szól :C
Nem az én világom, de ez a "ha jó zenét akartok" kicsit túlzás is szerintem.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#12690
Emberek, ha jó zenét akartok akkor go a www.suckee.tvn.hu -ra.
Minden nap a legfrissebbek vannak fent. Onnan töltsetek. Gyertek a fórumba és regeljetek. Cím: http://www.suckee.tvn.hu