Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAST
#12639
05.26. Above & Beyond @ Blade

Matthew Prosac
#12638
héhéé ez az én aláírásom!

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Alien
#12637
House-ból ami most nekem nagyon bejön az ez két a szám:

Dancing DJ's vs Roxette - Fading like a flower (hardino mix) illetve

Glamarama - Girls Just Wanna Have Fun (Extended Vocal Mix)

nagyon jók szerintem 😊

JAST
#12636
apropó kinek volt szerencséje sterby meg zola zenéjéhez?
Queen of Chinatown.
egész kellemes house vagy mi, na persze nem fogom kiírni.

JAST
#12635
<#fejvakaras>nemértenek ezek hozzá<#shakehead>

franc0
#12634
"A remix lószar se. Mondhatom nagy dolog újrakeverni, meg telerakni csillogóvillogó effektekkel egy olyan számot, amit nem is te játszottál el."

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

robotnyk
#12633
látom többek velõs aláírásokkal gazdagottak, így fejlõdik a világ =)
JAST
#12632
gondoltam írok 1 listát topikcímhez méltóan:

Benz_And_MD-Visceral-Vinyl-2006-MNS
Solarstone_and_Jes-Like_A_Waterfall-CDS-2006-TSP
Judge_Jules-So_Special-Promo_CDM-2006-USF
Randy Katana - Play it Louder
Sean_Tyas-Mirella_EP__Incl_John_Askew_Remix-Promo_Vinyl-2006-TGX
LNQ-Tired__You_Can_Trade_Me_For_Something_Good-Promo_Vinyl-2006-TGX

idõ ték 11:11

franc0
#12631
hiányoltalak :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12630
😄

robotnyk
#12629
nahát, a WoW miatt kimaradtam a legutóbbi electroarc/rest of the world háborúból, szomorú vagyok. -.-
JAST
#12628
VA-Armada Promo Music Service February 2006-Trance Edition-2006-B2R <#vigyor>

JAST
#12627
olyan sokáig? 😛

#12626
Holnap este Solarstone,jövõhéten Airwave a GDJB mûsorán 😄😄

Ramadamammy rapidrandi

#12625
De szerepelt az elején 97 másodpercig!

Ramadamammy rapidrandi

JAST
#12624
nem tóm lehet Zotyó szídta akkor Sándort vagy vki más mesélte.

Matthew Prosac
#12623
hozzáteszem amit azon a bulin csinált Sander azért megõrültem, a G&D utánna nálam már csak szinte levezetés volt... mint a szex utáni cigi <#vigyor>

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#12622
mit kellene róla mesélni? akkor se volt rossz, mostanában meg kifejezetten tetszik az az elektrós vonal amit visz

JAST
#12621
akár 😛

Matthew Prosac
#12620
azthiszem tudnának mesélni páran arról a kleinenberg g&d estrõl valahol ott siófok környékén volt a buli[/b]

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

JAST
#12619
kleinenberg az olyan mint dekay évi 2x biztos jön.

azthiszem tudnának mesélni páran arról a kleinenberg g&d estrõl valahol ott siófok környékén volt a buli... (eddig se akartam menni sándorra nade azokután meg...)

franc0
#12618
annyira dühítõ ez a "szervezettség"
pl kleinenberget be se reklámozták szvsz
jó mondjuk egy dokk amúgyis tele van, de mégis...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

desigo
#12617
tényleg nem õ volt😊<#wow1><#nevetes1><#nevetes1>
JAST
#12616
oda megy a fél banda menno elõtt. de nem értem pete mér akkora sztár. tudatni kéne velük hogy a filmben nem pete jáccotta a trancet 😛

franc0
#12615
mostlátom márc 14 még pete tong is. jó hogy így egymásra szerveznek :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12614
valóban, jó hogy kinõtték a nádsíp stylet de nem értem hogy éri meg nekik évi 3 dupla cd re az összes zenének jogát megszerezni. ennyi erõvel armin is csinálhatná... érdekes.

EOX
#12613
Amíg ilyen jó mixek, jöhetnek😊

Retteketet

JAST
#12612
CD 1 – mixed by Pedro Del Mar

01. Ferrin & Low - Breeze (Original Mix)
02. York - Mercury Rising (Diver & Ace Remix)
03. Alan Bremner & Julie Thomson - Last Goodbye (Stel Remix)
04. C-quence - Endorphine (Original Mix)
05. Luminary - Amsterdam [smith & Pledger Remix)
06. Nic Chagall - Monday Bar (Sunset Remix)
07. Above & Beyond - Alone Tonight (Original Mix)
08. Hiver & Hammer - Fusion 2006 (Carl B Mix)
09. Ronski Speed With Stoneface & Terminal - Drowning Sunlight (Vocal Mix)
10. Carl B - Solitude (Original Mix)
11. DJ Tatana - If I Could (Ronski Speed Remix)
12. Santoz - Pictures (Original Mix)
13. Solarscape - Alive (Ronski Speed With Stoneface & Terminal Vocal Mix)
14. Sasha Da Link - High Tension (Original Mix)
15. Marco V - False Light (Extended Mix)
16. TBA - 1998 (Magic Wave Remix)
17. 2 Trance - In My Dreams (Alex Morph vs Woody van Eyden Remix)
18. Peter Dafnous - Sweet Deception (Original Mix)
19. Galen Behr & Robert Burns - Till We Meet Again (Galen Behr Mix)


CD 2 – mixed by DJ Shah

01. Brian Laruso - Seminyak (Original Mix)
02. Deepsky feat. Jes - Ghosts (Original Mix)
03. Interstate - Remember Me (Shawn Mitiska & Tyler Miclaud Remix)
04. Soldout vs Nova - Maybe Tomorrow (Afrikamama Mix)
05. DJ Fire - Summermorning (Original Mix)
06. Sunsea - Light The Fire (Balearic Session Remix)
07. Armin Van Buuren - Who's Watching (Remy Remix)
08. Shah & Laruso pres. Global Experience - Zanzibar (Original Mix)
09. Shane54 - 1000 Lullabies (Original Mix)
10. LNQ - Tired (Original Mix)
11. Airbase - Escape (Original Mix)
12. Gareth Emery - Between Dreams (Original Mix)
13. Steven Liquid - The Longest Way (Original Mix)
14. North Dakota - Reflection (Magic Wave Remix)
15. Magic Wave - Escape From Absolom (DJ Shah's Intro Mix)
16. DJ Spoke - Fall To Pieces (Dub Mix)
17. Tiesto pres. Allure - The Love We Lost (Original Mix)

1 éven belül a 3. dupla melómánia vaze.

JAST
#12611
<#vigyor2>

franc0
#12610
hát, sztem nem csak feszegeted hanem fejest ugrottál a közepébe 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12609
alap

JAST
#12608
akkor meg mér nem szólsz he?

#12607
b&j közös fotó? eheh

#12606
õõ, én már több mint 1 hónapja tudom O😊

#12586: úgyemléxem tavaly év vége felé jelent meg...

desigo
#12605
régi szép idõk😊
JAST
#12604
2002ben zsír volt. culture flash mekkora himnusz volt váááááá. akkor hallottam elõszõr Umek-et egybõl belopta magát szívembe Budai-tól meg elõszõr hallottam deepes szettet elástam. a legjobb Blank & Jones volt. 😊

desigo
#12603
Nem vesztettél sokat!
Minden évben egyre szarabb a Mayday!
JAST
#12602
csak a magik journey után tessék megszólalni.

franc0
#12601
akárhogy szidjuk teszkót, heroes, olympic flame, euphoria, adagio hatalmasak megint rá kell jöjjek :o

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12600
ték

franc0
#12599
okés 😊
éfélre már lennleszek, sztem az ezresér is nyavajogni fognak :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12598
megyek mennora fél1-1 közt beesünk 😊

franc0
#12597
az publikus miért nem jössz Menno-ra?
én lerendeltem egy nem trance-fan csajt aki akarja hozni a bnõjét aki állítólag elektro fan sazöll alakul

azabaj zsé nemsok, de dekay és menno kéne
mayday haggyós, annyiból zavar ez hogy még nem voltam zsozse

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12596
március húzós lesz 😉

franc0
#12595
ebbõl a kenyér szövegbõl kéne még több 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12594
Michael Jast Grand Premiere 😛 (ez ám a "kenyér szöveg")
holnap este indul új mixmûsorom a digitalvibes netrádión Breezy Sounds címmel leginkább progtrance témákat feszegetve. este 9:30tól osztom a zajt a vendég pedig Saltwater lesz 😉 akinek van kedve és ideje, hangolódjon rá.

JAST
#12593
Airwave - Trilogique (3 cd) - ezt még Narkós-nak is ajánlom. ilyen 1 minõségi trance/prog/chill szerzõi album.

JAST
#12592
megjegyzem nagyon jó ez a breakes verzió. igenis mutat újat.

#12591
Beszélni kéne az radikális muzulmánokkal, hogy adjanak ki fatvát arra, aki mégegyszer hozzányúl a Greece 2000-hez. <#eplus2>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#12590
A Tri-State esélyes, illetve a Trilogique-ot még nem sikerült meghallgatnom.

Most, hogy sikerült megszerezni a Vadim Zhukov albumot, most egy kicsit lenyugodtam. <#vigyor3><#nyes>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."