Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12539
aztec mystic - KNIGHTS OF THE JAGUAR!

Ramadamammy rapidrandi

#12538
Még sem az,de a héten kideritem mi ez...

Ramadamammy rapidrandi

#12537
azt hiszem a subliminal cuts:Le Voie Le Soleil,ha jól emlékszem 1995-ös?

Ramadamammy rapidrandi

#12536
Aki esetleg északon jár a napokban...
Scandinavian Music Convention

Ramadamammy rapidrandi

#12535
art_of_trance_feat._natacha_atlas-persia__original_mix <#eljen>

#12534
bocs, hogy ide, de gondoltam ezt Nektek is tudnotok kell...<#wilting>

Tények, amiket mindenkinek tudnia kell Chuck Norrisról:


Chuck Norris nem alszik, Chuck Norris vár.

Chuck Norris nem borotválkozik, õ arcon rúgja magát. Az egyetlen dolog ugyanis, ami megsebezheti Chuck Norrist, az Chuck Norris.

Chuck Norris egy alkalommal kihúzott egy szálat a szakállából és három ember szívét szúrta át vele.

Chuck Norrisnak nincs álla a szakálla mögött. Ott csupán egy másik ököl van.

A Sherman tankot eredetileg Norris tanknak hívták, de Chuck Norris úgy döntött, nem elég kemény ahhoz, hogy viselhesse a nevét. A hadsereg ezért gyorsan átnevezte a tankot és megígérte, hogy kifejleszt egy fegyvert, ami méltó a névre. Máig nem létezik ennyire kemény fegyver.

Amikor Bruce Banner bekattan, Hulkká változik. Amikor Hulk bekattan, Chuck Norriszá változik.

Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig nézi õket, amíg meg nem szerzi a szükséges információt.

Ha Chuck Norris megrúg valakit, nem csupán megöli, egész létezését kitörli a téridõ-kontinuumból.

Chuck Norris egyszer Big Mac-et kért egy Burger Kingben. És kapott.

Chuck Norris egy forgóajtót is be tud vágni maga mögött.

Sok ember hord Superman-pizsamát. Superman Chuck Norris-pizsamát hord.

Chuck Norris 20 perc alatt nézi végig a "60 perc" címû tévémûsort.

Ha kávézni akar, Chuck Norris a fogaival õrli a kávét, a vizet pedig saját haragjával forralja fel.

Chuck Norrisnak 12 holdja van. Ezek közül az egyik a Föld.

A születésnapján Chuck Norris találomra kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehajítja a napba.

Chuck Norris találta fel a fekete színt. Sõt, az egész látható színtartományt õ találta fel - kivéve a rózsaszínt. A rózsaszínt Tom
Cruise találta fel.

Chuck Norris osztható nullával.

Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielõtt a barátai figyelmeztethették volna, hogy sztriptíztáncosnõ van benne.

Amikor Chuck Norris vért ad, nem kér tût, csupán egy pisztolyt és egy vödröt.

Chuck Norris elszámolt a végtelenig. Kétszer.

Ha Batman és Darth Vader összecsapna, a gyõztes Chuck Norris lenne.

Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris elõl menekül.

Chuck Norris tele tárral is játszott már orosz rulettet. És nyert.

Nincs evolúció, csupán azon élõlények listája, akiket Chuck Norris élni hagyott.

Ha látod Chuck Norrist, õ is lát téged. Ha nem látod Chuck Norrist, talán csak másodpercekre vagy a haláltól.

Egy kép többet ér ezer szónál. Chuck Norris többet ér egymilliárd szónál.
JAST
#12533
megvan a másik fele is gamemaster 2006nak. Kristoff rmx.

#12532
hallgattam, vannak benne erõs house beütések szvsz

#12531
Nna, Oakenfold album samplert (A lively mind) hallgatta már valaki? Hogy tetszik? Imho van rajta egy-két jó szám, de kíváncsi vagyok a véglegesre (ez csak 8 számot tartalmaz a 12-bõl).

(Akik még nem: nem kell félni, fõképp trance-jellegû zenék, a sampler alapján nem tûnik olyan gyökeres stílusváltásnak, mint amilyen a Bunkka volt.)

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

desigo
#12530
<#eljen><#eljen>
trance energy 2006 mixed by ronald van gelderen cd 1

01 . the thrillseekers & gina dootsont - by your side
° (martin roth remix)
02 . ronski speed feat. stoneface & the terminal -
° incognition
03 . f.b. feat. edun - who’s knockin’
° (ferry corsten remix)
04 . solid globe & nickelson - crystal water (woken)
05 . nic chagall - monday bar
06 . dj tiësto - a tear in the open
° (leama & moor remix)
07 . purple haze - rush
08 . wippenberg - earth
09 . second sun - playground (nu nrg remix)
10 . jochen miller - chromatic
11 . ferry corsten - fire (ron van den beuken remix)
12 . dogzilla - without you
° (ronald van gelderen remix)
13 . marcel woods - advanced (original mix)
14 . marco v - terminal 18
15 . richard durand - make me scream
16 . kindervater - sternenweg 5
17 . astralis - solar flare
18 . cave - plutonium
19 . spy - trouble (igor s remix)

° trance energy 2006 mixed by ronald van gelderen cd 2
°
01 . markus schulz - without you near me
(gabriel & dresden remix)
02 . luminary - amsterdam (smith & pledger remix)
03 . airbase - escape
04 . above & beyond vs andy moor - air for life
05. clockx - tibet
06 . summer sessions feat. michelle smith - blossom
(haylon remix)
07 . ferry corsten - star traveller
08 . frost & maron - mute your mind
09 . tzooki - conflictions (x.l.r. remix)
10 . mode hookers - breathe (sander van doorn remix)
11 . rank 1 - top gear
12 . bart claessen - playmo
13 . ronald van gelderen - f!lth
14 . svenson - wicked life
15 . johan gielen - show me what you got
16 . ernesto vs. bastian - darkside of the moon
(dogzilla pure filth mix)
17 . out of grace - mindblast
18 . mojado - el matador
19 . randy katana - play it loud
#12529
ghost-ról jut eszembe...

SpytheGhost.hu ReBirth 2006 - új év, új stílus
Beindult a Spy the Ghost formáció megújult weboldala! Az elérhetõség maradt a régi az oldal kinézete viszont gyökeres változásokon ment keresztül. A honlapon naprakész információkat kaphattok Spigiboy-ról és Dj. Ghost-ról immár látványosan felfrissült dizájn mellett.

<#dumcsi>

takitibi
#12528
Ferry Corsten
VIDEO - Live @ Trance Energy 2005<#vigyor3>

..::http://takrisz.fw.hu::..

Alien
#12527
Köszönöm! 😊

AMD Norbee
#12526
Hatalmas zenék mostanság nálam: Ziron - Edge Of Space (Whiteroom Remix)
Fable - Above

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#12525
Suicide Sport Club-Last Ghost in Town (Redanka remix) 😊))) ezazzz megvan az egyik ismeretlen zene márcsak a másik kell
Narcotic Syntax
#12524
azaz ! LOL

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#12523
Gergooo> nem tudja valaki m anak a zenének a címe amiben ezt énekli egy nõ aki dáki dáki dáki áki dáki dáki dááá?

a válasz: emszí dáki 😄

Narcotic Syntax
#12522
late night alumni - empty streets

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

Alien
#12521
Elég sokszor hallottam már és most kérdezte tõlem más is, hogy ez a szám ami itt megy, az micsoda? Aki tudja írja meg, köszi 😊

Alien
#12520
😄

JAST
#12519
Trancetrafficosoknak ajánlom mixem. trance/livesetsnél megtalálhatjátok. kommentelni dont forget! thx.

desigo
#12518
johan gielen-live trance energy 2006-dj set

ez jó😊
JAST
#12517
ahogy a Fábry mondaná: Utálom az olyan wc-ket ameik egybõl elnyeli a végterméket és nem tudom mi a helyzet odabenn 😄

franc0
#12516
miért, van aki nem?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

EOX
#12515
lol cím:
Phantom Force - Do You Watch the Toilet Paper After You Wipe Your Ass-Vinyl-2006-QMI

Retteketet

franc0
#12514
grr

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

king13
#12512
tipli/tufa szokták mondani magyarul is emberekre 😄 bár az inkább a bunkónak a megfelelõje sztem..
amúgy meg azt jelenti hogy armin túl hülye/buta (kétlem hogy itt bunkót jelentene 😄) ahhoz hogy megragadjon "vmit"...gondolom másik mondatból kiderül hogy mit, úgy sejtem ez a kifejezés mondjuk olyan esetekben használatos mint "megragadja az alkalmat".

őőő

franc0
#12511
68 kbps -.-

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

takitibi
#12510
Elusive
#12509
sry <#vigyor5>

Elusive
#12508
lossless\EDDA - 1\09 - Almodtam egy vilagot.ape
Ez a szám gyerekek, nagyon ott van a szeren. Régen hallottam már ilyen ütõset...!!!
<#nyes><#worship>

takitibi
#12507
Leama and Moor - Everything Matters (Niklas Harding remix)
Ez a szám gyerekek, nagyon ott van a szeren. Régen hallottam már ilyen ütõset...!!!<#guluszem1><#guluszem1><#guluszem1>

..::http://takrisz.fw.hu::..

#12506
aham, tommynak írta egyébként

loál

1. tuff
- lávakõ
- tufa

JAST
#12505
armin hülye/buta pali h kapcsolatba kerüljön...

gondolom vmi olyasmi akar lenni h armin ezé meg azé nem jöhet szóba.

#12504
ez mitjelent?

Niklas Harding üzenete:
armin is a tuff man to get a hold of

#12503
kösz h legalább megnézted 😊
JAST
#12502
passz harmadjára is

#12501
nemvágom egyiket se
de kellemes zenék!

#12500
ismeretlen2 na igy má csak jó lesz 😊)
#12499
URL=http://web.axelero.hu/becu06/02.mp3]ismeretlenzene2[/url]ezt is csekkoljátok már le hátha ismeritek... légysziii
#12498
ismeretlenzene valaki esetleg nem tudja a címét??? légyszi töltétek leee
king13
#12497
mehehe, gondoltam, amúgy tranceaddicton sem tudták azonosítani. 😊
kicsit hasonlít amúgy a Summer Dreamre sztem 😄

őőő

Alien
#12496
Dancecore Allstars - The Sun (Original + Bassland + Mainfield rmx)
Sidney - nobody move (original club + rocco vs bass-t + pulsedriver + real booty babes + sidney's ruff mix)
Spring Fever - Give Me More (DJ Manian Vs. Tune Up! Remix)
Clubnature - Come into my world
Marco Juliano - Flying High 2006 (Original Mix)
Verano - Magic carpet (original mix)
Tune Up! - Feel Fine (EXR Reconstruction)
Central Seven - Neverland (Extended + Sam G. + Soultrain + Commercial Club Crew remix)

JAST
#12495
nem vadászom rá 😊 csak megjegyeztem h jó a tracklist. nem szedegetek le iesmi cumókat.

#12494
Aki esetleg ATB új mixalbumára vadászik (Jaston kivül):

The third Mix Album of ATB is waiting for you NOW in the stores! After the Mix 1+2 have been both in the Top Ten Charts, we hope that you will love this one just as much!

?THE DJ 3 ? IN THE MIX? ? that are two perfect mixed CDs with the newest tracks, Andres All-time Favourites and exclusive Remixes as well as unreleased ATB-Mixes and one brand new track.

Question: what is the name of ATB?s new track, which you can find on the mix album?

If you know the answer, send it to [email protected] until February 28th and win one of two ?THE DJ 3 ? IN THE MIX? CDs with original ATB autograph

Ramadamammy rapidrandi

#12493
(ka)LINK(a) <#pias>

desigo
#12492
min age : 18 ezt itthon is be kellene tartatni!
JAST
#12491
nem, csak gondoltam belinkelem. 1 tökéletes party remek dj-kel, bár airbase keverések érdekesek. 11kor nyitás 12re megjön mindenki 5kor meg vége, nem 6-7 ig maradunk meg 10-11ig afterozunk a drogosok kedvéér 😛

#12490
mész? szervezni kellene partybuszt <#idiota>