Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

VinylToy
#12789
és nem tudsz normálisan géppelni?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

H0ri
#12788
hé ugye nem lesz korhatáros ez az izéke ma? oO ha az lesz ha nem akkor is ott leszek oO xD 17 vok oO xD

JAST
#12787
nem de ez az asheni vokálozik az új york zenében 😛

Matthew Prosac
#12786
gyerekek kiadták már ezt?: Asheni - Sweet Suffering

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Alien
#12785
A Phalanx-ban Manian is benne van 😊

JAST
#12784
vmi phalanx zenébõl volt manian rmx az még jó is volt.

H0ri
#12783
csak is manian!! oO xP xD

Alien
#12782
Inkább ti gyertek Manianra 😄

Alien
#12781
De 😄 Igaz 😛😄

JAST
#12780
gyertek mennora! sokkal jobb buli lesz! 😄

H0ri
#12779
ööö jóvan oO xD legyen az a lényeg nemde? oO xD

Alien
#12778
Senki nem mondta, hogy 22:00-kor lesz a Manian 😊 Akkor nyit 😊

H0ri
#12777
én is mek he oO xD oO ahoz képest hogy 22:00 órára mondták oO 1:00tól lesz oO xD mármint manian 8)

JAST
#12776
elõtte nekem már megvolt sry 😄

Alien
#12775
Vigyázzatok mert ma nem biztos, hogy nyitva lesz a negyedik szint 😄

#12774
Nesze neked Pete Tong!!!...

Ramadamammy rapidrandi

#12773
hogy mindenképpen emlékezetes este maradjon javaslom az elõtt és utánt <#vigyor2>
AMD Norbee
#12772
Kamaya Painters vs. Eye Wall - Bad Light (Beavis & Bootleg)
<#eljen><#eljen><#eljen>

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#12771
már csak az a kérdés h menno fellépése elõtt, vagy után 😛

Alien
#12770
Nyitástól 23:30-ig Thomka
23:30 - 01:00-ig Náksi vs Brunner
01:00 - 03:30-ig DJ Manian
Zárásig :Thomka


<#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor>

Alien
#12769
Ja és egész jól vagyok, úgyhogy ma

DJ MANIAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

te jó ég 😄

<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Alien
#12768
<#vigyor>
Negyedik szintrõl van szó<#vigyor>

Alien
#12767
<#nyes>

Alien
#12766
Tényleg gyönyörû 😄 Amúgy az original és a Bangbros nagyon tetszik 😊 Alex Megane pedig kár, hogy ilyen progresszív stílusú remixet csinált, az õ igazi stílusa sokkal jobb. 😞

franc0
#12765
igaz, legfelõ szinten van

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#12764
ok, délután beszéljünk, addig még asszonnyal is egyeztetnem kell (jön / nem jön)
#12763
<#wow1>
reméljük ma estig nem kapunk pozitív választ, különben nagy lenne a kísértés...<#kacsint>

#12762
az a baj hogy túl jól sikerült... még én magam is eltûntem :|

Jast: örülök hogy mást nem ébresztettél föl tegnap 😄
mellesleg jó az aláírásod, ajánlom a delano & crockett remix-et!

#12761
Földönkívüli barátom, szükségem lenne a segítségedre! :Ð
Tegnapi nap egy barátném azt próbálta nekem bizonygatni, hogy a
Bank denszhólban van valami olyan terem ahová (öhöm) azért járnak
az emberek. Én persze, nemhittem neki, mondtam hogy megkérdek egy
szakértõt. Szóval tényleg van ebben valami vagy csak kama?

Elusive
#12760
Alien már írta #12753-ben <#vigyor3>

JAST
#12759
Rob Mayth:
01 Barbie Girl (A1 Original Mix) 06:24
02 Barbie Girl (A2 Alex M. Remix) 05:25
03 Barbie Girl (B1 Bangbros Remix) 07:20
04 Barbie Girl (B2 Upsynth Remix) 06:21

gyönyörû zene lehet. Alien? 😄

JAST
#12758
desigo
#12757
hát igen
nincs épp strandidõ<#nevetes1><#nevetes1>
JAST
#12756
holnap telózok! elmarad a balatoni kirucanás szal lehet mennozók én is 😉

#12755
egyetértek, de tudod, h az én magasságommal ez egyébként sem lenne könnyû feladat. viszont...<#nyes>

télleg, sikerült már a válladról / hátadról leszed(et)ni azt a vmit / vkit? (lsd. tesco fórumos avatar) <#eplus2>
#12754
ejnye, nem szép dolog másokat lenézni

Alien
#12753
Rob Mayth - Barbie Girl (Original + Alex M rmx + Bangbros rmx + Upsynth rmx)
Spring Fever - Give Me More (Original mix + DJ Manian vs Tune Up! rmx + Forseco Electro-House Remix)
DJ Manian vs Tune up! - Rhythm & Drums
The Real Booty Babes - Bam
Object One vs Rave Allstars - Shut the fuck up
Mike Newman - Double Dubby (Náksi vs. Brunner remix + Freddy Hawk Remix)

#12752
jaja, "papa" is lenéz...<#papakacsint>
franc0
#12751
hm, épp néztem hogy a szomszédban Cascada lesz. reméljük a vendégek nem fordulnak vissza a Bank "ügyfelei" láttán 😊
énics pöppet beteg vagyok, de holnapra tán már jó lesz.
innen mégvalaki OPM-en kívül?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Alien
#12750
Jajj jajj <#szomoru1> Érdekes lesz a holnapi buli <#szomoru1> Ha egyáltalán tudok menni, merthogy mikor legyek beteg természetesen? Amikor az egyik kedvencem Magyarországra jön, hát igen így van ez <#shakehead><#szomoru1> Mondjuk lázam elvileg már nincs (lekopogom!) csakhát <#confused> Na mindegy, remélem tudok menni, ott lenne helyem.

VinylToy
#12749
Easy CD DA Extractort kellett használnom.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#12748
Hja én is szoptam a nero7el...visszatettem a 6-ost!

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

JAST
#12747
errõl jut eszembe Zotyónak üzenem hogy a cd nem lett jó amit nero 7-el írt, nem olvassa 😞
sok baj van a nero7-el javaslom a 6.x használatát!

VinylToy
#12746
Bármit állítok sehogyse megy :C

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#12745
Szakmai kérdés, az új Nero-val (7-es széria) sikerült már valakinek trackelve mix cd-t kiírni, SZÜNET NÉLKÜL?!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

king13
#12744
gyááááá 😄DDDDDDDDDDDDDD

őőő

#12743
kólonmííí a háttérben 😄DD ezkész

#12742
Most ez a Matt Darey - Alwas csak szerintem olyan mint a Liberation deep mix?? 😊) Vagy ez a liberation végleges verzioja vagy wattafakk??
#12741
tri-satet simán oda&#*@Ða ez a beatbox 😄

#12740
Nincs mit 😉

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...