Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#12989
páran beférnek..
Narcotic Syntax
#12988
hm ez a syma csarnok ez komolyan hangzik..

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12987
hmmm...csütörtököt mondtál? <#nyes>
desigo
#12986
mit össze sírtok <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
JAST
#12985
SYMA Csarnok

JAST
#12984
so serene hawk rmx

JAST
#12983
Junkfood Junkies - Everybody
A1. Da Franco Rmx

most nem kicsit bõgtem el magam a monitor elõtt 😄

JAST
#12982
jelzem ez 1 csütörtöki buli lesz. Andy Moor érdekes forma, van zenéje amit imádok de van olyan is amit pocséknak tartok. De egyedi stílusa van az biztos.

#12981
nem volt más választásuk... <#idiota>

#12980
csakazértis meghívtátok tesco-t? <#crazya>
JAST
#12979
PVD @ a hangár pavilonban a népstadionnál (stadionok)

JAST
#12978
mj meglesz tartva csakazéris, kis változással :/

#12977
mer? má készis, csak prezire várunk

JAST
#12976
de akkor gyõrbe jött. :/

épp nagy konferencia van a buliról 😞

EOX
#12975
Ehh, MJ1-en is Andy Moor volt útban, ha jól emléxem

Retteketet

JAST
#12974
aprilis 27 mystery
andy moor

mj bukta

Narcotic Syntax
#12973
kis irigység van bennem :o

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

king13
#12972
ühüm 😊

::: 07/08/2005
::: Tiesto live from Cream at Amnesia, Ibiza

Kosmos Epsilon - 'Innocent Thoughts (Stel Remix)' (Heavy Rotation)
Ijojs - 'Physical Overdrive' (White Label)
Hammer & Funa Bashi - 'Moments' (White Label)
Deepsky Feat. Jes Brieden - 'Ghost (Filo & Peri Remix)' (White Label)
Lucas & Beltram - 'Trust Me' (Anjuna Beats)
Sonorous - 'Protonic (Leama & Moor Remix)' (White Label)
The Drill - 'The Drill (Tom Novy Remix)' ( Alphabet City )
Dave Lambert - 'Yeah' (Mostiko)
Rachel Starr - 'Till There Was You (Gabriel & Dresden's "12 Step" Mix)' (Spinnin Records)
Coldplay - 'White Shadows (DJ Preach Bootleg)' (White Label)
Scott Mac - 'Damager (Mac Zimms Remix)' (Limit Recordings)
Allure - 'The Loves We Lost' (Songbird)
DJ Precision vs Terry Bones - 'Another Situation' (Somatic Sense)
Ralph Barendse & Sander Van Dien Pres. First State - ' First State ' (White Label)
Airbiscuit - 'Lately (Riley & Durrant Remix)' (Zenith Café)
Tiesto - 'Lethal Industry (TIC Edit)' (Universal)
Bart Claessen - 'Playmo' (Yakuza!)

őőő

desigo
#12971
<#nyes><#nyes>
franc0
#12970
namost nemkicsit sírtam bele a kagylóba ezen a kommenten :c
ügyfél örült nagyon 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

desigo
#12969
ott😊
VinylToy
#12968
Te is ott voltál? 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#12967
hátja, de sok ember amiatt mond le egy partyt, mert 2 hónap múlva kell a cash...

EOX
#12966
sztem lesznek az MJ3-on is, ne aggódj (pl én<#kacsint>)
meghát azért nem jut minden hétvégére nagy név

Retteketet

#12965
Azér sokkal jobban élünk mint 4 éve! <#pias>

desigo
#12964
Paul Van Dyk - Live @ Club Of Colors Hungary <11-08-1999> <#worship><#worship>

napfogyatkozáskor jó kis buli volt
JAST
#12963
nagyon helyes, végre van buli csak a kisbulikat elmossák sajnos ezzel...

Narcotic Syntax
#12962
ugylátom az idei tavasz/nyár a trance-seké..

pvd-t azé meghallgatnám független attol hogy ez már nem a 90-es évek pvdje 😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12961
tracklisted van hozzá?

JAST
#12960
dejó h btc mindig leelõz minket...

king13
#12959
hehe, olvastam abban a "flémtopikban" hogy hallottál gyúrás közben egy Tiesto Ibizas setet, na az Tiesto @ Amnesia Ibiza - Essential Mix. Na az kurva nagy mix mind a játszott zenék, mind a mixelés nagyon ott van nem is hiszem el hogy milyen mixet tolt <#wow1>
az benne a poén, hogy ha tolna itt egy hasonlót akkor mindenki fel lenne háborodva hogy milyen szar :\

őőő

#12958
tesco direkt maradt ki belõle 😊 a "nagy magyar fanok" 2x is láthatják idén

desigo
#12957
mehet bannernak..
#12956
kell mindenképp! elsõ külföldi parrym

#12955
<#buck>

2006.04.21. - Classic Trance Party @ Blade Club (BP)
2006.05.20. - Transmission 2 (Armin, Schulz, DK, Marco V) @ T-Mobile Arena (Prága)
2006.05.05. - MJ3 @ Blade Club (BP)
2006.05.26. - Above & Beyond @ Blade Club (BP)
2006.06.02. - Gabriel & Dresden @ Club Unique (Pozsony)
2006.06.14. - Ferry Corsten @ Palace (Siófok)
2006.06.17. - Paul van Dyk @ ? (BP)
2006.07.22. - Airwave + Jonas Steur @ Blade Club (BP)
2006.08.18. - Armin van Buuren @ Palace (Siófok)

össze se merem számolni, mennyi $ -be lesz ez nekem...<#merges2>

#12954
stonebridge vs ultra nate - freak on (f. corsten late night version)

Ramadamammy rapidrandi

EOX
#12953
<#wow2>Most néztem ezt én is, így legalább júliusban is lesz valami. Ez a live dolog érdekes lesz😊

Retteketet

#12952
bocs, Jones = Jonas
és amit nem hagyhatsz ki, különben dádá lesz:
Midnight Journey 3 - 2006.05.05. - Blade Club, Bp.
#12951
sztem ezt kihagytad:
BTC presents: Airwave /Ableton + Szinti Live/ & Jones Steur aka Estuera (Blade Club - 2006.07.22.
franc0
#12950
kell neked az a prága? pár arc corvinusról szintén becélozta mikor még nem tudták mi lesz itt nálunk 😄
bár a lineup nem gyönge

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#12949
Nekem így nézne ki a programom, ha minden összejön:

2006.04.21. - Classic Trance Party @ Blade Club (BP)
2006.05.20. - Transmission 2 (Armin, Schulz, DK, Marco V) @ T-Mobile Arena (Prága)
2006.05.26. - Above & Beyond @ Blade Club (BP)
2006.06.02. - Gabriel & Dresden @ Club Unique (Pozsony)
2006.06.14. - Ferry Corsten @ Palace (Siófok)
2006.06.17. - Paul van Dyk @ ? (BP)
2006.08.18. - Armin van Buuren @ Palace (Siófok)

<#finom>

<örül õ is h dolgozik>

JAST
#12948
ferry nem biztos ráadásul 1 nappal késõbb pvd és pvd biztosabb mert már oldaláról kopiztam a szöveget...

franc0
#12947
szal nem kéne elkiabálni, de ha jól értem, többek között õk tisztelnek meg bennünket

Tiesto
Armin van Buuren
Paul van Dyk
Ferry Corsten

még szerencse hogy dolgozom :C

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#12946
you must be joking

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12945
17.6.06 Budapest
Politics Of Dancing -Tour Vol.2 / Budapest / Party venue / megaclub
http://www.deadcode.hu

/me elbõgi magát minnyá.

AMD Norbee
#12944
Sonic Division & Spyschool- Crying Dew
Oriási....<#eljen>

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#12943
desigo
#12942
A Palace weboldalán milyen zene szól?
thx
JAST
#12941
sunspot 2006

desigo
#12940
nice