Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alien
#12689
Dreamland - Summerland (Club mix + Rob Mayth remix + DeCore remix + Solid Earth remix + Whirl & Mayer remix)
DJ Cyrus - Don't break my heart (MYC remix + Andy Lopez + Jean Adato remix)
The 3 Kings - Take a boom (C7 remix, Substyle Phatstyle rmx, Pakka rmx, Nightbass DJ Team rmx, Lunatic DJ Team rmx)

robotnyk
#12688
ja hogy ez szerzõi, hát ebbõl a tracklisbõl nem jött le, a címbõl sem. azt hittem mix. -.-
#12687
lál... egy szerzõi albumra szerinted miket rakjon?

Alien
#12686
Na akkor majd jó bulit nektek is 😊

robotnyk
#12685
az ilyen egoszpem tracklistektõl hányok, bárki is követi el
king13
#12684
dehát ez tele van régi zenékkel

őőő

king13
#12683
Steve Angello <#taps><#taps><#taps>

őőő

Matthew Prosac
#12682
fantasztikusan hangzó tracklist <#szomoru2>

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Alien
#12681
<#vigyor0>

JAST
#12680
hja 14

Alien
#12679
Jajj most látom mire ment a válasz 😊 Szóval 14-én? 😄

Alien
#12678
Ja igen , tegnap láttam azt a klubbot ahova mentek 😊 Hanyadikán mentek?

JAST
#12677
ott leszünk bank mellett 10 méterre menno de jong-on 😛

JAST
#12676
ez full gáz

EOX
#12675
Gondoltam hogy neked tetszeni fog a lineup😊

Retteketet

#12674
<#wow1>

EOX
#12673
Sensation White 2006:

HouseQuake Roog en Erick E B2B, MC Gee
Steve Angello
MEGAMIX
David Guetta
Ferry Corsten
Sander Kleinenberg
Benny Rodrigues

Housation...<#sniffles>

Retteketet

Alien
#12672
Jajj 😄 Bank lighton voltam most 😊 Nem night-on 😊 Tök változó h mikor melyikbe megyek 😊

Alien
#12671
Jajj ma így belegondoltam... Manian-on kész leszek <#vigyor> Pulsedriver-Rocco-Bass-T buli se volt rossz az biztos, de Manian... áááá<#rinya> És lassan itt van már <#vigyor> Remélem vele is sikerül közös képet csinálnom, mint a Pulsedriverrel <#rolleyes><#vigyor>

#12670
"ahogyan ma kevert"

rövid party lehetett 😛

Alien
#12669
<#vigyor> Nem tudom, de kész voltam attól a remixtõl <#vigyor> Õ csinálta (Mike Newman-el és Fernando-val elvileg) de még nem végleges vagy vmi ilyesmi, pedig így is ütött <#vigyor><#merges2>

Meg attól is kész voltam , ahogyan ma kevert.... és páran még fikázzák a Náksi és Brunner párost, hát.. nem szép dolog <#ejnye1> Spigiboyt és az egész dancemix csapatot már lehet <#vigyor> Az más kategória valóban...

#12668
szal emiatt nem ment blédbe? <#gonosz1>

Alien
#12667
Brunner Zsolti olyan mattafix - big city life remixet nyomott le, hogy csak lestem 😄 Te jó ég 😄 csak nem jelent még meg <#rinya>

JAST
#12666
broken wings az isten 😛

#12665
énse... de a wingstõl még mindíg kómában vagyok..... <#buck><#buck><#buck>

JAST
#12664
nem ájultam el a tracklisttõl. :/

#12663
Shane 54 - Laptop Dj

01. Shane 54 feat Mester Tamás - Altass el (Album mix)
02. Király Linda - És mégis (Shane 54 remix)
03. Shane 54 - Valahol (Intercity album mix)
04. Shane 54 - Les Maitres Du Temps
05. KFT - Afrika (Shane 54 Szavanna mix)
06. Letto - Requiem for a dream (Monkz vs Shane 54 remix)
07. Shane 54 - 1000 Lullables
08. Shane 54 - Vampire (Nu Nrg remix)
09. Pink Flood - Hologram (S54 Album Dub)
10. Zséda - Mindhalálig mellettem (Shane 54 remix)
11. Van Eyden & Hampshire feat Shane 54 - Futuristic (Shane 54 remix)
12. Shane 54 - Attack Of The Evil Tomatoes (Shane 54 & Soliquid mix)

JAST
#12662
ápr 22 Ferry Corsten @ Blade (majdnem biztos)

EOX
#12661
Jaja, meg a Can't Sleep is jó nagyon

Retteketet

#12660
Hammer - Deep Blue Ocean (Original Mix)
hatalmaaaas zene!

Elusive
#12659
ééss:
Loud Electronic Ferocious Mixed By Ferry Corsten

ÞÛ Û o1. Street Angels - Another Day (Club Mix) Û ÛÝ
ÞÛ Û o2. Riva - Lunar Û ÛÝ
ÞÛ Û o3. Tilt - New Day (David West Remix) Û ÛÝ
ÞÛ Û o4. Gabriel & Dresden - Tracking Treasure Down Û ÛÝ
ÞÛ Û o5. Oliver Prime - I Was A Bee (Ambrosia Remix) Û ÛÝ
ÞÛ Û o6. Si Begg - Theme Û ÛÝ
ÞÛ Û o7. Koala - Optiflex Û ÛÝ
ÞÛ Û o8. Purple Haze - Eden Û ÛÝ
ÞÛ Û o9. DJ Fire - Summermorning Û ÛÝ
ÞÛ Û 1o. Acues & Elitist - Zonderland (8 Wonders Remix) Û ÛÝ
ÞÛ Û 11. Ronski Speed - Incognition Û ÛÝ
ÞÛ Û 12. Frost & Maron - Mute Your Mind (Yield Remix) Û ÛÝ
ÞÛ Û 13. Yanave pres. Evanya - Las Perillas Û ÛÝ


<#vigyor3><#nyes>

#12658
Uhhh, a Tri-State-rõl az Indonesia kifejezetten odab*sz <#eljen>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JAST
#12657
úgylátom április végén nem csak isos 5 lesz hanem asot 2006 is.

JAST
#12656
nagyon helyes!

EOX
#12655
Már kint van 320-as és VBR-es verzió is

Retteketet

JAST
#12654
David West - Larry Mountains 54 (Moods Remix)
hmmm ezt beszerezzük

JAST
#12653
az a bajom hogy idejönnek nyomnak 2-3 órát és annak a fele a tri state lesz amit addigra megunok vagy nem is fog tecceni vagy kitudja...

#12652
ELképzelem, amint az elkövetkezendõ hetekben egyre vörösebb fejjel ülsz, azt hajtogatva, hogy "majd a Blade-ben, majd a Blade-ben", miközben mindenki szidja/áradozik az albumról. <#eplus2><#vigyor3><#nyes>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JAST
#12651
hja elfelejtettem mondani h 05.26 tri-state album tour. ez nem tesz jót neki sztem. fõleg ha elõre meghallgatom az albumot :S

#12650
Above and Beyond-Tri State-CD-2006-LOSSLESS-QiE

Hmmmm...

A szépséghibája(?), hogy a FLAC miatt 50x mega.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

VinylToy
#12649
Nem voltam gépközelben, de szerintem meg tudtam volna állni, és tényleg nem látom értelmét ezeknek a (felesleges) vitáknak.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

EOX
#12648
Yeah. Kicsit messze van, de legalább van idõ rá gyûjtögetni.

Retteketet

EOX
#12647
mér én is megálltam😊

Retteketet

desigo
#12646
<#taps><#taps>
#12645
"szerintem felesleges az ilyenekbe irogatni"
ne mondd hogy nem volt nehéz visszafognod magad 😄DDD

najó elhiszem... felnõttél 😛

JAST
#12644
akkor ezé volt szimpatikus a zene. nadehát gates of mind meg let u go utánzat...

Alien
#12643
<#vigyor>

Mondjuk fõleg abban vagyok otthon <#vigyor> De azért van amikor megtetszik más stílusból is pár szám <#vigyor0>

VinylToy
#12642
Azt hittem te csak a dance számokat ismered 😄 Reszpekt. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Alien
#12641
Majdnem beírtam én is ezt a számot tegnap 😊 Ez jobb, mármint a House Keepers változat.

VinylToy
#12640
Inkább hagyjuk ezt a Sterby zenét ugyanis 2004 novemberében készült egy ilyen:

The House Keepers - Go Down

Azért ügyes fiú a Karesz, de kicsit le van maradva.

Végig olvastam én is az említett topikot, szerintem felesleges az ilyenekbe irogatni, ajánlom a zenebarátaimnak: Okos enged!

Ezentúl ehhez tartsuk magunkat.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."