Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAST
#12589

JAST
#12588
megerõsítve.

JAST
#12587
az a gyanúm h nem dekay remix lesz az a greece 2000. dekay chart: 3 drives - Greece 2--5 (Nils Noa rmx)

HooDoo
#12586
és matthew dekay album mikor lesz?
#12585
a&b album március elején ha jól tudom
g&d meg május körül, azt tuti megveszem originalban

Jó lenne megin ilyen akciót kifogni, mint az anjuna3mal, mi Garfield? 😛

JAST
#12584
Tri State a fix. anjuna 4 max évvégén... már megin rendelhetnéked van? 😛

#12583
Nem hallott valaki valamit, hogy lesz idén Anjunabeats Vol. 4 vagy helyette kapjuk az A&B albumot, a Tri-State-et?

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

Alien
#12582
😄DDD

Alien
#12581
Érdekes lehetett <#idiota> Én Bankban voltam <#vigyor>

#12580
aham, thx :Ð

#12579
2005. március-áprilisi.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#12578
ezek újak?

The Thrillseekers - Ultimate Synaesthesia (Alaska Sunset Remix)
The Thrillseekers - Ultimate Synaesthesia (Darude Remix)
The Thrillseekers - Ultimate Synaesthesia (Paul Van Dyk Remix)

king13
#12577
tyûûû minta kicsit megzavarodtak volna itt a dolgok <#fejvakaras>

őőő

king13
#12576
hát ez tényleg a legalja <#idiota>

őőő

king13
#12575
hát ez tényleg a legalja <#idiota>

őőő

Narcotic Syntax
#12574
dj paplan féle táncdalfesztivalra befizetnék!

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12573
Végignézve egy két, partyról készült fotósorozatot, a mai divat alapján nem kell sokat költeni az extra jelmezre... <#hehe>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#12572
na neeeee... ez komolyan nem fake??

#12571
valszeg azlesz, htx

JAST
#12570
indián gyerekek skandálása és a killás szöveg.

EOX
#12569
Orkidea vs Dallas Superstars remix?

Retteketet

#12568
Killából melyik az a orkidea verzió amibe halk ének is van a háttérbe meg valami rövid pofázás is? Asszem Armin is ezt nyomta a yearmixében.

#12567
Azért ide mert tudtam hogy lesz valaki aki ad linket! 😄
THANKS ÉRTE!!! 😊

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

#12566

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#12565
link

de ezt miért a trance topicba? hatalmas electrohouse zene!! <#alien2>

#12564
Akinek esetleg megvan a Wondeland Avenue - White horse (original) és el is tudná juttatni hozzám az írjon 1 üzit nekem! 😊

Elõre is köszönöm!

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

Narcotic Syntax
#12563
jo vicc 😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12562
JAST
#12561
hja láttam plakátot de azt nem figyeltem hogy homeban. azt ecseteltem 1 spannak h rush buzi és ez a plakátképen is láccik 😊

franc0
#12560
tehát ottleszel 😄DD

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Narcotic Syntax
#12559
home-ba rush mekkora vicc 😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

franc0
#12558
bár részleteket nemtudok, ez a sziget-dolog nem hangzik nagyon rosszul.

mondjuk szerettem odamenni, kocsival, olyan underground feelingje volt

szóval dekay méginkább kötelezõ😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12557
hm bezár a home club? mi a fene...

JAST
#12556
látom az sg team képviseltette magát schulz videón rendesen 😛

JAST
#12555
valóban, kéne szerválni vip-et maydayre 😛

Alien
#12554
Age Pee - out of the dark (extended version + rob mayth remix)
D-Code Ft Emma - Out of My Hands Vinyl
Rockstar and La Cuard - Love is Always (Commercial Club Crew remix)

franc0
#12553
szal médéj helyett dekay + menno

<#hawaii>

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12552
menno bulira 2000 huf a beugró.

#12551
kuffdam and plant feat. attack the wire - tears (k&p dp mix)<#eljen>

Alien
#12550
<#vigyor>

JAST
#12549
nemcsodálom hogy 15én egésznap nincs partiarc a városban 😄

Alien
#12548
JAST
#12547
márc 14 menno de jong - mystery party club coolban...
hát ez nekem nem jó hír, mert épp máshol leszek... :/

#12546
Michael Jackson? <#nevetes1>
JAST
#12545
írtam nekik 1 rizsát a szar angolommal azt átírta 1 gyerek. nemrossz duma. 😊

cSuwwi
#12544
Still a bit to go on the way to be among the top producer Michael is still a star to come.

micsoda kenyér szöveg :]] (digitalvibes-on olvastam)
te ferdítetted gondolom

shit happens

JAST
#12543
most kaptam infót miszerint a filterfunk-os sos svd rmx az más mint a korábbi és abban van az a rész...

JAST
#12542
deejaynek soxor adnak extra változatokat. gyakorlatilag vagy lerögzíted weboldaljukon vagy nem...

#12541
szerezd meg, küld át! 😄

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

JAST
#12540
rádió deejay -t hallgattam ma asszonynál. without you near... sos svd rmxbõl olyan verziót adnak hogy csak néztem. plusz sting vokál ami nincs eredeti svd rmx-ben, + sok gitár 😮