1654
Filmek, amiket már nagyon várunk!
  • Garrett
    #50
    én úgy láttam, az ideglelést . hogy még nem tuttam az átverésről...qrwa nagy feelnig volt azt hinni hogy azok ott az erdőben tényleg eltévedtek!!!!!!!!!!
    Végig paráztam az egész filmet a moziban...

    De ezt a filmet nem úgy kell nézni, mint a mostani tömeghorrorfilmeket...Ennek a filmenek van egy HANGULATA (csak az 1. rész) Amit egyfilmben sem tapasztaltam soha sem!!!!!!
  • Blasta
    #49
    Ne ez így, ebben a formában igez!
  • Alien!
    #47
    Bizony bizony....Mondjuk úgy,hogy iszonyatosan paráztam alatta.....Ez volt a célja..
  • Garfield
    #46
    Pedig qrva jó szerintem.
  • CSOCSO
    #45
    pedig akkora szar:) igaz az utcso 10 percet láttam de azon sírtam olyan szar volt!!
    senki nem bír rávenni hoyg megnézzem az elejétől a filmet!
  • Alien!
    #44
    Akkor ezexerint az Ideglelés minden idők legjobb filmje....Úgyanis botrány sok nyereséget hozott....
  • CSOCSO
    #43
    de jol néznek ki... amugy ezeket a bemutatokat szeretem amikből nem sejtesz semit a filmből! amiben nem mndják el a fél filmet, amiben nem sütik el a fél film poénjait vagy a fél film akcios jeleneteit stb!!!
    pl az ice age trailerek is cool ok no meg a gozilla bemutatója ( nem a hosszu hanem amikor belép a gozilla a dino muzeumba)
  • Garfield
    #42
    Csak kár, hogy semmi érdekes nincs benne, csak lassított jelenetek tömkelege...
  • CSOCSO
    #41
    Nah meglestem a Mátrix 2 bemutatót:) király:)
  • Blasta
    #40
    Ehe...khm..
    Valaki itt igencsak rátapintott a lényegre...
    :-)
  • Efreet
    #38
    olvassátok el a végtelentörténet könyvet... ég és föld a filmhez képest, ami tényleg nagyon nem rossz.
  • Alien!
    #37
    Igazad van,tényleg fasza film,szerintem szanaszét gyalázza a Harry Pottert....
  • CSOCSO
    #36
    Lesz a végtelen történet:))))))) ááááárggh imádtam azt a filmet!!!!!!!!!!!!!!!!! istenem:)))))))))))))) fel kell majd vennem!
  • Waterhorse
    #35
    Pókember bevételek?

    Elöljáróban még mielött bárki leugatna: A környezetemben nálam jobban senki nem rajongott a pókemberért, a marvel univerzum kölyökkorom kedvenc univerzuma volt.

    Azért mégiscsak mindig lesz egy film ami bevételbe ver egy régebbit, mert egyre drágábban a jegyek. Nem tudom a Titanic idejébe mennyi lehetett úgy átlagba a jegyek ára, de arra a nyakamat teszem, hogy ma abból senki nem megy el moziba, maximum vidéken. Sokkal célszerübb lenne ha az eladott jegyek darabszáma alapján vernék a mellüket egy filmre.
  • CSOCSO
    #34
    én az 1 et is kamerás változatbannéztem eg elöször.. nem volt rosz ugy sem...
  • Garrett
    #33
    de ez is kamerás változat?
  • Spenser
    #32
    Szerintem meg joBB mint az első...
    Nekemtetszett!!!!!!!!!!
  • Blasta
    #30
    Csütörtökön 00:01-kor! Akár mondhatjuk szerda estének is!
  • Garrett
    #29
    SW EP2

    Ma megnéztem a rég SW-ket újra :) készülök a filmre :) mikor lesz a premier szerdán?
  • Blasta
    #27
    Viszont a pókmen tetszett!
  • Blasta
    #26
    Ne várd! Állítólag gázos! Sokkal gázosabb mint az 1 volt!
  • KeKKSZike
    #25
    Én a PENGE 2-őt nagyon várom!
  • Alien!
    #24
    Persze,teljesen más kategória....Abban az időben egy teljesen új dolog volt az SW Trilógia,persze,hogy kihatott a gyerekekre,bár rám nem volt akkora hatással....De az tuti,hogy a mostani SW filmek a nyomukba sem érnek,és valszeg senkit nem fog olyan mértékben befolyásolni...
  • Blasta
    #23
    Az Alien filmlegenda, OK!
    De nem az a kategória, amit egy gyerek 6 évesen megnéz és utána akár meghatározza a felnőtté válását is! Mert a SW ezt tette az emberekkel! Az Alien nem u.e. a kategória!
  • Blasta
    #22
    Figyelj! Izlések és pofonok! Ha az embereknek jobban tetszik a pókember a bevételek alapján, akkor az (világszinten) jobb és kész! Attól még te utálhatod és én is kijelenthetem, hogy a titaniknál jobb filmet csinálni a szomszéd béluka is tud! Ez csak izlés kérdése!Tudod: Ahány ház, annyi szopás...
  • Blasta
    #21
    Miközöd hozzá rézbandi???? Ha nem tetszik el lehet húzni a gennybe!!!!!!!!!
  • Geronimo
    #19
    Alien...szarwars...terminator...matrix Bravo.
    Mit tudtok ezeken a szarokon enni?...
  • Alien!
    #18
    Az 1-et megnéztem DVD-n és iszonyú para jelenetek maradtak ki belőle...Amikor Dallasra rátalál Ripley....Szenzációs....Cameron megköszönheti,hogy kihagyták a véglegesből...
    A 2. rész rendezői változata már annyira nem tetszett,mert elvesztette a dinamkáját,kevésbé pörgős.....
  • Coine
    #17
    Alien 1,2 az bizony, 2 meg is van DVD-n, a rendezői változat ;)
  • CSOCSO
    #16
    alien és a cápa fim óta nem tudtak összehozni értelmes parás filmet
  • CSOCSO
    #15
    Ha ripleyt kihagyjk akor felégetem hálivúdot:)
    ugy lenen a jo ha felkeresnék mivel hogy csak ö találkozot ilyenekkel.. miközben az alienek megtámadják a földet... aztán csinálnak egy alien-ripley szörnyt:) eheh vagy hasonlok
  • Alien!
    #14
    "Én már a Pókembert várom nagyon! Főleg azok után, hogy letaszítja a Titanic-ot a dobogóról!"...

    Nem tudom,nekem a pókemberből már akkor elég volt amikor anno 11 évesen néztem rajzfilm formájában a Sky Channelen...Na azóta nem érdekel...Valszeg nem azért taszítja le a Titanicot mert jobb film....

    Az Alien meg igenis legenda...Legalábbis az első 2 rész mindenképp,utána ugyanis ámokfutásba kezdtek a rendezők...
  • Totya000
    #12
    hosszu combok ejszakaja
    sperminator 4.
    Broky 5.
    Vegso megoldas, anal 2.
    ezeket varom
  • Blasta
    #11
    Nem bakiban bázze, hanem a bevételben! Már így is első a premier napján befolyt összeggel és ha így folytatja, a Titanic össz. bevételét is megütheti!
    forrás: HWSW
  • CSOCSO
    #10
    Én már a Pókembert várom nagyon! Főleg azok után, hogy letaszítja a Titanic-ot a dobogóról!

    miben bakiban?:))

    amugy kitudja mi lesz az 5. rész.. lehet hogy predatorok lesznek az alienek melett vagy mittom én.. mondjuk ha megtáadja a földet az alien kolonia abbol ujjat ki lehet hozni stb,,
  • Garfield
    #9
    Penge 2 igen-igen gáz...

    Értsd: szar...
  • Blasta
    #8
    gerjetsz=gerjedsz
  • Blasta
    #7
    Alien 5??
    CSOCSO! Te még gerjetsz egy olyan filmre aminek az 5. része jön? Amiben a föhős már ezerszer megmenekült/kiirtott mindenkit/meghalt/feléledt???
    Ne má! Szánalmas, hogy nem tudják abbahagyni!

    Én a MATRIX-tól várom egy új filmlegenda születését. Amit anno a SW tett! Szerintem a MATRIX képes lehet rá, hogy egy új rajongási lázt indítson el! Csak a folytatásoknak irtóbrutálra kell sikeredniük.

    Én már a Pókembert várom nagyon! Főleg azok után, hogy letaszítja a Titanic-ot a dobogóról!

    Terminator 3: Ősszeteszem a kezeim és reménykedem, hogy ez már a jövőben fog játszani! KB 15 könyvet olvastam el a 2015-ös LA-ről, és nagyon megnézném már a vásznon is a harcokat!

  • CSOCSO
    #6
    ...
  • CSOCSO
    #5
    mesélj...