3974
Terrorizmus a nagyvilágban
  • K.András
    #542
    Panorámát láttátok tegnap?
    Arrol volt benne szo kb,hogy a terroristák a mi civilizácionkat támadják.Nem tetszik nekik az egyén szabadsága,ezért meg akarják semmisiteni a civilizácionkat.
    Azt is ecsetelték, hogy a világ lakosainak egynedede él szabadon,bár ez az egynegyed gazdagabb mint a többi együtvéve!Nem nem azért mert kiszipolyoztuk volna öket,azért mert az olyan államban ahol az egyén szabad ott bárkinek lehetösége van meggazdagodni és nyilván igy több pénze lesz az államnak is.Nem láttátok a musort?
  • Cat #539
    ráadásul a letartoztatott ficko "szem előtt volt", nem bujkáló személy, mert az mtv1en este főmüsoridő előtt sugárzott vitamüsorban, egy a terrorrol tartott adásnál az "Élesben" is felszolalt mint a palesztinok képviselője
  • Strahd_
    #538
    el lehet képzelni rosszabat is. A másik az hoyg objektum ellen készültek robbantani... Objektum ami tele van emberekel... szerintem magyarországon ha valaki terror cselekményt akar elkövetni és megfeleö kapcsolatokkal rendelkezik az alapanyagok beszerzésébvel kapcsolatban siman el tudd követni egy merényletet, robbantást. Nem értek a vegyészethez, de ugy tudom bárhol beszerezhetö alapanyagokbol is igen csunyát tud alkotni egy vegyész (maximum robbanékonyabb az átlagnál még a készítöjére is) Örülök annak hogy a magyar tikosszolgálat kiszürte ezeket az "alvó sejteket", remélem ha van még(szerintem van) akkor azokat is elkapja mielöbb.

    De félek személy szerint attol hogy mondom ha valaki akar robbantani Mo-n akkor játszva megtehei akárhol (Pláza, Metró , Mozi, Iskola, vallási intézmény stb stb) és az emberekböl ez közönyt vált ki.
  • [NST]Cifu
    #537
    Na igen, ez a vicc, hiszen most meg azt mondogatják, hogy már jó ideje megfigyelés alatt tartották az ürgét...

    Mondjuk talán még hálát is adhatunk az égnek, hogy ilyen kétbalkezes terroristák jutottak nekünk, mert rossz belegondolni, mi lehetett volna... Elég az aranykéz utcai robbantásra gondolni...
  • Punker
    #536
    hát igen ez érdekes különösen hogy 1 hete még azt hangoztatták nincs terror veszély.....
  • [NST]Cifu
    #535
    Eredetileg a Havariapress-re hivatkozva írta mindenki, hogy az Izraeli államfő ellen készül terrorcselekmény, aztán mindenki bukott egy szépet, mikor kiderült, hogy erről szó sincs.
    Innentől kezdve lehet találgatni mi is van annak hátterében, hogy pont most voltak letartóztatások ez ügyben :))
  • [NST]Cifu
    #534
    A saját véleményemet már kifejtettem irakról, nem kell ahoz copy/paste. Egy másik ember hozzászólását azért copyztam, hogy legyen vitaalap - talán a topic többi lakójánál némileg jobb rálátása van a témára, gondoltam érdekes lehet, amit írt.

    Ám az ontopic vita helyett azzal nyitsz, hogy valóban légiós volt-e (#446 első mondata: Szerintem nem szolgált ö sehol,ilyet irhatok bármikor én is...), aztán ment a vita arról, hogy van-e valós alapja az iraki hátterének (e hozzászólások egy része úgytünik törölve lett, nem általam...) - ugye Tikal bemásolt egy részletett cap egy másik hozzászólásából, amit alapból ízekre próbáltál szedni. Szóval a vita erről az imonózus hozzászólástól cap-ról szólt, és nem annyira irakról vagy a terrorról.

    Mint írtam, már megbántam azt, hogy bemásoltam a hozzászólást. De innentől kezdve EZ a téma lezárva.
  • Strahd_
    #533
    .) nem azok a magyar rendörök hoyg jó messziröl ki lehesen öket szurni .)
  • Tikal #532
    Tudod a testőrők sem terepruhában meg puskával a kezukben védik az izraeli elnokot....
  • Tikal #531
    tudod azért cserélte le mert irakban ez a fegyver a legbeszerezhtobb, alkatrész ellátotság stb, plusz ha civil ruhában vannak egy AK-val a kezukben talán nem is olyn feltunoek. Talán a céég direkt ezt irja elő számukra, més mivel ez nem hadsereg, talán olyan fegyvert vihetnek magukkal ami a legmegfelelőbb.
    Láttad a képet amit belinkeltem? Vajon ők civilek farmerban meg mellényben?

    Az a baj hogy teljesen elképzelhetetlennek tartod hogy valami ugy van ahogy leirtuk. Azt hiszed te mindent tudsz és csak ugy lehet hogy te gondolod?

    Csak hajtogatod a szuklátokoru dumád, de ha bebizonyosodik hogy ugy van ahogy irtuk akkor viszont hasra esés van, persze azt sem fogod beismerni, és ebben van igaza Cat-nek.
  • Grenzjager
    #530
    na ez nem sámli: (MTI):

    "A rendőrség délután sajtótájékoztatón cáfolta, hogy összefüggés lenne az izraeli államfő budapesti látogatása és egy palesztin származású magyar állampolgár őrizetbe vétele között, akit terrorfenyegetés előkészítésével gyanúsítanak. Korábban olyan hírek láttak napvilágot, hogy a rendőrség egy, esetleg három embert vett őrizetbe, akik Móse Kacav ellen készültek robbantásos merényletre. A tervezett merényletnek nem volt meghatározott időpontja és célszemélye sem - mondta a rendőrség sajtótájékoztatóján Petőfi Attila, a Szervezett Bűnözés Elleni Igazgatóság helyettes vezetője. Hozzátette: a gyanú szerint, tavaly, az őrizetbe vett 42 éves, Budapesten élő, palesztin származású magyar állampolgárságú fogorvos novemberben barátaitól ajánlatot kért robbanóanyag beszerzésére, hogy "egy budapesti zsidó múzeumot robbantsanak fel". Az ügyben érintett két szír férfi is, akik a robbanóanyagot szállíthatták volna, de más, vagyon elleni bűncselekmények miatt ők őrizetben vannak"
  • K.András
    #527
    Na akkor nézzük a konkrét helyzetet,te beraksz egy irást mondván ez az ember légios majd bekopizod amit irt,mivel az irásbol semmi olyan nem derült ki amiért el kellett volna hinni bárkinek, hogy ö légios, igy felesleges volt odairni,jobban mondva te ezzel akartál egy kis hitelességet adni a leirtaknak,amivel én teljes mértékben egyetértettem!!!Remélem tudsz olvasni idézem:

    Ezt te irtad:
    "alapból megkérdőjelezed, hogy valóban légiós múltal rendelkezik, majd azt, hogy igaz-e, amiket leírt, stb."

    Itt már egy hatalmas csusztatás van,mivel én azt irtam ,hogy teljes mértékben egyetértek a leirtakkal,de nem kell légiosnak lenni ahhoz hogy ezt tudd!!!
    Idézem:"Egyébként szinte mindenben igaza van amit leirt...Bár ezeket minden ember aki figyeli a médiát tudhatja..."
    Szoval itt már irhatnál egy bocsit!!!Ugyanis szo nem volt arrol, hogy megkérdöjeleztem volna amit irt!!!És probálsz olyan szavakat a számba adni ami el sem hangzott,ennyit erröl ezt a részét befejeztem...

    "kapott egy Berette M12-őt. Ezt később MP5-re cserélte, majd mikor durvult az általános helyzet, akkor úgydöntött, hogy az MP5 nem elegendő, és Kalára váltott. "

    Miért cserélte le berette M12-öt MP5-re?Mert durvult a helyzet???LOL na ne már,majd amikor mégjobban durvult a helyzet akkor lecserélte egy kalasnyikovra???De miért?Mert durvult a helyzet???Mielött bárki megorrolna,nem velem van a baj,felületesen beirtok egy véleményt aztán meg mások irásával takaroztok,mondván durvult a helyzet lecseréltük a fegyvert?!Ezt te komolyan gondolod???Na mind1 zárjuk már le ez a tetves vitát végre valahára,és más forumokrol ne kopizgassál be senkinek a véleményét,ha majd akarja idejön leirja aztán kész,de az nonszensz ,hogy te egy ember nevében itt nekiállsz vitatkozni,véded az állitásait,nem érzed mennyire otvar ez a helyzet???Vele vitakozok ugy, hogy te vagy a közvetitö ahelyett, hogy veled vitáznék értelmes modon,azért meg nem kell megsértödni senkinek ha szkeptikusan fogad valaki valamit,az is egy vélemény,az is egy vélemény ha azt irom szerintem ö nem volt légios még akkor is ha az volT!SZOVAL ÉN A SAJÁT VÉLEMÉNYEM IRTAM,NEM PEDIG KOPIPASTE MODRA HOZOM VISZEM MÁSOK VÉLEMÉNYÉT EGYIK FORUMROL A MÁSIKRA,FELESLEGES!!!
  • Tikal #526
    és ha a cégnél AK-t adnak? hm
  • [NST]Cifu
    #525
    Akkor nézzük a konkrét helyzetett:

    Amikor cap-et felbérelték, kapott egy Berette M12-őt. Ezt később MP5-re cserélte, majd mikor durvult az általános helyzet, akkor úgydöntött, hogy az MP5 nem elegendő, és Kalára váltott. A képein egyébként a többi társánál szinte végig AK-kat látunk. Az általa leírtak szerint ő felel a céges emberek biztonságáért, vagyis a fegyverekért, a felszerelésért is. Ettől kezdve nem látom át a problémát.

    Azt még meg tudom érteni, hogy személyesen téged ingerelnek az ilyen emberektől származó hozzászólás(ok), de a reakcióid nem éppen könnyen emészthetőek (alapból megkérdőjelezed, hogy valóban légiós múltal rendelkezik, majd azt, hogy igaz-e, amiket leírt, stb.)...
  • K.András
    #524
    Az is rendszeresitett fegyver a magyar honvédségnél(nem tudom ma is az e),igy teljesen más a kép:)
  • Prank
    #523
    leszerelés előtt egy héttel AMD 65/5 helyett AK-val mentem őrködni, lehet ott is lazán veszik a dolgokat:)
  • K.András
    #522
    A lényeg,ugy megy e a dolog, hogy gondolok egyett és akkor olyan fegyvert viszek amilyet akarok,vagy olyat amit a cégnél adnak,persze a kötelezö átadtam átvettem cimü közjáték után???

    #520
  • Tikal #521
    a lényeg, ezek itt civilek? :)
  • K.András
    #520
    Válaszolok a kérdésedre:
    Netán azt gondolod, hogy egy cég bemegy a boltba és vesz magának fegyvereket csak ugy???Azért vannak rendszeresitett fegyverek,mert a feladat szabja meg ,hogy milyen fegyvert vásárolnak tartanak a cégek,fegyveres erök stb,ez ilyen egyszerü,abba ne menjünk bele, hogy melyik feladatra milyen fegyver kell,döntöttek lerakták a voksot egyik vagy másik mellett,de ha döntöttek utána nincs olyan, hogy á ez mégsem jo cserléjuk le gyorsan kalasnyikovra...Gyerekek dobáljátok be a fegyvert a raktárba, vegyétek fel az AK-t és mehettek tovább...Nevetségesen is hangzik,vagy szerinted nem???
    Ez nem ugy megy, hogy egy ember kezébe teszem azt csütörtököt mond egy fegyver, az szol a vezetöknek és másodnap kiosztják az "uj" kalasnyikovot...A fegyvereket meg kell venni,leltárba kell venni,megfelelö mennyiségü alkatrész kell stbstbstb...
  • [NST]Cifu
    #512
    Akkor mint az iraki helyzet nagy tudósa, oszd meg határtalan tudásod velünk, alantas kis férgekkel, és áruld el honnan veszed, hogy az amerikai cégnél (amely felbérelte cap-et) rendszeresített fegyverek vannak...
  • Tikal #505
    szerinted azok a képen civilek farmerban meg mellényben?
  • Tikal #504
    talán nem kell, de aki nem annyira járatos a mindennapi iraki helyzetben, mint pl te, annak talán jo adalék volt hogy oda irta cifu, ki irta a hozzászolást....
  • Tikal #501
    probálok utánézni a témának, mégmielőtt olyat irok hogy pl ő nem szolgált sehol, meg nincs katona multja, meg biztonsági őr :) mégha oda is irtad hogy "szerintem", nem sokat változtat a dolgon.
    Szoval mindegy...
    de ha kiderul hogy mégis lehet náluk AK, akkor kuldheted a csoki fagyit
  • Tikal #498
    ott figyel a festett puska...

  • K.András
    #494
    A fegyvertartásnak,használatnak iszonyat szigoru szabályai vannak(a cégek sem kivételek),még irakban is!Egyébként nem nagyon hat meg ,hogy nem hiszed el,akiket kiképeztünk sok társammal együtt,kiválo munkát végeztek(BMK-s voltam egyébként,ha tudod mi az a bmk kapsz egy csokifagyit :D)
  • Tikal #493
    ja és ő most nem katona, egy cégnél van szoval....
  • Tikal #492
    felfogom anélkul is hogy nem voltam még katona, de a magaslorol leszállhatnál....

    És most higyjem el kiképzőtiszt voltál? ;)

    ettől fuggetlenul még nem hiszem hogy tudod hogyan mennek a dolgok pl ennél a cégnél vagy éppen máshol irakban, nem kéne ez a mindig mindent jobban tudok mentalitás... szomoru
  • K.András
    #491
    Én SFOR-os kiképzötiszt voltam(ercsiben),tehát van némi fogalmam a katonaságrol,és arrol hogyan mennek a dolgok,szoval ha valaki okoskodik az most te vagy :)))
    Azért meg nem fogok odamenni, hogy leirjam neki,ember nem mutatsz nekem céget ahol mindenki maga dönti el milyen fegyvert visz és miért...Meg hogy cserélgetik a rendszeresitett fegyvert mint az alsogatyát,nevetséges...
    Szoval ezek érvek,aki volt katona felfogja aki nem annak magyarázhatod,ezért be is fejeztem veled...
  • Tikal #489
    szerintem kérdezd őt, és feleslegesen ne okoskodjál, ha nem tudod a hátterét a dolgoknak...
  • K.András
    #488
    "Ha mindent számításba veszel akkor csakis az AK marad mint legjobb fegyver. "

    LOL és ezért az amerikai cég fogta és eldobta a rendszeresitett fegyverét és azt mondta,ahogy gondoljátok olyan fegyvert vigyetek ami tetszik vagy szerintetek a legjobb.MEGALOL.Voltál te már katona?Tudod hogy megy a fegyverek felvétele, tárolása,karbantartása,leadása stb???Nem hiszem,ha tudnád akkor azt is tudnád, hogy a rendszeresitett fegyvert nem lehet két nap alatt(több hét alatt sem) lecserélni,még egy cégnél sem!!! ;)
  • Tikal #487
    "Nem használunk már MP5-öt. Ha mindent számításba veszel akkor csakis az AK marad mint legjobb fegyver. Az utolsó képeken láthatod is, már az van a kezemben, csak egy kicsit megfestettem :-)))Kézifegyverként meg a CZ 75-ösök válltak be. A belga pisztolyok mind tönkrementek, volt egy lövészet alatt hármat kellett kukára tenni.
    Sajnos a képstabilizátoros távcsövek nem érkeztek meg, pedig kilettek fizetve, egy neves amerikai cég küldte, vagy nem. Van az övemen kis távcső, amivel az a baj, ha gyors kereséshez kicsi a befogója. Kinéztem egy kis kereső zseblátcsövet, az remélem megoldja az ezirányú gondokat. A távcsöves karabély adott esetben csak hátrány volna. Ha már azonosítottam a célt, a célzással nincs gond. Ha az első sztori miatt mondod ezt, akkor bizony jó lett volna ha már akkor legalább az övemre van csatolva és nem külön. A szántásban minden elhullott szanaszét és nem volt idő a keresésre. Ezalatt értem a tartalék tárakat, térkép, rádió stb. Tanultam a hibából és találtam egy alternatívát arra, hogy nálam legyen minden, de mégse legyen túl feltűnő egy külső szemlélődőnek."
  • cifuatwork
    #473
    Azért bánom, mert abban reménykedtem, hogy ONTOPIC vita/véleményeket gerjeszt, ehelyett az utóbbi hozzászólésok nem éppen ezt igazolják...

    Aki meg propagandának tartja, hát lelke rajta... :)
  • K.András
    #472
    Na lezártuk a dolgot,igy engedelmetekkel berakom én is a dolgot finomitva...
    Valakinek a véleménye,én is egyetértek vele:
    "Nézem itthon a híreket, és egy csöppet sem csodálkozom az usát támadó, az iraki "ellenálókat" éltető hozzászólásokon. Csak azokat a képsorokat látni, amint iraki harcosok a szabadságról papolnak stb.
    Csak az a bibi ezzel, hogy ezek az emberek a kisebbséget alkotják, kivétel nélkül a szegénynegyedekből lettek toborozva a hatalmi harc eszközei. Még véletlenül sem mutogatnak olyan iraki munkást aki most az USA jóvoltából keres átlag 400 dollárt, vagy cége valamelyik szövetséges ország cégének alvállalkozója, és most nem tudja felvenni a munkát, mert megvannak fenyegetve. Tehát most is a kisebbség fenyíti a többséget. Következő hír : Baghdadból még mindig szórványos lövöldözések hallatszanak.
    Mióta csak betettem oda a lábam, örökösek a szórványos lövöldözések, mindennaposak a robbantások, többségében idegen országok műveként. Csak eddig ez nem volt hír, most hajlandóak vagyunk tévesen azt hinni, hogy mindez a felszabadítás jegyében történik.
    Következő hír egy kórházi jelentésről szól : Eddig 700-ra tehető az iraki áldozatok száma, a fegyveresek mellett több civil is található.
    Ezt miről definiálták, ki a fegyveres, és ki a civil ? Ha fegyverrel viszik kórházba akkor fegyveres, ha anélkül akkor civil ?
    Következő hír : Falludzsában heves harcok folynak, sok az ártatlan áldozat, az áldozatok között szoptató anyák és gyermekek.
    Eddig még soha nem hallottam a hírekben, hogy ebben a térségben már hány ártatlan asszonyt, hány fehér - fekete civilt raboltak ki, raboltak el, öltek meg. nem is lehetett volna közölni mivel ezek napi szinten voltak jelen, éppen ideje a rendrakásnak. Persze a politikának köszönhetően az amik nem törlik el falludzsát a föld színéről, hanem megpróbálnak utcáról- utcára , megkeresve a tűzfészkeket az "ellenálókat "(szerintem mint őket testközelből ismerőt, banditákat ) hatástalanítani.
    Ugye már mindenki látta egy AC 130 repülőgép 105-ös ágyújának vagy egy apacs helikopter 30 mm-es gépágyúának optikáját. Tudjuk mennyire jól fellehet ismerni azt a házat aminek a tetején mondjuk egy géppuskafészek van. Ja, hogy az ember fent lövöldöz míg az asszony meg a gyerek a szobában van, arról biztosan nem az irányzók tehetnek. Arról nem is beszélve, mikor az utcai harcoknál elesettekről véletlenül mindig kiderül, hogy ezek az ártatlanok voltak. Valahogy senki nem beszél arról a 15 kamionsofförröl akik tegnap elött a reptér 4-es check point-nál lettek lemészárolva iraki felszabadítók álltal. Persze Ők nem voltak ártatlanok, mert külföldiek voltak. Tehát a többség, aki békét szeretne, dolgozni szeretne, Ők az árulók, a csőcselék meg a hős felszabadítók. De mondom, a hírek még bennem is ezt az érzetet alkotják, pedig én ismerem az előzményeket és a hátteret. "
  • Tikal #463
    szerintem jo volt
  • cifuatwork
    #461
    Azért másoltam be a cap hozzászólását, hogy egyfelől vitaalap legyen, másfelől meg azért legyen egy vélemény a másik oldalról is, mivel talán volt/van egy kis súlyeltolódás. Cap hátterét csak azért írtam le, hogy legyen egy kis háttéranyag.

    De már bánom, hogy egyáltalán megtettem...
  • cifuatwork
    #447
    Ott a link, nézd végig a fórumot. Ha nem lennék biztos, hogy stimmel a történet és a forrása, akkor nem másolom be ide - már égettem meg magam ilyennel anno, nem volt túl felemelő érzés...
  • K.András
    #446
    Szerintem nem szolgált ö sehol,ilyet irhatok bármikor én is...Semmi olyat nem ir, ami katonai multjára utalna igy feleslegesnek is tartom "felfujni" a dolgot.Én most akkor leirhatnám ,hogy kiképzötiszt voltam, SFOR-os szerbiába készülödö katonákat képeztem ki(nem kamu!),fogadjátok el minden véleményem...Egyébként szinte mindenben igaza van amit leirt...Bár ezeket minden ember aki figyeli a médiát tudhatja...
  • cifuatwork
    #445
    A lentieket cap179653 írta a Index.hu fórumába, róla tudni kell, hogy egykor idegenlégióban szolgált, és nemrég tért haza irakból, ahol biztonsági szakértőként dolgozik egy amerikai cégnél (talán jobban érzékelteti a feladatát az, hogy egy CZ75 és egy AKM-47 (korábban egy MP5 volt) a "munkaeszköze"), gondoltam nem árt egy némileg más szemszögű illető véleménye:

    Most egy kis politika. Amit írok, nem a gyűlölet mondatja velem, és az amikat sem szerettem meg túlságosan, attól függetlenül, hogy azért van ám ott is sok jó srác is.

    Nézem itthon a híreket, és egy csöppet sem csodálkozom az usát támadó, az iraki "ellenálókat" éltető hozzászólásokon. Csak azokat a képsorokat látni, amint iraki harcosok a szabadságról papolnak stb.
    Csak az a bibi ezzel, hogy ezek az emberek a kisebbséget alkotják, kivétel nélkül a szegénynegyedekből lettek toborozva a hatalmi harc eszközei. Még véletlenül sem mutogatnak olyan iraki munkást aki most az USA jóvoltából keres átlag 400 dollárt, vagy cége valamelyik szövetséges ország cégének alvállalkozója, és most nem tudja felvenni a munkát, mert megvannak fenyegetve. Tehát most is a kisebbség fenyíti a többséget. Következő hír : Baghdadból még mindig szórványos lövöldözések hallatszanak.
    Mióta csak betettem oda a lábam, örökösek a szórványos lövöldözések, mindennaposak a robbantások, többségében idegen országok műveként. Csak eddig ez nem volt hír, most hajlandóak vagyunk tévesen azt hinni, hogy mindez a felszabadítás jegyében történik.
    Következő hír egy kórházi jelentésről szól : Eddig 700-ra tehető az iraki áldozatok száma, a fegyveresek mellett több civil is található.
    Ezt miről definiálták, ki a fegyveres, és ki a civil ? Ha fegyverrel viszik kórházba akkor fegyveres, ha anélkül akkor civil ?
    Következő hír : Falludzsában heves harcok folynak, sok az ártatlan áldozat, az áldozatok között szoptató anyák és gyermekek.
    Eddig még soha nem hallottam a hírekben, hogy ebben a térségben már hány ártatlan asszonyt, hány fehér - fekete civilt raboltak ki, raboltak el, öltek meg. nem is lehetett volna közölni mivel ezek napi szinten voltak jelen, éppen ideje a rendrakásnak. Persze a politikának köszönhetően az amik nem törlik el falludzsát a föld színéről, hanem megpróbálnak utcáról- utcára , megkeresve a tűzfészkeket az "ellenálókat "(szerintem mint őket testközelből ismerőt, banditákat ) hatástalanítani.
    Ugye már mindenki látta egy AC 130 repülőgép 105-ös ágyújának vagy egy apacs helikopter 30 mm-es gépágyúának optikáját. Tudjuk mennyire jól fellehet ismerni azt a házat aminek a tetején mondjuk egy géppuskafészek van. Ja, hogy az ember fent lövöldöz míg az asszony meg a gyerek a szobában van, arról biztosan nem az irányzók tehetnek. Arról nem is beszélve, mikor az utcai harcoknál elesettekről véletlenül mindig kiderül, hogy ezek az ártatlanok voltak. Valahogy senki nem beszél arról a 15 kamionsofförröl akik tegnap elött a reptér 4-es check point-nál lettek lemészárolva iraki felszabadítók álltal. Persze Ők nem voltak ártatlanok, mert külföldiek voltak. Tehát a többség, aki békét szeretne, dolgozni szeretne, Ők az árulók, a csőcselék meg a hős felszabadítók. De mondom, a hírek még bennem is ezt az érzetet alkotják, pedig én ismerem az előzményeket és a hátteret.
  • K.András
    #444
    Elmondom neked hogy a két épültetben 100 ezer ember van amikor mindenki dolgozik,szal biztos hogy a nagy áldozatra mentek,az más kérdés hogy nem omlottak egyböl össze és ki tudtak menekülni!Ha pedig egy atomerömübe csapodnak attol nem lesz atomvillanás szal csak sugárzás lenne ráadásul messze a sürün lakott városoktol...
  • K.András
    #443
    "A terrorizmus tudatosítani akarja, hogy senki sincs biztonságban"

    De attol amerikában angliában nem fognak félni mert itt robbantanak,tehát feleslegesen durrogtatnának.
    Az tény hogy megrázo lenne egy ilyen,de sokáig nem foglalkoztatná a közvéleményt egy egy robbantás.Lásd a mafia leszámolásokat,heti egy bumm volt és a kutyát nem érdekelte,ráadásul mára el is felejtettük.