Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • repvez
    #11599
    Hát hogy fel legyen pörgetve a topik akkor szivesen vármnám az ötleteket tanácsokat Fusion360hoz, hogy hogy lehet a 3d modelbe az elektromos panelekhez elkészitett kapcsolási rajzot is integrálni.
    Ugy értem addig eljutottam, hogy az elektroms kapcsolási rajzbol a 3d nyákot a modell alakjához igazitom , de avnnak olyan összetevök amiket nem találok meg a librarykban és letöltö helyseken sem amirew szukségem lenne.

    Föleg az olyan 3d alkatrészeket nem találok amik nem a nyákba kell ultetni hanem légvezetékkel akarom a modellbe behelyezni.
    Például ha van egy ps3as tumbstick annak csak a kapcsolási ábrája van meg, de nincs 3d-s modelje és csak a panelre tudom összelkapcsolni,de nem tudom külön modellként beletenni a projectbe.