11588
  • Garfield
    #60
    http://www.sharereactor.com/list.php?id=7

    eDonkey vagy OverNet fájlcserélő progi kell hozzá.
  • Csacsis
    #59
    Én is egy havernak köszönhetem a cuccost, majd megkérdezem honnan töltötte le (ha találkozok vele)
    Ja 2 rész hiányzik
  • Csacsis
    #58
    Én is egy havernak köszönhetem a cuccost, majd megkérdezem honnan töltötte le (ha találkozok vele)
  • Mike
    #57
    az sem baj ha kalóz, 2005-ben jelenik meg dvd-n, mosta addig várjak?
  • Mike
    #56
    Neked megvan eredetiben???
    és nem tudnád nekem vhogy eljhuttatni
    szivem szerint - meg ha volna rá lehetőségem, én is eredetiben nézném meg
  • Csacsis
    #55
    A Voy-t nem nézem a sorozat élvezhetetlensége miatt. De sajnos sokan igen (legalábbis a viasat 3 szerint), és így nem fog tenni semmit a via-3. Pedig ez a így a sorozat MEGGYALÁZÁSA!!!
    Személy szerint eredetiben nézem meg (angolul, kalóz, de ÉLVEZHETŐ verzióban.) A történet pedig fent van a replikátor oldalán.
    Na ennyi.
    Éljen a Voyager, vesszen az új szinkron!
  • Mike at home
    #54
    jaja warpmag is rullz :((((
  • Mike at home
    #53
    ma szuper volt :(((((

    Csekotii
    atianyag helyett ellenanyag
    hirszerzes helyett inteligencia
    bezzeg a csillagflotta az starfleet

    federacio nabazzeg
    ezek nem tudnak magyarul
  • Waterhorse
    #50
    Az még nem is lenne baj, hogy új hangok, de egyik sem valami karakteres hangzású, mindamellett még a fordítások sem ugyanazok. Ha eddig Chakothay-t Csekotéjnak ejtették akkor miért kellett átváltoztatni Csekotira. Ha már a doki OSH lett miért változtatták az eredetire EMH-ra, vagy mire, és a föderáció írtó idétlenül hangzik federációnak ejtve.
  • skorpio7
    #49
    Teljesen egyetértek ... ennek a szinkronnak semmi köze a "szinkron"-hoz .KB olyan , mintha papírról olvasnák fel a szöveget , egy fikarcnyi átélés sincs benne .Ha értékelni kellene , akkor 2-es alá lenne , de csak azért , mert legalább magyar az , amit hallunk .
  • Csacsis
    #46
    Mi történt a magyar Star Trek klub honlapjával?

    Nem müxik a voyager része!!!!
    Miért????
  • Icewind
    #45
    jajj istenem :)))))))
    meglehet,hogy szebb...ha én is tudnék csinálni logot,akkor jobb lenne a tiednél az enyém az tuti
  • Rincewind
    #44
    Igen csak az enyém szebb!
  • Icewind
    #43
    Rincewind???Kicsit mintha hasonlítana a nevemhez
  • Rincewind
    #42
    Hogyhogy rövidítettél a címen?
  • Csacsis
    #41
    Először nekem is visszadobta, de később rövidítettem a címen és elment (választ is kaptam, de csak arra, hogy a honlapjuk feltöltés alatt áll)
  • Xboxman
    #40
    Szerinetm a Deep Space Nine jobb!
  • Rincewind
    #39
    Nekem is visszadobta a levelet! Lehet, hogy annyi anyázó levelet kaptak, hogy inkább nem fogadnak maileket...
  • Rincewind
    #38
    Nem tudom, de én is írni fogok... :/
  • Mike
    #37
    ez hogy kapcsolódik a StarTrekhez?
    ha nincs mondanivalód a témában, akkor ne írj ide, senki nem kiváncsi arra, hogy hogyan froclizol engem, erre van számtalan topic, csináld ott :((
  • Laalee
    #36
    szindik nem irhatnak :D
  • Mike
    #35
    irtam a viasatnak de visszadobta, hogy too many hops
    ez mi a fasz?
  • Rincewind
    #34
    Ez az új szinkron egyszerűen hányinger! :P
  • Garfield
    #32
    Jaj, azt inkább ne...
  • Rozsomák
    #31
    az lenne a jó hogyha leadnák a Next Generationt amíg nem tudják normálisan leszinkronizálni a Voyagert
  • Mike at home
    #30
    ...
  • Mike at home
    #29
    hat eleg gaz a szinkron
    szoval rettenetes
    nemtom hogy fogom tudni vegignezni
  • Mike at home
    #27
    Eppen ebben a pillanatban megy a Voyager folytatasa a Viasat3-on. Egyetlen - de nagy - gebasz van: a szinkron nem ugyanaz, elgge sebtiben keszulhetett vagy nemtom, azok mondjak ala a szoveget (mert ez szinte csak az) akik pl. a RealityTV-n, Spectrum-, Animal Planet-en narraatorkodtak, es ez igy eleg gaz. miert nem lehettt akkor mar eredetiben felirattal leadni!?
  • Rincewind
    #26
    Nem egy kategória, de amúgy nekem is... :)
  • Rincewind
    #24
    Szerintem a Voyager magasan a legjobb sorozat volt a ST-k közül!
    Csomó olyan rész volt, amin az ember, ha nem is sokáig, de azért elgondolkodott miután megnézte. Nagyon jó volt!
    Egész belelkesültem attól, hogy lehet, hogy folytatják. :)
  • Lacc
    #23
    A DS9 jobb szerintem.
  • corleone
    #22
    Na, a sorozat folytatódik a Viasat3-on szeptember 2-től. Hurrá!
  • Todd
    #20
    :)
  • Hmuda
    #19
    Hamár Tuvok asszimilációjánál tartunk: Ki ismeri azt a viccet, hogy:

    - Mi lesz Tuvokbol ha asszimilálja a Borg?
    - ???
    - Tuborg.
  • Todd
    #18
    Ja ja, bár inkább nem mondok semmit, mert már lenyomták az Unimatrix Zero-t a SAT 1-en. Igazság az, hogy egyre kevésbé tetszik amit a Voyagerben a Borg-okkal csináltak. Régen (mondjuk még a First Contact időszakában is) amikor egy Borg volt a képernyőn, szinte érezni lehetett a félelmet. Csak jönnek, sorban, nyugodtan, lazán, igazodnak a fézerekhez... De a Voyager már szinte minden 2. részben Borgokkal találkozik és simán seggbe rugják őket, Jainway meg lassan a Borg királynővel fog teázgatni... A Voyager meg simán szembeszáll egy Borg kockával, mintha sok esélye lenne, de mindig simán elmenekül. Vagy a föderáció ennyit fejlődött volna pár év alatt?
  • Spheriot
    #17
    Pedig nagyon ugy néz ki hogy az volt a tervük hogy asszimilálják őket, mivel közben rájöttek hogy tudják megőrizni a tudatukat. A doki meg majd visszaalakítja őket....

  • Hmuda
    #14
    A Voyagerre az alábbi üzenetem a válasz. A Bárt útálom, a Stingerst én se néztem.
  • Hmuda
    #12
    Ehhez csak annyit szólnék hozzá, hogy a Voyager politikája az volt (mint még kismillió másik sorozatnak), hogy a kétrészes epizódokat mindig a szezonok határára rakták. Magyarán az első rész az egyik szezonban volt, míg a második a másikban. Ez volt az "Unimatrix zero" esetében is. Azt is kell tudni, hogy az utolsó 10-12 részt kb 2-3 hónapja forgatták le. Még amerikában is csak most kezdték el lejátszani. Magyarán legalább az ÖSSZES részt megnézhetjük mire megveszikaz utolsó szezont. Hát ennyi...
  • Laalee
    #11
    lesz 7. sorozat is csak közbe lenyomjak a DS9 et legalabb 2*
  • akyyy
    #10
    gdrgdr