11588
  • Davidka
    #607
    Az a baj, hogy össze vissza adják, a voyagernél pl. adták egy darabig, aztán egy folytatásosnál abbahagyták, mert valószínűleg nem volt pénz, hogy megvegyék... Aztán elkezdék adni valamelyik másikat...
  • FtranX
    #606
    nálam az volt egy kicsit zavaró, hogy először láttam a Voyagert, utána az Enterprise-t és végül a DS9-t.
  • Davidka
    #605
    Hát igen.... Szívtam, csak az a baj, hogy soha nem tudom mikor adják, már régóta 1-et sem néztem egyikből sem... Néha elcsípek egyet egyet.
  • Davidka
    #604
    Mindegyik sorozatban vannak jó részek, attól függ hogy melyiket szereted, hogy végig néztd-e, mert én a voyagert pár éve néztem és aszt hiszem minden részt láttam, esetleg egy két kivétel aztán a DS9-t nem láttam annyira...
  • Guest
    #603
    #601: Ha 40 vagy 60 részt írtál volna, akkor is ezt reagálom... :) A DS9-nak jól vezetett, a terjedelmet kihasználó, összetett története van, folyamatos nézés nélkül elég nehéz lenne követni.
  • FtranX
    #602
    szerintem is a DS9 a legobb, de azért nem olyan egyértelmüen. Mindhárom sorozatban voltak nagyon jó részek. pl amikor a Voyager-ben elkezdett minden bomlani a hajón és csak később jöttek rá, hogy ők a hajóval együtt csak egy másolatok az eredeti Voyagerről. A végén majdnem sikerült is talákozniuk, de sajnos előbb elbomlottak. :((
  • Davidka
    #601
    Jó, a 20-szal kicsit elszúrtam, azért többet néztem, az elejét ismerem, tudom hogy támadtak az elcseréltek, a Gól dukátot is ismerem, valahogy meghalt asszem, amikor valami izékben hitt, de nem nézem folyamatosan úgyhogy sok rész kimaradt...
  • Guest
    #600
    Szerintem Janewaynek mind az eredeti, mid Menszátor Magndolna hangja jól áll, bár tény, hogy a kettő eléggé különbözik... :)
  • Guest
    #599
    #592: Arról nem is szólva, hogy kizárt dolog, hogy 20 rész alapján különösebb fogalma lehetne a DS9 sztorijáról.
  • FtranX
    #598
    akkor lehet jól jártunk a magyar szinkronhangjával. :)
    Amúgy utálom az ilyen tipusu nőket!
  • Guest
    #597
    #591: Ne nekem mondd, valami ilyesmit magyaráztam én is kicsit korábban. Nálam továbbra is a DS9 a Trek csúcsa. :))
  • Davidka
    #596
    A TNG-t hol birod nézni? Van a viasaton?
  • Davidka
    #595
    Jajj, ne haldd meg a dzsénvéj angol hangját, egyszer hallottam, szörnyűű!! Engem legalábbis nagyon idegesített, olyan rekedtes gőgös, hülye hangja volt...
  • FtranX
    #594
    A Voyagerben engem Janeway feje, stílusa és hanghordozása idegesít leginkább. Bár lehet, hogy csak a szinkron miatt van.
  • Davidka
    #593
    Bocsánat
  • Borg
    #592
    Sorozatokról meg inkább úgy nyilatkozzunk, ha az összes részüket láttuk már. Volt a TNGnek, meg a DS9nak is rossz epizódja, évadja.
    De ettől még ez a kettő a legjobb az összesből.
  • Borg
    #591
    Csak éppen a DS9ban mindennek van elfogadható valós logikai alapja (max később tudod meg, hogy mi) míg a voyagerben homlokegyenest ellentmondanak sokszor midnennek, amit a startrek előtte alapkőként lefektetett, anélkül, hogy egy szó is esne arról, hogy mi miért volt úgy...
  • FtranX
    #590
    Ez az egész próféták meg kiválasztott dolog tényleg jó nagy ökörség. Nem tom miért kellett belekeverni.
  • Guest
    #589
    #586: Hát igen, ezekkel a gigantikus flottákkal meg űrcsatákkal tényleg kicsit elszálltak a DS9-ban, de még mindig jobb, mint amikor Janeway osztja az igazságot egy alapvetően nem kifejezetten harcra tervezett felderítőhajóval... :)
  • Davidka
    #588
    Nah, ezt most nem értem, a 3-as session az a 3. évad nem??? Ha igen, akkor nem lehet, hogy: "nekem meg van most a 3-as session 11 részig-ig mind ... én "csak" belenéztem ... de legvacakabbnak nem tartanám elsőre .. " MIVEL még csak két évad van... Na, lehet most is nagy baromságot mondtam...
  • Guest
    #587
    Jaaaa, ha max. 20 DS9-epizódott láttál, akkor nem csoda... :)
  • Tuvok #586
    Sztem a Voyager talán annyival jobb, hogy itt nincsenek eltűnő 3000-es Dominium flották, meg bajori vallási ökörségek, próféták, de van háááborúúú
  • Davidka
    #585
    Nem tom, nem nézem annyira a DS9-et, max 20 részt láttam, de sztem a voyager jobb... Lehet én vagyok a hülye :(
  • Borg
    #584
    A voyager szintjét nem nehéz elérnie, viszont a DS9-t azért ne emlitsük itt;)
    Lehet hogy inkább magyarul kéne nézned?:)
  • Guest
    #583
    #581: "A DS9-nél jobb és simán ott van a Voyager szintjén..."

    Bocs, de ez önmagában is ellentmondás... :))
  • Guest
    #582
    Voáv... :))
  • Davidka
    #581
    Én nézem már a legújabb Star Treket angolul és egyáltalán nem mondanám, hogy ez a legszarabb... A DS9-nél jobb és simán ott van a Voyager szintjén...
  • RelakSfromhome
    #580
    Válogatsz a kollektíva tudatából? :D
  • Tuvok #579
    Ha már képek, pár háttér:
    Hátterek 1.
    Hátterek 2.
  • Titan
    #578
  • Tuvok #577
    nyamii :)
  • Punker
    #576
  • Borg
    #575
    Közkívánatra 360 db Jeri Ryan (7of9) kép:
    http://cwx.frontember.hu (Star Trek / Képtár)
    Van közte MINDEN féle ;)
  • Tuvok #574
    komp..vadász...pl. DS9-ban is ugyanarra használták őket :)
  • Borg
    #573
    Az egy Venture osztályú felderítő komp volt. Egyátalán nem vadász:)
  • Guest
    #572
    Öööö, az szerintem nem ilyen vadász volt, nem azzal ment le, és tulajdonképpen a bolygó sem a Son'a-ké...
  • Tuvok #571
    A Star Trek Insurrection-ban Data egy ilyen támadó vadászt lop el, és azzal megy le a Sona bolygóra.
  • Borg
    #570
    Volt már a TNG-ben is, ehhez hasonló egyszemélyes kiképzőgép szerűség.
    Sőt, amikor a Borg betört a 001-es szektorba, ott is volt planetáris védelem gyanánt ilyesmi.

    De ez a peregrine (vagy hasonlo) osztalyu cucc eddig nem volt, egyedül a DS9-ban jött be vele a maquis meg a föderáció.
  • Guest
    #569
    Biztos lekéste az utolsó transzportot. :D
  • RelakSfromhome
    #568
    Dukat rendesen bekattant

    Érdekes, hogy mikor Sisco, meg a többiek bemennek az állomásra, akkor egy Jemhadar(?) húz el a kamera előt :D