11588
  • Punker
    #687
    kezdődik, és ez jó rész a sok futóbolonddal :)))))
  • Punker
    #686
    ez megint gagyi rész....
  • Guest
    #685
    Braveheart: A Voyager 7 évad, összesen 170 részel (az első, a "Caretaker" az másfél órás, a többi ugye 45 perces). Az az epizód, amire te gondolhatsz, az az "Unimatrix Zero, Part I" a hatodik évad záróepizódja. Első körben a Viasat csak addig vette meg a sorozatot (akkor még külföldön sem volt vége, szóval ez se semmi!), a hetedik évadot utólag vásárolták meg, ennek köszönhettük a "remek" szinkront...
  • Guest
    #684
    Borg: Oks, akkor majd szétnézek az oldalon. :)
  • Braveheart
    #683
    Ja és a BC azegyik kedvenc játékom, 2-szer vittem végig, meg rengeteget quick battle-zok
  • Braveheart
    #682
    A Voyager hány részes? Emlékszem egyszer régen láttam egy részt, amiben asszimiláltak egy csomó szereplőt, na az volt az utolsó rész?
  • Borg
    #681
    Jah, és már a 3. része. Az előzőek is ott vannak az infók az oldalon.
    Lényegében total conversion, teljesen startrek hűre, rengeteg új hajó, grafika, effekt, speckók stb. A progress valahol 90% körül van, lényegében már csak javítgatások vannak hátra.

    Amúgy, ha valakinek ötlete van olyan BC missionra, amely valamely valós(=ST), avagy kitalált csatát "utánozna" le, és a BC keretein belül tényleg megvalósítható az elhalmozhat itt ötletekkel, mert misszióból még nem sok van benne:)
  • Guest
    #680
    Ez egy BC mod lesz?
  • Borg
    #679
    Mi a nem egyértelmű ?:)
  • Guest
    #678
    Ez mi is?
  • Borg
    #677
    Itt - a múltkori 360db 7of9 kép mellett ugye:) - találtok egy rakat új screenshotot a készülő Bridge Commander cuccból.
    Tesztelgetés közben csináltam őket, akit esetleg érdekel béta tesztelés, az irhat.
  • Punker
    #676
    hát nem tom a Voyager mostanában kezd ellaposodni a sztorit nézzve bár a mai rész nem volt rossz.
  • Adam II
    #675
    A Voyager a legjobb!!!
  • RelakSfromhome
    #674
    Ja, máris furcsának néz ki :P
  • Punker
    #673
    kezdődik
  • RelakSfromhome
    #672
    Vagy inkább Áldozat Zászlós? :D
  • Guest
    #671
    Iesmi... :)))
  • RelakSfromhome
    #670
    Mivan?!? :D
    Ilyesmi?:
    -Feláldozható Zászlós, jelentkezzen a transzplotter szobában egy potenciálisan végzetes kiküldetésre!
    -Ne panaszkodj! Én felrobbanó konzol szolgálaton fagyok!
  • Punker
    #669
    ez jó Voyager rész
  • Guest
    #668
  • Eye-scream
    #667

  • Borg
    #666
    Jah, a piros/egyéb ingesek legendásak, ha egy noname embert vittek magukkal, tuti hogy valami szörny azt nyirja ki:)
  • Guest
    #665
    Ja, tényleg, itt is BÚÉK! :D
  • Tuvok #664
    BUÉK trekkie-k!

    Hát igen, a TOS-ból sosem hiányozhattak a bombázó szöszik, hogy növeljék Kirk egoját :)
  • Eye-scream
    #663
    HUÁ!:)
    De azért ennyire nem volt egysíkú:)
  • Guest
    #662
    Star Trek: Voyager Plot Generator
  • Eye-scream
    #661
    HUÁ! TOS rulz!:D
    Leszállnak a bolygón ami mindenhol naggyából ugyanaz általában mediterrán jellegű, sok homokkal. Megy Kirk Spock a doktor meg vmi pirosinges zászlós. Pirosingest kapásból kinyírják bonyolódik cselekmény kirk felszed vmi csajt aztán megoldódik a dolog és elhúznak. A végén meg mindig van vmi poén azon hogy Spock nem ért meg valamit...
    Annak idején milyen király is volt :D
  • Guest
    #660
    Én mondjuk Enterpriseból egy kockát sem láttam, de azok alapján, amit egyesek írtak róla, a Voyager hozzá képest maga a megtestesült Trek-történelem és következetesség... :)
  • Borg
    #659
    Kb annyira hű a startrek világához, mint a voyager:) Hellyel-közzel...
  • Guest
    #658
    Meg a TOS előtt is, bőven.
  • Adam5
    #657
    tehát ez ami a TGN, Voyager, DS9 elött van?
  • Guest
    #656
    Oasmi... :)
  • Adam5
    #655
    Én is nagy StarTrek fan vagyok! de nem tom hova tenni ami a németen megy enterprise ez most mi? mert semmi eggyenruha hasonlat hajó belülről sem olyan. a föderácio kezdete?
  • Lacc
    #654
    BUE'K!!!
  • Adam5
    #653
    BUÉK!!!
  • RelakSfromhome
    #652
    Ja, a közelin csak hasonlít :(
  • RelakSfromhome
    #651
    Most nézem vissza a startreket!

    A SKORPIÓKIRÁJT alakító arc benne
  • Tuvok #650
    na jó, én L piálni, majd jövőre taláxunk, cső és buék :)
  • Borg
    #649
    De azt birtam, ahogy Nog táncolt ;)
  • Punker
    #648
    hát láttam már jobb részt ennél.....