11588
  • Sir Quno Jedi
    #888
    Ja még valami, szerinted ha az inváziós flottád elpárolog, mint nyári harmat, mennyi idő alatt állítassz össze egy hasonló méretű ütőképes haderőt, ill. mennyire bölcs dolog vakon újra beküldeni a járatba ?!! A dominium odaát biztonságban érezhette magát, semmi nem indokolta, hogy botor módon további veszteségeknek tegyék ki magukat, így is, úgy is későn ékeztek volna (ha megérkeznek egyáltalán). Azonkívül valszeg. akár saját maguk közül is elveszthettek valakit a flottával együtt, s míg nem ellenőrzik, mindez mitől történt, nem kockáztatnak.
  • Sir Quno Jedi
    #887
    Amúgy, hogy értsd:

    1. Ebben a kvadránsban csak épphogy megkezdik kényszerből a sereg előállítását (külön részek szólnak erről), miután elszakad a két kvadráns. Tehát kezdetben NINCS "ember"utánpótlásuk !
    2. Hiába is lenne sok a katonájuk, mivel a harc az ŰRBEN dől el, hajókat pedig ők is csak megfelelő nyersanyagforrások és gyártóbázis mellett tudnak kiállítani és kezdetben AZ SINCS !
    3. Először nincs ketracel előállító bázisuk sem, mivel nem erre készültek, így a drog hiányában nem tudnak bármilyen nagy sereget fenntartani (nem egy rész szól a ketracel hiányáról és a későbbi titkos ketracel előállító bázisról).
    4. Kissé sok errefelé az ellenségük, ezért próbálnak meg folyamatosan szövetségesek után kapkodni.
    5. Nem távolodhatnak el a DS9-től, mert a féregjáratot és a bázist is őrizniük kell (vajon miért?!).

    Stb.-stb. még sorolhatnám, de minek... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #886
    Látom figyeled a sztorit ! :DDD Felesleges ilyesmin törnöd a fejed, ha lényeges dolgok felett elsiklassz ! Így max. az marad, hogy simán elfogadod ami történik. Tudom, hogy nehéz, de még mindig jobb mint kapkodni a fejed...
  • Sir Quno Jedi
    #885
    Hát ezért nem erőltették meg magukat, gondolom sejted ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #884
    Ahogy tetszik, de Tuvok csak árnyéka az elődöknek, ez nyilvánvaló. Ha neked bejön, oké, csak ezzel valahogy úgy vagyok, mint a hagyományos SW-vel (remekmű), meg az Episode1-2-3-mal (khmmm)...
  • RelakSfromhome
    #883
    Mekkora fasz ez az Odo :D:D:D:D:D
  • Sir Quno Jedi
    #882
    Oké.
  • Sir Quno Jedi
    #881
    Szerinted oszt vagy szoroz, hogy igaziak a mellei vagy sem ?!! Látom nem akarjátok megérteni mi a probléma, szal. részemről mind1, ha nektek ez így kóser, lelketek rajta !
  • Punker
    #880
    amúgy ennél feltünőbben már nem is repkedhetnének.....
  • Punker
    #879
    :))))))
    csak az a rohadt reklám.......
  • RelakSfromhome
    #878
    HUÁÁÁ!!! :D:D:D

    NAONÁLLATAMINIKOIMP!!! :D:D:D
  • Punker
    #877
    na innentől kicsit emlékeztetni fog a Vérbeli hajsza című filmhez.....
  • Punker
    #876
    ezt a részt már láttam, szerintem jó.
  • FtranX
    #875
    király! ezt szeretem én ebben a sorozatban! mindig tudnak újat kitalálni! :DD
  • RelakSfromhome
    #874
    Egyenlőre érdekes :D
  • FtranX
    #873
    szerintem is! :)
  • Punker
    #872
    kezdődik ez jó rész lesz :))))))
  • hykao #871
    Bazeg, nem a hozzáállásomat írtam le!
    Hanem a csávó olyan helyt keresett, ahonnan letölthet, akár megosztás nélkül...
  • Tuvok #870
    Jeri Ryan-nek igazi mellei vannak. És sztem izgi kalandjai vannak a Voyagernek is. (borg, harogin, kazon, stb...)
    Azt ne mondd nekem, hogy a DS9 profétás, vallásos, sokszor túlfantáziált, flottákat eltüntető dolgok jobbak. Kicsit fura, hogy a föderáció hajó és legénységutánpótlása kifogyhatatlan, a Jem'Hadar-t meg tenyésztik, szinte osztódnak, mégse győznek... Meg amikor eltűnt a Dominium flotta, miért nem küldtek utána másikat? Vagy nem maradt hajó a gammában?
    Áh.
  • Tuvok #869
    Bocs, de nem keresem meg a hozzászólást, amire írtál. Ja és pont azért vagyok Tuvok, azaz Voyageres, mert fan vagyok, és szeretem a Voy-t...
  • Sir Quno Jedi
    #868
    A jó nő van a soroztaban és a csöcsökön él meg a stáb az két különböző fokozat nemdenem ! Azért jó lenne ha elolvasnád azt is, amit írok előtte... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #867
    Érdekes hozzáállás ! Ott is ILLIK megosztani anyagot, sokan azonnal kivágnak a sorból, ha semmid sincs megosztva és igazuk van ! Sima leech-nek tartanak ezután és simán mehetsz tiltólistára (ami sokat nem ér persze).
  • hykao #866
    Ez kicsit sarkalatos álláspont.
    Hol van az kőbe vésve, hogy a Star Trek-ben nem lehet jó nő?
    Mellesleg az Enterprise is folytatta ezt a hagyományt Blalock-al...
  • Sir Quno Jedi
    #865
    AZ a gond, hogy ez a STAR TREK lett volna, nem a Canale Erotica !
  • hykao #864
    Ja, nekem egyébként a feje is bejön, nagy száj, nagy szemek...nem olyan tucat darabáru....
  • Mentol
    #863
    És ráadásul némber1 a csaj! Szerintem nagyon szép a teste. Csak kapnám a kezeim közé...
  • hykao #862
    Jeri Ryan-nek szilikon free csöcsei vannak...
  • Sir Quno Jedi
    #861
    A másik baj a VOY-jal hogy tök céltalan, mivel 1000x is lehetőségük lett volna hazatérni, de valahogy mindig "közbejött" valami, kissé már uncsi 5x-re ! Ugyanakkor a DS9 sokkal inkább egybe volt kalapálva (kivéve a klissébomba utsó szezont).
  • Sir Quno Jedi
    #860
    A VOY ott halt meg, mikor egy nagycsöcsű kekszbombára volt szükség, hogy a sok szódásszemüveges treki szabadon összenyálazhassa a képernyőt ! Aztán szép lassan exborg leányzónk első számú mindentmegoldó überfőszereplővé lépett elő, talán nem véletlen...

    Az eredeti ST-ben talán nem véletlen volt a tiszti kar krémje FÉRFI, max. ugye Uhura maradt ! Mert ott Kirk barátunk mindig összeszűrte a levet a különböző világok leányzóival, de legalább nem a női "tisztek" szilikonkeblei vitték el a hátukon a sorozatot !

    Fura, hogy jónéhány sorozatot el tudnak adni csöcsközpontúság nélkül is...
  • Sir Quno Jedi
    #859
    Ezt mégis miből szűrted le hegyesfülű ?! :DDD Amúgy ha te igazi ST fan lennél, neked sem Tuvok lenne a nick-ed ! :DDD
  • Guest
    #858
    Siskot a harmadik évad végén léptetik elő kapitánnyá (3x26/72 "The Adversary").

    Kira az állomás elsőtisztje.
  • hykao #857
    őrnagy, a vége felé ezredes...

    ...ja én is így emlékszem most, hogy így mondod...
    ...vajon a pöttyöt ki-be rakja, attól függően, hogy hol posztol???
  • Adam5
    #856
    kira meg az állomás nem tudom milye de ő szokott lenni a goré a sisko nincs az állomáson
  • Adam5
    #855
    és worf a defiant parancsnoka
  • Adam5
    #854
    parancsoka LOL :))
  • Adam5
    #853
    állomás parancsoka és defiant kapitánya nem?
  • hykao #852
    Srácok Benjamin Sisko nem Parancsnok inkább? Nekem úgy rémlik, hogy ő nem kapitány! A nyakánál is minta csak három teli pötty lenne.
    ...és a többiek is mind hadnagyok, nem rémlik, hogy lenne parancsnok.
    ...pedig ha kapitány lenne, akkor kéne parancsnoknak is lennie.
    Kapitánya nem csak hajónak van?
    Vagy nem jól emlékszem?
  • RelakSfromhome
    #851
    Valóban :)
  • Guest
    #850
    Punker: #848 ;)

    RelakS: Mondom a TNG-univerzumban... ;)
  • RelakSfromhome
    #849
    És Korty?