23325
  • Glpetyus
    #4469
    UP :)
  • Laccnemotthon
    #4468
    A modok érdekesek lesznek, profi csapat kell majd hozzájuk, ha igényes modot akarnak összedobni. Eddig mindenhonnan azt lehetett hallani hogy nem egy sétagalopp összehozni a modelleket/pályákat, más összetevőről nem nagyon volt szó. Biztosan csinálnak majd hozzá 1-2 jó modot, de remélem nem mindegyik ilyen setét hangulatú lesz :D
  • Glpetyus
    #4467
    Multira vannak nagyon jó,kipróbált,bizonyított játékok...ahogy lesznek is...
    Na ez nem az sztem...(persze ez nem baj:)
  • Mossberg
    #4466
    Ezzel nem de a majdani modjaival szvsz sokan (remélem)
  • Laccnemotthon
    #4465
    Multizni nem nagyon fog ezzel senki szerintem. Még talán a coop elvitte volna a hátán, de az is csak az xbox-os verzsönben lesz benne. Lol?
  • Laccnemotthon
    #4464
    És? Én nem mondtam hogy nem elég ide :)
  • Glpetyus
    #4463
    Hát ennek a játéknak meg pont az a lényege szvsz...
  • Laccnemotthon
    #4462
    Singlere még elmegy ja.
  • Glpetyus
    #4461
    sztem is :/
  • tigeroo
    #4460
    igen, és hol vannak már ezek a hozzászólások...
  • Ams
    #4459
    igen, 30fps bőven elég
  • Glpetyus
    #4458
  • Kandurex
    #4457
  • Laccnemotthon
    #4456
    Azt hittem meg akarod venni.
  • Kandurex
    #4455
    Ejjj, a régi szép idők :) Elfelejtettem valamit? :) JC. lamulatkával kapcsolatban? Várjuk meg a játékot aztán jöhet a konkluzió.
  • Árnyvadász
    #4454
    Ezen most én is megmosolyagtam magam. Ahogy öregszem, úgy leszek egyre bölcsebb.
  • Glpetyus
    #4453
    Jól Lvagy :P
  • toMpEr
    #4452
    "Erre az én meg HL2 videózok-ra meg már valami csúnyát írtam (osszt megcenzúráztam magam:)))

    Igen fogok vele játszani októberbe...őőő...hol is lesz akkor a D3-om?"
    :DD
  • Glpetyus
    #4451
  • Glpetyus
    #4450
    :DD = :((((
  • toMpEr
    #4449
    Kandurex #1219
    "Ja elfelejtettem a szokásost: Carmack nem tud programozni! (tudott anno, most meg most van és nem a múlt)"
  • toMpEr
    #4448
    Eleg vicces visszaolvasgatni a regebbi hozzaszolasokat, pl.:
    Árnyvadász #1188
    "Kanduexnek igaza van. Carmack valóban kiégett. De ez miért baj? Jönnek majd az újak álá Republic egyik programozója... Ő is zseni.. Meg ott van Molyneux úr is, ne feledjük, bár a programjai mostanában neki sem valami egetrengetőek..."
  • Glpetyus
    #4447
    Igen a lámpa már a régebbi videókon is nagyon fasza volt...
    Gondolom a felkapcsolása = minusz 10-15 fps :DD
  • Glpetyus
    #4446
    Nem...tudod az új kártyát pénzért adják,hogy pénzem legyen dolgoznom kell...:(
    Mert néhány emberrel ellentétben én már nem a szüleimből élek:)
  • rezsofiz
    #4445
    Jaja,a zseblampa az csucs volt
  • lwb
    #4444
    nekem már m1 lefelé ....
  • Árnyvadász
    #4443
    Gyakorlatilag ez a játék inkább egy filmhez hasonlítható. Minőségileg is, meg az ügyes kis bemutatóknak köszönhetően. (amikor kivülről pásztáz a kamera) Nagyon klassz az összhatás minden szempontból. Kár, hogy folyamatosan félni kell benne, de majd csak túlteszem magam rajta. Nekem a zseblámpa fénye tetszett a legjobban: teljesen élethű, mint a valóságban. Ehhez képest a Far Cry zseblámpája petróleumlámpa:)
  • rezsofiz
    #4442
    egyelore nem nagyon engedi letolteni nemtom miert. a link az jo
  • rezsofiz
    #4441
    gamestarra felraktak ennek az ikon movinak a high-res valtozatat. Innen lehet lecibalni
  • Laccnemotthon
    #4440
    Jaa vagy te a 160 Ft + Áfa miatt aggódsz? :D
  • Laccnemotthon
    #4439
    Fizetés? :DD
  • rezsofiz
    #4438
    na megneztem muvit,hat nekem vegig futkosott a hideg a hatamon,ez brutalis,elkepeszto
  • Árnyvadász
    #4437
    A játék DX8-as, nincs benn DX9-es effekt. Azért ajánlanak hozzá DX9-es kártyát, mert az gyorsabb DX8-ban. Ennyi a történet.
  • Glpetyus
    #4436
    Pont nem lesz még fizetés
  • Kandurex
    #4435
    ::

    10:10:11:40
  • Glpetyus
    #4434
    Mennyi van hátra 10 nap??...az semmi
  • Kandurex
    #4433
    Fogalmazzunk úgy, hogy ha a játék azt hozza amit ebben a videóban mutattak: Akkor a pelenkát elő lehet készíteni..

    De talán jó lenne már élőben látni:(
  • Kandurex
    #4432
    Én is megnéztem, a játékból új jelenet kb. 20-30 másodperc a többi duma és az előzmények. Háááát... most mondjam?

    Na jó, tényleg meggyőző ez a bemutató!
  • Laccnemotthon
    #4431
    Hmm meg kéne nézni ezt a múvit :)
  • Davidus
    #4430
    Egy nagyon kicsit spoileres a múvi de nem vészes. Sok benne a duma meg az öntömjénezés(ami jogos:P) de van benne D3 is bőven. Ez egy NAGYON para game lesz a legjobb grafikával amit eddig láttunk. Nekem ez jött le a múviból:)