23325
  • neozed
    #4669
    Bolond faszi, és kicsit túlsztárolta magát...
  • Seth
    #4668
    Ja hát igen...bolond egy faszi annyi szent :)
  • Kandurex
    #4667
    ő álmodtam meg a démonokat, ebben nincs tévedés :P
  • Seth
    #4666
    az John Romero és csak poénból rakták bele....
  • The Garrett
    #4665
    Jah nemtudom leszedte -e valaki innon az doom3_icons videót. Megéri ;)
  • The Garrett
    #4664
    igen, de ha a végén mondjk benyomtoad a ID_CLIP -et (falonátpower)
    akkor be lehetett menni abba a szobába, ahol volt 1 karór a tűztött fej. Az a faszi álmodta meg a démonokat... és azt kellett kinyírni.
  • tigeroo
    #4663
    egész jó infók vannak itt a Doom I-II-III ról! a csákó az alpha megfigyeléseit is leírja, mint vmi napló
  • rezsofiz
    #4662
    lol:)))
  • KisKolok
    #4661
    nagy faldémon volt, akit csak az agyába' lehetett sebezni. ;-)
  • Adam5
    #4660
    nincs vkinek kedve majd ma nyomni kicsit neten doom?
  • Adam5
    #4659
    2boss:


  • Adam5
    #4658
    mármint a doom2őt
  • Adam5
    #4657
    megyek megis nézem :)
  • CrucifX
    #4656
    http://www.hcgamer.hu/gamer/?p=24&a_id=10551&author_id=61

    Nézzétek meg a kép feliratát (kurzort a képre pár mpig) ;D
  • Adam5
    #4655
    És a végén valahol volt 1fej vagy nemtom
  • Adam5
    #4654
    JAJA!
  • Kandurex
    #4653
    Én is. Valami 3 szintes vacakra, aztán a harmadik szinten kellett 3 rakétát belelőnni egy szembe?!
  • Adam5
    #4652
    Én vmi olyanra emléxem hogy 1nagy pálya volt ahol ujra teremtek a szörnyek
  • tigeroo
    #4651
    és mi volt a DoomII végén? vmi csávót kellett megölni..nah az ki volt?
  • rezsofiz
    #4650
    kb:)
  • csabawarchief
    #4649
    ja én is, de majd jön :]
  • Dikkma
    #4648
    Hardwireden:

    DOOM 3 G4TechTV múvi - 11.40 MB | 2004. júl. 17.

    Letöltések: 11339

    Doom 3. ICONS múvi! - 68.50 MB | 2004. júl. 23

    6590 (ez ugye ma jelent meg..)

    és ez csak a HW.. van tömegbázisa ennek a játéknak, nyugi :)
  • toMpEr
    #4647
    azt szorozd meg kb 10-el es megkapod mennyi uzenet ugyanennyi ido alatt, ha kijon a jatek
  • Kandurex
    #4646
    Este 8 óta 172 messsage, már asszittem kijött a gamma! :(
  • The Garrett
    #4645
    po -oooooooooontosan ;)
  • KisKolok
    #4644
    Aham mostmár kezdek képben lenni :)
    Szal a könyvnek köze nincs a gamehoz, csak uazok a fegyverek meg a szörnyek :)
  • Adam5
    #4643
    Teleport kisérlet?! Tiszta Half-Life :DDD
  • The Garrett
    #4642
    D3 szorija a D1-2 előtt!! játszódik, és teljesen független az elődöktől.


    Asszem nem spojelerezek sokat ha elárulom, hogy 1 teleport kisérlet rosszul sül el és ellepik a bázist a monstak.
    Te pont túléled és fenn is akarod tartani jelenlegi állapotod.


    Story/spojla off.
  • Adam5
    #4641
    legalább is én így olvastam
    itt
    egyébként tök fasza doom weblap
  • Adam5
    #4640
    "Az első résznek 3 küldetése van:
    ~ Knee-deep in the dead (helyszín: Phobos)
    ~ The Shores of Hell (helyszín: Deimos)
    ~ Inferno (a helyszín mint a neve is mutatja: az alvilág)
    "
  • Adam5
    #4639
    én így ismerem:
    "Mivel nem értett egyet egyik parancsnoka parancsával (civilekre lövetett volna), a csávó a Marson vegetál, űrgárdistaként. A hadsereg titkos kísérleteket végez a Mars két holdján (Phobos és Deimos). Teleportokkal próbálnak dolgokat átvinni az egyik holdról a másikra. A humán jelentkezők eltűnnek vagy vérengző őrültként térnek vissza. És lassan még bizonytalanabbá és veszélyesebbé válik a dolog. Igen, jól sejtetted. Szörnyek jönnek át valahonnan a kapukon és lezabálják a jelenlévőket a Phoboson. A csávó odamegy egy rakás űrgárdistával rendet rakni. Kívülről biztosítja a bázist, míg a többiek bemennek. Végül persze egyedül marad, egy szál vadászpuskával. Természetesen ez is "one man show"."
  • KisKolok
    #4638
    hát.. úgy a kettő együtt. ;-))
  • lwb
    #4637
    ez a könyv sztorija, nem? mer' azt a progi után írták, jó sokat belefantáziálva.
  • Seth
    #4636
    Hm...nem is gondoltam volna hogy a Doom-nak ilyen mélyenszántó sztorija van(volt) :))
  • Alexease
    #4635
    Koszi!
  • KisKolok
    #4634
    1-2-nek vmi olyasmi sztorija volt, hogy:
    a földönkívüliek kapcsolatot akartak mindenáron a föld népével, már a dínók idején is. ezért küldtek egy "tükröt" ami szépen megnézte hogy épp kik a "lakosok" és azokhoz idomította a küldöttet, vagyis épp olyat csinált, akiket azok a legszívesebben fogadtak.
    Az első tükör kudarcot vallott, mert a dinoszauruszok még nem arra gondoltak, hogy mi lenne nekik jó, hanem hogy mitől kell elmeszelni a picsába. Ezért a gondolataikból csak egy nagy ősevő izét csinált, ami term. szétszedte a helyi lakosokat szépen :))

    A második tükör a világháborúk idejében érkezett a földre, de épp vmi bantu törzs környékére, így azok gyorsan eltemették mer' gonosz. Mire kiásták meg már nem működött.

    A harmadik ilyen tükör a mars-ra került (mert akkor már volt ott populáció). Ezt egy őrült csávesz találta meg, aki mindenféle szörnyeket álmodott meg, ezeket le is rajzolta, és így lett a csokapik :))
    Hősünknek meg kiválaszottak egy izomagyút (mindenféle szteroidokkal pumpált teste, mely genetikailag képes percek alatti regenerációra, szal ideális killing gép), és ROM-fileokkal az agyába ültették egy kiváló, tapasztalt harcost. Így ezek "ketten" voltak a doom 1-2 főhöse.
    Az első rész először a holdon játszódott (a mars után), majd jött valamicske sziget, melyre egy portál vezetett, ami hogy-hogynem pont a pokol felett lebegett. A harmadik epizód pedig a pokolban játszódott, onnan kellett kiírtani a férgesét.
    A második rész pedig ott kezdődik, ahol az első véget ért: a démonok nyitottak egy kaput a földre, és azt elárasztották, keményen.

    Nos, hogy ebből mennyi lesz a d3-ban, az kérdéses, sztem TELJESEN más lesz, mert ez elég hm...
  • KisKolok
    #4633
    Hm szerintem a Doom3 játékmenete akkorát fog ütni mint anno a Half-Life. Lehet h nem lesznek rá világmegváltó modok, de a történet, a kivitelezés, a játékélmény.. az ott lesz.

    a politizáló lammernek meg grat, jól megmondtad..
  • The Garrett
    #4632
    ?????
  • tigeroo
    #4631
    hogy beküldtek egy csávót egy felhóőkarcoló aljára, mert zombik lepték el a terepet..felfele haladtál
  • lwb
    #4630
    holdjain. na.