23325
  • item
    #4549
    Na ez látod igaz!
  • Glpetyus
    #4548
    Gondolom csak "jófejeskedni" akart szegény.. ://
  • Dikkma
    #4547
    Pedig csak 4 éve fejlesztik a játékot, és az ID-nek eddig minden játéka OpenGL-es volt, úgyhogy most te vagy nagyon lemaradva, vagy mi.
  • Sil3nt
    #4546
    azért ez egy nagyon picit mássss....
  • Glpetyus
    #4545
    Ez OpenGL-es??
    Nekem ez új :P
  • Dikkma
    #4544
    Figyi, én csinálok egy Teherautó, Inc. nevű gyárat, ahol teherautókat gyártok.
    Ha veszel tőlem egy Teherautó L6000 TDI-t, kapsz tőlem egy Doom^3-at.
    Akkor a Teherautó, Inc. most támogatja a Doom^3 fejlesztését?
  • Dr DeViLKiNG
    #4543
    2 végéről a fonalat dolog :)
  • DePreSsZYo
    #4542
    És az neked miért lenne jó?
  • Dikkma
    #4541
    Megnéztem az icons videót, nagyon vadállat. Régóta nem érdekelt már igazán semmilyen játék, de ezt megnézem magamnak.
    Remélem fasza másolásvédelme lesz, és szeptember előtt senki nem tud warezzel játszani :P
  • Sil3nt
    #4540
    #4481-es képek alapján ati támogatás....akkor most mivan???
  • Dikkma
    #4539
    Te tényleg ennyire buta vagy? :(
  • Dr DeViLKiNG
    #4538
    alapvetően nem lenne baj, ha ezzel hosszú távra nézve, nem lehetetlenitenék el a kisebb cégeket...
    márpedig nagyon e felé húz már a játékos társadalom... grafika mindenek előtt, aztán meg a játékélmény nem számít... holott pont fordítva kéne lennie... ha meg mind2t telibekapják... na akkor az lesz bestseller mindörökre...(remélem azért d3 ilyen lesz) (én még visszasírom a régi grafikailag mai szemmel nézve pocsék, de játékélményben felejthetetlen játékokat... ~)
  • rezsofiz
    #4537
    hat ez fake lesz,eleve cd-n jon ki,es nem dvd-n,raadasul meg sem jelent.
  • Glpetyus
    #4536
    LOL
  • Icebird
    #4535
    Reklám az egész. Carmack nevével jobban ellehet adni, mert korábban már felfújta a média. De azóta már az Oroszok, Csehek, sőt a Magyarok között is van olyan, ha nem jobb programozó mint Mr Carmack.:D Csak ök nincsenek reflektor fényben.
  • Pontius #4534
    Havérodtól nem tudnád Lkérni a HUB címet? Jah és ha elkérted kopizd már be ide... :)
  • Pontius #4533
    3 :)
  • cifuatwork
    #4532
    Csak pár apróság:

    -Az nVidia nem egyezett meg az ID-vel. Nemrég mondták az ID-sek is, hogy sem az ATi, sem az nV nem kaphatta meg előre a játékot.
    -Eredetileg az FX szériát is a Doom3-ra optimalizálták (16x0 architektúra). Nem a Doom3-at az FX-re, amit te állítasz.
    -A Doom3 megjelenési időpontja mindenki elött titok volt, és a "When its done" szöveg mögött valóban nem rejtőzőtt más. Szóval az nV nem tudhatta, mikor jelenik meg a game...
    -Ha valóban az nV, pontosabban az 6800 alapjaira épül a Doom3, akkor miért nem használja a PS3.0-át? Ja, mert OGL-es. Akkor mit is profitál a "jövő technológiájából"? :DDD

    ugyéreztem ezt muszály tisztázni :)

    Úgyérzem még lövésed sincs a témáról :DDD
  • tigeroo
    #4531
    4cd-s lesz...
  • Alexease
    #4530
    Nem hinnem hogy hibanak lehetne nevezni, hogy ha egy ceg (nVidia) teritesmentesen (egy logoert cserebe;D) komoly grafikai, referensz programozo gardaval segiti a jatekkeszitoket, hogy jobb, szebb, gyorsabb lehessen a program. Ezzel csak mi nyerunk.
    Hiaba egy jo programozo, azert a naprol-napra valtozo szabvanyokat, drivereket, technologiat nem tudjak atlatni, sokat szamit ilyenkor a "segitseg".
    Az ATI gozom sincs mit csinal, de O is ugyan igy megtehetne hogynem kartyakat dobal ki cegekhez, hanem programozoi gardat.
  • Pontius #4529
    Ezzel szerintem mindenki tisztában van...

    Mindenesetre én tisztelem ezt az embert, főleg a munkáit (Carmack munkáin látszik, hogy szereti amit csinál és a doom3-al ezt be is bízonyította, elvégre ha csak a pénzért ülne oda akkor kb desert storm szintü játékokat láthatnánk tőle...)
    És reméllem ujra haggya magát megvesztegetni...
  • Adam5
    #4528
    nyah nyomtam 1kicsit a doomot a neten, deathmatch, meg cooper
  • item
    #4527
    Bocsi, de azthiszem féreértettél, én azért lettem ideges erre, mert most az egyszer jobban teljesített egy nVIDIA GPU és akkor azt a hírt fentartásokkal kell kezelni?? Ezt nem tartom megfelelőnek!
  • Alexease
    #4526
    - Azert Carmack nem hulye, es Quake 3-ig folyamatosan komoly dolgokat tett le az asztalra! Bar az mar inkabb uzlet, de azert az sem semi, hogy a mai napig meg jelenek meg jatekok a O "regi" engine-jeivel, vagy azok modositott valtozataival.

    - Az ID - nVidia tenyleg igaz, vagy erosen van benne valami, de ez altalanosan az osszes komolyabb uj engine-re is igaz.
  • CrucifX
    #4525
    Nem látom mi ebben a felháborító. A driveroptimalizációnak köszönhető az egész mint az a szövegben is szerepel - nem meglepő, nem előszőr fordul elő az alkalmazásspecifikus driverek miatti győzelem. Lesz ez még jobb is az ATI tulajok számára, hidd el.
  • Dr DeViLKiNG
    #4524
    mondjuk mindezektől függetlenül, kiváncsi vagyok én is a gammára... (nagyon! :))
    de az is h multit csak nagyon korlátozottan raktak bele... az is elszomorít, mert itt is megintcsak az üzlet jön szóba... ugye ki venné meg majd a quake 4-et, ha van egy ugyanolyan motoron menő doom3 multi?
    remélem azért nem lesz a doomból 2 hetes játék emiatt...
  • Dr DeViLKiNG
    #4523
    nna, akkor most következzék egy kis Carmack flame:
    Vannak akik nagyra tartják Carmacket, és alkotásait. Pedig ez csak üzlet.
    Előszöris, Carmack nem több mint egy bármilyen más programozó napjainkból. Az hogy kitalálta az fps-t nem nagy tudomány. Ha ö nem tette volna, akkor más igen.
    Tehát Carmack semmivel sem tud többet, mint más, és a doom sem olyan nagy alkotás mint amennyire felfújják. Ez csak az üzlet része. Ugyanis, itt minden a technológiáról szól. A technológiát pedig nem más adja, mint a videókártyák fejlesztői (jelen esetben az nvidia). A grafikai megvalósítás teljesen nélkülözi Carmacket. Az ugyanis a 3d modellezők, artistek feladata, amihez C. úrnak köze sincs ~.
    Tehát a lényeg: még valamikor 2001 ben az nvidia kötött egy szerződést az id vel, hogy megkapják a jövő technológiáját, ha ök csinálnak egy olyan szoftvert, ami kihasználja majd azt megjelenésekor, és így a még teljesen felesleges új kártyát (merthát mire használnánk most egy gf 6800-at? mi használja ki? a far cry? az is csak azután, h megkapták a shader 3 at nemrég...) el tudják majd adni...
    Nem véletlen h majdnem egy időben jelenik meg a gf 6800, és a doom 3.
    Carmack, és az id csak a báb az mélyebben nem gondolkozók előtt... de ha végiggondoljátok...
    ennyit a mai esti flameről...
    ugyéreztem ezt muszály tisztázni :)
  • Pontius #4522
    Nforszon még nincs róla semmi hír szal valószinü fake...
  • Sil3nt
    #4521
    hmmm..nem hinném hogy valódi lenne...10 nap és amcsiba kiadják ésmár a dc fent van a tört változata? tuti fake...amugy is nem dvd ben fogják kidobni...de ha van valami eredmény azt írd le...kiváncsi vagyok, remény hal meg utoljára
  • Pontius #4520
    na rácuppanok pár amerikai hub-ra :P
    megnézem mi a hejzet
  • DePreSsZYo
    #4519
    Ez igaz :))
  • item
    #4518
    Remélem,hogy nem fake mert akkor DC-ről 3,14Gigát lehúzni, szép művészet ..
  • Knox
    #4517
    Minden eddigi informácio szerint a doom3 3 cd-n jelenik meg! Ezt a napokban hivatalosan is bejelentették ha jol emlékszem!
  • bon
    #4516
    Tudtommal 3db cd-n adják ki a doom 3-at és nem dvd-n.
  • AMD Norbee
    #4515
    töltö = tölti.....
  • AMD Norbee
    #4514
    ÁÁÁ Baze állat hirem van mindenkinek!!!

    Eggyik DC++ Hubon észrevettem hogy több embernek megvan a Doom 3 dvd-ben!!! (3.14gb)
    A csávotol megkérdezte haverom hogy nam fake?? és azt mondta hogy nem fake ez a FULL verzio

    És az a legpoénabb hogy töltö haverom!!!!!!!!!!!!
  • Icebird
    #4513
    jah az elöbbi a #4507-re ment, meg a helyesírás hibák bocs, de igyekeztem vissza fogni magam:)
  • Icebird
    #4512
    Hogy te mennyire hiú vagy!:DD nézd meg az IG3at vs GF3 és utánna beszélj hülyeségeket, amit itt felsoroltál egyik sem azt adja vissza amire a VGAk képesek. De te csak vegyél mindig új hardwert és maradj abban a hitben hogy kihozák a maximomot!:)
  • tigeroo
    #4511
    sh1t
  • item
    #4510
    " hardver, szoftver, gameware
    2004. július 22.







    Hivatalos Doom 3 eredmények -- kisebb meglepetéssel
    írta: Ady Krisztián , idő: 07:44

    Hivatalos, az id Software főhadiszállásán készített, friss meghajtóprogramokkal és a jelenlegi csúcskonfigurációkon futtatott Doom 3 teszteredményeket hozott nyilvánosságra a [H]ard|OCP.
    A cikk elején rögtön az id vezető fejlesztőjét, John Carmackot idézik, aki közölte, hogy bár a Doom 3 egyik nagy grafikus processzort fejlesztő vállalat számára sem volt elérhető -- hivatalosan -- a teszt előtt, az NVIDIA kártyái helyből előnnyel indultak, a meghajtóporgramokat ugyanis kihegyezték a DOOM 3-ban alkalmazott fény- és felületkezelési megoldásokra. Az ATI kártyáit pedig egy régóta ismert "bug" lassította -- ennek megfelelően nem csodálkozhatunk a végeredményen.

    hirdetés



    Azaz csodálkozhatunk, hiszen bár mindenki sejtette, hogy az NVIDIA új üdvöskéi remekelni fognak a Doom 3 alatt, de ekkora különbségre várhatóan senki sem számított. Az első méréseket már csak a furcsa eredmények miatt is kezeljük fenntartásokkal," Forrás HWSW
    Hát azért ez pofátlanság, méghogy pártatlanok a cikkírók, ha az ATI lett volna a jobb akkor biztos azt írták volna hogy a vártnak megfeleő eredményeket kaptunk! Én nem vagyok se nVIDIA és ATI ellenes, de ezt azért nem így kellene leadni! Felháborító!!