23325
  • lwb
    #4389
    felesleges ez az fps számlálás, meg hogy szarul fog menni vagy ocsmány lesz. carmack megmondta a tutit:

    "For those of you that think you are not going to have the hardware that you need to play DOOM 3, the fact of the matter is that many of you will be just fine, although an upgrade may still be in your future. As of this afternoon we were playing DOOM 3 on a 1.5GHz Pentium 4 box with a GeForce 4 MX440 video card and having a surprisingly good gaming experience. Even a subtle jump to an AMD 2500+ with a GeForce 3 video card that is two years old will deliver a solid gaming experience that will let you enjoy the game the way id Software designed it to be."

    forrás
  • tigeroo
    #4388
    eh...olyan robbanás volt, hogy az egész képernyőt beterítette+ nagy tér volt..bizakodom...
  • Glpetyus
    #4387
    ja ez Tigeroo-nak ment... SRY :P
  • Serpa
    #4386
    Doom 3. ICONS múvi!

    19 perces bemutatófilm, id történeti áttekintéssel, új jelenetekkel!
  • Glpetyus
    #4385
    Hát egy videókareszt vehetnél...pl vedd meg az én 9600-omat :D
  • gregoryan
    #4384
    3fps nem lesz elég egy doom-hoz de menni fog nálad is, csak nem jelenik meg a fél textúra .... nem cserélsz vasat???
  • tigeroo
    #4383
    gyerekek...512ddr ram, 9000-es ati radeon..és 2.4ghz-s athlon xp...az Aquamarkon 13 pontot értem el!!! Minden maxon volt...nemsemmi mi? a legkissebb egy kaninagy robbanásnál volt, ott 3 fps-em volt...
  • Glpetyus
    #4382
  • Glpetyus
    #4381
    Tényleg qrva jó lenne ha 4 év fejlesztés után egy ÁTLAG(vagy attól kicst jobb) gépen nem lehetne megfelelő teljesítményt,meg esetleg még megfelelő megjelenést is kihozni...:///
  • Icebird
    #4380
    szerencsétlen, enyire ráizgulni egy csillivilli teknológiai demóra, dehogy emiatt még több százezret kiadni, na azért külön tudom sajnálni az ilyen embereket:)) És amig ez az uralkodó, addig a pazarlás megy, optimalizálást ellehet felejteni. Egyszerűbb odadobni valamit annak tudatában hogy egy full extrás hardweren elfogadhatóan fog mocorogni és késöbb ugyis jön majd jobb vas.:)
  • Glpetyus
    #4379
    thx
  • Kandurex
    #4378
    Hát ja, lehet, a PC - GAMER tesztje szerint felülmúlja, de nem ugorja át a FC-t (külföldi fórum olvasgatás), a játék inkább az idegekre apellál.
  • rezsofiz
    #4377
    ja ez igaz
  • Kandurex
    #4376
    Hardwired -en van róla egy hosszabb cikk.
  • Kandurex
    #4375
    És még azt is meg kell említenem, hogy a teszteket a jelen pillantban kapható leggyorsabb processzoron végezték (kivételt a 64 arc. jelenti) és ott produkálta a játék ÁLLÍTÓLAG ezt a gyászos eredményt.

    (3400' AMD és INTEL)
  • Glpetyus
    #4374
    sztem is...a multi meg engem nem érint:)
  • Colonel Sink
    #4373
    Ez csak akkor igaz, ha egyformán néznek ki.
  • Colonel Sink
    #4372
    Single-ben elég is az. Sőt 28 is.
  • Glpetyus
    #4371
    Miért az mit írt?
  • Laccnemotthon
    #4370
    Én azért egy fps esetében jobban örülnék magsabb fps-nek :) 40 körüli az az oke, 30 az már nagy a határ, bár itt még talán elmegy.
  • Kandurex
    #4369
    Ez csak az én véleményem, de ha a játék csak 30fps tud kiizzadni magából egy 9800PRO alatt (nézzétek meg a FC-t), akkor ott óriási gondok vannak a programozásban. (valahogy felemás ez, a PC - GAMER tesztje szerint nincs ilyen BRUTÁLIS gépigénye a játéknak)
  • Glpetyus
    #4368
    ÉS??
    pl. nekem 30 fps még megfelelő(mondjuk ez néha játék függő is)
  • Ams
    #4367
    Mondtam:
    "A nagyobb, 1600x1200-as felbontásokban az Nvidia megoldásai remekelnek, bár a kritikus 30 FPS környékén sertepertélnek a kártyák. 1024x768 tájékán, 4X-es élsimítás és 8X-os anizotróp szűrés mellett mindkét zászlóshajó 60 FPS fölé ugrik, ám az ATI mindvégig alulmarad. Az eggyel korábbi generáció képviselői (ATI 9800XT és Nvidia 5950 Ultra) a merészebb beállítások esetében segítségért kiáltanak, valamivel alacsonyabb 2X-es élsimításnál viszont kellemes 40FPS körüli teljesítményben lehet részünk. "
    40FPS!
    akkor 9800proval 30, HQ-n!
  • tigeroo
    #4366
    jójó...és ez ni?
  • Glpetyus
    #4365
    :D
  • Laccnemotthon
    #4364
    Oke Greg, leülhetsz :)
  • rezsofiz
    #4363
    meghallgattam doom3 focimdalat,hat nekem nagyon bejon,sztem nagyon kiraly,bar izlesek es pofonok ugye:)
  • Glpetyus
    #4362
    MEGALOL
  • gregoryan
    #4361
    Senki nem aggódott, csak ha esetleg valakinek mégis eszébejutna tördelni a kezét.. a játék miatt, az nyugodtan költsön egy kicsit, mert a hírek szerint 9800pro kártyán 1-2 dolgot levéve már 40 fps is elérhető.. (fasza nem??) 40 :))ennyit a gépigényról
  • rezsofiz
    #4360
    a kis cukorfalat
  • Glpetyus
    #4359
    #4335
  • Laccnemotthon
    #4358
    Jajdearanyos :D
  • Glpetyus
    #4357
    khmm....
  • grebber
    #4356
    Zombika
  • Glpetyus
    #4355
    Ki aggódott miattad?
  • gregoryan
    #4354
    hú de gyenge!!!
  • gregoryan
    #4353
    :))) ne viccelj már.. ez már a doom 4 :)
  • barret
    #4352
    Talán ebből a gaméból?
  • gregoryan
    #4351
    Ne fossatok gyerekek, miattam ne aggódjatok.. Most váltottam 9800Pro-ra+ 1GB RAM-ra!! menni fog a cucc.. kövessétek inkább a példámat!!! :) ok nem akarok senkit sem szivatni.. valaki szóljon már valamelyik warez csapatnak, hogy nyomják már meg a dolgot.. nehogymár a hivatalos megjelenés UTÁN legyen meg a doomKA! hisz már Ready :)) LOL
  • Glpetyus
    #4350
    Ja...