181772
  • G_ArchAngel #13026
    nem kinyírás, de már annyit dolgoztak, megérdemlik a pihenést:)

    az az állat jamacai asszony múlt héten eltévesztette a Schumaher voodoo-babákat...:)))
  • Punkerwork
    #13025
    hát persze ha szar a merci akkor nyírjuk ki az ellenfelet jellemző.....
  • G_ArchAngel #13024
    nekem már az is gyönyörű lenne, ha a nagyállú beverné a lábát megint, aztán évvégéig pihenőre menne a csücsöriszájú egérkéjével...:)
    vihetnék a Lacikát is...:)
  • Punkerwork
    #13023
    szép álom
  • G_ArchAngel #13022
    nono, gyün ám aza bés merci, azám odakeny eggyet a fijátokkank, meg a rönyóknak, he...
  • Punkerwork
    #13021
    merci erre az évre már leírta magát bmw-vel együtt, Renault hazai pályán remélem oda b@sz
  • G_ArchAngel #13020
    mindzsá lesz elzső 'zabadezzés...

    Hayrája Mekkláreny!!!
  • rezsofiz
    #13019
    .........
  • Punker
    #13018
    Baumgartner Schumacher, Mansell és Brundle mellett London utcáin száguldhat
  • Punker
    #13017
    Új szárny a Minardin
  • Punker
    #13016
    A Michelin 50%-os költségcsökkenést ígér
  • oneal1
    #13015
    de nemrossz ez az izraeli manus ám
  • badoer
    #13014
    ez sincs kizarva,a jorden levan égve.miota frenzent kirugta egyre jobban sullyed a lejton.
  • Punkerwork
    #13013
    mit keres az F1-ben egy 41 éves manusz? Jordan ennyire le van égve?????
  • Punkerwork
    #13012
    Újabb magyarországi versenyző tesztelhet a Jordannek
  • Punkerwork
    #13011
    Mosley októberben leköszön az FIA éléről

    ideje volt
  • rezsofiz
    #13010
    Van benne valami:-DD
  • rezsofiz
    #13009
    Juuuj
  • csabawarchief
    #13008
    egyetértek
  • Hellhammer
    #13007
    Pont arra akartam rávilágítani, hogy bármi olyan dolog történhet egy ütközéskor, amit kívülről nem vesz észre az ember, és mégis nagyon súlyos sérülést okoz.
  • Punkerwork
    #13006
    mit?
  • csabawarchief
    #13005
    nem lehet hogy amerikába csak a Palik értelmezte félre a jelentést, és mondta be rosszul? :DD
  • M@TriX
    #13004
    Ralf kettős gerinctörést szenvedett
  • Tuvok #13003
    Sose szerettem ezt a pályát :(
  • Punkerwork
    #13002
  • Punkerwork
    #13001
    Futamelőzetes - Francia GP
  • Punkerwork
    #13000
    Elképzelhető, hogy 2005-ben 19 futam lesz
  • Punkerwork
    #12999
    Williams: Gené indul Magny-Cours-ban
  • M@TriX
    #12998
    "Nissany üléspróbán

    Magyar vonatkozású Formula–1-es hír, hogy a gyorsasági autós országos bajnokság formulaautós címvédője szerdán üléspróbán vett részt a Jordan-istállónál és július közepén két napot teszteli a csapat sárga négykerekűjét. Az izraeli Chanoch Nissany már évek óta a hazai sorozatban versenyez a Szász Motorsport színeiben, és őt ugyanúgy Frank Tamás ajánlotta Eddie Jordan figyelmébe, mint tavaly Baumgartner Zsoltot. "
  • M@TriX
    #12997
    Pedig én Villnek drukkoltam:

    "Schumi II várhatóan 8-12 hétig lesz távol a Forma-1-es futamoktól. Addig a csapat harmadik számú pilótája, Marc Gené látja helyettesíti. A spanyol nem rutintalan versenyző, eddig 34 F1-es futamon indult, ebből kétszer Magny Cours-ban (a következő nagydíj színhelyén) rajtolt el. Ráadásul az FW26-t is jól ismeri: csak az idei tesztek során mintegy 13 ezer kilométert tett az autóba.

    A kényszerű pilótacserékről szólva Sir Frank Williams, a csapat főnöke sajnálkozását fejezte ki Ralf állapota miatt, és kifejezte reményét, hogy a kiváló eredményekre képes versenyző hamarosan ismét autóba ülhet. A BMW Motorsport igazgatója, Mario Theissen sem maradt el Sir Franktől, mondván, Ralf a szezon utolsó dekádjban már ismét maradandót alkothat, de jelenleg a teljes felépülése a legfontosabb.
    "
  • M@TriX
    #12996
    szerintem sem, mivel megcsúszott így nem lassulhatott le 100ra az biztos.
    Nézd csak meg a videót...
  • M@TriX
    #12995
    nem is az ütközésbe halt bele, hanem, hogy a felfüggesztés a bukójának egy gyenge pontjába vágódott...
  • Random_
    #12994
    'A Ferrari megtéveszti a közvéleményt'
    A Williams-főnök szerint az olaszok nem törődnek az F-1 érdekeivel
  • csabawarchief
    #12993
    Hajrá Mclaren
  • tujon
    #12992
    nemá! ilyen bénák! nem veszik észre hogy csigolya törése van? pedig azért vették ki oly ovatosan az autobol! NEM?
    Tisztára mint az egri orvosok!!!
  • BaLeeX
    #12991
    Bízni kell, bízni...

    Anulu is megmondta...
  • badoer
    #12990
    az nagyon durva.marmint a csigolyatores
  • rezsofiz
    #12989
    Hát ez lol egyik helyen észreveszik,masik helyen nem:D:D
  • Cat #12988
    A tíz nappal ezelőtti indianapolisi F-1-es verseny tizedik körében súlyos balesetet szenvedett Ralf Schumachert szerdán Németországban is megvizsgálták, hogy kiderüljön, indulhat-e a hétvégi francia futamon. Meglepetésre az európai orvosok megállípították, eltörött két csigolyája, bár Amerikában ezt észre sem vették.
  • badoer
    #12987
    szerencse hogy hátal csapodot a falnak éa nem szembol.sennánál a kerekfelfugesztes okozott problémat.ha az nics tul éli.