297
Vélemények, kérdések...idevelük!
  • Evoluti0N
    #17
    A legelején is ott van már. Spoiler a nagyon elejéből: Amelyik
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    irányítható is egy kicsit.
  • AntiHero
    #16
    A zsàkkrumpli nő. :D Làttad màr 100%.
  • Tikal #15
    Na de most akkor ki az izmos nő? Lehet nem találkoztam még vele így 10 óra környékén? :D
  • lwb
    #14
    Elvileg headshotnál van valamennyi esély. Nekem is ritkán jön csak össze.
  • Evoluti0N
    #13
    Ok. Mi a helyzet a nyilakkal? Az első részben elég gyakran sikerült visszaszereznem őket megölt ellenségekből, itt eddig konkrétan nullászor.
  • n000rbi
    #12
    A legelején Ellie szobájában a megvolt? :D
  • lwb
    #11
    Az egyben instant win volt a molotov. Eldobtam, erre az összes clicker belesétált és rögtön lángra kapott. Itt picit nerfelték. Talán nem is akkora baj, a molotovval kb minden clickeres találkozást meg lehetett oldani. Túl erős volt.
  • Kandurex
    #10
    Nem minden esetben, ha kicsi a hely még a clicker-ek is pusztulnak.
  • Voltan
    #9
    Elhatárolódok, és megemlékezek!
  • lwb
    #8
    Sajnos a molotov már nem instawin gomb. :( Kár, ezt szerettem az 1-ben.
  • Ulthanito
    #7
    Nem izmos, nagy az orra a pinanyalonak!
  • Ulthanito
    #6
    Ez az öt hozzászólás a topik? :)
  • Tatyla
    #5
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Take on me-nél csordult ki az első könnycsepp
  • Evoluti0N
    #4
    Amúgy akkor ide is leírom, amit amott Johnny spoiler tagbe rakott pediig nem spoiler és lehet, h senki se merte elolvasni a spoiler tag miatt. :D

    Szóval, copypasta: "Engem eddig egy dolog zavar. Nem sztori, nem film grain. A rohadt clickerek hardon basszus sokszor komolyan mondom, h akkor is meghallanak, ha egy helyben állok. Mi ez már? :D Még jó, h van időnként encounter alatt is checkpoint."
  • Evoluti0N
    #3
    Azt elfelejtetted, h szar a sztori, a ND dolgozói rabszolgák és Neil Druckmann zsidó és gyíkember.
  • Voltan
    #2
    Ezt a játékot ne játssza senki, mert egy szar, meg izmos is a nő, meg különben is ez most már biztos, hogy szar lesz, mert nem jó a játék! Ugyanakkor a generáció legjobbja, de sajnos egy rakás szar, mert jó, de izmosanő.

    Szerintem jól összefoglaltam az elmúlt pár napot :D
  • Moby
    #1
    A spoiler taget ne felejtsétek el használni!