2918
banner
  • gregoryan
    #233
    csak értetlen
  • fazerus
    #232
    Caps lock huszár :-) Ideges vagy ? :)
  • gregoryan
    #231
    ÉS AKKOR MIVAN?????

    azt az 1 óra GTA onlinejátékidődet mivel töltötted ami lehet benne? tuti nem avval, hogy business-t építs.. vagy PONT te vagy az a tipus akiről itt kígyót békát hánynak az emberek???
  • PiszkosFred
    #230
    Itt egy ign cikk errol, szerintem errol olvashattam anno. (Azt most hagyjuk, hogy a magyar ign kvazi egy guglifordito - kb hasonlo pontossaggal is -, de a cikk alapjan varhato. Vagy nem :))
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.17. 10:48:05
  • gregoryan
    #229
    annyira jó, hogy mindenhonnan ezt hallom, ÉN IS ezt vallom, és az összes haverom igy vélekdik, hogy Bárcsak lenne Privát public session..
    Egyszerűen nem értem miért nem lehet beletenni a GTA ba meg a RDR be sem gyárilag. Miért kell elviselni , vagy hackelni kicsit ahhoz, hogy az mber felhőtlenül élvezhesse a gamet amit megvett? és NEM? sajna nem jó a passive mode mert ugye businesselni nem lehet abban, ami a lényege.
    Miért nem elég, hogy lemondok a bonus-ról, amit akkor kapok, ha full public session-ben adom el a cuccomat?
    Egyszerűen felfghatatlan, de szép üzenet lenne a R* nak, ha ezt a funkciót beletennék, és kiülülnének a publiuc serverek....
  • Plata
    #228
    Nem én ilyen hülyékre nem vagyok kíváncsi.
    Az a jó GTA-ban hogy ki lehet zárni az ilyen barmokat.
    Sőt,GTA-ban az a jó hogy passzívan is lehet az ilyen barmokat szívatni.
    Néha én is szoktam troll lenni,igen,de nem lövöldözök.Az nem az én szokásom.
    Sokkal jobb hecc passzívban ki idegelni valakit.
    Én ilyen passzív felhergelős tipus vagyok.
    Jobban szeretem a gyökereket úgy felidegesíteni passzívban hogy lefejelje a monitort.
    Nincs annál mókásabb mikor egy begőzölt zsebrambó üvölt a pipától.de nem tud veled mit kezdeni mert passzív vagy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.17. 10:39:16
  • Plata
    #227
    Az jó lenne,ha jól tudom konzolon ilyen nincs.
    Én szeretnék csak úgy nyugisan el játszogatni,vadászgatni,pecázni,ha lehet,ezt nem is tudom.
    Nem izgat a lövöldözés.
    Ha lehetne saját házunk is később az jó lenne.
  • molnibalage83
    #226
    Én a Wargame szérián kívül semmit nem játszottam online, de azt a játékot is végül saját közössége vágta haza.
    Nekem örök tanulság az, hogy repszim és barátok kivételével senkivel sem basszam el online az időmet. A vége az, hogy hülyék és vagy trollok úgyis elcseszik a szórakozásomat.
  • fazerus
    #225
    Szörnyű, és akkor mi van ? :-) Ennek ez a lényege, ez benne a buli.. majd fogod és megkötözöd hogy lelógasd a hídról :D
  • PiszkosFred
    #224
    Nem kovettem a RDR2 hireket (mert minek, pcn nincs - akkoriban legalabbis), de valahol olvastam, hogy erkezik - lehet, hogy a PC-s launchcsal? - a private session es a pve beallitottsagokkal rendelkezo session.
  • Alexease
    #223
    A GTA5 online, elsore, ismeretlenul jo otletlen tunt. Ugy gondoltam, majd az offline-os feladatokat, kuldeteseket pakoljak at online-ra, mindefele raid es robbery kuldetessel, auto versenyekkel, klasszikus DM es CTF oldoklessel; vagyis vegtelenitve a jatekot, csak valodi tarsakkal es ellenfelekkel. De nem. Telepakoltak extra fegyverekkel, jarmuvekkel es "idiota" arkad versenyekkel. Tuti van-volt celkozonsege, de en ahhoz mar oreg vagyok:) Az RDR2-ben nem is latom a "hasznalhato" online reszt.

    Nekem csak "boklaszni" kell. Tuti lassabb es vontatottabb lesz mint a GTA5. Foleg a sokfele gyujtogetheto, fejlesztheto, karbantarthato, vadaszhato dolog miatt. Mar jonehany timelaps videot neztem napszakokrol, idojarasrol, helyszinekrol, folyamatosan epulo vasutrol, epuletrol. Majd az uj Doom mellett jo lesz kicsit "kikapcsolodni" a "bekes" termeszetben:D
  • Plata
    #222
    Sok jót hallottam róla konzolosoktól,csak az a baj hogy hiába akarsz te nyugisan játszani,bárki bárhol lelőhet.
    Ha lelőnek a cuccok amiket gyűjtöttél elvesznek.Teszem azt fél napot el bohóckodok kint a vadonban és gyűjtök egy rakás prémet amit aztán elvinnék a városba eladni,de jön valami gyökér és heccből lelő,akkor bukom a dolgokat amiket gyűjtögettem.
    Már pedig tudom hogy GTA Online-ban is public sessionban csak ilyen hülyék vannak,szerintem itt sem lesz másképp.
    Csak azért fog lelőni hogy meg szívathasson.
  • fazerus
    #221
    Szerintem meg az az ok, hogy a régi SG egyik napról a másikra megszűnt, a régi fórum is, igaz senki nem kérte és egy nagy kalap sz*r sokszor ez a valami. Nem mellesleg jó pár olyan ember lett admin, akinek nem kellett volna, rengeteg több éves usert bannoltak a francba. Ennek eredménye, hogy lassan a kutyát se érdekli az SG fórum már ..
  • PiszkosFred
    #220
    > Szerintem GTA online-ban sokkal több lehetőség van mint RDR Online-ban

    Nem tudom, nem ismerem a RDR2 tartalmat - bar kinyomtattam a guidet amit drop linkelt, de muszaj leszek A3-asra is, mert a szemem kifolyik A4-esben :D -, de ezert is irtam, hogy "idoaranyosan". A GTAO mostanra egy nagy "eletjatekka" fejlodott, sok eves fejlesztessel es bovitessel a hata mogott, ellentetben a RDR2-vel, ami alig egy eve jelent meg. Viszont az emlitett guidet atfutva, azert van/lesz mit csinalni itt is, nem felek, hogy unatkozni fogok a kovetkezo honapokban. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.17. 10:13:53
  • Plata
    #219
    Szerintem GTA online-ban sokkal több lehetőség van mint RDR Online-ban,az hogy másokra lövöldözzek engem nem érdekel,az hogy retardált majmok lövöldözzenek rám szintén nem.
    Ha lehet privát sessiont csinálni mint GTA-ban akkor jó,de ha nem akkor szerintem semennyire nem fog érdekelni az online rész.
    Hülye lövöldöző vérpistikékre nem vagyok kíváncsi.
    Ha RDR-ben lelőnek a nálad lévő cucc amit gyűjtöttél elveszik,sok értelme nem lesz public sessionba menni.
  • drop
    #218
    hát eddig vagyunk 3 haverokkal úgyhogy majd megdumáljuk akit érdekel a kis csoportos csapatás
  • PiszkosFred
    #217
    Laikuskent reszben egyetertek. Azt szinte biztos, hogy a novemberi R* es a decemberi Steames launchbol befolyt osszeg kover bonuszokat kap majd mindenki a cegnel es a kiadonal. Viszont a GTAV szamait nem vagyok benne biztos, hogy megugorja PC-n (idoaranyosan nezve). Bar, ha itt is megjelennek a botok, cheaterek es hackelt accountok - marpedig miert is maradnanak tavol -, akkor az igy ujra beszerzett peldanyokkal lehetseges... :)
  • Árnyvadász
    #216
    Szerintem ez lehet az ok:

    Új emberekből nem sok van, a régiekből meg csak a kemény mag maradt. Belegondolni is durva, hogy jómagam pl. 2000 óta fórumozok ide. De változtam az elmúlt 20 év alatt. Érdekel a RDR2, de sokszor elég csak a read-only mód. Gyorsabban is telik az idő a skatulya élet miatt, és megtanultam valami fontosat: türelemmel várni. Már nincs az a fajta cérnavágás, amit említettél.

    Mindennek eljön az ideje. Viszont ami nem változott az a day-1 beszerzés/megszerzése egy cuccnak. Az most is kell, mert még vagyok annyira aktív, hogy ha elódázok egy címet, majd többet, akkor nem fogom tudni behozni magam és ennyire még érdekel a téma, hogy rendezzem a soraim és ami érdekel azt végigvigyem.

    Fiatalokra visszatérve. Szerintem a fórum már nem az a platform ahol őket kell keresni. Ez még emlékeim szerint már régebben is téma volt és akkor is abban maradtunk, hogy a fórumozás egy elavult valami. De én például jobban szeretem, megszoktam és jó helynek tartom az sg ezen részét. Igaz informálódni csak hellyel közzel lehet innen, de írogatni kiváló.

    Remélem kaptál választ a kérdésedre.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.10.17. 09:43:44
  • molnibalage83
    #215
    OFF

    Az igazán fiatalok már az FB-t sem használják.
    Konkrétan meg is látszik a fiatalság szellemi színvonalán, hogy nagyobb közösségben nem nagyon kommunikálnak. Mondjuk már a fórumok nagy többsége kis létszámú. A redditen kívül kb. semmi nincs ami ismert és fórum szerű. Én is csak ismerem, de nem is használom...

    ON
  • Montanosz
    #214
    azonnali üzenetküldőket használnak, a forum már tul lassu nekik meg nem jelzi hogy 15ezer követője van
    Én még emlékszem hogy modemes sebeséggel virtuális kávézónak használtuk az index elődjének forumát, olyan jó félorás válaszadással :-D
  • gregoryan
    #213
    essetleg egy jókis Coop csapatás már 5 ikén? 5-ikétől? :))
  • gregoryan
    #212
    És mi ennek az oka, hogy ennyire vissszaesett a Fórum népesség? Őskövületek vagyunk, és a mai fiatalok szarnak mindenre,vagy valami más az oka? esetleg a mai fiatalság nem tudja használni az intzernetet, mert csak FAAAASZBOOOKKKKK mint valami undead-ek...?
  • Voltan
    #211
    Egészen biztos, hogy jól fogy. A GTA5 is nagyon nagy kasszasiker lett PC-n, a RDR2 kapcsán meg legalább akkora az őrület, ha nem nagyobb sztem.
  • mike01010101
    #210
    Kíváncsi lennék, mennyi fogyott elővételben eddig. Látott valaki számokat?. Jó lenne ha jól fogyva, mert ezt alátámasztaná, hogy érdemes PC-n is megjelentetni az eddig konzol exclusive játékokat. Ötletem lenne, pl. Days gone.
    Egyébként én is rá vagyok állva, már nagyom várom.
  • molnibalage83
    #209
    Az SG-n aktív userek száma úgy tizede a 15 évvel ezelőttinek. Ez a születésnaposok listáján látszik.

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.17. 08:19:16
  • grebber
    #208
    SG-n kb halott már a játékok topikja. Régen emlékszem amikor kijött valami napi többszáz komment volt. Most meg kong minden az ürességtől..
    Egyébként az eladási számokon majd látható lesz mennyire érdekli a pcs népeket. 6-8 millió alsó hangon elmegy belőle.
  • gregoryan
    #207
    Ez a game mennyi embert érdekel PC-n amúgy? mert én baromira rá vagyok állva, vágom a cérnát, de nem látom, hogy hömpölyögne a tömeg előtte..
  • gregoryan
    #206
    mondjuk meglepett, hogy megnyitom a linket, bemegyek a Stable-be meg a fegyverek közé, és nézem pár dolog OWNED.. mondom jéé a faszi akitől ez kiszivárgott, hasonló cuccokat vett meg mint én PSN en a gamehez... aztán a Stable mindent elárult.. :) Ott volt "Zsoltika" :))) a lovam Playstation online ból.. leesett, hogy a saját accomat nézem :D:D:D Kicsit Lol voltam.......
  • gregoryan
    #205
    én nem Klánban gondolkozom... jobban örülnék 2-3 fix jófej poénos embernek, akikkel jókat lovagolunk, küldizünk, businesselünk, és jól érezzük magunkat :)
    GTA ban is ez jott be az elején annó a régi Heisteknél, ahova 4 fix ember kellett.
  • drop
    #204
    szívesen egyébként lesz vajon sg forumos klán mint régen gta onliba volt?
  • gregoryan
    #203
    ez mekkora jó,

    Köszi szépn!!!!
  • Montanosz
    #202
    Girandoni-szélpuska szerepel a játékban? mert valamiért tényleg mindenki azt hiszi hogy a henry-féle karabély volt az első ismétlőpuska szerűség pedig a 1780-ban a Lewis–Clark-expedícióban már bemutatták az indiánoknak mit tud a girandon.
  • lonvard
    #201
    Lesz a játékban Henry-karabély, beszarok. Winnetou-rajongók előnyben. Old Shatterhand kísérleti speciális fegyvere volt, amivel halomra lőtte a gonoszokat. Annyi a különbség, hogy a játékban nem a gonoszokat lövöldözzük vele, hanem lényegében bárkit. :D
  • drop
    #200
    játékba lévö katalogus lehet nézni
  • molnibalage83
    #199
    Ha ez a videó tetszik, akkor ajánlom a US Army fegyver evolúcióját szintén tőle.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.15. 16:52:12
  • Alexease
    #198
    Red Dead Redemption 2 (Real) Guns
  • gregoryan
    #197
    mert mint látjátok a Launcherben, lesz ez még drágább 15-15€ val.. szal fel fog gurulni. Gondolom 22-e után vagy az előrendelés periódus után.
  • Mike at home
    #196
    amúgy ez még olcsó is. tavaly a spec 27k volt az ultimate 32
  • Mike at home
    #195
    jaja, aztán megy amerre lát :)
  • gregoryan
    #194
    Most hallottam, nem tudom, nektek biztos ismert dolog már, de aki összszedte az 52 kártyalapot GTA V onlineban, az pl a Red Dead Onlineban megkapja a Collector " engedélyt" ami 15 Gold Bar-t ér ingyen. legalábbis konzolon ez volt,remélem tovább viszik ezt PC re vagy épphogy nem platform specifikus hanem social Club account specifikus. De jópofa!