2949
banner
  • oneal1
    #144
    ez nincs meg valahol nagyban?
  • PiszkosFred
    #143
    Hat, ez szerencsere mar az o problemajuk lesz, nem a te valladat fogja nyomasztani :)
  • jarlaxxe
    #142
    Kiváncsi leszek mennyire fog bejönni ez a nyugdijas tempójú játék azoknak akik egy western GTA várnak...valszeg sehogy.
  • Montanosz
    #141
    nem lehet panaszunk a pc verzio grafikájára sem az biztos

  • wedge31
    #140
    A Rockstar Games részletezte a PC-verzió specialitásait
  • JonasSandor
    #139
    Codnak 175 giga kell neki loooooool
  • oneal1
    #138
    mi ez a gépigény?

    azért adhattad volna magasabb felbontásra is
  • PiszkosFred
    #137
    Pff, ez nagyon atlagos, akkor nem lesz gond nalam sem, raerek a CP2077-re konfigot frissiteni :)
  • Montanosz
    #136
    Nekem a Boiling point volt az első ilyen nyílt világú játékom jó 10 évig játszottam vele :-D



  • lonvard
    #135
    San Andreas. Utólag csináltak hozzá "autó belső nézet" modot. Ami nagyon kellett. Kb. mint Witcher 3-ban kellett volna, hogy belső nézetből is nézhessük azt a világot, amit alkottak. Witcherhez is csináltak fps modot, kábé olyan fapados lett, mint a San Andreasé. :D De nem érdekelt, amikor autóztam, sokat tett az élményhez! Így nem tudom hány év távlatából persze röhej a kinézete. Én nem is értem pár év alatt hogy röhöghetem ki korábbi önmagam. :D
  • Plata
    #134
    Akkor gondolom az i5-8660 megfelel a minimumnak.
  • drop
    #133
    Minimum:

    Intel Core i5-2500k/AMD FX-6300

    8 GB RAM

    Nvidia Gforce GTX 770 2GB / AMD RADEON R9 280 3GB

    Ajánlott:

    Intel core i7-4770k/ AMDRYZEN 5 1500X

    12GB RAM

    Nvidia Gforce GTX 1060 6GB / AMD RRADEON RX 480 4GB
  • Voltan
    #132
    Sőt, sztem a GTA V. Abban volt csak FPS nézet.
  • Dency
    #131
    Az nem a San andreas volt véletlen?
  • lonvard
    #130
    Jah, ezt még ki kell tesztelni. Szerintem az a titka, hogy tudnak-e valami érdekfeszítő minijátékot csinálni egy munkafolyamatból. Pl. Kingdom COme-ban tök jól megcsinálták a fegyverek élezését. Tökre el tudtam volna képzelni, hogy a páncélokat is visszaütögetem, megvarrom a nadrágomat, a cipőmet, nagyon sajnáltam, hogy ezeket már nem csinálták meg. Azt is el tudom képzelni, hogy páncélt készítek, megvan hogy milyen alapanyagok kellenek, mit mivel rakunk össze, milyen folyamata van, egy kis ügyességi rész még benne, és élvezem is. Sajnos a kraftolást mindenhol fapadossá teszik, semmit se kell csinálni azon kívül, hogy megszereztük az alapanyagokat és megnyomjuk a gombot, miközben ott egy minijáték volna a lényeg. Egyszerűen nem jutnak el idáig, hihetetlen.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.09. 13:55:32
  • lonvard
    #129
    Élményileg nálam a GTA 3 volt a csúcs. Abban ott volt egész Amerika. Amikor a vidéki éjszakában autózva hallgattam a country zenét FPS nézetben vezetve a redneck platós terepjárót...mintha egy USA-szimulátorban lettem volna. :)
  • oneal1
    #128
    nekem meg pl pont ez tetszik, hogy a gta-nál sokkal részletesebb a játékmenet
  • Voltan
    #127
    Az irányítás kicsit nehézkes, de ez Rockstar sajátosság. Itt kissé jobban érződik, mint a GTA-kon. Valóban nagyon realisztikus, és ez időnként valóban idegesítő tud lenni, minden animáció rendkívül gondosan van lemodellezve, és eszméletlenül néz ki, tényleg. Viszont vannak olyan helyzetek, amikor jó lenne "KURVAGYORSAN" mozdulni, és akkor is követi a szokásos, kissé komótos tempót, ez pár ősz hajszálat eredményezett nálam :D Viszont ezért kárpótol a világ, meg az egész felépítése, mert az egyszerűen lélegszetelállító. Vannak "meló" szerű játékelemek, de ezek egyrészt nem vesznek el nagyon sok időt, másrészt nem kötelezőek.

    A sztori is jó, a karakterek is. Én a magam részéről a GTA 5-ben is csomót csak kolbászoltam, kirándulgattam, marhultam, és ebben is ez a helyzet PS4-en. Nagyon élvezem, annak ellenére, hogy párszor majd kitéptem a hajam. Billel-egérrel valószínű, hogy az irányítás is jobb lesz PC-re. Legalábbis reméljük.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2019.10.09. 13:09:17
  • mike01010101
    #126
    Ha lenne több RDR szintű és minőségű játék a témában PC-re én se fanyalodnék early access, pláne nem pre-early access játékokra, de mivel nincs ezért a kicsit is meg kell becsülni. Sajnos a belsőnézet nem ez én világom. Bár az lenne... Belső nézetű jó játékból sokkal több van.
  • Voltan
    #125
    Szerintem 1080p-ben nem lesz akkora gond vele.
  • Árnyvadász
    #124
    Állítólag túl realisztikus és ez a játékmenet rovására megy. Az ilyet pedig nem szeretem. Mármint az ilyen játékokat. Kikapcsolódni szeretnék, nem melózni a gép előtt. Ha érted mire gondolok.
  • lwb
    #123
    Hacsak nem basszák el nagyon a portot, nyugodtan elő lehet ezt rendelni. Itt már régóta kint vannak a konzolos leírások, lehet látni let's play-eket a yt-on, nem veszünk zsákbamacskát. Tényleg csak a port minőségétől függ minden, de a GTA5 se lett játszhatatlanul borzalmas, tehát itt sem várok katasztrófát.
  • Sheltem
    #122
    Mi rémített meg mit olvastál? Legalább írunk már kicsit a játékmenetről is :D
  • Sheltem
    #121
    Nem tudom milyen monitorral tolod, de én megtippelném, hogy FULLHD ra bőven elég lesz a 1060.
    Emlékszem a Witcher3 nál voltam úgy, hogy áááá ehhez a látványhoz biztos kevés lesz a gépem....aztán fenét...olyan jól megírták, hogy tökéletes volt,pedig nem volt erős VGAm. Szerintem az RDR2 is szépen fog menni közepes gépen.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2019.10.09. 12:40:57
  • Árnyvadász
    #120
    Sajnos ismerem a This Land is My Land-ot. 15 ezer forintom bánta. Olvastam, hogy neked bejött. Egyébként nekem ez tetszett western témában:

    Wild West and Wizards

    Le is tudott kötni, csak mostanában már nincs hozzá türelmem, meg időm. RDR2-re se lesz szerintem, mert amiket olvastam róla, az megrémített. A grafikára kíváncsi vagyok, de mint játék nem igazán érdekel.Túl időigényes.


    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.10.09. 12:39:52
  • PiszkosFred
    #119
    En minden szart elorendelek, de altalaban raerosen, nem sietve. Ezt viszont most tenyleg orankent nezem en is, pedig attol nem lehet hamarabb nov5, viszont ha kiderul, hogy az otthoni i5@4460/1060gtx nem lesz eleg neki (es szinte biztosra veszem, hogy nem), akkor harom het alatt ossze kell raknom egy konfigot. :)
  • Sheltem
    #118
    Én azt gondoltam, hogy a Borderlands 3 lesz az egyetlen játék amit preorderelek (soha semmi játékot nem vettem meg előre akár hiszitek akár nem, nem nagyon bízom én már manapság senkiben, early accessben is egyedül a Jet's N guns2t de azt muszáj volt :D) erre jön az RDR2 és naponta ránézek, hogy rá tudok e már nyomni a preorder gombra.... hát ilyen az élet :)

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2019.10.09. 12:27:14
  • lonvard
    #117
    Rákerestem, és leesett az állam. Köszi. :)


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.09. 12:19:01
  • lonvard
    #116
    Ja hát ez a játék pontot tesz a western igények végére. Ennél egy jó darabig nem lehet minőségibb dolgot lerakni az asztalra. Majd 10 év múlva, ha 2-3 éven belül elkezdenek egy ilyet fejleszteni. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.09. 12:14:35
  • mike01010101
    #115
    Sajnos értéklehető, nem early access, nyíltvilágú, singleplayer western tps egyszerűen nem létezik jelenleg PC-re. A vadnyugat mindig kedvelt téma volt, ezen nőt fel hollywood a 30-as évektől, nagy reneszánsz volt 60-as, 70-es évek (spagetti western), a nyolcvanas évektől a mai napig mindig előjött egy-egy jó film (silverado, young guns, django, bone tomahawk, hateful8, stb) néhány jófajta remake (hét mesterlövész, a félszemű, börtönvonat yuma-ba stb) de valami miatt a játékfejlesztő nagy studiok mostoha gyerekként kezelték a témát. Pedig pont a RDR és az RDR2 mutaja meg, hogy a nyílvilágú játékokra legalkalmasabb téma az 1800-es évek vadnyugata.
    Amivel sokat játszottam az utóbbi időben az a This land is my land, indián oldalról mutatja meg a vadnyugat meghódítását és az indiánok kiszorítását (magyarul egy teljes nép kiírtását). Még nincs early access státuszban sem, de már így is élvezetes.
  • lonvard
    #114
    Tehát nincsenek. :D
  • Voltan
    #113
    Az erősebb Xbox-on is csak 30 FPS-sel ment a játék. MInden platformon 30-ra volt lockolva a max. fps. Az erősebb box tudta tartani is :D
  • lonvard
    #112
    Ha van egy olyan konfigod, amin futnak a játékok medium-high beállításokkal, akkor szerintem nem kell túlagyalni. Nem baszhatják el annyira ezt a játékot, hogy bár minden fut a gépeden, de majd pont ez nem. Inkább szerintem akkor kérdés ez, ha már jönnek ki olyan játékok, amik mediumon se futnak normálisan az adott konfigon.
  • molnibalage83
    #111
    Semmit.
  • Árnyvadász
    #110
    Vannak western játékok ma is. Csak egyrészt kevés, másrészt korai hozzáférésűek, vagy csak egyszerűen középszerűek. RDR2 pont jó lesz, mert bepótol egy űrt. Gépigény szempontjából az lehet releváns, hogy az erősebb Xbox-on elment 4k 60 fps-el a játék. Nem tudom az milyen PC-nek felelne meg, de úgy tudom (azt olvastam) ma jönnek a PC-s verzióval kapcsolatos hírek, képek. Lehet gépigény is? Lehet, de ha nem akkor nemsokára az is kiderül.

    Tippre mondjuk egy GTA5 ajánlott, lehetne itt egy belépő szint. De ez csak megérzés, semmi több.
  • oneal1
    #109
    GTA 5 rendszerkövetelményekből szerintetek lehet következtetni valamit?
  • Sheltem
    #108
    Totálisan egyetértek. Western témában ez az RDR2 nekemis oázis lesz a sivatagban.
    Kellett ez mint egy falat kenyér (és egyéb közhelyek).

    szerk: Jött ki nem is olyan nagyon régen (1-2 éve :D ) valami Western MMO, de nézegettem videókat róla és annyira "semmilyen" hangulata volt azt hiszem a tartalmára is volt panasz, hogy még a nevére se emlékszem :) Aztán nem tudom azóta csiszoltak e rajta, de mostmár az RDR2 fényében lényegtelen.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2019.10.09. 11:28:30
  • lonvard
    #107
    ON, merengés

    Iszonyat hiánypótló nekem ez a játék. Most már egy csomó minden sztorira van játékom. Régen fordítva volt, legóból raktam ki azt, amit a tévében láttam. Pl. ha hajózni akartam, vagy tengeralattjárósat vagy űrhajósat játszani, akkor kénytelen voltam építeni valamit, ami nyomokban hasonlított a látott ojjektumra. Most meg kész játékok vannak fantasy témában, háborús témában, középkoros témában, stratégia témában, minden témában. Kivéve pár témát, például western. Valahogy abból nem építették még fel nekem azt a világot, amihez nyúlni tudok, ha látok egy jó western filmet, és kedvem volna kicsit átélni a látottakat. Egyébként a Cyberpunk és a Star Citizen is ilyen hiánypótlók lesznek , egy-egy újabb univerzummal bővítve a gyűjteményt.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.09. 11:31:34
  • oneal1
    #106
    ennyi! :D

    én nagyon reménykedem, hogy elfog futni 4k-ban, bár fosok tőle :)
  • oneal1
    #105
    csak általánosságban ment :)