2093
  • Metalmilitiakid
    #1933
    Szerintem nagyon sokat javított az egész játék élményen, nem tudnak végre spam-elni csak úgy és ha jó a füled simán ellehet valakit kapni gránáttal a kezében.
  • undY1ng #1932
    Az új gránát használatról véleményetek?
  • undY1ng #1931
    Lighthouse rogue-k immunisak a töltényekre. A fejét célozva egy G28 (M61)-cal b*sznak meghalni de amikor közelmegyek a gépágyúval egylövés és halok. Nagyon felidegesített ez most :)
  • undY1ng #1930
    Oké, mail-ben küldöm. :D
  • Metalmilitiakid
    #1929
    Ha találsz majd hozz már egyet nekem is :D
  • undY1ng #1928
    5 Lab kör alatt kék kártyával 1 nyomorult meldonin se volt. Pedig már csak az kéne a samples-höz. :(
  • Metalmilitiakid
    #1927
    Most botlottam bele, aki tud angolul annak egy kis kötetlen beszélgetés a játék jövőjéről és hát vannak benne érdekességek amik nekem is tök újak voltak.

  • Paladin
    #1926
    Volt egy időszak, amikor sokat segített, ha csak fizikai magokon ment a játék, akkor került be az opció. De utána nem sokkal változott annyit a motor, hogy már nem sokat számít.
  • Metalmilitiakid
    #1925
    Elviekben AMD-nál lényegesebb, de lehet Intel-nél is segít. Vannak róla videók én pl Process Lasso-t is használok mellé. Sokat nem segít, nem igazán FPS-t növel inkább csak stabilabbá teszi ami van, kevesebb az ugrálás.
  • undY1ng #1924
    Only use physcial cores beállítás nálatok be van pipálva? Nem teljesen értem, hogy ezt most mikor kell használni (i5 9400f) de állítólag boostolhatja az FPS-t + nem fog 100% CPU használat lenni...
  • TomStorm
    #1923
    Csak fejlesszék,abból baj nem lehet.Ne felejtsük Bétával játszunk.
    Más ehez fogható úgy sincs max Arma 3
  • Metalmilitiakid
    #1922
    Őszintén még a játék alapja sincs meg teljesen szóval azt mondanám, hogy kb egyszerre haladnak a kettővel. Pl nemrég cseréltek motort a játék alatt szóval egy rakás optimalizáció kezdődhetett elölről. Meg ugye ahogy sok új funkciót beraknak mint pl. most inertia, egy rakás cuccot újra kellett balanszolni, hogy jó legyen. Ezért vannak több csapatra osztva különféle képzettségekkel. Van aki a motort fejleszti és optimalizál, van aki a szerverekkel foglalkozik, van aki 3d modellez... Ezért nincs az, hogy 1 dologra feküdnek rá nagyon és utána foglalkoznak a többivel mert ugye ezek a melók nem igazán keresztképezhetők a fejlesztők között.
  • undY1ng #1921
    Az a helyzet, hogy most a wipe óta igen ráfeküdtem én is (42) de az idegesítő dolgai ellenére amiket felsoroltam... nagyon unique fps ez a játék. Nincs még egy ilyen vagy ehhez hasonló. Viszont már ugye béta a játék, már igazából nem az optimalizálásával kellene törődni? És azokat az említett dolgokat amiket írtál bele tenni hamarosan?
  • Ombika
    #1920
    Szar Citizen toketlenkedik kb a nullan (bazis szimulator meg mindig maximum ) :-) , azert ez halad valamerre ....
    Utoljára szerkesztette: Ombika, 2022.02.03. 16:48:38
  • Metalmilitiakid
    #1919
    Őszintén inkább legyen ez, mint a Vanguard meg a Bugglefield 2042, pedig aztán a BF-nek én vallási hívője voltam anno, bár szerintem ezt tudod :D
  • Running
    #1918
    Teljesen jogos amit írtál. A játék simán megéri a pénzét. Nálam az a koncepció nem működik, hogy kiadnak egy játékot kb 0.2-es verzióban és majd 5+ év múlva eléri az 1.0-át. Nincsenek túlzó elvárásaim, a mai játékipar olyan, amilyen, de azért egy 0.5-ös szint alá nem kéne menni. :D
  • Metalmilitiakid
    #1917
    Amennyit am. fejlődik a játék én nem vagyok ilyen negatív a dolgokkal kapcsolatban. Star Citizen-t ugyan csak hírből ismerem, de amit hallottam egy kicsit nagyobb anyagi dolgok repkedtek ott a hajókkal mint ami itt megy.
    Én úgy tekintek rá mint egy folyamatosan fejlődő és változó játék. Visszatekintve arra, hogy milyen volt a játék amikor én kezdtem iszonyat sok minden változott és nőtt az egész. Nem mondom azt, hogy nem lehetne gyorsabb, meg nem lenne jobb ha nem lenne tele hibákkal de én még mindig azt látom, hogy a fejlesztők már amilyen kevesen vannak azért eléggé komolyan veszik a munkájukat.
    Számomra igaz ez nem egy karrier játék hanem ilyen hullámokban tolom általában, hogy pár hónapra ráfekszem aztán játszom vmi mással 1-2 hónapot és megint visszatérek, lehet nekem azért nem fáj ennyire a dolog.
    Azt mondom, hogy aki már kitudott egy kb 500 órát játszani a játékból az nem mondhatja azt, hogy nem érte meg az árát a játék. Én a 2121 órámmal mindenképp azt mondom, hogy többszörösen kijátszottam a Vallet of Darkness edition értékét. Szóval bármit hoz innen a játék az már mind extra free kontent :D
  • Running
    #1916
    Úristen még mindig ez a duma? Kb 5 évvel ezelőtt ugyanezt mondták, és azóta sem lett kész belőle semmi. Teljesen nevetséges ez az egész koncepció ilyen fejlesztési időkkel.
    Még a Star Citizen is gyorsabban fejlődik, pedig ott is komoly problémák vannak a fejekben.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2022.02.03. 14:38:52
  • undY1ng #1915
    Erről most a Planetside 2 is eszembe jutott, mert ezek tényleg jól hangzanak ahogyan leírtad. Viszont gondolom mire ezek ki fognak forrni és mozgásba kerülni.... gondolom nem idei terv. :)
  • Metalmilitiakid
    #1914
    A terv az, hogy amit most látsz az lesz a side game. Amit a story küldik mellett csinálsz unalmadban. Vagy az egész össze lesz nyitva, vagy jelenleg lehetett hallani egy olyat, hogy ha Streets tényleg túl nagy lesz akkor külön lesz Streets és az külön az összes többi pálya összenyitva. Lesznek ingame traderek, lesznek loot drop pontok ahol leadod amit összeszedtél és megjelenik a stash-edben. Gyakorlatilag a Hideout lesz az otthonod ahová egy rakás pályáról letudsz menni majd azok lesznek a kijáratok, a többi jelenlegi exit az inkább csak átjáró lesz "pályák között" mert ugyebár már nem lesznek pályák. Betegség, sugárzás, függőség, eszméletvesztés, egymás mozgatása és gyógyítása. És még kitudja mi, ez csak ami csak úgy eszembe jutott. Amire biztos lehet számítani hogy nem lesznek 30-50 perces raid-ek. Pontosan nincs még kitalálva de jelenleg azt sejtjük hogy olyasmi lesz mint a Cycle frontier hogy akár 5-10 órás szerverek lesznek amire valamikor becsöppensz. Szóval nem lesz az hogy jaj a parton spawn-ontal akkor full sprint a marked room-ig mert én vagyok az első, hanem fogalmad se lesz ki hol járt és hol nem. Valamint pl. nem tudsz majd Shorline-ra spawn-olni hanem Customs-ön jössz ki a bunkeredből és el kell sétálnod a Shorline átkelőhöz és úgy jutsz át. Szintén Labs is úgy lesz elviekben, hogy Customs -> Factory -> Labs. Szóval gyakorlatilag egy teljesen más játék lesz.
  • undY1ng #1913
    Igen, a vertical audio most nagyon pocsék.
  • Ombika
    #1912
    Hangokrol es descnyrol mar ne is beszeljunk...
  • undY1ng #1911
    Egyébként mi a tervük a játékkal? Megjelenés? Optimalizálás (Lighthouse katasztrófa, tudom Reserve-nél is ez volt)? Mert azért idegesítő, hogy sokszor az FPS droppok és beakadások miatt dögledezek meg... Azért az ezelőtti patch előtt pazarul futott.
  • undY1ng #1910
    Ja ez csak a wipe kezdetén ér valamit.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.01.31. 11:17:02
  • Paladin
    #1909
    Arról nem is beszélve, hogy a car battery csak 12 kg, azzal nem leszel overweight.
  • undY1ng #1908
    Ja meg az is hozzá tesz, hogy ilyenkor érdemes kijönni és gyors visszamenni. :D
  • Metalmilitiakid
    #1907
    Szerintem nincs. Nincs olyan raid ahol legalább 15 percet nem overweight-ben mozgok szóval bőven beüt a diminishing return (az hogy már csak vmi 70%-on megy felfelé a skill) Szerintem jobban jársz ha normál körben szó szerint mindent felveszel és csak akkor dobálod ki amikor már nem tölt a stamina.
  • undY1ng #1906
    Gyorsabb strength növeléshez csak geartelenül belépni egy raidbe úgy hogy a pouch-ban van egy car battery, megéri?
  • undY1ng #1905
    Igen úgy gondoltam, hogy mehet az egész sellout? :D
  • Metalmilitiakid
    #1904
    Nem, Therapist megveszi őket tudtommal :D
  • undY1ng #1903
    Gondolom így hogy kivették a karácsony fát... a díszek értelmüket veszítették?
  • priluki
    #1902
    hm.. eddig azt mondtam ez a játék ugyan oylan szar mint az elején.. mára már sokkal szarabb..
  • Metalmilitiakid
    #1901
    Yep, mindenkinek, meg még időnként csúnyán be is laggol.
  • undY1ng #1900
    Lighthouse-on nektek is ótvar FPS számok vannak? :(
  • undY1ng #1899
    Napi 10 poszt? xD
  • Metalmilitiakid
    #1898
    Ja ezt beszéltük már itt egyszer de akkor még alig volt hsz a topikban. Elviekben ahhoz, hogy le lehessen cserélni a gazdát kell egy bizonyos aktivitási szint.
  • undY1ng #1897
    Lehetne a topiknak egy jó kis bannerje és más leírása, csak az illető már több mint 1 éve offline a fórumról.
  • Paladin
    #1896
    Tegnapelőtt este 150k volt :)
    Gondoltam beugrok még megnézni mi lett az utolsó drop lefekvés előtt... hát... nem tudtam meg :D
  • Metalmilitiakid
    #1895
    Sok jó ember kis helyen is büdös :D
  • undY1ng #1894
    Kemény ez a 80K queue. :)