2093
  • Metalmilitiakid
    #1973
    Hát az folyamatosan jön majd ahogy tudnak a srácok egyre több unity 20 és majd 21 cuccokat berakni, de sztem ez a játék sose lesz egy jól futó.
  • undY1ng #1972
    Már nagyon mondogatják a júniusit. De akkor teljesítménybeli javulás nem lesz...
  • Metalmilitiakid
    #1971
    Attól függ kit kérdezel és hogy mikor lesz.
    Ha június akkor lighthouse bővítés, in-game trader és talán mozgás animáció frissítés.
    Ha ősszel lesz vmikor akkor az fentiek plusz lehet Street és moduláris rig/armor.
  • undY1ng #1970
    Mi lesz a kövi wipe nagyobb újdonsága?
  • Metalmilitiakid
    #1969
    Igen, magában a játékban beállítható a magyar nyelv semmit nem kell mókolni vele. Illetve én Ryzen 5 2600-al és 1080-al játszok szóval neked is menni fog. De kb semmilyen gépen nem fut tökéletesen szóval úgy számolj vele.
  • 6600GT
    #1968
    Sziasztok, magyar felirat elérhető hozzá? Köszönöm,illetve a másik kérdésem az lenne érdemes ezzel a géppel beruházni rá?
    I710750h rtx3050ti 16gb ram
  • Kissssss0 #1967
    "utóbbiaknál azt se tudom a 3-ból kettőnél honnan lőttek le, egyszer csak elestem egy egy puffanó hang után szó szerint"

    ez pedig így szokott menni a játékban, a jelenlegi ukri vs orosz háborúban is lehet látni ahogy az ukri katona mit sem sejtve jó ízűen elvan a lövészárkában... aztán kapott is egy fejest.
    https://www.youtube.com/watch?v=wAwCaIGMwGQ

    itt se fogod tudni legtöbbször hogy honnét kaptad az áldást, lehet a pálya túloldaláról lőttek rád, de az is lehet hogy valaki a bokorban egy hangtompítós shotgunal fog leteríteni.

    ehhez sajnos hozzá kell szokni, ha néhány hét után se megy, akkor erősen ajánlott egy megbízható barátot keresni akinek eladhatod az accot.
  • Metalmilitiakid
    #1966
    Én a helyedben egy rakás quide videóval kezdenék, illetve offline raid-ekkel, hogy ismerd a pályákat. Nézz ki 1 pályát magadnak nézz hozzá guide-okat, hogy hol vannak az extract-ok, fussál rajta több kört offline-ban és csak öld a scav-eket hogy szokd a fegyvereket a mozgást és társai. Itt találsz tök hasznos térképeket minden pályára. A sötétben tereken látásra kb mindenkinek grafikától és monitortól függően más beállítás működik. Érdemes a monitor fényerővel kezdeni kicsit emelni utána pedig bemenni szintén offline-ba kinézni egy sötét helyet és állítgatni a post FX-et, van benne teszt mód ha bent vagy offline-ban és tök jól lehet állítgatni. Csodát ne várj mert ebben a játékban a sötét direkt olyan hogy nightvision használatra van tervezve.

    Az hogy meghalsz a semmiből az teljesen normális, főleg így hogy a wipe azt mondanám "végére" érkeztél be. Már senki nem rohangál a quest item-ekért mindenki hangtompított és társai. Ennek a játéknak nagyon nagy a skillfloor-ja. Akár 2-300 órát is ellehetsz azzal hogy az alapokat felvedd rendesen. Ha 100 óra alatt vagy akkor ne keseredj el azon, hogy kb semmit nem sikerült véghez vinned, ez egy mocsok játék. Wipe elején kicsit könnyebb lenne mert pár hétig hasonló cuccban lévő emberekkel lenne tele a játék és neked is könnyebben menne. Ami még hasznos hogy érdemes utána olvasni annak is, hogy melyik kaliberből melyik lőszer a használható. Kezdetnek wipe elején az AKM-eket és a 7.62-es AK-kat ajánlanám a 7.62x39 PS lőszerrel ami kezdetektől elérhető, vagy az SKS-t. Valamint a söréteseket kb bármelyik Buckshot-al, csak azzal lábra kell lőni, 3-4 közeli láblövéssel egy bármilyen gear-ben lévő embert megölhetsz vele.

    Ami még hasznos szokás, hogy ne rohanj mindenhová, tartalékold a staminát illetve kevesebb zajt is csapsz. És ha már zajt csaptál pl. lövéssel, gránáttal akkor érdemes eltűnni a közvetlen környékről mert ilyenkor a wipe-ban már a legtöbben amint meghallanak egy lövést rohannak rá, hogy megöljék aki lőtt. Illetve ebben a játékban alap fegyverekkel a full automata lövés az 5-10 méterig életképes max, azon felül pötyögni kell egyesével, rövid sorozatokat nem ajánlanám mert azon ugrik kb a legnagyobbat a fegyver. Ha elkezdesz automatán lőni akkor adj neki legalább vagy 10 lövést mert addigra kb kicsit stabilizálódik a fegyver(persze ha meghal hamarabb az ellenfél akkor tárgytalan :) ), de csodákat azért ne várj.
  • ntex
    #1965
    Jó ötletnek tartottam beszerezni ezt a játékot, de 2-3 SCAV és PMC kör után eléggé lelombozódott a kezdeti lelkesedésem :\ (utóbbiaknál azt se tudom a 3-ból kettőnél honnan lőttek le, egyszer csak elestem egy egy puffanó hang után szó szerint)... Nem gondoltam először hogy ennyire gáz lesz, hogy nem ad semmihez sem semmilyen támpontot, eligazítást a játék. Nincs semmiféle navigációs segítség, csak bedob a mély vízbe azt boldogulj ahogy tudsz... Kiírja az extract pontok neveit meg hogy van 20 percem elérni azt, de hogy az ember hol keresse azt, lövése sincs egy magamfajta új játékosnak. Ez még a kisebbik gond, valszeg ha sokat játszik az ember 1-1 pályán akkor egy idő után kiismeri magát rajta. Viszont ami még inkább zavar, hogy belső tereken egyszerűen nem lehet semmit sem látni annyira sötét minden, és a fényerőt sem lehet nagyon feljebb húzni a Post FX-ben. Ezekre van valami megoldás? Mert konkrétan a játszhatatlanság határán van nálam ezek miatt a játék.

    Hogyan érdemes egyáltalán nekikezdeni ennek az egésznek így?
  • undY1ng #1964
    Off.: Ezt a Marauders nevű Space Tarkovot már néztétek?
  • Paladin
    #1963
    Fence legalább most normálisabban fizet, mint szokott.
  • kopaszeger
    #1962
    köszi
  • Metalmilitiakid
    #1961
    Amit tudsz csinálni az elviekben az, hogy minél több pénzt forgass Fence-en keresztül (sejtem nincs Scav Case-ed a Hideout-ban), mert el kell érni minél hamarabb egy összeget egy bizonyos összeget, hogy visszaálljanak a trader-ek. Röviden tömörön az új trader a Light Keeper aki most kerül majd be a lighthouse-ra valamikor és rendes pályán lévő fizikális árus lesz épp zsarolja az egész játékoscsapatot és amíg nem kapjak meg amit akar nincsenek árusok.
  • Ombika
    #1960
    Senki se profin kezdte , hidd el.
  • kopaszeger
    #1959
    Köszi a gyors választ.Sajna nekem így is fogy mert béne vok.
  • Ombika
    #1958
    Jatszani. Nagyobb a kihivas igy. Fogy a stashed legalabb.
  • kopaszeger
    #1957
    Köszi és mit kell csinálni?
  • undY1ng #1956
    Üdv, ideiglenes event.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.04.28. 01:44:28
  • kopaszeger
    #1955
    Hali
    Most mi történik hogy nem lehet a kereskedőknél semmit csinálni?
    Illetve a piac sem műkdik?
  • kopaszeger
    #1954
    Köszönöm a válaszokat
  • undY1ng #1953
    Azért linkeltem a wikis változatát, mert ott leírja, hogy melyik trader hányas szinten és miért váltható be.
  • Paladin
    #1952
    Flea marketen nincs, mert in raid már nem lehet találni (ugyanis nem lehet hátizsákba rakni, úgy rémlik). Csak magad tudsz venni, Jaeger level 2, barter (lásd a linkelt wiki oldalt).
    Persze a barter cuccokat meg tudod venni flea-n.
  • kopaszeger
    #1951
    Köszönöm a válaszod ezt én is tudtam, de a játékban nem találok nem tudok vásárolni a piacon sem.
  • undY1ng #1950
    Mr. Holodilnick thermal bag
  • kopaszeger
    #1949
    hali
    Olyan kérdésem lenne hogy az úgynevezett élelmiszer tároló dobozt kivették a játékból?
    Hiába keresem de nem találom sehol.
  • undY1ng #1948
    "Megnyugodtam"! :D
  • Metalmilitiakid
    #1947
    Elviekben azt már kikapcsolták egy jó ideje, nem vesztes semmit.
  • undY1ng #1946
    Egyébként ez a memory skill hogy működik? Ugye ha bizonyos ideig nem lépsz be és vagy nem játszol, akkor az attribut skilljeid folyamatosan csökkenek?
  • undY1ng #1945
    Nálam most 2 hét pihenőn már a játék, pedig kedvem lenne csak másba is kell idő... :d
  • Metalmilitiakid
    #1944
    Úgy látom azért a helyi srácoknak is van humorérzéke.
  • Metalmilitiakid
    #1943
    Igazából most már az új Stalker is jöhet mert elfoglalták Chernobyl-t .
  • Kissssss0 #1942
    "Escape from Ukraine"

    miért van olyan érzésem hogy lesz egyszer egy játék ilyen névvel valamikor a jövőben.
  • undY1ng #1941
    Közben leesett. Csak itt nem lesz respawn.
  • Metalmilitiakid
    #1940
    Sejtem az Escape from Ukraine-re gondol...
  • undY1ng #1939
    Azaz?
  • Kissssss0 #1938
    na gyerekek, most már lehet élesben is nyomatni a tarkovot.
  • Metalmilitiakid
    #1937
    Killa farmra tökéletes :D
  • undY1ng #1936
    Én inkább a pozitívat tudom róla adni, mert tényleg egyszerűbb vele pmc-t ölni.
  • Metalmilitiakid
    #1935
    Szerintem még egyet nem dobtak rám a wipe alatt szóval nincs igazán negatív véleményem róla.
  • undY1ng #1934
    Igen, bár ott vannak az impact grenadek amikkel pedig "könnyedén" is lehet ölni vele ellent.