2093
  • Metalmilitiakid
    #2013
    Ha csak fel akarod húzni akkor PMC-vel minden pályán ahol van lépj le 3-5 alkalommal a kocsival az ad egy jókora ugrást. Nemtudom a pontos számot de sztem valahol 2-3 teljes pont körül.
  • TomStorm
    #2012
    Köszi a válaszokat,jó tudni!
    Ez valahogy eddig kimaradt nekem vagy sose figyeltem(utóbbi időben többet Scav-ezek és bizony igen,lelőttem párat).
    Scav Player-en felhúztam magam múltkor mert párszor leszedtek és ott gondoltam lövöm én is akkor őket de ezek szerint van büntetés érte.

    Akkor okosan oldom meg ezentúl.Fence-t meg állhatok neki húzni mert így necces most:D
  • fazerus
    #2011
    Igen.

    SCAV-ként sose támadd meg a többi SCAV-et, csak akkor, ha valaki rád lő, ilyenkor kapsz SCAV reputationt mert megölöd az áruló SCAV-et. Szintén plusz repu jár ha a PMC-kkel Co-op extractiont használsz, vagy ha PMC-ként járművel mész ki a pályáról. Interchange, Woods, Lighthouse ilyen pályák. A nagyobb SCAV repu jobb felszerelést és lootot ad, olcsóbbak sokszor az előbb említett járműves kutazások is. Ha eléred a 6-os REP-et akkor onnantól nem támadnak meg SCAV-ként a bosszok sem. Illetve a loot minősége is jobb, spawnoltam FLIR scoppal, keycarddal, tank akkumulátorral, videókártyával stb.. jelenleg 7.74-es SCAV repum van és a korábban említett kiunlockolt "koronás" fül bugos, lófasz sincs ott semmiféle SLICK armor meg ilyenek .. sehol.. halkonzerv az van :D
  • Metalmilitiakid
    #2010
    Ha Scav-et ölsz Scav-ként az minusz rep, hacsak a másik Scav nem ölt meg valaki ártatlant hamarabb. Az alap szabály, hogy másik Scav-re csak akkor lősz ha ő már eltalált téged, nagyon fontos az hogy ELTALÁLT, mert ha csak melléd lő és te lelövöd akkor te vagy a hibás.
    Amit a Fence-rep befolyásol az olcsóbb Car extract a PMC-dnek, gyorsabban kapsz új Scav-et, elviekben gyorsabban jár le a Scav láda (ebben nem vagyok biztos), egy bizonyos szint felett, talán 2.0 már a Boss-ok se lőnek le ha közel mész. Illetve valamivel jobb felszereléssel kezdesz Scav-ként, de azért az még mindig elég random.
    Ha nagyon lemész mínuszba akkor a Scav-ek azonnal lőnek rád amint meglátnak. Illetve az összes fentebb leírt ellentétje.
  • TomStorm
    #2009
    Hali.
    Kicsit belekeveredtem itt a Scav témába.
    Fence Rep.pontja befolyásol valamit is?
    Nálam -0.04.
    Betámadhatnak ez miatt a Scav-ek?
    Állítólag ha Scav playert ölök Scav-el az minuszba viszi Fence-t?
  • kopaszeger
    #2008
    az szép grat
  • Szabi #2007
    scav kör lighthouse-on, azért kifelé izgultam egy kicsit

  • Kissssss0 #2006
  • Metalmilitiakid
    #2005
  • Szabi #2004
    mi mostanában átszoktunk az amcsi szerverekre, ott legalább nincs annyi kínai nevű csaló mint az európaiakon.. és legalább az angol beszédre tudnak érthető nyelven válaszolni
  • undY1ng #2003
    Pakisztáni szervereken az esetek 80%-ban offline raid volt.
  • kopaszeger
    #2002
    köszi
  • Metalmilitiakid
    #2001
    Változó, de azt mondanám, hogy az ilyen szlovák, román ilyesmi kis országok szerverei valamennyire csendesebbek, de ez se mindig igaz.
  • kopaszeger
    #2000
    Hali
    Melyik az a szerver ahol kevesen vannak?
  • undY1ng #1999
    Ezt sajnálattal olvasom, mert láttam a posztodat a gépfejlesztős topikban... reménykedtem a helyzet javulásában. :/
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.09.02. 16:43:06
  • Metalmilitiakid
    #1998
    Ha valaki rád push-ol akkor alapból ő van előnyben, sajnos ilyen a játék, még ha sarkot tartasz is ő hamarabb fog tudni lőni mint te, főleg ha neki jobb kezes a sarok.
    Illetve ami a videóban is volt, hogy bal oldalra néztél ki az életveszélyes, szépen kaptál is miatta, mivel a kamera a jobb szemedben van így a srác aki jobbra nézett ki kb kapott 2 ingyen lövést rád mire egyáltalán vissza tudsz lőni, szerencse volt hogy nem lőtt jól, meg nem ütötte át az armor-t. Mind a két eset játékmechanika kihasználás.
    Persze segít az FPS de nagyon ritka esetekben csak, mivel a szerver kevesebbet frissít mint ahány FPS-ed van az esetek 90%-ban. Én most váltottam átlag 60-ról átlag 90-re, a monitorom is 144hz-es és még scope-al is megvan a 60, de alig változtatott valamit a harcban.
  • undY1ng #1997
    Pont nem erre gondoltam. Ezt a részét már megtanultam a játéknak és megvan a saját akcióm egy adott szituációnál és úgy érzem az esetek nagyobb százalékában jól jövök ki a harcokból... azt leszámítva, hogy úgy felmegy az adrenalin, hogy vannak dobogó szív. :D
    Arra gondolok, hogy amikor én vagyok előnyben és rám pushol a player, azonnal van ez az említett head eyes. Vagy sokszor lőjjük egymást és mégis az ellenségnek adja be.
    Itt már lehet beszélni arról, hogy kevés az FPS az optimalizálatlanság miatt, legalábbis szerintem. Szóval úgy érzem ha meglenne az a bizonyos fix 120 fps, sokkal jobban tudnék (vagy akár más is) teljesíteni. A nyomorúságos belenézek a scope-ba és -40 fps még mindig játszik.
    Tessék egy adott szituáció: Stream-ből felvett.

    Itt stimmelt minden.... aztán ezután jött egy player, tudtunk egymásról és azonnal jött a szembelövés...........
    Tudom a játék része ez is ugyanúgy de az előbb leírtak alapján... Jöhetne a kérdés, hogy miért nem veszek jobb gépet de majd a kövi hónapokban jobbak lesznek azok a videókártya árak.
  • kopaszeger
    #1996
    Én sajna nagyon béna vok de sztem nagyon jó játék,pedig nem vok már mai emberke.
  • Metalmilitiakid
    #1995
    Igazából nem csak az időn múlik hanem azon is hogy mennyire áll rá az agyad. Tök mindegy mennyire vagy Head,eyes szimulátor ha nem ismered az összes szöget és kis lyukat meg mindent a pályán amit ki lehet használni. Sokszor ha megnézed pontosan azért tud előre lőni vagy lekapni egy egész squad-ot mert tudja hogy pl az egyik ajtónál van annyi rés amin át lehet lőni, vagy az egyik ablaknál van 1 kis lyuk amint pont célzás nélkül át lehet lőni vagy csak pontosan tudja hogy ha fa hangot hall az egyik lépcső irányából akkor a 2 emelet között lépett a srác épp rá a dobozra. Ez adja az igazi skill-t neki valamint az, hogy pontosan megtanulta a játék mechanikáját hogy kell a saját előnyére fordítani.
    Tarkov-ban egy harc, hacsak nem csak hirtelen egymásba botlotok egy nyílt helyen, akkor 50% pálya ismeret, 30% játékmechanika kihasználás, és kb 20% lövés de azt bonthatod 10% lövés 10% szerencsére.
  • Paladin
    #1994
    Ja... idén csak inercia, voip, lighthouse jött... semmi fontos. Idén még jön a streets első fele, és a pontos hit location, csak amire így hirtelen emlékszem.
    Csupa piti fícsör. Tényleg semmi normális....
    (Az új fegyvereket stb nem is emlegetem.)
  • Ombika
    #1993
    G..ci unalmas , hogy nincs normalis frissites .....
  • undY1ng #1992
    Szoktam nézegetni ezt az lvndmark srácot és azon filózok közben, hogy vajon napi 6-7-8 óra játékkal tényleg ilyen jól mehetne? Persze ha a gép is meglenne hozzá de nálam általában head eyes szimulátor megy végbe (vagy trió / squad ellenfél)... Jó ez a tarkov csak sz*r. :/
  • TomStorm
    #1991
    Ja szépen összeesnek:)
    Várom már a 15. szintet kell a piac.Még 3 szint!

    Látom rejtekhely is bővűlt.Meg úgy minden..
  • undY1ng #1990
    A válasz az félrement! :D
  • undY1ng #1989
    Elvérzés xD
  • TomStorm
    #1988
    Köszi!
  • Metalmilitiakid
    #1987
    Én keresek épp duo társát hosszabb távra mert az enyém lelépett erre a wipe-ra ahogy látom. Egyedül meg annyira nem kap el a gépszíj valahogy :D
  • Paladin
    #1986
    Intelligence centert kell építeni, utána lehet Fence-től scav küldiket kapni.
    Ez az újdonság. A daily/weekly taskok, és a lecserélhetőség már az előző wipe óta van.
  • undY1ng #1985
    Na ez nekem is új, köszi! Engem megint elkapott a wipe hype. Trovon délutánonként mennek a streamek és ha valaki esetleg akarja csapatban is tolni (Sp1gu).
  • kopaszeger
    #1984
    köszi
  • Metalmilitiakid
    #1983
    A lényege, hogy növeled a Fence rep-et vele amivel ugyebár nő a scav-ed gearje is átlagban. Valamint kapsz jutalmat ha megcsinálod. Illetve ha eléred a 6-os rep-et Fence-nél akkor megnyílik egy új fül a koronával ahol olyan cuccokat vehetsz meg amivel más PMC meghalt, nem volt insure-olva és nem is vitték ki. Szóval simán találhatsz ott egy full Slick-et ha valaki meghalt vele de nem loot-olták ki.

    @kopaszeger: Én se értem még el, ha jól tudom 15-től kapod őket.
  • kopaszeger
    #1982
    Fence-től hogy lehet küldit kapni? Én még nem kaptam tőle.
    Utoljára szerkesztette: kopaszeger, 2022.07.05. 09:51:13
  • TomStorm
    #1981
    Akkor jó régen nem voltam online már:)
    Scav küldetés mire jó?Hatással lehet a karakterre?Értem ez alatt hogy ugye a Scav eddig csak arra volt jó hogy kihozzunk felszerelést.Minek neki küldetés?
  • Metalmilitiakid
    #1980
    Az már az előző wipe-ban is volt amit most újítottak, hogy lehet őket váltani, de persze nem ingyen és most már Fence-től kapsz a Scav-nek is küldiket naponta.
  • TomStorm
    #1979
    De jók az Operational feladatok!Régen ilyen nem volt.Egész sokat javult amúgy Tarkov.
  • Metalmilitiakid
    #1978
    Azért néha kibassza a biztosítékot még pár ezer óra után is a játék. Ma 3-ból két halálom olyan volt hogy az ellen egyáltalán nem is felém nézett voltam tőle vagy 50-70 méterre, sötétben fedezékben. Ahogy rálőttem pörgött egy 180-at mind a két srác és random head-eyes-ba vert kb az első 3 lövésből... És látom rajta, hogy nem csalt mert amúgy esélyem se lett volna majdnem megölni őket, de annyira idegesítő, hogy felállítok egy tökéletes csapdát és háromból 2x csak tiszta szerencsével lelőnek. Mind a kettőbe aki megölt 300+-t sebeztem szóval kb 80% esély hogy nem is láttak már a vértől csak lőttek egy sorozatot a hang irányába.
  • Metalmilitiakid
    #1977
    Persze hogy lesz, csak csodákra ne számíts. Minden patch után szokott javulni valamennyit. Bár igazából a motor választásnál és pár alappillérnél lett elrontva de most már késő változtatni. Pl. azt megtudnák csinálni hogy a loot ne töltsön be előre csak amikor kinyitod a ládákat és ez növelné a teljesítményt és elrontaná a cheater-ek életét, de sajnos Nikita megmondta, hogy ez tök jó ötlet csak már annyi minden épült a meglévő rendszerre, hogy nincs idejük újraírni.
  • undY1ng #1976
    Azért reménykedek benne, hogy lesz valami teljesítménybeli változás. xd
  • Metalmilitiakid
    #1975
    Nekem gunfight se kell, elég ha egy LPVO-ba belenézek és már 30% fps-t bukok xD
  • undY1ng #1974
    Nem azt írom, hogy ezért vennék új gépet de azért sokszor az az fps drop gunfight közben.....