2093
  • undY1ng #1893
    10 halál egyhuzamban, nagyon jó ez a punisher 4. A kettővel ezelőtti wipe-nál 3 raid alatt megvolt. Most meglátok egy ellenséget és headeyes.
  • Paladin
    #1892
    Ja, elég szánalmas.
    Pedig reméltem, hogy mondjuk dob pont egy drillt :)
    Ennyi scav run után máskor már tele voltam velük, most meg még csak nem is láttam egyet sem.
  • undY1ng #1891
    Van valami oldal ahol a legfrissebb quest lista van fent? Még a wikin is a régi....
  • undY1ng #1890
    Hamarabb megszerzitek raidből... :D
  • Metalmilitiakid
    #1889
    Jaja én is csak 1 órát tudok beletenni az utolsó legendary-ba. Meg az is vicc hogy a common az 1 PSU volt a rare meg 3 CPU fan, valahogy nem érzem az ugrást.
    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2021.12.29. 10:12:30
  • Paladin
    #1888
    Jaja, ráadásul ez a napra bontott mechanika is szopás.
    Most pl. be tudom fejezni a harmadik commont kb fél kilenc-kilencre, de a következő már pont nem fér bele 11-ig.

    Na és persze ettől még nem fogja az ember jobban nézni a streameket.
  • Metalmilitiakid
    #1887
    Igen azóta megint változtattak, mint mindig... Viszont eléggé bunkón van megoldva mert 22 órát kell online lenned kb. hogy átvedd a legendary-t.
  • Paladin
    #1886
    Hát én tuti egy percnél később vettem át mindkettőt.
    Nekem úgy tűnik, hogy csak annyi - ha nem veszed át, addig nem kezd el ketyegni a következő négy óra.
  • kopaszeger
    #1885
    köszi
  • Metalmilitiakid
    #1884
    Találhatsz az elásott cache-ekben, nagy technical fa ládákban, időnként az iratos szekrényekben, toolbox-ban illetve random lehet scav-nél, sima sporttáskában néhány technical loot helyen csak úgy kint a földön. Érdemes ilyenkor a tarkov wikipédiát csekkolni nagyon sok jó infót adnak.
  • Metalmilitiakid
    #1883
    Nem lehet AFK farmolni, muszáj vagy átvenni talán kevesebb mint 1 perccel a drop után és nem is mindenkinél van. Az még mindig igaz hogy nem kell több streamert nézni mint a punisher szériáknál.
  • kopaszeger
    #1882
    Hali
    Valaki sgítsen már pls aksis fúrót hol találok?
  • Paladin
    #1881
    Na, erre pont utána olvasom, hogy most valami más módon megy a drops, nem lehet afk gyűjteni?
  • Paladin
    #1880
    Ma 11-től van drops, ha minden igaz. Érdemes szokott lenni hagyni egy twitch streamet lenémított ablakban a háttérben ;)
  • undY1ng #1879
    Kvára bugos a hang most a játékban... 2x döglöttünk meg egymás után úgy haverral Shorline weather station-nél hogy már csak akkor hallottuk az ellenséget amikor felért a lépcsőn...................... és ez máshol is így van.
  • undY1ng #1878
    Sajnos vannak az ilyen típusú játékosok is... de ismerős az a kigető érzés
  • Metalmilitiakid
    #1877
    Hát gyerekek asszem megtaláljam a legalja player-t a játékban. A srác scav-ként exit kempelte a csak scav kijáratot 3 perccel a raid vége előtt. Reserve-en az antiair tetején feküdt a hole in the wall exit mellett úgy hogy csak a fal felől látszódjon és ott várt.
  • undY1ng #1876
    Tegnap haverral PMCként bementünk első reserve-es körünkre (fail lett a vége de poénosan :D) és ott egy player scavvel találkoztunk, aztán ahogyan megtudta, hogy nem pmcék vagyunk azonnal elszaladt. De vette a poént ő is és így legalább mindenki jól járt... jó dolog ez a voip és hála égnek kevés a troll.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.22. 10:58:36
  • Metalmilitiakid
    #1875
    Pont, hogy leírtam ezt a 2. scav körben fejbe lőtt kivégzés style-ban egy másik scav :D
  • undY1ng #1873
    Átlagban én is haverkodok de van, hogy instant ölnek... és szerintem ez az új játékosok miatt van.
  • Metalmilitiakid
    #1872
    Engem az első 3-5 napban mindenki megölt. Azóta mindenki full chill, trade-elgetünk, tanácsokat osztogatunk...
  • undY1ng #1871
    Még mindig mennyi tudatlan nyomorult scav player van.... úgy látszik sokan nem ismerik ezt a karma rendszert.
  • undY1ng #1870
    Mindig megijedek, hogy már nagyon gyengusz a gépem (ami egy kicsit igaz) de aztán megnyugszok, hogy a high endes rigeken is így produkál. :D
  • Metalmilitiakid
    #1869
    Igen, minden amíg buggá nem nyilvánítják addig feature :D
  • undY1ng #1868
    Ezek a random beakadások a hanggal együtt egy új feature? :d
  • undY1ng #1867
    Az a baj, hogy igen.. találtam már egy jó párat és természetesen trade selleltem. :D Mert a régire emlékeztem, azért pár wipe alapján nem igazán változott annak a receptje.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.17. 11:18:32
  • Metalmilitiakid
    #1866
    Igaz, az tényleg level, 2 de ezt pár scav kill alatt beszerzed, nekem level 6-ig 3 jött össze azért nem vettem észre hogy level 2. Ha scav-ezel is akkor meg főleg.
    De am érdemes minden gunsmith-nél kicsit tesztelgetni mielőtt ész nélkül nekiugrasz a wiki build-nek. Nagyon sokszor van az hogy ők összerakták a legolcsóbb megoldást de közben egy rakás más módon is meglehet oldani. Szerintem itt is megtudod más choke-al is oldani.
  • undY1ng #1865
    GK-02 Jaeger lvl2
  • Metalmilitiakid
    #1864
    Minden wipe-ban állítanak rajta, most sima lvl 1 traderekkel meg lehet csinálni.

    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2021.12.16. 23:37:12
  • undY1ng #1863
    Valamit rosszul csinálok vagy állítottak a Gunsmith Part 1-en? Az "eredeti" buildel nem tudom leadni a shotit...
  • nordan
    #1862
    most hónapokig nem láttunk a csapatommal /4 fő/ most meg hírtelen megjöttek az érdekes head eye-ok

    első PC nyitásra --> videókari :)
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.12.15. 14:39:42
  • undY1ng #1861
    Te nagyon szerencsétlen vagy minden játékban. :D
  • Metalmilitiakid
    #1860
    Értem én a logikáját miért kellene több csalónak lenni, csak azt mondom, hogy nálam nincsenek. Esetleg válassz vmi kicsit nyugodtabb szervereket, lehet pont egy rosszat fogtál ki.
  • nordan
    #1859
    hát sajnos valamivel fel kell tölteni WIPE után a fizetős készleteket.......
  • undY1ng #1858
    Egyetlen egyszer tapasztaltam csaló félét, elég gyanús volt az illető de azóta semmi... ez is már régen.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.15. 00:12:55
  • Metalmilitiakid
    #1857
    Lehet én vagyok a legszerencsésebb player, de én se ebben az wipe-ben se az előző wipe utolsó sztem 2-3 hónapjában se találkoztam csalóval. Nem mondom, hogy nincsenek csalók, de én olyan ritkán találkozok csalóval, hogy meg se fordul a fejemben amikor meghalok hogy valaki csalt.
  • nordan
    #1856
    faszán visszatértek a cheaterek......lvl20+ playerek CHAD endgame nighvision, supressor -szó szerint! gearben konkrétan levadásznak minket 1 hites szemlövések.....
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.12.14. 21:24:40
  • undY1ng #1855
    Nekem is jobban tetszik így a játék... remélhetőleg nem lesz már ilyen desync általi elhalálozás a lassabb mozgás miatt és ahogyan írtad is, taktikusabb!
  • Metalmilitiakid
    #1854
    Igen amire te gondolsz az input delay, de igen. Szerintem nagyon jól eltalálták a jelenlegit, szerintem egyáltalán nincs túl tolva. Én játszok más játékokkal ahol eddig is létezett és szerintem 2 órámba nem telt, hogy megszokjam az alap mozgás közben. Sarok lépésnél egy kicsit oda kell figyelni rá, de szerintem ez pont az a mennyiség ami miatt a "CoD gémerek" már nem fognak tudni érvényesülni de a normál taktikusabb player-ek hozzászoknak majd.
    Bár ez jelenleg lvl 1-2 strenght-el van, kicsit félek mi történik majd olyan 20-30 körül. Lehet ott már túl kevés lesz.
  • undY1ng #1853
    Fura ez az új mozgás de azért simán szokható... Bár lehetne egy kicsit csiszolni rajta, mert néha olyan érzés mintha laggolna a játék. :D