1560
Escape from Tarkov is a hardcore story-driven MMO that combines FPS/TPS with RPG elements. It is being developer by Battlestate Games, the Russian game studio based in St. Petersburg.
  • TomStorm
    Áhh nagyon komoly lett.Aki eddig azért nem nyomta mert nehéz az sz.tem felejtse is el végleg:D
    Lassan meghajolok Nikita elött:)
  • undY1ng
    De már van report funkció. Azonnal ment is 2 gyerekre. ;)
  • undY1ng
    Pont ezt akartam írni... Nagyon durván rusholnak mindenhova.
  • TomStorm
    Azt jól kezdtem.Bementem,lövöldöztem egy sniper scavra 6-os cuccokban és lelőtt:DD
  • TomStorm
    Mi a fene.Customon első sniperes Scavot nem tudtam leszedni:D
    Lehasalt felkelt,többször:O
  • nordan
    hát engem úgy kinyírtak mint a picsa.....Ikeában kapott egy fejest egy scav és fél percen belül odajöttek 5-en.....3at bírtam megölni,de szar 6 táras shotim volt.....lerohantak mint a fene
  • TomStorm
    :D
  • TomStorm
    És ilyenkor dolgozok:/
    Mennék már be új Customs-be!:(
  • undY1ng
    Scav botok nagyon bolondok lettek. Offline-ban Dorms-nál az egyik szobába menekültem, azok meg csak berohantak és nem lőttek meg semmi csak futottak egyhelyben körülöttem. xDDD
  • nordan
    customs valami baszott nagy lett
  • Paladin
    Címszavakban: Customs bővítés, AI viselkedés upgrade, Sanitar, meg a többi :)
  • Paladin
    https://old.reddit.com/r/EscapefromTarkov/comments/hymjvc/patch_127_today_1400_msk_notes_discussion/
  • undY1ng
    Ez a 0.12.7 mit hoz?
  • undY1ng
    Nem néztem de Pestily és a több nézőszámúakból kiindulva mindig vannak ilyenek... Nem lepne meg.
  • nordan
    láttad? én csak a végét láttam amikor elkapta a squadot az emeleten.......nem néztem a csetet,de snipeolták is?
  • undY1ng
    És hiába streamsnipe-olták... :D
  • nordan
    tegnap Landmark legyilkolt 9 playert Interchangen /meg pár scavet/ majd extractolt 70kg loottal.....volt közte 4 fős fullfullos gearben lévő 45-50-es playerekből álló squad is aki konkrétan bekerítette a mall felső szintjén, összehangoltan támadták,de ez az ember a tarkov Shrod-ja kb. brutál volt
  • Metalmilitiakid
    Pont Pestily mondta ezt amikor a feleségét próbálta tanítani Tarkov-ozni. A felesége kérdezte, hogy nem unalmas azt nézni hogy sétálgatok csak nem kellene futnom? Erre Pestily: Igazából a játékosok nagyja sétál mindenhová, én vagyok csak az aki fut mindenhová mert én egy streamer vagyok. :D
  • Rocco27
    Detto. Ha én ész nélkül elkezdek futkározni mint a streamerek teszik általában, akkor tuti én is bekapok egy fejest az ismeretlenből. Nekem is hatékonyabbak a Raidjeim ha kis szakaszonként haladok és megállok fülelni, majd feltérképezve a terepet indulok tovább.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2020.07.27. 08:42:28
  • Paladin
    Ízlés dolga... én legtöbbször azt viszem.
  • nordan
    kivéve azt a legolcsóbb alsópántos szart,mert abban borzalmasak a hangok
  • undY1ng
    Dehogy, januárban. Nem tartom magam olyan rossz lövőnek sem, de egyszerűen nagyon sokan terminátorok...
  • TomStorm
    Írtam rád ingame Duo ügyben
  • TomStorm
    Most kezted Tarkovot Wipe óta vagy régebben is nyomtad?

Csak azért kérdezem mert én wipe óta 300órát tettem bele és az első 20szint kínkeserves volt.Mindenki lelőtt.Most már kezdem érezni hogy jobban lövök
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2020.07.26. 20:15:02
  • Rony94
    Pedig hetek óta csak azt hallani hogy Labs hemzseg a cheaterektől. Én amúgy se megyek be, mert nagyon alacsony szintű vagyok hozzá, de már csak a hekkerek miatt se mennék.
  • undY1ng
    Mindig felszerelkezve indulok. Nem futok előre mint az ökör de így is ha szembe kerülök valakivel és tudom a pozícióját, ugyanúgy levág.
  • TomStorm
    Füles minden Raidre kell!Akin van az hatalmas előnyre tesz szert
  • TomStorm
    Azt csak akkor nem fogsz kapni ha gugolva araszolgatsz és egyfolytában körbe nézel.Megállsz 10métereként és hallgatózol.
    Szólózni csak így lehet.

Én most lvl30 lettem és mióta alkalmazom ezt a taktikát én is 1hitelek futó emberkéket.
    Nem egyszer fordult elő mióta így csinálom hogy kiszúrtam aki pl.a hátam mögött jött vagy máshol.

De ahogy megindulsz előre figyelés nélkül véged van csak a szerencsédnek köszönheted ha élve maradsz!
  • undY1ng
    Én customs-ön is azonnali hiteket kapok. :(
  • SötétBarom
    Figyelj rá hogy ne legyen nálad semmi.
    Viccen kívül, egy 5-7el van értelme, elbújsz egy 20 percet, agyonlősz 3 raidert aztán extract.
  • TomStorm
    Én ma bemegyek.Van 2 laborkártyám,meglesem:)
  • nordan
    hetek óta nem megy senki se Labsba
  • SötétBarom
    Labs egy takony, kb 5x mentünk be ebben a wipeban, minden alkalommal insta fejesekkel el lettünk pakolva, akár hányan voltunk úgy hogy visszalőni nem lehetett.
  • TomStorm
    Ja a patch-et eltolták jövőhétre arra hivatkozva hogy pénteken rossz ötlet patchelni:D

Bár nekem mind1 de sokan várták:)
  • TomStorm
    Nem is tudtam hogy Ultrán kívül van máshol is..
  • TomStorm
    Ma nagyon videokártya estém volt.Az égből is az potyogott.Találtam Dormsba,szanatóriumba és Ultrába.Quest is meglett 3/3 és még eladtam kettőt
  • Metalmilitiakid
    Nekem volt olyan, hogy SKS PS ammoval lőttem két szemet a Scav Usankájára, semmi baja nem volt, lőttem még egyet bele meghalt. Mondom biztos haluztam.... Odamegyek és tényleg ott volt a homlokán a kis fehér sávban 2 lyuk, de abba nem halt bele....
  • Kissssss0
    ezért kell a fülre célozni :D
  • Metalmilitiakid
    Az fekete slug laza 2-es pen-el dolgozik, ha egy paca volt rajta az is egy rakást felfog belőle. Kb az egyik legszarabb Scav ammo amivel Spawn-olhatsz.
  • Rony94
    You get Tarkov'd.