140
Sandbox akció-RPG
  • Roodie76
    #100
    Akármilyen ocsmányul is hangzik, sajnos korrekt fordítás. Amerikai sportok hozták be a "salary cap" kifejezést, arra is a "fizetési sapka" az elfogadott fordítás a szaksajtóban.
  • Torzonborz
    #99
    Ne vedd magadra tök XD
  • lammaer
    #98
    köszi :P
  • Torzonborz
    #97
    gk, legalja, kommentelők nagy részével együtt. :D
  • lammaer
    #96
    CSak emiatt regisztráltam is a gémkapocsra és szóvátettem... ez azért már a legalja a cikkírásnak... :S
    Idézőjelben még azt mondom OK, biztos viccesnek szánta.. de 2x is benne van a cikkben csak igy simán, az már arra utal hogy a csávónak lövése se volt mi az a "level cap" és kinézte google translateval....

    De az "amely rengeteg fejlesztést élesít" is furán cseng nekem.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.04.10. 19:47:20
  • Darun
    #95
    "szintsapka" <3
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2019.04.10. 18:53:26
  • grebber
    #94
    Nagyot frissül a Warhammer 40K: Inquisitor
  • YakHead
    #93
    Srácok, hogy tudok a global channel-re írni? Már hetek óta próbálkozok elérni bárkit a játékon belül a chat-en, de baromira nem működik. Nem is látom, hogy írnak-e. Valami beállítási probléma lehet?
  • Mc Wolfy
    #92
    tud valaki egy aktív cabalt?
  • Mc Wolfy
    #91
    Ez a deflectes crusader build nagyon kemény :) ajánlom
  • Mc Wolfy
    #90
    ez egy gagyi GW2-nek tűnik
  • Shed77
    #89
    A kampány küldetésláncok 6-9 részküldetésből állnak, de igazából bármikor félbehagyhatod és mehetsz sima küldetésbe. Egy küldetés kb. 10-15 perc. Tehát ha kampány küldetések között még haverral játszotok, akkor a story kitarthat akár 35-40 szintig is. Jelenleg ahogy látom a kezdeti hibákat orvosolgatják. Kezdetben komoly lagproblémák voltak multiban, ezt javították. Most pl. a balance, sebzés, buff dolgokat javítgatják. Nagyjából ennyi. Ha van még kérdés, tedd fel nyugodtan, ha tudok, akkor válaszolok.
  • Shed77
    #88
    Szia. A kampány valóban egyjátékos, azonban azon kívül bármelyik pályát játszhatod max 4 fős coopban. Az sem baj, ha nem egy szinten vagytok, mert mindig a party vezetőjéhez igazítja a csapattagok power ratingjét. Mi volt hogy 10-20 szint különbséggel játszottunk együtt négyen. Vannak speciális Tarot küldetések, melyeknek a sajátosságait te állítod össze. Ott is lehet, sőt ajánlott többen menni. A történet egyébként jelenleg kb 26-28-as szintig visz fel. Utána tarot küldetésekkel , hetente kapott különleges küldetésekkel, esetleg eventekkel lehet fejlődni, valamint a bolygórendszerekben található feladatok végrehajtásával. Ezekből rengeteg van és változatosak. Adott bolygórendszereket érdemes farmolni, mert minél nagyobb a befolyásod az adott rendszerben, annál nagyobb rewardokat lehet kapni.
  • atibacsi1977
    #87
    Tervezem megvenni két példányban, de segítsetek kérlek!
    Coop módban milyen mélységekig lehet menni benne? Azt hallottam róla, hogy a kampányt csak egyedül. Akkor mit lehet ccopban?
    Fontos lenne tudnom, addig nem veszem meg 30k ft ért...
  • grebber
    #86
    Warhammer 40,000 Inquisitor Martyr CPU/VGA teszt
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.16. 09:37:28
  • fluency
    #85
    Ez egy szubjektív dolog. A Bless MMORPG, a Martyr meg egy single player Arpg kooperatív moddal.
    Én a helyedben mindkettőről néznék gameplayt és úgy már talán könnyebb lesz dönteni. A Martyr szerintem élvezetes, főleg ha szereted a W40k-t, ráadásul magyar feliratos. De mint írtam ez nagyban tőled függ, hogy mit preferálsz. :)
  • sztar007
    #84
    Szerintetek ezt vegyem meg vagy a Bless online-t? mindkettő tetszik de mindkettőröl halottam negativ és pozitiv kritikákat is.
  • Mc Wolfy
    #83
    magyar nyelven ez több, mint vicces :D
  • PanzerWolf
    #82
    Rájöttem.A páncélnál ez üres hely lesz ahogy tippeltem.Nem tudom később lehet-e ide tenni majd valamit?A lényeg most,ha ilyen páncélt vezsek fel a pszimmel akkor nem ad képességet de, plusz egy pszi képességet használhatok amit bepakolok.
  • PanzerWolf
    #81
    Azt tudom,de ez a fegyverben is előfordul és olyan mintha ez egy üres hely lenne, mert nem ad semmit.
  • _Kondor_
    #80
    Egy tank:

    még nem próbáltam, de nem tűnik rossznak.
  • Vorrhess
    #79
    Az a páncél skillje
  • PanzerWolf
    #78
    A felszereleésekben vannak pluszt adó dolgok.Eddig nem jöttem még rá ez pontosan micsoda?Olyan mintha üres hely lenne.Ide lehet valahogyan belerakni később valamit?
  • Mc Wolfy
    #77
    Hali,

    Van már jó buildes oldal a játékhoz? még nem igen találtam. Vagy valakinek van bevált buildje melee crusaderre?
  • jarlaxxe
    #75
    Én se bírtam megállni és megvettem de nagyon nem jött be úgyhogy refundoltam.
    Marha lassú, vontatott az egész a legfontosabb arpg elemek teljesen hiányoznak vagy ki vannak herélve, tudom wedge írta, hogy nem egy grim dawn, na de ennyire gyenge eresztésre azért nem számitottam.
    Utoljára szerkesztette: jarlaxxe, 2018.06.09. 16:12:26
  • _Kondor_
    #73
    Lehetne egy kicsit gótikusabb :)
  • wedge31
    #72
    Van benne story. A külsö terek változatosak a belsök már nem annyira de nem vészes.
  • lammaer
    #71
    Mennyire van benne sztori illetve egyedi küldetések/pályák?

    Nekem az szokott a legkiábrándítóbb lenni amikor procedurálisan generálják építőkockákból a pályákat meg a küldetéseket. Aztán persze megy a marketing hogy egymillióféle küldetés meg 5milliárdféle pálya, endless fun, de valójában az első órában már mindent láttál, az meg hogy a véletlenszámgenerátor tud sokféle sorrendben sorbarakni dolgokat...

    Szóval nekem jobban bejönnek a kézzel készitett dolgok, mondjuk amikor van eleje-közepe-vége egy játéknak, és van vmi befejezés is...
  • silverchain
    #70
    Nekem az egér megjelenítése nem tetszik, valamiért olyan ormótlan, és túl színes (kinek jutott eszébe a hupikék szín??)
  • Hexex86 #69
    Szerintem jó kis game lett.

  • jarlaxxe
    #68
    Köszi, várok még pár patchet aztán majd meglátjuk.
  • wedge31
    #67
    Az attól függ mit vársz töle ha grim dawn vgy diabló szerü játékot akkor csalódni fogsz.
    Sokkal taktikusabb lassabb játékmenete van, gyakorlatilag csak minimális loot-al / ez szerintem hiba, ettöl is lesz jó egy arpg / a pályák végén kapsz jutalmat de közbe csak nagy ritkán esik valami.
    A karakter fejlödés xp elosztás is teljesen mint egy diablóban ez is ízlés dolga, hogy bejön e valakinek vagy sem.

    A skillek, attributes, perkek, heroic deeds, fate, stb ficsörök összetettnek tünek elsöre, egy kicsit talán tulságosan is de csak az elején.
    Content már most van és ha hihetünk az igéreteknek lesz is még böven.
    A grafika és a hangok csillagos ötös ehhez a stilushoz képest.

    A multiról majd a többiek mondanak valamit az engem nem mozgat.

    Ami nekem a legjobban tetszik, hogy a 40k univerzum feelingje nagyon ott van, látszik, hogy a fiúk rendesen átnyálazták az ide vonatkozó forrásokat.
    Összeségében jó játék lett de nem olyan pörgös mint amit ettöl a stilustól megszokott az ember.
  • jarlaxxe
    #65
    Végül is milyen lett a játék?
  • zamballa82
    #64
    Jó játék de ez a lagolás többjátékos módban kegyetlen.
  • zamballa82
    #63
    Megoldódott a gondod. Nem értem miért de ha c meghalytora telepíti fel akkor van hang. Na erre varjón valaki gombot.
  • ximix #62
    Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr | Release Trailer
  • zamballa82
    #61
    Kérnék egy kis segítséget.
    Barátommal együtt meg vettük a játékot.
    Nálam minden jó.
    Nála nincs semminek hangja.
    Szoszerint semminek.
    Minden jó van be állítva.
    Más játékoknál nincs gond.
    Driverek is lettek frissítve.
    Most egy külsö hangkártyával fog próbálkozni.

    Valakinek valami ötlet?
  • zamballa82
    #60
    Igen
  • JonasSandor
    #59
    Internetes játék csak?
  • Vorrhess
    #58
    "I think we have something. Servers are down for maintenance. Stay tuned." Megapull írta 2-3 perce. Én már csak holnap folytatom a purgálást :) majd be alszok :D