140
Sandbox akció-RPG
  • wedge31
    #1
    A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr egy sandbox akció-RPG, melynek egyjátékos kampányában egy „sötét, titkos háborúban” harcolhatunk az Inquisition mindig éber katonáinak szerepében. A sztoriról részleteket még nem tudunk, de a srácok már annyit elárultak, hogy ha befejezzük a kampányt, egy „hatalmas” sandbox játék tárul elénk, ami évekig szórakoztat majd minket. A fejlesztésbe a Games Workshop is besegít, így biztos, hogy a játék hű lesz az univerzumhoz. Az augusztusi gamescom után bizonyára többet tudunk majd, addig marad az alábbi teaser.



    A megjelenés 2016 folyamán várható PC-re, Mac-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re.
  • Maak
    #2
    Varos, remeljuk korrekt cucc lesz es nem csak a nev adja majd el.
  • Zero001
    #3
    Ha csak a név adja el, akkor nem adja el. Legalábbis nekem nem. :P Torrent, végigjátszás, és HA van multi és jó is, csak akkor vásárlás.

    Az ész nélkül, látatlanban vásárlást csinálják csak a pénzes amcsik, nyugat-európaiak, akiknek kitalálták ezt a rendszert.

    Egyébként GW újabban boldog-boldogtalannak osztogatja a 40k licenszet, és sorban jönnek ki az ötlettelen szar, illetve 40k bőrbe bújtatott újrahasznosított játékok. Azért remélem, lesz pár, ami játszható és jó is. Mindet megnézem, de ebben az új hullám 40kban kevés játék volt, ami tényleg tetszett is.
    Utoljára szerkesztette: Zero001, 2015.07.17. 11:46:17
  • Maak
    #4
    Utolso mondatod miatt irtam amit irtam. :) De remenykedek, mert a NeocoreGames csinalja, es naluk minoseggel nem volt meg gondom.
    Torrent meg... legalabb demonak hivnad. A java megvan a W40k jatekoknak, de pls ez az armageddon mar ranezesre is gany, pedig steamen 253 ertekelesbol 80% pozitiv...bar nem olvastam el egyet sem, mert iszonyat gazul nez ki a jatek.
  • wedge31
    #5
    Kiváncsi vagyok én is mi sűl ki ebböl és nagyon remélem, hogy itt végre nem az orkok lesznek az ellenség mert öket már nagyon unom.
  • Torzonborz
    #6
    Alfa gameplay
  • MrPredator
    #7
    W40K hangulat nulla.
  • fluency
    #8
    Ez még pre-alpha gameplay, még semmi hanghatás nincs mögötte, csak a grafika és a játék mechanika Predator.
    Ami engem konkrétan zavar, hogy a videó elején megölt mobból kiesett fegyverrel lövöldöz: ez most komoly? A káosz szolgálója "eldobja" fegyverét és a birodalom katonája egy káosz által használt "fertőzött" fegyverrel harcol?
    A "Boss" harc remélem nem marad így, mert ez az átfutom a fél térképet és lelövöm a bosst nem taktika. Környezeti interakciót szívesen látnék pl. felrobbanó objektumokat vagy leszakadó fémelemeket, amik sebeznek.
    Egy alapszintű fegyver/páncél/kiegészítő eszköz menedzsment is jó lenne. Rengetegféle fegyver van a warhammer 40k-ban, a videóból hiányoltam ezeket és a gránátokat is. Jó lenne, ha kapnánk kasztonként többféle fegyvert, páncélkieget, gránátot és aknát vagy olyan eszközöket, amivel időlegesen bénítani vagy kábítani lehet. Ezekkel több taktikai elemhez jutnánk és nem a szokványos menj előre lőj/üss szét mindent, potizz játékmenetel szembesülnénk.
    Viszont a grafika elég jó, a környezet rombolhatósága is nagyon faxa. Ami viszont elképesztett, az a single kampány utáni open world játékmód. Brutálisan a hangzik a csillagtérkép, több száz bolygóval, saját strongholdal és random küldetésekkel, meg hogy ez haverokkal együtt is játszható.
    Várom, hogy mi lesz belőle, mert még nagyon az elején van ez az egész, de ha nem egy "agyatlan" taktikai elemeket nélkülöző ARPG lesz, akkor már meg is vettem. ;)
  • StrikeFor
    #9
    Juhász viktor
  • wedge31
    #10
    Hurrá nincsenek orkok..
  • MrPredator
    #11
    Az, hogy megy egy karakter és üt-vág az nem w40k. Az egy nagy semmi, egy x-edik diablo klón. A w40k az csapatokról, csatatestvérekről és brutalitásról szól. Ez egy nagy nulla.
  • wedge31
    #12
    Nem is igértek mást mint, hogy ez egy w40k világában játszodó hack 'n' slash játék lesz.
    Ha te ennél többet vársz a játéktól nagyot fogsz csalódni.
  • fluency
    #13
    Ezt egy warhammer 40k világban játszódó ARPG-nek hirdetik. Miért te mire számítottál, hogy űrgárdista csapatot fogsz irányítani?
    A warhammer 40k egy táblás stratégiai játék elsősorban. Ezt a világot ismerjük egy kegyetlen, sötét, nyomott hangulatú univerzumként, ahol bajtársiasság és a hűség a fő erények és ez nagyrészt Ian Watson zseniális regényeinek köszönhető.
    Még az elején van az egész projekt, ne írd még le ennyire. Ha nem jön be az se baj, de nem kéne még úgy jellemezni, hogy egy nagy nulla. :)
  • MrPredator
    #14
    Pedig az. Csak azért húzták rá a W40K maskarát hogy el lehessen adni. Egy ismeretlen univerzumban 1Ft-ot sem érne. El kell adni, divat most a W40K ezért kapott egy ilyen skint. Ennyi, nem több.
  • grebber
    #15
    Friss infók a NeoCore-féle Warhammer-játékról
  • grebber
    #16
    Exkluzív: WH40K - Inquisitor: Martyr előzetes
  • CalebJoe
    #17
    Developer Preview! Angry Joe-val.
  • Darkman86
    #18
    Nagyon nagy a csend a játék körül.Szerintem majd csak 2017-ben lesz ebből valami.Ha jó lesz akkor nem bánom,mert imádok mindent ami Warhammer. :D
  • bgabor911
    #19
    Elmondják a belinkelt videóban, jövő évben jön.
  • grebber
    #20
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - exkluzív videón a rombolható környezet!
  • grebber
    #21
    E3 2016: Pofásodik a W40K - Inquisitor: Martyr
  • wedge31
    #22
  • grebber
    #23
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - új traileren a véres akció
  • fluency
    #24
    Kaptunk egy új videót...

  • grebber
    #25
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - csúszik a megjelenés
  • grebber
    #26
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - a héten indul az alfa
  • Vorrhess
    #27
    Na tolja már valaki ?:) Kíváncsi lennék egy rövid véleményre.
  • shaba23 #28
    Szeretem a WH40K-t, de ez a videók alapján nagyon olyan, mint a Van Helsing volt,az meg nem jött be túlzottan :(
  • wedge31
    #29
    GC 2017: Warhammer 40K: Inquisitor próbakör
  • grebber
    #30
    Várhatóan még ezen a héten felkerülhet a Steam kínálatába.
  • grebber
    #31
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - az Amazon már tudni véli a megjelenési dátumot
  • Shed77
    #32
    Reméljük a legjobbakat, mert a bázisépitésről és megvédésről pl még nem esett szó.Ezt leszámitva némi ballansz és bugirtást követöen nagyjából kész lenne.
  • Gabe18
    #33
    Megjelenési dátum és magyar felirat a végleges verzióban.
  • Gabe18
    #34
    IGN előzetes
  • grebber
    #35
    A Neocore, a Bigben és a Maximum Games a mai nap bejelentette, hogy a Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr nem fog megjelenni május 11-én, ahogyan azt korábban tervezték, mert szükségük van még egy kis időre, hogy a játékosok a lehető legjobb játékélményt kapják meg a programmal. Így tehát a Martyr június 5-én fog megjelenni PC-re, PS4-re és Xbox One-ra.
  • YakHead
    #36
    Én megvettem mihelyst elérhetővé vált Steam-en :D A korábbi játékukkal is elég sokat játszottam. Nekem nagyon bejön. Kellően véres és nyomasztó. Főleg ha Psyker-rel játszik az ember Én azt a kasztot valahogy nem érzem igazán, leginkább azért, mert igen gyakran szabadítottam el a káoszt jótékony tevékenységemnek köszönhetően A Crusader viszont pont olyan, mint amilyennek kinéz. Először lő/üt/vág aztán kérdez . De a legjobban az assasin jött be. Egy igazi túlélő, főleg a dodge képessége miatt. A grafika valami bámulatos. Részletes, szép és változatos. Főleg a mesterséges környezet (hajók, űrállomások, támaszpontok. A nyilt terek nem annyira részlet dúsak, de igazából kevés idő van nézelődni A loot rendszer érdekes, de megszokható, mindig esik egy-egy jobb felszerelés, amit érdemes használni is, hogy nőjön a power lvl. ez utóbbi legjobban a WoW item lvl. rendszerére hasonlít, bár azzal már igen régen játszottam, szóval azóta lehet változott.
    Mindent egybevéve nekem már így is tetszik a játék, úgy, hogy csak az alpha buildet tolom. A WH40K világát amúgy is szeretem, szóval én nem lőttem nagyon mellé azzal, hogy megvettem
  • Vorrhess
    #37
    Azóta már én is megvettem, még a The founding féle verziót :D Nekem a 2h kalapácsos crusader jön be igazán. A világ maga nagyon bejön, a loot rendszer is. Most épp töltöm a bétát:D Mellesleg még nagyobbat nőtt a szememben ez a játék amikor kiolvastam az Eisenhorn féle három részes regényt :)
  • Shed77
    #38
    Az a jó, hogy igazából bármelyik főkasztot kezded el, egy idő után ki tudod ütni a teljes skillfát, így akármilyen karaktered lehet. Nekem most a heavy gunner jön be, a Multi melta kedvenc jószág lett már az első ismerkedéskor :) A psyker jó még abból a szempontból, hogy lehet variálni a skilleket. Érthető okokból a másik két kaszt által használt fegyverek skilljei kötöttek, azokkal nem lehet szórakozni. A közelharci fegyverek közül nekem a kétkezes csatabárd a kedvencem, elég szép mészárlásokat lehet vele művelni.
  • lammaer
    #39
    Multiban vagy szinglében tologatjátok?
  • Shed77
    #40
    Multiban tologatjuk majd. Négyen játszottunk sokat, de már 2 fővel is sokkal nagyobb az élmény. Négy fős bandával meg sokkal nehezebb küldetéseket is be lehet vállalni.Az pedig megfizethetetlen, mikor 4 ember rombol le mindent. Az meg pláne, mikor a psyker által idézett vackokat kell kerülgetned :D Népszerű figurák lesznek, az biztos. Sztem random csapatokban sok anyázás lesz a psykerek miatt, mert ha max warp heat bónuszokra mennek rá, akkor körülöttük mindenki szívni fog.