140
Sandbox akció-RPG
  • PanzerWolf
    #57
    Rendben köszi.Van valami hír, hogy kb mikorra várható az indulás?
  • Vorrhess
    #56
    Nem ,úgy egy órája nincs server. Több játékos jött mint várták ahogy olvasom a forumokat. Most bővítik talán a kapacitást.
  • PanzerWolf
    #55
    Nálatok se mennek a szerver?Most estem haza.
  • Vorrhess
    #54
    Igen, mert most jelenik meg a játék kerek 20 perc múlva :)
  • PanzerWolf
    #53
    Megkérdeztem őket, és azt mondták ma várható egy update, ami tartalmazni fogja a magyar nyelvet.
  • PanzerWolf
    #52
    Magyar nyelv még mindig nincsen a játékba.
  • PanzerWolf
    #51
    Ez volt a baj!Köszi a segítséget!Sosem volt még ilyenem.
  • savior666
    #50
    Igaz az, hogy nem lesz belőle warez verzió, mert online kapcsolatot igényel?
  • lammaer
    #49
    Hát, más játékokban a full screen / windowed full screen / windowed mód közti váltás szokott segiteni.

    Egyik játékban mondjuk fullscreenben szar vmi, a másikben meg pont ott jó.

    A kurzor eltünés mellett másik kedvencem amikor a kurzor nem ott van ahol látszik hanem kicsit odébb...
  • Shed77
    #48
    Játszunk páran együtt, de ilyet nem tapasztaltunk. Lag volt 4fös multiban, de most arra is adtak ki javitást. Ma este töltheted le a végsö buildrt, 7kor indulás, bizzunk benne hogy az megoldja a kurzor gondjaidat.
  • PanzerWolf
    #47
    Egy ideje nem néztem fel, és gondoltam meglesem hogyan áll.Belépek és a kurzorom sehol sincsen a játékban.Ahogy mozgatom felvillan az opciónál a menüben mintha ott lenne az egér.Rá is tudok nyomni de, az egerem sehol.Tapasztalt valaki ilyet már?
  • PanzerWolf
    #46
    Igen belekerül,Kérdeztem tőlük.
  • grebber
    #45
    Ezt kell tudnod a Warhammer 40K: Inquisitorról
  • Gabe18
    #44
    Én arra leszek még kíváncsi a magyar nyelv belekerül-e megjelenésre. Elvileg volt szó róla hogy szeretnék.
  • Hexex86 #43
    Elég sok dolog van benne a trailer alapján. Tetszetős!
  • wedge31
    #42
  • YakHead
    #41
    Wehehehe Az Eisenhorn trilógián én is túl vagyok már Mocskosul jó regény mind a három. Most a Ravenor trilógiával szemezgetek, de az is el lesz olvasva az tuti
    Szerintem az lesz a Hardcore szint, amikor Psyker is lesz a csapatban :D nem elég, hogy az ellenfél kemény lesz, de még a csapat nyakába szakít még pár kedves hívatlan vendéget
  • Shed77
    #40
    Multiban tologatjuk majd. Négyen játszottunk sokat, de már 2 fővel is sokkal nagyobb az élmény. Négy fős bandával meg sokkal nehezebb küldetéseket is be lehet vállalni.Az pedig megfizethetetlen, mikor 4 ember rombol le mindent. Az meg pláne, mikor a psyker által idézett vackokat kell kerülgetned :D Népszerű figurák lesznek, az biztos. Sztem random csapatokban sok anyázás lesz a psykerek miatt, mert ha max warp heat bónuszokra mennek rá, akkor körülöttük mindenki szívni fog.
  • lammaer
    #39
    Multiban vagy szinglében tologatjátok?
  • Shed77
    #38
    Az a jó, hogy igazából bármelyik főkasztot kezded el, egy idő után ki tudod ütni a teljes skillfát, így akármilyen karaktered lehet. Nekem most a heavy gunner jön be, a Multi melta kedvenc jószág lett már az első ismerkedéskor :) A psyker jó még abból a szempontból, hogy lehet variálni a skilleket. Érthető okokból a másik két kaszt által használt fegyverek skilljei kötöttek, azokkal nem lehet szórakozni. A közelharci fegyverek közül nekem a kétkezes csatabárd a kedvencem, elég szép mészárlásokat lehet vele művelni.
  • Vorrhess
    #37
    Azóta már én is megvettem, még a The founding féle verziót :D Nekem a 2h kalapácsos crusader jön be igazán. A világ maga nagyon bejön, a loot rendszer is. Most épp töltöm a bétát:D Mellesleg még nagyobbat nőtt a szememben ez a játék amikor kiolvastam az Eisenhorn féle három részes regényt :)
  • YakHead
    #36
    Én megvettem mihelyst elérhetővé vált Steam-en :D A korábbi játékukkal is elég sokat játszottam. Nekem nagyon bejön. Kellően véres és nyomasztó. Főleg ha Psyker-rel játszik az ember Én azt a kasztot valahogy nem érzem igazán, leginkább azért, mert igen gyakran szabadítottam el a káoszt jótékony tevékenységemnek köszönhetően A Crusader viszont pont olyan, mint amilyennek kinéz. Először lő/üt/vág aztán kérdez . De a legjobban az assasin jött be. Egy igazi túlélő, főleg a dodge képessége miatt. A grafika valami bámulatos. Részletes, szép és változatos. Főleg a mesterséges környezet (hajók, űrállomások, támaszpontok. A nyilt terek nem annyira részlet dúsak, de igazából kevés idő van nézelődni A loot rendszer érdekes, de megszokható, mindig esik egy-egy jobb felszerelés, amit érdemes használni is, hogy nőjön a power lvl. ez utóbbi legjobban a WoW item lvl. rendszerére hasonlít, bár azzal már igen régen játszottam, szóval azóta lehet változott.
    Mindent egybevéve nekem már így is tetszik a játék, úgy, hogy csak az alpha buildet tolom. A WH40K világát amúgy is szeretem, szóval én nem lőttem nagyon mellé azzal, hogy megvettem
  • grebber
    #35
    A Neocore, a Bigben és a Maximum Games a mai nap bejelentette, hogy a Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr nem fog megjelenni május 11-én, ahogyan azt korábban tervezték, mert szükségük van még egy kis időre, hogy a játékosok a lehető legjobb játékélményt kapják meg a programmal. Így tehát a Martyr június 5-én fog megjelenni PC-re, PS4-re és Xbox One-ra.
  • Gabe18
    #34
    IGN előzetes
  • Gabe18
    #33
    Megjelenési dátum és magyar felirat a végleges verzióban.
  • Shed77
    #32
    Reméljük a legjobbakat, mert a bázisépitésről és megvédésről pl még nem esett szó.Ezt leszámitva némi ballansz és bugirtást követöen nagyjából kész lenne.
  • grebber
    #31
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - az Amazon már tudni véli a megjelenési dátumot
  • grebber
    #30
    Várhatóan még ezen a héten felkerülhet a Steam kínálatába.
  • wedge31
    #29
    GC 2017: Warhammer 40K: Inquisitor próbakör
  • shaba23 #28
    Szeretem a WH40K-t, de ez a videók alapján nagyon olyan, mint a Van Helsing volt,az meg nem jött be túlzottan :(
  • Vorrhess
    #27
    Na tolja már valaki ?:) Kíváncsi lennék egy rövid véleményre.
  • grebber
    #26
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - a héten indul az alfa
  • grebber
    #25
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - csúszik a megjelenés
  • fluency
    #24
    Kaptunk egy új videót...

  • grebber
    #23
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - új traileren a véres akció
  • wedge31
    #22
  • grebber
    #21
    E3 2016: Pofásodik a W40K - Inquisitor: Martyr
  • grebber
    #20
    Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - exkluzív videón a rombolható környezet!
  • bgabor911
    #19
    Elmondják a belinkelt videóban, jövő évben jön.
  • Darkman86
    #18
    Nagyon nagy a csend a játék körül.Szerintem majd csak 2017-ben lesz ebből valami.Ha jó lesz akkor nem bánom,mert imádok mindent ami Warhammer. :D