140
Sandbox akció-RPG
  • CalebJoe
    #17
    Developer Preview! Angry Joe-val.
  • grebber
    #16
    Exkluzív: WH40K - Inquisitor: Martyr előzetes
  • grebber
    #15
    Friss infók a NeoCore-féle Warhammer-játékról
  • MrPredator
    #14
    Pedig az. Csak azért húzták rá a W40K maskarát hogy el lehessen adni. Egy ismeretlen univerzumban 1Ft-ot sem érne. El kell adni, divat most a W40K ezért kapott egy ilyen skint. Ennyi, nem több.
  • fluency
    #13
    Ezt egy warhammer 40k világban játszódó ARPG-nek hirdetik. Miért te mire számítottál, hogy űrgárdista csapatot fogsz irányítani?
    A warhammer 40k egy táblás stratégiai játék elsősorban. Ezt a világot ismerjük egy kegyetlen, sötét, nyomott hangulatú univerzumként, ahol bajtársiasság és a hűség a fő erények és ez nagyrészt Ian Watson zseniális regényeinek köszönhető.
    Még az elején van az egész projekt, ne írd még le ennyire. Ha nem jön be az se baj, de nem kéne még úgy jellemezni, hogy egy nagy nulla. :)
  • wedge31
    #12
    Nem is igértek mást mint, hogy ez egy w40k világában játszodó hack 'n' slash játék lesz.
    Ha te ennél többet vársz a játéktól nagyot fogsz csalódni.
  • MrPredator
    #11
    Az, hogy megy egy karakter és üt-vág az nem w40k. Az egy nagy semmi, egy x-edik diablo klón. A w40k az csapatokról, csatatestvérekről és brutalitásról szól. Ez egy nagy nulla.
  • wedge31
    #10
    Hurrá nincsenek orkok..
  • StrikeFor
    #9
    Juhász viktor
  • fluency
    #8
    Ez még pre-alpha gameplay, még semmi hanghatás nincs mögötte, csak a grafika és a játék mechanika Predator.
    Ami engem konkrétan zavar, hogy a videó elején megölt mobból kiesett fegyverrel lövöldöz: ez most komoly? A káosz szolgálója "eldobja" fegyverét és a birodalom katonája egy káosz által használt "fertőzött" fegyverrel harcol?
    A "Boss" harc remélem nem marad így, mert ez az átfutom a fél térképet és lelövöm a bosst nem taktika. Környezeti interakciót szívesen látnék pl. felrobbanó objektumokat vagy leszakadó fémelemeket, amik sebeznek.
    Egy alapszintű fegyver/páncél/kiegészítő eszköz menedzsment is jó lenne. Rengetegféle fegyver van a warhammer 40k-ban, a videóból hiányoltam ezeket és a gránátokat is. Jó lenne, ha kapnánk kasztonként többféle fegyvert, páncélkieget, gránátot és aknát vagy olyan eszközöket, amivel időlegesen bénítani vagy kábítani lehet. Ezekkel több taktikai elemhez jutnánk és nem a szokványos menj előre lőj/üss szét mindent, potizz játékmenetel szembesülnénk.
    Viszont a grafika elég jó, a környezet rombolhatósága is nagyon faxa. Ami viszont elképesztett, az a single kampány utáni open world játékmód. Brutálisan a hangzik a csillagtérkép, több száz bolygóval, saját strongholdal és random küldetésekkel, meg hogy ez haverokkal együtt is játszható.
    Várom, hogy mi lesz belőle, mert még nagyon az elején van ez az egész, de ha nem egy "agyatlan" taktikai elemeket nélkülöző ARPG lesz, akkor már meg is vettem. ;)
  • MrPredator
    #7
    W40K hangulat nulla.
  • Torzonborz
    #6
    Alfa gameplay
  • wedge31
    #5
    Kiváncsi vagyok én is mi sűl ki ebböl és nagyon remélem, hogy itt végre nem az orkok lesznek az ellenség mert öket már nagyon unom.
  • Maak
    #4
    Utolso mondatod miatt irtam amit irtam. :) De remenykedek, mert a NeocoreGames csinalja, es naluk minoseggel nem volt meg gondom.
    Torrent meg... legalabb demonak hivnad. A java megvan a W40k jatekoknak, de pls ez az armageddon mar ranezesre is gany, pedig steamen 253 ertekelesbol 80% pozitiv...bar nem olvastam el egyet sem, mert iszonyat gazul nez ki a jatek.
  • Zero001
    #3
    Ha csak a név adja el, akkor nem adja el. Legalábbis nekem nem. :P Torrent, végigjátszás, és HA van multi és jó is, csak akkor vásárlás.

    Az ész nélkül, látatlanban vásárlást csinálják csak a pénzes amcsik, nyugat-európaiak, akiknek kitalálták ezt a rendszert.

    Egyébként GW újabban boldog-boldogtalannak osztogatja a 40k licenszet, és sorban jönnek ki az ötlettelen szar, illetve 40k bőrbe bújtatott újrahasznosított játékok. Azért remélem, lesz pár, ami játszható és jó is. Mindet megnézem, de ebben az új hullám 40kban kevés játék volt, ami tényleg tetszett is.
    Utoljára szerkesztette: Zero001, 2015.07.17. 11:46:17
  • Maak
    #2
    Varos, remeljuk korrekt cucc lesz es nem csak a nev adja majd el.
  • wedge31
    #1
    A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr egy sandbox akció-RPG, melynek egyjátékos kampányában egy „sötét, titkos háborúban” harcolhatunk az Inquisition mindig éber katonáinak szerepében. A sztoriról részleteket még nem tudunk, de a srácok már annyit elárultak, hogy ha befejezzük a kampányt, egy „hatalmas” sandbox játék tárul elénk, ami évekig szórakoztat majd minket. A fejlesztésbe a Games Workshop is besegít, így biztos, hogy a játék hű lesz az univerzumhoz. Az augusztusi gamescom után bizonyára többet tudunk majd, addig marad az alábbi teaser.



    A megjelenés 2016 folyamán várható PC-re, Mac-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re.