270
Final Fantasy XIII - PC
  • DarkSector
    #29
    Hát ez az eredeti játékoknál a vicc, régen a másolásvédelmek, utána meg ezek a mostani basakodások. :D
  • TBTPumpa
    #28
    Yep. De ha már megvettem, akkor nem akarok warezt tölteni. Hogy néz az már ki?
    "Figyu sztímen megvan, de én warezba tolom, mert onnét gyorsabban letöltődött."
  • DarkSector
    #27
    Igen 30GB-nál ez nagy hiba...:S
    Warezban előbb tudnál játszani.
  • TBTPumpa
    #26
    Október 9.
    24 óra múlva oldják fel Steam-en és akkor lehet játszani. De hogy addig még a játék jelentős részét se lehessen letölteni? Ebből holnap nem lesz játék, max hétvégén. Kufaélet!
  • DarkSector
    #25
    :) nem 10.-én jelenik meg?
  • TBTPumpa
    #24
    Holnap jelenik meg! Kemény 30GB lesz a játék, de Steamen csak nincs pre-load. Kufaéletbe! Ezzel a tanyanettel örökkévalóság lesz letölteni!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.08. 18:04:20
  • DarkSector
    #23
    Annak a demo-t néztem, a harcrendszer nem fekszik nekem abban.
  • TBTPumpa
    #22
    Várom a többi részt is. A Lightning Returns-ban pedig már lehet is "öltöztetni" Lightning-ot, nem?
  • DarkSector
    #21
    2. is bitangjó ott használhastz először a sorozatban megölt szörnyeket is!!!!!!!
  • TBTPumpa
    #20
    1 hét múlva megjelenik a játék!
    2015 pedig érkezik a másik 2 felvonás is.
  • TBTPumpa
    #19
    Október 8-ig tud szerezni ilyen áron. Wesker24 néven megtalálod itt SG-n.
    Én is október elején tudom csak megvenni. Remélem mielőbb megérkezik a fizu.
  • Maala
    #18
    Hát, okt elején terveztem megvenni, de ha Wesker24-nek (gondolom itteni felhasználó, vagy Steames név? :D) még akkor is lesz SG-je, akkor rá teszem a voksomat inkább, nyilván.
  • TBTPumpa
    #17
    Igen, még 17 napig érvényes az akció, viszont nem egyszerre kapsz kódot!
    Hanem a megjelenés előtt 1-2 nappal, amikor a Pre-load is beindul Steam-en.

    Ebből a szempontból érdemesebb lenne Steam Gift-et szerezni hasonló áron, mert azt már azonnal megkapnád és csak az előtöltésre/feloldásra kellene várnod.
    Wesker24 2700 Ft-ért tud neked szerezni ilyen Steam Gift-et, picit drágább (de még így is olcsóbb, mint a Steam-es ár), de "biztosabb".
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.22. 16:34:15
  • Maala
    #16
    Jobb oldalt középen megjelenítve az összes nyelvet láthatod, hogy Angol ÉS Japán hang van, felület és feliratozás ezeken KÍVÜL még 6 további nyelven.
  • Maala
    #15
    Jól látom, ez még 17 napig (azaz ez is a megjelenésig) lesz? Köszi a linket.
  • DarkSector
    #14
    megvan!!! :)

  • zola2000
    #13
    A steam oldala a megjegyzésben azt írja, hogy audio csak angolul van, míg a nyelveknél azt írja, hogy a japanese is ott van a "nyelvek teljes hangtámogatással" résznél, ez mit jelent? Tudok japán hang angol felirat párosítással játszani? Ha igen akkor érdekel mivel bírni fogja a 4 éves laptopom is a gépigény szerint (2,4ghz corei3 mobil radeon 5400 ami kb geforce 8600nak felel meg teljesitményben +dx11et tud)
  • Seth
    #12
    Ne aggódj, a részek nincsenek összefüggésben. Meg a 13 sztoriját amúgy sem érti senki :D
  • TBTPumpa
    #11
    A brazil Nuuveem oldalon "csak" 8,2 euró (2500 Ft) a Final Fantasy XIII!
    Ez nagyon baráti ár! :)
  • janihunk
    #10
    Igen met ez új történetszál. XIII, XIII-2, és a Lightning Return egy szál.
  • RAZOR27
    #9
    játszható úgy, hogy halvány lila gőzöm sincs a sztoriról?
  • janihunk
    #8
    DX11. Szerintetek felújított garfikával jön?
  • Kandurex
    #7
    Elég fals rész,...egy Lost Odyssey bármikor keresztbe nyelte, a summon -ok pedig gyalázva lettek... motoros shiva meg ilyenek...
  • janihunk
    #6
    Final Fantasy XIII Október 9. Steam-en jelenleg 10 százalékos kedvezménny. Másik 2 epizód 2015 tavasz.
    Utoljára szerkesztette: janihunk, 2014.09.18. 21:17:48
  • TBTPumpa
    #5
    Rendszerkövetelmények

    Minimum:
    OS: Windows® XP SP2 or later
    Processor: 2GHz Dual Core CPU
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® Geforce® 8 Series/ ATI Radeon™ HD 2000 series VRAM 256MB or later
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 30 GB available space
    Sound Card: Sound card compatible with DirectX® 9.0c

    Recommended:
    OS: Windows® Vista/ 7/ 8
    Processor: Intel® Core™ 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX™ 460/ ATI Radeon™ HD 5870
    DirectX: Version 11
    Hard Drive: 30 GB available space
    Sound Card: DirectX 11 compatible sound card

  • TBTPumpa
    #4
    Nem csak PC-re költözhet, hanem költözik is.
    Az első fecske október 9-én érkezik. Steam-en már elő is rendelhető - egész baráti áron!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.18. 20:23:19
  • janihunk
    #3
    Ez kicsit komolyabb.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Final Fantasy 4 is van má steamen.
  • janihunk
    #1
    Újabb Final Fantasy epizódokkal bővülhet a PC-s játékosok gyűjteménye, már ha hihetünk a Final Fantasy XIII honlapjának. Hinni akarunk.
    Legutóbb a Final Fantasy III című klasszikus vált elérhetővé a Steamen, viszont a Square Enix további címekkel örvendeztetheti meg a pécéseket a közeljövőben. Legalábbis a Final Fantasy XIII honlapján felbukkant hivatalosnak tűnő Steam logó alapján ezt feltételezzük.
    A dolog pikantériája, hogy a honlap a Final Fantasy XIII mellett egyúttal a Final Fantasy XIII-2 és a Lightning Returns: Final Fantasy XIII játékok otthona is, amely a spekulációk szerint azt jelenti - már ha a logó szándékosan került ki és nem valamilyen baki történt -, hogy a Square Enix mindhárom címet bejelenti PC-re. Nincs más hátra, mint a hivatalos közleményre való várakozás.



    Minden információ jöhet.
    Utoljára szerkesztette: janihunk, 2014.09.17. 21:50:15