270
Final Fantasy XIII - PC
  • Kandurex
    #69
    Hát igen, mennyire látszik a hozzászólások számán, hogy elkésett ez a port. Bár nem mintha a játék is annyira jó lenne...motoros shiva meg oldalkocsis GF...pfúúj
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.10.11. 16:41:48
  • kill3r21
    #68
    én ezzel akármit állítok semmise történik :D
  • Sir Quno Jedi
    #67
    Ha gedosatoval olyan, az azért van, mert rosszul használja még a dof-ot és miden tök homályos néha. Én már nem is használom ezt az új profilt. Megvárom, míg teljesen kész lesz. Addig használom a gyáriszar üzemmódban, némi drivertweak-kel.

    Ha a gyári alapbeállításokkal is csinálja, akkor nemtom.
  • DarkSector
    #66
    Csak félig portolták a videókat. :D
  • janihunk
    #65
    Nekem ingame átvezetőknél a kép fele homályos a teteje tiszta. Ez miért lehet?
  • Was
    #64
    Ó hát azért így tényleg egész más! Mért nem lehet már eleve így kiadni? Mondjuk ezt a kérdést már a Dark Souls-nál is feltettük.
  • Sir Quno Jedi
    #63
    bezonyám. square = inkompetens barmok
  • j0rmungandr
    #62
    Hihetetlen, eszközök közt le kellett tiltani a kontrollereket (ami nincs), hogy ne akadjon.
  • DarkSector
    #61
    Ja értem, köszönöm. :)
    Mert nekem tökéletesen megfelel a grafika, meg minden, ugyis x360 kontrollerrel próbálom ki, max nem 40 cm-ről nézem a monitort, vagy hdtv-re nyomom ott jo a kép.

    Akkor az Xboxom is valszeg ezen az 1080p--s monitoron azért csúszik jobbra mert nem állítottam be jól.
  • Sir Quno Jedi
    #60
    Mivel fullscreenben 1280x720-ba kapcsol, ezért a monitorodat kell után-állítani, ha valami probléma van a képpel. Én mondjuk az nvidia driverben állítottam be, hogy mindig natívra húzzon mindent és a GPU skálázzon. Így mindég fullscreenben valóban teljes képernyős, bármi is legyen.
  • DarkSector
    #59
    Nekem tökéletes lenne alpapon csak az a baj hogy a kép elcsúszik jobbra, nem látok a kép jobb oldalának egy részét...ez mi? :D
  • Sir Quno Jedi
    #58
    Éééés ki is jött a hivatalos gedosato, lehet tölteniiii! Igaz ahogy elnézem menet közben ez már4k-ról downsample-zik le.

    http://steamcommunity.com/app/292120/discussions/0/613938693089405796/
  • Sir Quno Jedi
    #57
    Okk, gedosato-val szépen megy 2560x1440-ben. A stutteringet ez sem oldja meg term., mert az nem grafikafüggő, de arra is lesz valami fix tutira. :D

    Így már azé kinéz valahogy, pláne driverből még rákent dolgokkal.

    A segítség, míg nem lesz kész profil:

    http://steamcommunity.com/app/292120/discussions/0/613938693081077373/#p5
  • Sir Quno Jedi
    #56
    49GB volt a preload a steamen és annyi. Utána csak unpackolta magát vaze. Az nem tölt olyankor SZART SEM. Ne terjesszünk már rémhíreket!!!!!!
  • kjhun
    #55
    Picaboy tollából:

    Nagyon vártam már, de aztán a steames vásárlók hozzászólásai elkeserítettek:
    - fix 720p-s felbontás
    - nincsenek grafikai beállítások (illetve van: ablakos mód, vagy teljes képernyő)
    - laggol csúcs hardveren is
    - Esc billentyűre azonnal kilép a játékból (ALT+F4)
    - nincs élsimítás
    - 100 gigát telepít
    - fix 60 és 30 fps-ekkel dolgozik a játék
  • DarkSector
    #54
    És legalább 4-5x akkora.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 22:44:21
  • CalebJoe
    #53
    5 éves játék átmásolták a mára már elavult PS3/XBOX360 verziót 720p-ben természetesen azt csókolom, legalább olcsó.
  • DarkSector
    #52
    Hát igen ez durva, még a 60GB is egy rekord.
    Nemhogy az a 40Gb-os extra töltés.
  • TBTPumpa
    #51
    A Net szolgáltatók magasról leszarják a sebességet. Őket csak a befizetett csekkek érdeklik. Ez egy ilyen világ...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.09. 22:39:07
  • kjhun
    #50
    Akkor, gondolom a kalóz-patch is hasonló méretű lesz. Patch-programokkal lehetne drasztikusan leredukálni. Bár, van egy olyan érzésem, eme 40GB-os patch már benne lehet a scene cuccban integráltan. De, azért egy kicsit "szopás" már az eredetiseknek, hogy 100GB-ot! kelljen letölteni, hogy játszhasson vele. Mi lesz itt 1-2-3 év múlva? Net szolgáltatók felköthetik a gatyájukat.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2014.10.09. 22:39:05
  • DarkSector
    #49
    PC = grafik, felbontás = fika.
  • TBTPumpa
    #48
    Alig jött ki a játék, máris van 400 "értékelés" Steam-en, többségük eléggé negatív véleménnyel van a játékról.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.09. 22:34:07
  • DarkSector
    #47
    Igen steam-en 60+40Gb-ot tölt állítólag!!!!

    40Gb elvileg valami Update lehet.
  • kjhun
    #46
    OFF!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igencsak terjedelmes lett.

    Orly-n ennyit írnak: 92876.8MB | 60F
    xrel.to-n, 40GB-al kevessebbet.

    Final.Fantasy.XIII-RELOADED 56526 MB
  • DarkSector
    #45
    Rendszerkövetelmények:

    Minimum:
    OS: Windows® XP SP2 or later
    Processor: 2GHz Dual Core CPU
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® Geforce® 8 Series/ ATI Radeon™ HD 2000 series VRAM 256MB or later
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 60 GB available space
    Sound Card: Sound card compatible with DirectX® 9.0c
    Additional Notes:

    *Full screen display mode will only run on an environment that supports a screen resolution of 1280 x 720.

    Recommended:
    OS: Windows® Vista/ 7/ 8
    Processor: Intel® Core™ 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX™ 460/ ATI Radeon™ HD 5870
    DirectX: Version 11
    Hard Drive: 60 GB available space
    Sound Card: DirectX 11 compatible sound card
    Additional Notes:*Maximum supported frame rate: 60fps"
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Nem lehet grafikát állítani 720p és kuss. Van windowed és full screen. Nálam pl. a videók is lagolnak és a gamma is, vallószínűleg azért mert 50-54FPS-en tartja magát és így másodpercenként újraszinkronizál (a binkplayeres fos videók is). ezzel egyelőre nincs mit tenni, sokaknak ezt műveli. Tán ntsc 50hz miatt, amibe az amcsi meg japó verza eredetileg volt konzolon és itt meg próbálja 60hz-re húzni, de nem megy neki, nem tudom, majd kiderül.
  • DarkSector
    #43
    Jovanna basszatok le. :D
  • TBTPumpa
    #42
    Héjj, óvass má vissza! Vótmá!
  • DarkSector
    #41
    FF 13 kártyás lett!!! :)
  • DarkSector
    #40
    90 GB a játék? :DDDD
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 20:14:41
  • TBTPumpa
    #39
    Vazee. Nem tudtam letölteni a 49 GB-ot, most hogy unlockolták meg elkezdett tölteni 39GB-ot. Miafasz...
    Ebből csak hétvégén lesz játék. :(
  • janihunk
    #38
    Aki próbálta. Van grafika beállítás?
  • Sir Quno Jedi
    #37
    Már csak 4 perc az FF13 unpackingból steam-en. Óje... Mehet a jöhet.
  • TBTPumpa
    #36
    Steam kártyákat is ad a játék!
  • DarkSector
    #35
    Pontosan.
  • CalebJoe
    #34
    A grafika még mai szemmel is nagyot üt, gondolom itt pécén meg még rá is pakoltak a látványvilágra.
  • Was
    #33
    Ne panaszkodj, a te tanyaneted még mindig picit gyorsabb az én pusztanetemnél: még 15 óra.
  • DarkSector
    #32
    Már én is töltöm. reggelre meglesz!
  • TBTPumpa
    #31
    Jövő dióverésre sikerül letölteni:
  • TBTPumpa
    #30
    Tölthető a Final Fantasy XIII Steam-ről. 49 GB kell neki! HOLY MOLY
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.08. 21:12:53