668

Call of Duty: Advanced Warfare
  • DarkSector
    #547
    aránylag jo a stream minősége nem? :D
  • robotnyk
    #546
    elég jó lett. az előző kettőnél mindenképp, az MW3-nál meg mindenképpen frissebb, minden szempontból. a netkód megjelenéskor katasztrófálisan szar volt, kb olyan szar, mint tavaly a Ghosts, de viszonylag hamar patchelték, azóta tűrhető, bár a matchmaking azért képes érdekes dolgokra így is.

    kevés a fegyver. például össz-vissz 3 shotgun van, egy félautomata, egy automata, meg egy pump-action, ennyi. assault rifleből van 6, abból is egy félautomata, 2 burst. a pályák viszont elég jók.

    a kampányt még el sem indítottam.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.11.21. 20:09:30
  • DarkSector
    #545
    Stream-be játszok kb 2 órát, addig megnézheted vagy megnézhetitek a multi részét:

    Call of Duty Advanced Warfare PS4 Stream (vigyázat béna vagyok. :D)
  • DarkSector
    #544
    Ha vársz kicsit megmutatom.
  • DarkSector
    #543
    Elég jó, a régiek sem rosszak, élvezik, megveszik, a sok gamer meg sokszor úgy fröcsög hogy nem is játszott a multival, meg csúnya, csakhogy hálisten a játékokat nem pixelben mérik a pénztárnál, hanem jogos az Activision trendje, legyen a grafika kellemes, és legyen a multi lehetőleg 60FPS, mert ezt igényli a cod. Most a PC-s fps értéket hagyjuk, azt tudja mindenki gépfüggő.

    Megy a fröcsögés minden résznél mikor megjelenik, nem hülyék a játékosok, ha nem ÉLVEZÉK a multit, senki nem költene rá 20 ezreket.
    Meg DLC-kre, ezt nem kisgyerekek veszik csak ahogy azt sokan képzelik, csak mert instant hentelés a multi.

    AW meg most kifejezetten jó lett, szerintem meg a tesztek alapján is.
    Megjegyzem az első kod amiben nem csak 2-3 kedvenc pályám van a multiban, hanem fordítva, max 2-3 amit utálok.

    Skeleton ugribugri meg kifejezetten jó móka.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.21. 19:19:17
  • mester1987
    #542
    Mondjuk ja, új konzol otthon és ha már új konzol miért ne új Call of...a többi már mind1, megvette.
  • grebber
    #541
    Én már többször is elmondtam az AW-ról a véleményem!
    De nyilván nem azért veszik sokan mert szar lett.
  • mester1987
    #540
    Miért, olyan jó lett? Nem játszottam vele, csak kérdem.
  • grebber
    #539
    Dehogy fogják....
  • mester1987
    #538
    Majd abba a sok pénzbe fognak belefulladni valamikor, figyeljétek meg. És a régi IW-sek sajnálatára meg is fogják utálni a franchiset...:S
    Szóval Titanfall inkább ;D
  • ozimak
    #537
    Qrvára örülünk neki! Most már akkor tessék szépen visszaforgatni abból a ge**sok pénzből valamit a játékba is! Ugyanis lenne mit javítani rajta. Legfőképpen csinálhatnának már egy értelmes új motort neki. Aminek nem kell 100 giga hely ahhoz, hogy egy félmilliós gépen "szép" legyen. Ha szerencséd van akkor talán nem akad. Ja és persze az olyan opciók a grafikai beállításokban, amit még a félmillás gép sem bír el akadás mentesen. És hozzátéve, nem ez az első rész ami rekordokat dönt eladásban. Nem értem miért nem tudnak ennél jobbat... Nagyon nincs arányban az eladási bevétel és a haladás/fejlesztés a játékban. Ehhez mérten ennek a játéknak (ennyi rész és siker után) már közel hibátlanul kellene kijönnie.
  • DarkSector
    #536
    "Call of Duty: Advanced Warfare - a szórakoztatóipar idei legjobb rajtját produkálta

    Szinte minden elemző azt mondta, hogy a széria leáldozóban van, az eladások a béka feneke alatt lesznek. Az Activision szerint nem is tévedhettek volna nagyobbat.
    Piaci szakértők már jóval a Call of Duty: Advanced Warfare megjelenése előtt azt jósolták, hogy a Ghostsot körülvevő balhé és egyáltalán a játékvilágban uralkodó állapotok miatt a játék eladásai csak nagyon lassan indulnak majd be, alig lesz előrendelés, az Activision pedig örülhet, ha nem bukik bele a dologba. Nem így lett.
    Bár a játék rajtja nem volt zökkenőmentes, a Sledgehammer alapvetően jó munkát végzett, így következhetett be az, hogy brutális első hetet zár az új Call of Duty. Az Activision ma bejelentette, hogy ebben az évben nem volt még egy olyan médiatermék, amely hasonló rajtot könyvelhetett volna el. Se film, se könyv, se zenei album nem tudta megközelíteni.


    A teljes Call of Duty franchise bevétele ezzel átlépte a 10 milliárd dollárt, ezzel az Activision szerint többet kerestek, mint a Transformers, az Iron Man, a Hunger Games és The Avengers franchise-ok filmjei együttvéve. Az Xbox Live és a PlayStation Network is megerősítette, hogy az Advanced Warfare a konzoltörténelem legjobban fogyó digitálisan értékesített játéka lett."
  • DarkSector
    #535
    :DDDDDDDDD
    Gondolom a sapka kevesebb pixel, de jobb mintha kopasz lenne a srác. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.20. 19:56:25
  • AntiHero
    #534
    ja hát a a prevgen verzióban fázik a feje.
  • ozimak
    #533
    pfff :D
  • robotnyk
    #532
    horizon map exploit, yay.
  • DarkSector
    #531
    Nézd csak. :)


  • DarkSector
    #530
    Csak mert nekem ami 2 verziót írtam spoilerben az eléggé szembeötlő volt, HACSAKNEM változtatható a story, hogy ki legyen veled a végén, de nem hiszem.
    És tuti biztos emlékszem hogy egyikben a sapis a másikban a nem sapis volt, és mondom wattafakk. :D Kiváncsi leszek ebben hogy alakul a történet.
  • ozimak
    #529
    Nem, még nem vittem végig a single-t :) De érdekes dolog :)
  • DarkSector
    #528
    Végigvitted már? mert kíváncsi lennék a végén amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a társad megy veled és a skeleton megfayg rajtatok, akkor milyen karakter van melleted? egy öszeshajú, vagy egy sapkás faszi? :D
  • DarkSector
    #527
    Végigvittem ps4-ps3-on és most pc-n szórabírtam, amikor elkeztem láttam hogy vannak apró eltérések a ps3 és ps4 verzióban, d nem grafikai minőségben, persze mert az nem csoda, hanem kisebb dolgok apróbb dolgok másképpen vannak, és ez ami nekem pc-n fut, lehet warez végett de azt a változatot mutatja, amit ps3-on láttam. :)

    Jó ez persze nem jelent sokat, csak érdekes.
  • ozimak
    #526
    Miért? :)
  • DarkSector
    #525
    Azta kutya rúgja meg. :D

    Most derült ki számomra, hogy a PC-s COD AW, nem Xone/PS4-ről van portolva, hanem X360/PS3 !!!!!!!!!!
    Mondjuk ez nem nagy dolog, de érdekes.

    Hogy miért azt ne kérdezzétek. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.19. 21:05:03
  • DarkSector
    #524
    Srácok merre van a "grafika beállítás" opció?
  • greenkawa
    #523
    Sztem jó! Bár kicsit pörgősebb lett,ment a korábbiak,szokni kell.
    A lag pedig ugyan az,mint a MW 2 és 3-nál. Ha így még 52. évesen nem lövöm le elsőre az enemyt,akkor az azt jelenti lagos a host,nem pedig a reflexeim korosodtak velem és megyek másikra...
  • greenkawa
    #522
    Nagyon csendes ez a topic!
    Pedig annyira nem rossz a game,SŐT sztem....
  • DarkSector
    #521
    Ja az más, gyaníthattam volna hogy warezzal van baj. :D
  • robotnyk
    #520
    hibás a crack, nem a játék hibája.
  • DarkSector
    #519
    Basszus, ez nevetséges, bár nem tudom elképzelni mire hiányzik neki 5 megabájt. :D
  • robotnyk
    #518
    akkor nézz utána, mert amiatt van.
  • Szasza20
    #517
    Az!
  • Szasza20
    #516
    Az fasza hogy azért egy i5 el is meg azért egy 7870-el is lejjebb kell venni a grafikát, pedig símán jó szerintem! Na mindegy próbálkozok, köszi!
  • robotnyk
    #515
    warez?
  • Baxo
    #514
    Én is találkoztam ezzel a kiírással. Lejjebb vittem a grafikai beállításokat és azóta jó. Nekem rendszergazdaként kell indítanom a játékot, mert a windowsban már ír valami helyhiány problémáról, pedig az ssd-n van még 32Gb.

    Égetőbb probléma, hogy mi a fenéért akad a video töltés közben? Írtó idegesítő, főleg, hogy vadi új a hardver a gépemben:

    i5 4690k
    asus sabertooth mark2
    samsung evo 840 ssd
    saphire HD 7870 (1 éves)
  • Szasza20
    #513
    Ez mi? betöltés után ezzel az üzenettel vissza dob a menübe!
  • ozimak
    #512
    Újabb patch
    A napokban nem volt időm/kedvem játszani vele. Így nyilatkozni nem tudok a pozitív vagy éppen negatív változásokról.
  • Federation
    #511
    660 vagy 660 Ti ezekre ideális lenne. Amiket leírtál. Ha ennyi minden vár még rád, akkor nem érdemes erősebb kártyát venni.
    270 darab az szép kis szám. Nem csodálom, hogy nem volt ezekre időd. Valószínű a processzor is kihajtaná ezt a kártyát.

  • partyarc83
    #510
    Az az alap probléma hogy a maradék 270 steam játék miatt is vennék kártyát de persze a leírásomból ez kimaradt
    Csak pár pl. Batman A.Origins,B. Infinity,Tomb Raider,Grid,Max Payne 3,Far Cry 3 ez mind pihen az acconton nagyon rég,mert video kari nem bírja alapból a DX 10 miatt sem.
    Persze munka + asszony mellett kimaradt a sok idő.
    Jöhet a jogos kérdés de akkor miért "öltem" pénzt a játékokra?mert jó áron volt vagy mert mondom nem sokára úgyis fejlesztek.
    Na ez a nem sokára idő majd 2 év lett.



  • Federation
    #509
    Szerintem ne vegyél első generációsat. Az gyenge. Harmadik vagy negyedik generáción érdemes gondolkodni. Meg egy erős vga kéne. Csak annak megkérik az árát is. Lehet egy konzollal jobban kijössz. Arra jobb is az AW. Na meg ezért a játékért én tuti nem vennék gépet.

    Akkor már inkább elővennék/megvennék egy régebbi CoD részt, mondjuk a CoD4 vagy a Black Ops az jó, mert ott dedikált szerverek vannak és ezeknek, főleg az előbbinek egy 5-6 éves gép is csontra megteszi.

  • ozimak
    #508
    Ha olcsó használt kell, akkor javaslom nézz körül itt. Mivel nem tudom mennyit szánsz rá, ezért nem is tudok neked ajánlani. De javaslom AMD 5870, vagy nVidia GTS 450 szintje alá ne nagyon menj. Tekintve, hogy az AW-nek is ez a minimum. Nekem egy 7850 OC-m van, tudom ajánlani. De ez szerintem neked drága lesz még használtan is. nVidia-ban nem tudok segíteni, mert AMD-s vagyok inkább, de AMD-ben 5870 vagy afölött szerintem bármelyik megteszi AW-hez. Bár érdemesebb a 6-7-es szériát választani inkább.