13232
thecrew.jpg
  • Seangaijin
    #133
  • Szabi #132
    van videó bőven :D

  • [HUN]FaTaL
    #131
    Kivéve, amikor olyan verseny volt, hogy minimum x csillagos autó kellett az induláshoz (emlékeim szerint volt ilyen).
  • Coral Springs
    #130
    Volt egy 10 -es skála, ami értékelte az autódat. Minél több cuccot aggattál az autódra, annál jobb helyezésed volt a skálán. Ám ennek az ég világon semmi köze nem volt a sztorihoz, a versenyeken full alap autóval is indulhattál.
  • [HUN]FaTaL
    #129
    Jó, de nem kötelező használni gondolom, nfsben meg máshogy nem haladtál előre (UG2-re gondolok).
  • Coral Springs
    #128
    Ízlések és pofonok, de én szeretem az esztétikus fényeket. Én még anno a biciklim aljára is tettem ledeket. Én már csak ilyen, az Underground -nál leragadt hülyegyerek vagyok. Nem hiszem hogy lesz változás a következő 20-30 évben.

  • Coral Springs
    #127
    Le lettem kenyerezve.
  • Coral Springs
    #126
    Látom lesz belső nézet is.
  • Stockbauer33 #125
  • Szabi #124
    pedig itt is lesz "néhány" festés #85 :D
  • Seangaijin
    #123
    Nekem totál bejön, NFS-be nem lehet ennyit tuningolni :P :D
  • [HUN]FaTaL
    #122
    Az első mondatból kimaradt egy "de". :D
  • [HUN]FaTaL
    #121
    Lehet, hogy elnagyolt meg butyuta, nekem tetszenek :D

    Szerintem sokkal jobb, mint a telematricázott, neonos borzalmak.
  • Szabi #120
    na, kikerült a Camaro összes tuningváltozata... ez lehet még csak véletlen :DD

  • [HUN]FaTaL
    #119
    Ha tartják a driver szintet az nekem megfelel.
  • Szabi #118
    miért ne lehetne nitro ? :D

    driver sf-be is volt nitró az összes kamionba is, de attól még egy élvezhető, jól irányítható és egész valósághű fizikája volt, ha azt csiszolgatják még az nekem pont elég is :)

    ebben a videóban mondja az időt: #62 , lambóval autópályán ~1óra 40perc nyugati parttól a keleti partig

  • [HUN]FaTaL
    #117
    szinte = szint
  • [HUN]FaTaL
    #116
    Ha nem fullgagyi nfs szinte, akkor jó lesz ez. :)
  • Stockbauer33 #115
    " szóval hátha nem csak egy gagyi fullárkád játékot akarnak csinálni :) " de sajnos

    Ha még félszimulátor lenne akkor is milyen jobb fizikához tólnak NITROT? Ez bizony fullárkád.De pár haverom már most irta nekem h ha faszán lehet krúzolni akkor leszarjuk mennyire árkád.Egy másik barátom a napokba nézett egy videót róla és az ember azt nyilatkozta h 1 Lamboval 1,30 1,40 perc a keleti nyugati part.Az laza krúznál esetleg kis cigi - pisi szünettel 2 óra gurulás.Ha stabilan tartja a playereket(online) jólesz ez.

    #114 3:26-nál qva nagy a map.Plusz északon esetleg a havas szerpentinek adnák a HP minőséget bőven jó ez
  • Szabi #114
  • CamelX
    #113
    "ejj de nehéz lesz kibírni még azt a fél évet.. :)"

    Én évek óta nem mondtam ilyet, de ezzel most én is így vagyok. Fuck! :D
  • Szabi #112
    továbbra is csak ismételni tudom magam.. :)

    a TDU-t félkész ként adták ki, sőt még talán félig se volt kész.. ezt kimondták a fejlesztők is, de a játékfájlokban is egyértelműen látszik, utána a banda felét elküldték, majd jöttek újak akik csináltak ismét egy kb félkész ájtékot, de ők erre azt mondták hogy ez kész és így tökéletes.. nemcsoda hogy mindenestül megszűnt az egész cég.. meg is érdemlik..

    a The Crew-ban az eredeti TDU csapattagok és a Driver SF készítői vannak, itt nincsenek szoros határidőhöz kötve, nem fognak egy félkész izét kiadni csak azért mert túl sokat tologatják, na meg amúgy is van még majdnem fél évük.. aztán 1-2 hónap is belefér még felőlem bétákkal stb.. a lényeg hogy a "kész" játék remek legyen.. valahogy meg csak kibírjuk addig, remélhetőleg addig továbbra is szépen csepegtetik az autólistát, bővítgetik stb, aztán majd úgyis beindul a dlc-zés stb.. van lehetőség bőven benne és boldogan fizetek is nekik, csak csinálják meg azt a játékot, amire hosszú évek óta várunk :)
  • Nekrofil
    #111
    épp ezt mondtam én is
  • CamelX
    #110
    TDU 2-t ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy szélcsendes környezetben kartonpapír dobozokat húznál madzagon :) itt legalább a látvány megvan videók alapján hogy törekednek a valós reakciókra kanyaroknál/kipörgéseknél, és műszerfalas nézetnél érzem hogy csorogna a nyálam. :D
    Persze, árkád, de legalább megvan az AUTÓ érzése látszatra, ami pl. TDU2-ből és Grid2-ből totálisan hiányzik :)
  • Szabi #109
    nem rémlik, de sztem 10-12es layerek lesznek
  • Nekrofil
    #108
    arra leszek kiváncsi, hogy lesz megoldva a multiplayer, TDU2ben ez a layeres fasság, hogy csak 8 autót látsz, kegyetlen hulladék volt. Erről volt szó valamelyik videóban esetleg?
  • Nekrofil
    #107
    ámen
  • Szabi #106
    én azért bízok benne, hogy a három monitor, a mozgolódós szék és a Thrustmaster T500 RS jelent valamit.. na meg lesz belső nézet is.. szóval hátha nem csak egy gagyi fullárkád játékot akarnak csinálni :)
  • [HUN]FaTaL
    #105
    Tény, hogy valamivel jobb volt, de mindkettő borzalom.

    Az egy HC módja meg egyenesen rettenet.
  • Nekrofil
    #104
    hát igen, lehetne jobb is, de mivel ezek léteznek, ebből kell válogatni :)
  • Szabi #103
    max az emlékek szépítik meg.. de borzalmas mindkettő... viszont sajnos nincs jobb nagy nyitott világos autós játék.. ezért is bízunk bene hogy talán majd most.. :D
  • Nekrofil
    #102
    fizikáról volt szó, tehát maradtam én ezen a vonalon, fizika, autó irányítás stb...

    egyértelmű, hogy a csilli-villiségben a TDU2 messze jobb, jobban is szeretem a környezetet a 2ben, de irányítás, fizika teikntetében szerintem az 1 bőven jobb volt
  • [HUN]FaTaL
    #101
    Nem feltétlen a pókerre gondoltam
  • Szabi #100


  • CamelX
    #99
    Jah. Az 1-be még nyamvadt póker multi se volt. Totális ziccer kihagyás
  • Stockbauer33 #98
  • Szabi #97

  • [HUN]FaTaL
    #96
    Minimum TDU2 szintre gondoltam.

    "az utód minden tekintetben alulmúlja elődjét."
    Azért ez így nem teljesen fedi a valóságot.
  • Szabi #95
    a TDU készítői csinálják, nem a TDU2 készítői :D
  • Nekrofil
    #94
    akkor már inkább TDU1 legyen, az utód minden tekintetben alulmúlja elődjét.