1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • nono28
    #1105
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne!Ma vettem egy xbox one x-t,és azt szeretném kérdezni hogy,magyar-e a menüje?
  • mulli1986
    #1104
    Sziasztok!
    Tudom, hogy nem one téma, de most vettem egy 360-at, a kinect miatt és letöltöttem Live-ról a Just dance progit. Amit észrevettem, most hogy PC-ről beléptem, hogy nem adta, hozzá a játékot az live acountomhoz. Sőt, még olyan opció sincs, hogy 360 játékaim.
    Attól félek, hogy ha letörlöm a játékot, akkor csak akkor szedhetem le újra, ha megint kifizetem az értékét. Ugye nem ilyen kőkorszaki a 360 live rendszere?
    Választ előre is köszi!
  • kutyakiki81
    #1103
    Sziasztok!

    Hiába kapott magyar feliratot a Horizon 4. nekem angol. Persze nem baj, de úgy voltam vele,ha már feliratozták, akkor használom is.
    Viszont erre a játékban nincs opció. Gyors guglizás után kiderítettem, hogy a mivel angliában élek, és location-nek is ez van megadva ezért nincs magyar felirat. Lehet ezzel valahogy trükközni? Ha átállítom a helyszínem magyarra ez okoz gondot bármiben is?
  • Totti5
    #1102
    Yes, Project CARS 2 wil run 4K/60 natively on Xbox One X. [...] We are not ready to define the exact resolution on PlayStation 4 Pro yet.

    Hogy mennyire lesz 60 az a 60 más kérdés. Felbontás<<<<<<<frém.
  • tdi
    #1101
    Üdv! Nem tudja valaki véletlenül, hogy lehetséges-e 4k filmet lejátszani pendriveról xbox one s-en? Előre is köszi.
  • Totti5
    #1100
    Xbox One

    Available for the whole month – SpeedRunners (normally $14.99)

    Available for the whole month – Phantom Dust Multiplayer DLC Pack (normally $14.99)

    From June 16 to July 15 – Watch Dogs (normally $29.99)

    Xbox 360

    From June 1 to June 15 – Assassin’s Creed III (normally $19.99) (plays on Xbox One)

    From June 16 to June 30 – Dragon Age: Origins (normally $14.99) (plays on Xbox One)


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.23. 18:01:16
  • Pepyno
    #1099
    Sziasztok. Xbox One kontroller ABXY gombok alá szeretnék LED-et rakni, tudja valaki a bekötési pontokat?
  • kutyakiki81
    #1098
    Fruit ninja 2
  • kukubenko66
    #1097
    Szia.
    Szerintem inkább itt próbáld, sokkal aktívabb topik.

    https://sg.hu/forum/tema/1116192007
  • Abore
    #1096
    Sziasztok!Van egy barátom akit nem látok ha online-n van,ö viszont lát engem.meg tud engem hivni party-ba és játékba is.Mit lehet tenni hogy én is lássam ha online-n van?
  • Doom 4
    #1095
    Üdv! A felől szeretnék érdeklődni, hogy a ONE ra milyen kinectes címek vannak, amik játszhatóak, és nem táncolni kell, meg sportolni benne.
  • Selminar
    #1094
    Hali, ez a játék még nem játszható a one-on de szerintem hamarosan az lesz
  • Perseus871
    #1093
    Sziasztok!
    Én is egy One-on játszható Xbox-360-as játékról érdeklődnék! Dead Space 3 kellene. Ha megrendelem ezt a 360-as verziót, a One ugyanúgy kezeli a lemezt?
    https://www.konzolvilag.hu/xbox360/dead-space-3/8524
  • LazyB
    #1092
    Üdv!
    Engem egy olyan infó érdekelne, hogy ugye már tudjuk játszható az xbox 360-as játékok az Xbox One-on, és érdekelne, hogy a játékok betöltési sebessége jobb lesz az xbox one-on?
  • AnarchoiD
    #1091
    Kapcsolj ki minden ad blockert , nalam ez volt a gond(az ms support chat valami isteni, en karacsony ejszakajan tudtam dumalni elo supportossal ;) Ithon mas cegnel ez meg hetkoznap is necces ;)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2016.02.11. 07:27:13
  • webibebi
    #1090
    van egy kis gond az xboxommal.Barátom szeretné szervizeltetni de nem tudjuk elérni a chat-et. az a probléma hogy mikor kiválasztja h jótállás és szerviz. bejön az ablak h csevegés a microsoft-al, és nincs ott az utónév meg a családi név, de az email címe ott van és azt írja h kitöltendő mező, de nem lehet írni oda semmit
  • Skynet723
    #1089
    Sziasztok, olyan probleman adodott hogy fifa 16 onlinw szezonban nem talal ellenfelet. Mar minden beallitassal probaltam de azt irja, hogy 0 online player van. Mas jatekoknal megy a multi , de fidaban mar tanacstalan vagyok, vkinek otlet?
  • DonPedro22
    #1088
    A profilom le lehet választani a Microsoft fiókról? ugyan azt az outlook-os e-mailt használja mint amivel belépek a win 10-be és eladtam az Xboxot de a srác nem tud játszani semmivel és elszállt az 1 éves gold előfizetés mert másik profilt csinált az enyém onnan törölte de weben még be tudok jelentkezni... hogy lehetne megoldani? odaadom a profilom ha kell neki csak másik mail címről kellene beléptetni de nem tudom hogy lehetne elválasztani a Microsoft fiókot az Xbox-tól
  • LazloGogolac
    #1087
    Hali! eddig ps-es voltam de most váltottam és egy x1-em van. Nos hogy is modjam...elég hülye vagyok hozzá! van gold előfizetés meg minden f....om de pl nem tudom hogy kell testreszabni,meg hogy nincs és nem is lesz magyar nyelv egy 170ezres konzolba? meg volna még pár kérdésem!Ja és a bunkók távolra kerüljenek!!!
  • Harlekin
    #1086
    A kocka (vagy szabályos hexaéder) egy térbeli geometriai alakzat, egy speciális téglatest. 6 négyzet alakú lapja és 12 egyenlő hosszúságú éle van, amelyek 8 csúcsban találkoznak.1 tökéletesen szabályos szép idom látom ezt se tudod na mind 1...És mivel a kábel oda való így teszem is.Mint ahogy mást máshova, mert mindennek meg van a tökéletes saját helye!Viszont kívánom nektek is!
  • starfun
    #1085
    Hát egy ilyen nyomorék kocka mint te tényleg max a konnektorba dughatja a "kontrollerét" :) Részemről a téma lezárva .Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket!
    Utoljára szerkesztette: starfun, 2015.12.26. 20:42:32
  • Harlekin
    #1084
    Esetleg próbálkozz a saját seggetekbe és akkor garantált a nyugalom nálam nincs erre a próbára szükség hiszen bevált a konnektor!!!
  • Harlekin
    #1083
    Te a gyerekeiddel később kezdtél el takarózni!!!A lényeg hogy van megoldás ami nálad nem az arról ismét nem a konzol tehet!!Sőt a megoldás se!!!Nálam is van gyerek csak jó neveltetést kapott és ha játszik ül a seggén ! :-D
  • starfun
    #1082
    Te meg látom nemérted , nem egyedül használom a konzolt .2 kisgyereket nemlehet vezetékes kontrollerrel játszatni, egy raymen partynál állva őrjöngve ugrálnak. <====(tudod gyerekek és élvezik)Ha én is játszom akkor az 3 kontroller és qrvára mindegy hogy a seggdbe vagy a kanapé alá kötöd be vezetékes tápos kontroller kombinációd nálam ez nemmegoldás... És segítek (3x3) 9 méter kábelrengetegben nem akarunk botladozni ....
    Utoljára szerkesztette: starfun, 2015.12.26. 19:50:15
  • Harlekin
    #1081
    Látom értelem és olvasási értelmező képesség nem szorult beléd!!!!
    A leírtak alapján ismét !
    És NEM a konzolba van bekötve és NEM a szobán tekereg körbe
    szépen 1 5 voltos tápba van...
    Tehát NEM a konzolba van bekötve a kontroller! Így nincs mit és hogyan leverjenek!!!
    Az ülőgarnitúra alatt van konnektorba 5 voltos táp amibe van egy 3 méteres usb kábe ezen van a kontroller.Tehát nincs vezetékes kapcsolat box és kontroller között!!!Nincs mit le verjenek!!!!Nincs mi le merüljön!!!!!

    Egyéb értelmezési problémád????
  • starfun
    #1080
    Akku valóban nemrossz c64,pötyi te így gondolod a one témát ha neked kábellel élhető a dolog használd azt . Nemszeretem a vezetékes megoldást mert még a végén a gyerkőcök lerántják a konzolt a polcról...Én anno a 360 hoz rendeltem belső újratölthető akkut(nem kellet kivenni) a one hoz létezik dokkoló 2400mah akksikkal. Szerintem Az lesz a megfelelő választás .
  • Moby
    #1079
    >One om van ,ps4 em nincs

    Na nekem viszont volt 6 darab. És mindig jól szórakozom amikor az egyik tábor szarozza/isteníti a másik gépét és viszont.
    Fun fact: egy fos mind a kettő.
    Elemprobléma solver:
  • Harlekin
    #1078
    oooooooooooooooooo hát persze!
    Mit kell a te cuccaidat a pofádba tolni értékel annyira értelmesnek,hogy Te tudod,hogy mid van és mit hol találsz.
    360 on is vezetéken használtam a kotrollert mint ahogy x1 is!!!És NEM a konzolba van bekötve és NEM a szobán tekereg körbe szépen 1 5 voltos tápba van bekötve érdekes modon soha nem merül le 1 duraracel elem nálam cirka fél évet bír ha nagyon le akarom szedni a vezetékről....

    Egyéb panasz!?

    A telepítést meg már letudtuk,hogy a szar net ami miatt lassú és minimum 2 héttel előtte mód van a digit tartalmak megvásárlására!!!Tehát 56 k-s modemmel is megjelenés napján használható a játék.
  • starfun
    #1077
    One om van ,ps4 em nincs de.De a one sem közel tökéletes!!! De én nemazafajta vagyok akinek ha az adott konzol a birtokában van akkor körömszakadtáig azt isteníti ,igenis nemhibátlan a one ,lassú a telepítés . Idegesítő az oprendszere ahol a desktopon a saját gameim mellékesen bal alul eldugva valahol megtalálom. Tudom vagy gyorsgomb rá,de nevetséges hogy nem a konzol tulaj szoftverei vannak középpontban hanem a drága Microsoft marketing által eladandó szoftvert tolja mindennap a pofámba 50" -on. Másik dolog a kontroller ne tudom ti mithasználtok de nekem a varta és duracell elemeket hetente cserélni kell párban. :( play and charge on gondolkodom de sokhelyen panaszkodnak hogy az is gyenge. Ennyi pénzért lehetne jobb is a konzol.
  • Harlekin
    #1076
    Látod vicces csillag fiú szerint hibátlan és az isten!!!
  • Moby
    #1075
    PS4. Meg letöltés.
    Visítvavonyítvaröhög.
  • Harlekin
    #1074
    Nálad lehet de biztosra veszem hogy a tecso polcon kívül nem láttál x 1 et!na ballagj szépen vissza fos ps4hez! :-D
  • starfun
    #1073
    Lassú az ,300 Mbps el is csak vánszorog a one .Maradj csendben pöttyös :)
  • Harlekin
    #1072
    "A telepítés q@rva lassú ,digitálisan egy Ark 1 komplett éjszaka volt"
    Jah 56 k-s modemmel! Csak digitális tartalmaim vannak 2.3 terra rohadtul nem lassú a letöltés!Max fos a net annál akinél lassú

    "Vegyél inkább egy ps4 et (is) :)"

    ja ja vegyél ha egy igazán fos rendszer részese IS akarsz lenni (2 év alatt 4 up jött hozzá,hetente 1 szer áll a PSN a letöltés csak rest módban hajlandó rendesen menni persze 5-6 indítás után stb stb!!!)
  • starfun
    #1071
    A telepítés q@rva lassú ,digitálisan egy Ark 1 komplett éjszaka volt . Maga a játék cirka 24 giga persze . Lemezről kicsit gyorsabb ,egy Garden warfare így is több óra . A 25% ős telepítésnél ok hogy elindul a játék menüje ,de játszani sok eseten nem enged. Digitális letöltési idő függ a netes sebességétől ,meg hogy milyen gamet szedsz amit mindenki szed pl:battlefront vagy egy joyride amit senki.... Vegyél inkább egy ps4 et (is) :)
  • starfun
    #1070
    A telepítés q@rva lassú ,digitálisan egy Ark 1 komplett éjszaka volt . Maga a játék cirka 24 giga persze . Lemezről kicsit gyorsabb ,pvz2 így is több óra . A 25% ős telepítésnél ok hogy elindul a játék menüje ,de játszani sok eseten nem enged. Digitális letöltési idő függ a netes sebességétől ,meg hogy milyen gamet szedsz amit mindenki szed pl:battlefront vagy egy joyride amit senki.... Vegyél inkább egy ps4 et (is) :)
  • Feryll
    #1069
    Sziasztok!

    Az mitől lehet, hogy BenQ 1070w projektoron a PC képe normális méretben jelenik meg, de az Xbox One képe azonos felbontáson lelóg a vászonról oldalt ? (mindkettő HDMI-n van)

    #mindig megtéveszt ez a halott topik bocsi :D
    Utoljára szerkesztette: Feryll, 2015.12.11. 08:16:44
  • Rage47
    #1068
    Nézz át ide
    https://sg.hu/forum/tema/1116192007

    Amúgy nem lassú a telepítés, sőt, 25% körül már indítható is a játék. Emelett még számos fincsi szolgáltatással többet tud az Xbox. :)
  • Feryll
    #1067
    Sziasztok! Mennyire igaz, hogy XBOX One-on nagyon lassúak a telepítések a PS4-hez képest ?
    Nem trollkodásból, de a két konzol közt gondolkodom. Eddigi érvek:
    PS4 - jobb hardware, némelyik játékban magasabb felbontás (nem tudom mennyire vehető észre), picit olcsóbb
    Xbox One - EA Access, külső merevlemezzel bővíthető, 2 év garancia.
    Nem vagyok megőrülve egyik exkluzív játékért sem, talán a Fable 4, de az nagyon messze van. Mondjuk az árkád autós játékok közül a Driveclub a legszimpatikusab számomra.
  • Rage47
    #1066
    https://sg.hu/forum/tema/1116192007