1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • vindzsi
    #1065
    Helló mindenkinek

    Tudja valaki hogy hogyan lehet a "RIVAL SPORTS"-ban két karaktert létre hozni?
    Előre is köszi a választ
  • Bercy #1064
    Masik topik van helyette
  • LaliK
    #1063
    Sziasztok!

    Ennyire kihalt a topik, vagy másik van helyette? D:
    Tudtok esetleg XBOX+TV párost jó áron? Régen volt az edigitalon, de már nincs. Be szeretnék ruházni most , hogy jön egy pár jó játék. De nincs HDTV-m így inkább letudnám egyben az egészet. :)
  • ChaosTeam
    #1062
    Igen, elvileg lejátszik 3D lemezeket is: http://support.xbox.com/hu-HU/xbox-one/apps/watch-bluray-dvd-movies
  • ChaosTeam
    #1061
    Nem létezik "gyári", vezetékes XBOX ONE kontroller, csak ilyen "Play & Charge" kites megoldás. Elvileg annak a kábelét a gépre kötve működnie kell Windows rendszeren.
  • setuh
    #1060
    Sziasztok!

    Ha veszek egy usb kabeles xbox one controllert,az mukodni fog minden buheralas nelkul pc-en mint a 360-as?
  • Predtom0O
    #1059
    Sziasztok! Szeretnék beruházni egy új xbox-ra csak még egyetlen kérdésre nem találtam pontos választ, h 3d-s blu ray lemezt lejátszik?
  • ChaosTeam
    #1058
    Igen ugyan az a "rendszer"
  • Abore
    #1057
    Sziasztok! uj xbox tulajdonos vagyok,xbox live-ot akarok rendelni.az mindegy hogy 360 vagy one van irva az ismertetöre?
  • gduck
    #1056
    Olvassa má le valaki, mert nekem a számláló is BLACK :D :D KATT IDE!

    KOSZI
  • aztech
    #1055
    Üdv,



    Elöszőr is köszönöm hogy bevettetek másodszor egy ismerősőm árulja a gépet, hibátlan alig használt álapot, day one edition, kinectel, pár tartozék még ki sem volt bontva, pár játékkal cd-s játékok: Skylanders , Kinect Rivals Letöltő kódok: Fifa 15 ,Dance Central plusz kicsit több mint 1 hónap live még és EA Acces.
    Ár 140 k, személyesen miskolcon futár bárhova de nyugodtan meghalgat ajánlatokat csak ne nekem irjatok hanem neki üzenetbe az oldalon.. köszönöm.

    http://olx.hu/hirdetes/xbox-one-day-one-kinect-jatekok-22-honap-garancia-extra-ID2Pfst.html
  • Kit--Kat
    #1054
    Sziasztok! Az elkövetkező 1 hónapon belül tervezek One-t venni. Ami nagyon bosszant, hogy a 360-as wireless speed wheelem (a giroszkópos kormány) nem tudom használni az újhoz és nem hoztak ki a one verzióját.. Azonban találtam egy fórumon egy scriptes megoldást (http://controllermax.com/forums/showthread.php?t=143507).

    Ez nagyon jó lenne, mert a Forzáknak csak kormánnyal van értelme, de azt eltudná nekem valaki magyarázni, hogy ezt hogyan kéne alaklamzni az Xbox One-ban? Ezzl kapcsolatban a másik dolog ami a fejemben motoszkál, hogy az ilyen beleavatkozással nem érintek-e olyan területeket amivel elvesztem a garanciát?
  • CroftManor
    #1053
    Sziasztok

    Érdemes az AC Unity miatt ONE-ra váltani 360-ról? Vajon mennyiért tudnám eladni az 5 éves boxomat az összes játékommal együtt? (kb 10 db)
  • Skyline
    #1052
    Nagyszerű, sőt remek. PS4 nagyjából lassan 3 hete rohad a polcomon, az egyetlen cím ami exkluzív és élménydús volt rajta, a Last of us remastered. Az összes többi exkluzívja tucatközép cím maximum látványban tudnak felmutatni valamit. És ez így is marad jóideig, az Order sem lesz megváltás, egy primitív akcióhent az eddigiek alapján, ráadásul elég bárgyú világgal és rém unszimpatikus főszereplővel.
    TALÁN A Bloodborne ösztönözni fog hogy elővegyem feltéve hogy jól sikerül, ha nem akkor gyakorlatilag a polcon fog rohadni amíg nem jön az Uncharted vagy nem sikerül kiadniuk problémamentesen egy olyan exkluzívot amire elismerően lehet csettinteni...Ez idáig nem igazán sikerült...Mindemellé betársul az ótvarfos PSN aminél állandóan vagy a dögvész sebesség vagy a manitenance felirat fogad, mindezt úgy hogy közben fizethetek a multiért igen szép mennyiségű pénzt , amiért Indie szarokon kívül mást nem igazán tolnak az arcomba (ja de majd most jön a középszar Infamous tolható DLC-je és még egy csoda...szuper...)... Ehhez képest a One fel tud mutatni rendes exkluzívokat,főként autós játék terén, messze nem egy halo-val szúrják ki a szemed, a gold színvonala,szolgáltatása messze a PSN fölött jár, és bő 4-5 gurigával is olcsóbb. Ennyi pénzért aki óhajtja már majdnem vesz egy EA acces-t is a GOLD mellé (és nagyjából annnyiba volt neki mint a PS4-re a plus) amibe legalább raknak rendes AAA címet ingyen nem csak szart....
    Nem véletlenül vagyok itt is egy ideje, a karácsonyi leárazásban azonnal beszerválok egy One-t a döglődő (gyakorlatilag az eladásokon és a felbontásháború megnyerésén kívül lószart nem tudnak felmutatni) ps4 mellé....

    A multiplatformok meg mennek szépen a pc-re...Vicces de míg az előző genben a pc mellett inkább a ps-t részesítettem előnyben, egyre inkább körvonalazódik hogy ebben a genben a PS4 maximum 1-2 exkluzív címre lesz jó....
  • weirdomatic
    #1051
    hi mindenki.
    kb 2 hónapja van egy xbox one a háznál, jó lenne magyarokkal gamelni, vegyetek fel bátran, gamertag: weirdomatic
    most ezek vannak meg: cod: aw, cod:ghosts, nfs rivals, bf4, mondjuk amióta kijött az advanced warfare csak az pörgött
    közeljövőben tervezem beszerezni a destinyt meg a gta5-t, ha megjelent
    puszi pacsi
  • w77d
    #1050
    Hali!

    Nem tudjátok, hogy a Forza 5-be érkeznek e még autó csomagok, vagy most már csak a horizon 2 kap bővítést?
  • sandokan56
    #1049
    Sziasztok!

    Mostanában szeretnék venni én is egy ONE-t, olyan kérdésem lenne, hogy az írott cd-t, illetve dvd-t amin filmek illetve zene van le lehet vele játszani?
  • aztech
    #1048
    Üdv,

    Pár napja vettem egy xboxo-t, ha akartok vegyetek fel, gamertag: AttysonZ , folyamatosan vásárolom hozzá a játékokat is, úgy hogy amivel többen játszotok beszerzem rögtön és csatlakozok.
  • AnarchoiD
    #1047


    miertelme a prtforwardnak ha mar dmz -ben van ? :) enis dmzben hasznalom (open nat miatt), nemlehet hogy a szolgaltatod szuri a mac adress-t ?

    en megprobalnam wired -el is...

    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2014.08.20. 18:29:18
  • moonster
    #1046
    Sziasztok!
    Bocs, h ide írok, de nem találtam Xbox 360 témát.
    Adott egy karácsonykor vásárolt Xbox 360, ami teljesen gyári, semmi moddolás, semmi flash.
    WiFi-n keresztül kapcsolódik a routerre, ahol fix IP-t kap.
    Az IP benne van a DMZ-ben, valamint az Xbox Live portjai egyenként portforwardolva vannak az Xbox IP-je felé.
    Szeretnénk aktiválni az ajándék Xbox LIve Gold kártyát, de folyton a 8007000B hibába ütközik.
    A Test Xbox Live connectionnél minden rendben van, mindenhol pipa, zöld csíkok.

    Hol lehet a bibi, miért nem tudjuk aktiválni a gold kártyát?
    Köszi.
  • TomStorm
    #1045
    Nem semmi cuccok.Ezt elmentem hátha még jól jöhet nekem is:)
  • bacaelit
    #1044
    Itt válogathatsz :D
  • The Norberto
    #1043
    USB-s szóval nem jó. Csak azok jók amik kifejezetten Xbox One-hoz készülnek. Turtle Beach-nek van pár.
  • DarkSector
    #1042
    hehehe :D
  • gurubefree
    #1041
    sziasztok

    van barkinek arrol informacioja , hogy a Razer Kraken 7.1 jo az xbox one-hoz ? ha nem akkor hasonlo arban mi lenne a jo .... Elore is koszonom
  • Ricsi234
    #1040


  • grebber
    #1039
    Nem is mert én ps3-on toltam végig
  • DarkSector
    #1038
    Quantum Break
  • DarkSector
    #1037
    Nem kell cáfolgatni semmit, az nem elég hogy warezba már x360-on véégigjátzsották? :DDDDDDDDDDDDDD
  • Harlekin
    #1036
    És tudod ebben a borzasztóan nevetséges az,hogy elkezdi a sort ps ex ként a murderedel és berak 1 linket amin a jobb oldali hirdetésben ott virít a cáfolat!
  • Renjike
    #1035
    A lista 90%ban indi játékokból áll ami van pcre és nem vennék mérget hogy hamarosan nem jönnek XOra
  • Harlekin
    #1034
    ÓÓÓ bocsi a titanfall-t kihagytam ami szarrá vert eladásokban mindent.Lehet ez is jön majd ps4 re.Mert ugye csak ps re nem jött ki,de lehet hamarosan lesz ps4 re x360 emulátor és akkor legalább úgy lehet majd rajta nyomni!
  • Harlekin
    #1033
    Ahha értem szóval tonna!Akkor gondolom a ryse son of rome is hamarosan lesz ps 4 en és a forza 5 is meg talán a Dead rising 3 at is kitolják rá a kinect sport riválsrol nem is beszélve.De tényleg a PS 4 felülmúlhatatlan...Azt nem értem már csak,hogy miért nem ps4ed van,ha meg az van akkor neked ez miért baj hogy x1 re nincs ez meg az?

    De mind1 megyek inkább játszani kipróbálom a ps4 ex Murdered Soul Suspectetet a warezos 360on majd írok,hogy miként kellene futnia a csodálatos ps 4en...
  • Harlekin
    #1032
  • DarkSector
    #1031
    :DDDDDDDDD
  • grebber
    #1030
    De 4 év múlva igen ,de akkor se lesz pc-re :(
  • DarkSector
    #1029
    ugysem futna agépünkön.
  • grebber
    #1028
    Kár hogy a gyökér MS a pc-t hanyagolja :(
  • a.carkey
    #1027
    Amúgy, Fable Legends:



  • Zozo76
    #1026
    valahogy ez most nem a te meneted :)