608
1412414225.png
  • TomDantes
    #528
    Ez a játék egy szar. Nem szoktam valamit szarozni, de ez egy elmebeteg hülye fos. Ez komoly? Ez egy autóversenyzős játék?
    A veresny úgy indul, hogy eleve utolsó vagyok, mi a faszom? Az ellenfelek 500 méterrel előttem, mire engedi indítani a kocsit...mi ez?

    Oké, versenyzünk, vezetek, már majdnem beérek a célba...erre bam-bam-bam mindenki megelőz, nem értem hogy értek be? A rendőrök keresztbe álltak nekik, felborultak, félre mentek...hogy értek utol? Nehogy valaki azzal jöjjön, nem tudod irányítani szarul vezetsz...egyszerűen mintha behúztam volna a kéziféket ők meg 500-al mennének. Apró kis csalás? Mi ez?

    Na, nézzünk valami más verseny módot. Időre kell távot teljesíteni, tök jó...de akármitcsinálunk meg, jön a teljes harmadik ukrán front kergetni? Nagy nehezen lerázom a rendőröket, na, nem messze a garázs, vissza gurulnék...3 másodperc és ismét kergetnek...mi ez?

    Értem én illegális autóverseny, de a faszom, ne állandóan kergessenek már. Kurva idegesítő.

    De legalább szép, és jól fut. ezt aláírom.
    De ez nem az én játékom, egy autóversenyes játéktől, autóversenyt várok. Nem ilyen őrült elmebeteg hülye szart. Ebbe mi az élvezet, valamit teljesítek: rendőrök.Örökkön-örökké.

  • Krisztiam #527
    nekem 4 magos gépen tökéletesen fut.. és nem is annyira gáz a játék, mondjuk van egy két idegesítő dolog benne
  • csuzlee
    #526
    Uhh nagyon szépen köszönöm a választ, most nagyon feldobtál :D Megyek is bevásárolok :D Amúgy én Xbox 360-on tolom.
  • mester1987
    #525
    Ez inkább a Hot Pursuitra és a The Run-ra. A Most Wanted irányíthatlan volt szerintem is. Sokkal jobb, csak sajnos az optimalizáltsága nagyon sivár. Valami erősebb 4 magos gép javallott szerintem.
  • csuzlee
    #524
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy ez az új NFS melyikre hasonlít jobban? Az utolsó Most Wantedre vagy esetleg a Hot Pursuitra? Itt is el lehet hagyni a pályát verseny közben, illetve, céltalanul kell bolyongani a városban mint a Most Wantedben, vagy megint van valami vonala, amit lehet követni, mint pl. Hot Pursuitban, hogy láttad a térképen az új versenyeket stb. Remélem érthető a kérdés :D Ez az utolsó Most Wanted nekem nagyon nagy csalódás volt...remélem kicsit vissza tértek a gyökerekhez...

    Köszönöm a válaszokat!
  • chase
    #523
    Vége a racer karrieremnek!



    Ez volt a könnyű része, racer-ként a rendőröket kell bántalmazni, ők meg házhoz jönnek a pofonért.
  • Drizzthsz
    #522
    1-2 helyen tényleg belassul, de ott se lassabb, mint az alap 30 fps-es módban. Nálam legalábbis. Az esetek 90%-ában seeig szerencsére teljesen smooth. Úgy emlékszem anno a NFS MW-nek is voltak ilyen belassulásai, aztán idővel megpofozták rendesen patchcsel.
  • TomDantes
    #521
    Aha, áh ez így nem jó. Rendes patch kellet volna, de ha nem javítják, ez van.
  • papi08
    #520
    Ééés ettől lesz slowmotion a játék.
  • Drizzthsz
    #519
    Parancssori parameterek.

    -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0

    Az origin inditasi parameterek koze.
  • TomDantes
    #518
    Megoldották a 30 fps-s korlátot, vagy ez csak valami nem hivatalos cucc a játékhoz?
  • Drizzthsz
    #517
    En se ertem minek van, de faszan nez ki. :D
  • Krisztiam #516
    én csak azt nem értem minek az autóra vízcseppek, amikor nem is esik az eső.. mindig az autómosóból jön ki az autó vagy mi? :D
  • Drizzthsz
    #515
    A 60 fps-es beallitassal fasza, de aki az alap 30-ast kitalalta, azt agyon kellene verni. Egyebkent tetszik a jatek. Bar picit para, hogy az elejen meg is van mar az a kocsi, ami az egesz jatekbol vonzo kb. :)
  • Drizzthsz
    #514
    Megrendeltem meg vegulis, mar el is mentem erte. Kivancsi leszek. A lemezt szerintem ki se veszem a tokbol, hanem csak originen regisztralok, s letoltom. Picit maceras a gepembe optikai lemezt tenni. :D
  • TBTPumpa
    #513
    Ez csak a sima verzió volt (de már lejárt az akció).
    Limited ténylegesen nincs, csak Ultimate verzió van belőle, mely az alábbiakat tartalmazza:

    - Exclusive access to a collection of powerful DLC items
    - Nissan GT-R Black Edition cop car
    - Advanced pursuit technology
    - Custom livery for car personalization
  • Drizzthsz
    #512
    Ez a lmited vajon, vagy nem? Mi lehet a kettő között a különbség?

    Online se nagyon látom olcsóbban. Ha valaki mégis tud, szóljon.
  • Szabi #511
    6499Ft
  • Szabi #510
  • TBTPumpa
    #509
    Új patch érkezett, mely tartalmazza a 2015-ös Ford Mustang-ot.
  • mester1987
    #508
    Frankó lett a táblázat. Grat!
  • chase
    #507
    Miért ne lennének kipróbálhatóak? Mind játszható, festhető, upgradelhető, satöbbizhető. Csak meg kell venni őket SP-ért.
    Ezt a táblázatot a saját autóim alapján írtam.
  • mester1987
    #506
    Kár, hogy nem kipróbálhatóak.
  • chase
    #505
    Mind a 22 autó adatai
  • chase
    #504
    Vannak még bug-ok: megkerestem és sikeresen ugrattam mind a 77 ugratón, de a játékban csak 75/77-et jelez, míg az iPad app 77/77-et.
  • mester1987
    #503
    Na még 2 ilyen patch és játszható is a játék.
  • TBTPumpa
    #502
    3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.v1.3.0.0.Update.and.No.Origin.X86.and.X64.Crack-3DM
  • mester1987
    #501
    Need for Speed Rivals - Game update – Patch 2


    The game update will be available today Friday, December 13, 2013

    Bug Fixes

    - Additional stability improvements
    - Improvements to performance and frame rate
    - Improvements around host migration user experience
    - Issues around host migration include:

    -Improvements to instances where SP is lost after a host migration for a number of speed lists
    -Issues with speed list objectives could not be completed after a host migration have been improved.
    -Improvements have been made to game stability around host migration.
  • Krisztiam #500
    megvan az f12 berlinetta :)
  • chase
    #499
    NFS:IRL
  • LocalPatriot
    #498
    Hogyne lehetne. Megjelenés után 4 nappal már nyomtam...
  • Krisztiam #497
    megvan az 599 gto :)
  • mester1987
    #496
    Jó lenne ha lehetne, de szerintem ennek a világa nincs is annyira meg, inkább a HP 2k10
  • chase
    #495
    Ebben a játékban csak úgy simán krúzolgatni nem is lehet? Kimegyek az útra és azonnal bűnöző vagyok?
  • mester1987
    #494
    Egyszerűen úgy dönthettek, hogy nem adják ki vagy szimplán időből nem telt ki nekik.

    Amúgy ezek a parancssorok működnek valakinél jól?
    Nálam sok variálás árán se sikerült normális sebességgel futnia.
    Vagy gyors volt vagy lassú.
    Azt hiszem a "GameTime.ForceSimRate" a mérvadó.
  • Krisztiam #493
    hát szerintem nem lehet feltörni, mivel amikor a single-el játszol akkor is felcsatlakozik egy szerverre, bár nem tudom erre van-e valami megoldás
  • barmi
    #492
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebből miért nincs még scene release ? Szeretném már kipróbálni, de még nem láttam magon sem használható verziót (sőt, semmilyet sem). Annyira durva védelem van rajta hogy nem boldogulnak vele a kalózok vagy WTF van már ezzel a sz@rral ??? Az mondjuk biztos, hogy látatlanban, kipróbálás nélkül pénzt nem adok érte ! Legalább lenne belőle valami demo vagy mittoomén .... :\
  • Krisztiam #491
    köszi már rájöttem :D Most jön a ferrari 458 italia, 5-ös szintet kell elérni
  • papi08
    #490
    Sziasztok!

    Szerintetek ezek az argumentumok miért tesznek a játékra egy olyan "effektet", mintha be lenne lassítva az egész? :D

    "-GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0"

    Illetve külön-külön pedig felgyorsítják a játékmenetet :D
  • Krisztiam #489
    nemsoká megvan az audi r8 :D