608
1412414225.png
  • Puhos
    #488
  • bélanéni #487
    Na léptem, mert látom rontom a levegőt #479-es hsz-em óta. Pápá.
  • bélanéni #486
    "olvass lassan és tagoltan amit írtam ha nem érted"
    Az ilyen faszoktól van hányingerem, ezért járok ritkán ilyen virtuális szaros közösségekbe. A való életben meg egy kis kockafejű félénk srác vagy mi aki elpirul a lányok előtt?
  • bélanéni #485
    Baszki minden fórumon vannak ilyen okoskodó emberek? A faszom kivan
  • Puhos
    #484
    Ez nem az arcról szól, olvass lassan és tagoltan amit írtam ha nem érted. Béke!
  • bélanéni #483
    Most erre mit írjak? Nagy arc vagy.
    Feltettem egy kérdést, nem volt benne felháborodottság, még ha úgy is tűnt. Ha egy játék tetszik, én is megveszem, legutóbb az AC4-et pl.
    Béke!
  • Puhos
    #482
    Nem az elégedettségért linkeltem. Beírsz egy topikba felháborodva, hogy az általad említett játék még nincs feltörve és nincs fent torrenten vagy valami warez oldalon. Szerintem gondolkodj egy kicsit el magadon, meg ha van interneted akkor használd ki, ne légy . Tudod meg ennyiért nem sok, minden hónapban félreteszel kb. 800 Ft-ot és láss csodát decemberben meg tudtad volna venni eredetiben. Ja még annyi, gondolom erre majd jön az, hogy biztos te eredetiben nyomsz mindent. Igen eredetiben. És nem azért engedhetem meg magamnak mert apuka meg anyuka kicsi fia vagyok, hanem azért mert ami játékot kinézek arra elkezdek spórolni.
  • bélanéni #481
    Gondolom most elégedett vagy magaddal
  • Puhos
    #480
    Tessék.
  • bélanéni #479
    Sziasztok,
    valaki tud adni egy linket, ahonnan le lehet tölteni?
    Miért nincs még fent ez a játék "hivatalos" oldalon? Nem törék még mindig fel?
    Ki szeretném próbálni. Előre is köszi!
  • Snexi
    #478
    valamilyen kütyüt használsz rajta,pl EMP-vel beméred
  • Krisztiam #477
    Hit a Racer with Pursuit Tech, ez mit jelent? üssek ki egy versenyzőt?
  • Tomca
    #476
    Sziasztok!
    Miért lehet az hogy amikor el akarnám indítani a játékot azt írja ki hogy MSVCR110.dll hiányzik. Mi lehet a hiba?
  • Drizzthsz
    #475
    Van ebből a csodából már működő krekk? Lehet megvenném, de kipróbálás nélkül semmit se a Crysis3 óta. :D
  • chase
    #474
    A Rank meddig növekszik, mi a vége? Jelenleg 18-on állok, de egy kicsit kezd unalmas lenni, ugyanazok a küldetések, mindig szigorúan AI-k ellen…

    Van egy autó, Maserati GT MC Stradale, aminél azt írja, hogy Unlocked via OverWatch. Szóval mi ez az OverWatch? Annyi megvan, hogy valamilyen módon segíteni lehet egy üldözött barátnak, de hogyan? Ez nekem nem világos.

    Amúgy valódi, nem AI játékossal baromi ritkán találkozom, akkor is csak elszáguldunk egymás mellett, elég esélytelen friend-eket összeszedni.
    Ha van, szívesen csatlakoznék magyar baráti körhöz, CHS2021 néven futok.
    (IRL barátaim közt nincs aki játszik.)

    Amúgy nekem tetszik ez a játék, szerintem szépen megcsinálták a single és multi összeolvasztását. Az meg egyenesen zseniális húzás, hogy játék közben iPad-en lehet figyelni a térképet.

    CHS2021
  • Krisztiam #473
    kövezzetek meg, de nem lett ez olyan rossz szerintem, viszont az tényleg fail, hogy nincs pause a játékban :D
  • Krisztiam #472
    nah megtaláltam, egy menübe kell átállítani, hogy single player legyen.. :DD
  • mester1987
    #471
    Ez már jobban hangzik!
  • TBTPumpa
    #470
    Teszt az IPON jóvoltából
  • TBTPumpa
    #469
  • Krisztiam #468
    a single player módot azt hol találom melyik menüben, mert nekem az egész egy katyvasz .. ? Szar ez a menü..
  • raymond01
    #467
    Igazad van!

    Köszi a segítséget!
  • JethroHUN
    #466
    Én 1000Ft-t nem adnék ezért. Én inkább várok akkor a The Crew-ra hátha megváltja a világot
  • TomDantes
    #465
    Szóval nem érné meg megvenni? Most épp le is van árazva pár %-al, láttam az Origin-ben.
    Nem éri meg így sem? Lewarezolni nem fogom.
  • Maxtreme
    #464
    El lehet vele lenni, messze jobb mint a tavalyi Most Wanted (bár annál nem nehéz) de tény h nem egy nagy dobás. kb 1 óra után én is beláttam.
    Az meg hogy single player módban nincs pause b+.. epic fail. (értem én hogy azért mert "összemosták az online résszel) de oldják meg, leszarom hogy hogyan.
  • JethroHUN
    #463
    Nagyon vacak ez a játék... kuka. Még mindig a Test Drive 2 és a régi NFS-ek az egyedüli normális autós játékok.
  • Maxtreme
    #462
    jepp, az valami kurva idegesítő valóban. (tudnám hogy mi a f*szért nincs olyan opció hogy skip tutorial..)
  • JethroHUN
    #461
    Kibaszott 10 perc eltelt és még mindig a rohadt videókat és hülye tutorialokat kell néznem? Ez valami vicc?
  • mester1987
    #460
    x64-be másnál is kifagy?
  • Snexi
    #459
    32bites (x86) exe-vel inditsd el és akkor megjavul
  • raymond01
    #458
    Sziasztok!

    Az miért van hogy a távolban lévő dolgok villognak, értem ezalatt pl egy hegy a távolban villog mintha több képkocát váltogatna! Először azt hittem vmi szántóföld van a domb oldalában utána meg átváltott vmi másra! :DD

    elég zavaró!

    minden ultrán van, + legfrissebb ati driver!
    amúgy megy szépen nem akad meg semmi, a hang is jó és még azt mondanám hogy a játék is tetszik!

    mi lehet a baja? van hozzá esetleg vmi patch??
  • LocalPatriot
    #457
    Üdv!

    Mint minden NFS_t azért egyszer végig akarok vinni. Viszont olyan gondom van, hogy feltettem a patch-et amit lent linkelt valaki, és eltűnt a mentésem. Esetleg lenne valakinek egy, a vége feléről? Megköszönném!
    Egyébként nem jelent meg még olyan javítás, amibe teljesítménybeli javulások várhatóak? elég szarul fut.
  • Krisztiam #456
    legjobb? mibe? a szar játékok gyártásába? :DD
  • mester1987
    #455
    Az EA a legjobb akar lenni...

  • mester1987
    #454
    Már rég túl van rajta mindenki...
  • Krisztiam #453
    sorry :D
  • Szabi #452
  • Krisztiam #451
    ezt a black box-os verziót érdemes letölteni?
  • ricsa008
    #450
    az jó cucc... kár hogy egyszerű ember örül ha kihuzza hónapvégéig :D
  • samsung123
    #449
    Telepítsd SSD-re és jó lesz!