93
  • karajjj
    #13
    kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle, egyébként meg nem csúnya az avatar fejű csaj, csak egzotikus :D
  • LasDen #12
    tetszett, látok potenciált a sorozatban..mondjuk kicsit sok volt a giccs
    de sajnos nem ígérkezik túl hosszú sorozatnak...
  • stargatelost
    #11
    Nem tudom, a legtöbb sorozatnál így van a topik cím, ezért én is így szoktam nyitni :D
  • ldavid
    #10
    na ez tényleg jó volt, csak az "avatar" fejű csak ne lenne, az mindig irritál ha látom valahol

    #1 de haló, minek a topic címbe a csatorna? másikkal nem lehet összekeverni
  • FZoleee
    #9
    Simán verte a Revolutiont minőségben, a legjobb újonc idén:D
  • Narxis
    #8
    Gyerekek ez brutáljó volt, bárcsak ott lehetnék és játszhatnám a keménycsávót. :D
  • cylonflatus
    #7
    Csak blöffölt, ha lebombázták volna őket akkor sem robbantott volna, a New York mellé lőtt és senki nem halt meg, a pakisztáni koordinátákra beállított rakéta viszont milliókat irtott volna ki. Van egy kis különbség :)
  • Borg
    #6
    Fasza volt, eddig a legjobb új pilot a szezonban! :)
  • ForzaInter
    #5
    pilot jó volt, remélem marad a színvonal. bár én azt hittem csak a tengeralattjárón fog játszódni a sorozat:D
  • nonicks
    #4
  • Count Adyn
    #3
    Velük van egy terminátor is, nemcsak az atom:D
  • Montanosz
    #2
    érdekes hogy az nem zavarta ha amerikára kell vagy bárki másra lőni egy atombombát...a tengeralatjáros képsorok jok...remélem nem megy át afféle tropusi helyszínlelők stilusba
  • stargatelost
    #1
    Sztori: egy atom-tengeralattjáró tűzparancsot kap Pakisztán ellen, azonban amikor megerősítés híján ezt megtagadják, tüzet nyitnak rájuk és közellenséggé válnak. Nem tudnak hova menni, így egy egzotikus szigeten kötnek ki, ahol menedéket, szerelmet és esélyt találnak az új életre, de persze megpróbálnak közben hazajutni és tisztázni a nevüket. Alakul az új társadalom, megszületik a világ legkisebb atomhatalma. forrás: sorozatjunkie