93
  • Borg
    #93
    Minél többet megnézel, annál jobban függővé válsz :) Majd meglátod...
  • Narxis
    #92
    Első 2 részt. :D De akkor majd megnézek még 4-et.
  • KaBuTo666
    #91
    Jól lezárták, minisorozatként megérte megnézni.
  • Borg
    #90
    Hány részt láttál a breaking bad-ből?
    Csak mert én is úgy kezdtem vele, hogy az első 3 rész után félredobtam... aztán unalmamban elkezdtem nézni, és nem bírtam abbahagyni végül :)


    Last resort meg jól indult, kicsit elnyújtották a folytatást, majd összecsapták a lezárást... dehát ez várható volt a kasza után. Ettől függetlenül az egyik legjobb sorozat volt.
  • Narxis
    #89
    Csak amit nézek. :D Am. ezért ennél árnyaltabb a kép. Pl. szeretem a Game of Thrones-t de azért fáj a szívem, hogy nincs egy LotR stílusú fantasy sorozat. Meg a Merlin is egy kicsit csalódás volt.

    Ez a Last Resort is azért tetszett mert tabukat döntött le, kár, hogy nem kapott esélyt a folytatásra.

    Aztán ott van az a népszerű Breaking Bad. Elismerem, hogy érdekes sorozat de nekem már az alap sztori se tetszett, szóval nem az én világom. Spartacus szintén habár ha megerőltetném magam akkor talán nem 1 részt néznék meg belőle és megkedvelném. Van pár népszerű sorozat amit egyszerűen nem tudok megszeretni bár elismerem, hogy nem rosszak.
  • Monoton
    #88
    Jó te minden sorozat topikba azt írod, hogy k*vajó rész volt :DD
  • Narxis
    #87
    Ha ez unalmas volt akkor bele se merek gondolni, hogy mi izgalmas nektek. Talán írtam valamelyiknél, hogy gyengébb rész lett, nem biztos de még az is átlagon felüli volt számomra. Egyszerűen lekötött az egész sorozat, minden részével.
  • Monoton
    #86
    Pontosan, nekem is ez a véleményem. Az első 3 rész ami jó volt, utána erőltetett és unalmas lett. Én is már csak azért néztem végig, mert kíváncsi voltam a végkifejletre, ami nagyon jól sikerült.
  • stargatelost
    #85
    Shawn Ryan írásos interjúra arról, merre ment volna tovább a sztori, ha nem kaszálták volna

    Hmm, ő is úgy tekint a sorozatra, mint egy minisorozatra :)
  • stargatelost
    #84
    Hú, hát igen csak meglepődtem, hogy ennyire le tudták zárni az egészet. Én ilyenkor úgy fogom fel, hogy kaptunk egy fasza minisorozatot (lásd még The River, az is lezárt lett igazából). Kár, hogy az ABC beleerőltette a gyökérségeit. Bár azért arra kíváncsi lennék, hogy merre haladt volna a sztori, ha nem változtatják meg erre, hogy legyen befejezés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert azt azért nem hiszem, hogy a sub és Chaplin felrobbantása az eredeti tervek között szerepelt volna :D
  • philcollins
    #83
    Ez a befejező rész szenzációs lett.

    A sorozat első része nagyon jó lett, ígéretes jövőképpel. Azután eléggé ellaposodott számomra nem egyszer. A végén már csak azért néztem, hogy lássam mi lesz a vége, mert tudtam nem sokat kell még ezután szenvedni vele.

    A záró epizód pedig a földhöz szegezett.
    A francért nem tudtak végig csak akár fele-harmada olyan jó részeket csinálni, mint a záró rész.
  • cylonflatus
    #82
    Hát vége... Mekkora baklövés volt kinyírni ezt a sorozatot. Ezt is...
  • Narxis
    #81
    Ennek elég durva vége lett. Valahogy más kiutat nem is láttam már ebből Chaplinnek. A többiek viszont megleptek. Azért az még eszembe jutott, hogy azért se akarták, hogy folytatódjon a sorozat mert nemzetközi visszhangja lenne a későbbiekben.

    Remek sorozat volt és SZÉGYEN a világra, nézőkre nézve, hogy egy ilyen elgondolkodtató, komoly sorozat 13 részt él meg. Nem azért szerettem mert fekete vagy fehér volt, pont ellenkezőleg, egyik nemzet de még sokszor emberek se voltak szimplán jók vagy rosszak.
  • Sidewinder
    #80
    A legjobb sorozat amit láttam. Az amerikai pedig a világ leghülyébb,legbugyutább közönsége. "Érzelmileg megterheli őket"-szánalmasak.. Nézzenek inkább Ugly Bettit, az az ő szellemi szintjük. Shawn Ryan ismét nagyot alkotott. Az ABC pedig mehet a picsába,hogy elkaszálta a sorozatot,és az egybites hülye amerikai közönség is.
    Zseniális sztori,tele fordulatokkal,jó színészi játék,érdekes téma. Jó lenne,ha egy másik csatornánál legalább valahogy tovább élne. Ryannek csak megvannak a papírjai,amiből lehetne tovább dolgozni,meg vinni a sorozatot különböző bemutatókra,eladásra,szerintem. Európában biztos sikeres lenne,mert a 45 európai országból Románia kivételével azért mindenütt van gondolkodni tudó közönség,még ha dolgoznak is a kiirtásán (lásd például Maunika show...).
  • Narxis
    #79
    Nagyon durva volt.
  • modellmaker
    #78
    Fú mennyire felépített rész volt ez! Meg mennyi feszültség!
  • Monoton
    #77
    Szerintem ez lehetett az első rész amit kasza hír után készítettek, mert nagyon sok minden lett belesűrítve. Vagy nem. :D
  • Narxis
    #76
    Na ez is egy jó rész volt, még 2 epizód lesz, garantált akcióorgazmus. :D
  • ReszegKoldus
    #75
    Bánhatják az amcsik a kaszát, itt volt most nekik való hősködés :)
  • Narxis
    #74
    Egyre inkább igazságtalannak érzem a kaszát, egy unalmas tárgyalásos részt vártam az előzetes alapján de egy rohadt jó epizód lett megint és olyan dolgokat tesznek bele az írók amikre nem is gondoltam volna, pl.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiderült, hogy a tengerész csaj is erőszak áldozata volt


    Ettől pedig még inkább drámaibb a sorozat. Több kisebb-nagyobb döntés vagy esemény is van egy részben ami miatt komplex a sorozat, sok szálon fut, mindig több karakter fejlődését láthatjuk és egy csomó döntésnél tényleg nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Ez egy kiváló sorozat és az, hogy kaszát kapott, még 2. évadot se élt meg egyértelműen arra utal, hogy mély morális és szellemi válságban van az amerikai társadalom, nem akarok károgni, de nem sok jót várok a jövőtől, legalábbis kultúra szempontjából biztosan nem.
  • cylonflatus
    #73
    A közeli jövőt nem látom, csak a távolit :P
  • modellmaker
    #72
    Megmondhatnád az eheti ötös lottó nyerőszámait is....
  • cylonflatus
    #71
    Csak az a baj, hogy ami szerintük lezárás, az nekünk nem biztos, hogy kielégítő lesz. Lesz olyan szál, amit lezárnak, de nagyon sok dolog nyitva fog maradni szerintem.
  • Narxis
    #70
    zsír
  • Monoton
    #69
    Legalább lesz lezárása.

    "A Last Resort és a 666 Park Avenue készítőinek is volt ideje úgy alakítania a 13. részeket, hogy lezárást tartalmazzanak."
    /sorozatjunkie/
  • Narxis
    #68
    Ennyi.
  • stargatelost
    #67
    Hogyne lett volna, minden sorozatot úgy terveznek, hogy sok évadig menjenek. Shawn Ryan (The Shield készítője) meg biztos felvázolt még pár ütős sztorit a következő évadokra. Rohadtul nem lesz itt lezárva semmi, kár ilyennel áltatni magunkat.

    Ennek kábelen lett volna a helye.
  • KaBuTo666
    #66
    Még egy évadot elbírt volna.
  • Narxis
    #65
    Én még egy 2. évadot el tudtam volna képzelni, talán 3. is ha belementek volna egy kis szigetes misztikumozásba.
  • Borg
    #64
    Szerintem meg nem is volt hosszabbra tervezve... gondoljatok bele, ez nem egy olyan sorozat, amit a végtelenségig lehet húzni. Igy vagy úgy de rendezik a dolgot, és a maradék részek alatt szépen elvarrhatnak mindent.
  • Janika114
    #63
    13. részig megy még, nem valószínű h kapunk rendes lezárást se :S
  • stargatelost
    #62
    Bassza meg Hát ez hihetetlen már, a legjobb újoncot. Kurva ABC, mint tavasszal a River...
  • Narxis
    #61
    Ez szemétség, pedig ez egy nagyon jó sorozat. Nehéz volt az amcsiknak megemészteni, hogy nincsenek egyértelműen jók, mindenkinek volt hibája...nem fekete-fehér világ volt.
  • Janika114
    #60
    Kaszát kapott a sorozat, gondolom még az évad végig megy.
  • Narxis
    #59
    qss
  • KaBuTo666
    #58
    Nyugi van te elmebeteg!
  • Narxis
    #57
    Ez kurvajó rész volt!!!
  • modellmaker
    #56
    :D
  • Narxis
    #55
    Jaja, a pofozós jelenet nagyon jó volt. :D
  • modellmaker
    #54
    Remélem kinyírják végre a nigró csávót a szigetről, folyamat húzkodja a gyufákat. :D