93
  • Narxis
    #53
    Fúúúú ez aztán drámai rész volt, köv. rész viszont 100% akció lesz.
  • mrzed001
    #52
    És rendelkezik Pakisztán ICBM technológiával, vagy olyan lopakodó géppel amivel legalább 1000 mérföldre meg tudná közelíteni az amerikai partokat ?
    Hát nem.
  • Narxis
    #51
    Vigyázz me te is kaphatsz egy kis atomot.
  • modellmaker
    #50
    Pakisztán atomhatalom.
  • mrzed001
    #49
    Készítik fel az usa közvéleményt. A háború bizony biznic, ők meg nyakig benne vannak.

    Még 2. szériát nem néztem Homeland, ideje lesz pótolnom.
    De azért lebombázni egy létesítményt, vagy 2 nuke-ot dobni az országra ... nem egy súlycsoport.
    Az utóbbi über brutál durva.
    Pláne a magyarázattal: megelőző nukleáris csapás, mert ők is le akartak minket nyjúkozni ... a kis gondolatolvasók (meg se merem kérdezni, hogy mégis mivel ? ).
  • modellmaker
    #48
    A Homelandben meg az van benne, hogy Izreal lebombázta az iráni nukleáris létesítményeket. Készülnek valamire. :)
  • modellmaker
    #47
    Jah a katonai szakmai része még nem is lenne gáz, de ebben pluszban még ott van a tengerész, meg a tengeralattjárós szakmai szöveg...
  • mrzed001
    #46
    Azért nekem tetszett, ahogy a sorozatban úgy előre megalkotta usa a nukleáris megelőző csapás fogalmát (aha, biztos nem irán ellen kell ám)
    Amúgy igen reális, kb ennyire tenne az átlag amcsi arra, hogy mást lenyúkoz az elnök.
  • ForzaInter
    #45
    nem tudom.. unalmas volt számomra a 3. rész, végig azt néztem mikor lesz már vége, de lehet csak nem volt hozzá hangulatom:D
  • Narxis
    #44
    Hülye amcsiknak érzelmileg megerőltető. Mi az, hogy a katonáik gondolkodnak és nem atombombáznak le egy másik országot? Mocskos hazaárulók!!!444444444
  • Count Adyn
    #43
    Jaja:DD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Why is there a French girl on my boat?
    She's vital to the mission.
    Are we planning a retreat?"
  • Narxis
    #42
    Hogy nem tetszhet? Ez az igazi férfiak sorozata. Van benne harc, katonáskodás, keménykedés, előítéletes poénok stb. :D
  • Narxis
    #41
    Baromi jó rész volt, a franciás poénon meg szakadtam. :DD
  • ForzaInter
    #40
    nem tudom, nekem a 3. rész nem tetszett. még egy esélyt adok neki azért.
  • stargatelost
    #39
    Az eddigi fordító leadta, mert sok hiba volt a feliratban, félrefordítások, ilyesmi, aztán eléggé megszólták. (Mellesleg volt igazságtartalma). Egy újonc jelentkezett fordítani, de mentorálni kéne. (Valószínűleg ez sem túl jó fordítás, azért). Ennyi a sztori a feliratról :)
    Amúgy megértem, miért nem kapkodnak érte, hogy valaki fordítsa, tele van katonai, meg tengeralattjárós szakzsargonnal. Emiatt én is szívesebben nézném magyarral, de hát jah, angollal sem probléma, csak azért úgy mégis kényelmesebb :D

    Amúgy a 5. rész is baromi jó volt :) Kár, hogy kaszaszinten van a nézettség :(
  • cylonflatus
    #38
    Ezt fordítja még valaki? Végül is legalább edzésben marad az angolom...
  • modellmaker
    #37
    :)
  • Narxis
    #36
    Ez nagyon jó rész volt, komoly etikai és morális kérdésekkel. Köv. rész megint akciósabb lesz trailer alapján.
  • Count Adyn
    #35
    Jah bejövős :) kicsit féltem az otthon maradt feleséges száltól de nem lett melodráma:D
  • Borg
    #34
    Persze a másik lehetőség, hogy nincs mibe belekötni :)
  • tutituti
    #33
    pedig nézzük töretlenül!
  • Borg
    #32
    Érdekes, hogy mennyire gyenge a részvétel itt a topikban, pedig az idei év legjobb új sorozata.
    Ebből is látszik, hogy túl kevés marketinget kapott ez a sorozat, ahhoz képest, amilyen jó lett.
  • Narxis
    #31
    Ez brutáljó rész volt, rengeteg drámával és akcióval. Azt a mocskos Julient én kinyírtam volna, idegesít a maojompofája is.
  • stargatelost
    #30
    Ebből kiszállsz, a bugyuta Revolutiont meg tovább nézed? Te tudod.
  • Montanosz
    #29
    hát én kiszáltam/kaszáltam, isten veletek)))
  • Borg
    #28
    Egy kis csimbumm, egy kis dráma, egy kis izgalom... nekem valahogy hiányzik, hogy kicsit odabasszanak valakinek végre, aki megérdemli. Akár a szigeten, akár a tengeren, akár washingtonban. Remélem a következő rész már erről fog szólni, mert ez az egyhelybenfutás nem jött be.
  • tutituti
    #27
    jaja!
    bár kicsit érzelmes lett a vége.Kíváncsi vagyok az újra
  • ForzaInter
    #26
    2. rész is jó volt..
  • tutituti
    #25
    oh.Akkor elnézést.Én ebben a hitben voltam.
    De köszönöm az eligazítást:)
  • stargatelost
    #24
    A high-concept miatt mondják következő Lostnak (de ki is amúgy?), de minden mostanában indult h-c. szarra ráaggatják ezt a jelzőt. Eddig csak a The River tudott helyt állni e téren, méltó utód volt (lehetett volna, de hát kasza).
    Ezt meg majd meglátjuk, mindenesetre megvan a potenciál, de csak dráma, történetszövés, karakterizációban lehet Lost utód, mivel itt semmi sci-fi nem lesz :)
  • stargatelost
    #23
    LOL, ez egy teljesen komoly sorozat, nem lesz itt semmi misztikum. A Mystery különben is rejtélyt jelent, ami ugye lehet az, hogy kik adták a parancsot, ilyesmik. Ez még rejtély ugye.
  • Narxis
    #22
    Kegyetlen jó rész volt, jó kis modern háborús lövöldözős sorozat ez.
  • tutituti
    #21
    imdb-n: Action | Drama | Mystery

    Meg ugye a következő Lostnak mondják csak nem olyan keszekuszaságú történettel.
  • ForzaInter
    #20
    "A misztikum részét várom."

    ilyen is lesz?
  • tutituti
    #19
    bár még nem néztem meg a a második részt(felirat hiányában,tudom angolul ennyire tudni kéne) nekem a nagyszájú amcsi katonagyerek szúrja a szemem.Viszont a feka "sziget főnöke" srác jó a szerepében.Az őrnagy meg ezzel a pszichó jellemével is beleillik.
    A misztikum részét várom.

    A Washingtonban akadékoskodó csajt nem bírom én se(ha arra gondolsz).
  • Borg
    #18
    Annak ellenére, hogy még mindig ők a győzősek, azért tudnak egy finom egyensúlyt tartani, hogy ne tűnjön túlzásnak...
    Remélem a következő részekben sem billen át a családi drámázás, az eksön kárára.


    Mondjuk nemtom ti hogy vagytok vele, de a szőke pinát nem tudom elfogadni a szerepében. Lehet hogy a falling skies miatt, de végig olyan érzésem van hogy valami nincs rendben vele, és irritál már az ábrázata is... vagy csak szar színész...
  • Narxis
    #17
    Nálam is.
  • cylonflatus
    #16
    Nálam suna+.
  • stargatelost
    #15
    Ja, kissé ufó feje van :D
  • cylonflatus
    #14
    Melyik az az "avatar fejű" csaj? A szigeten a pultos bögre?