93
  • stargatelost
    #1
    Sztori: egy atom-tengeralattjáró tűzparancsot kap Pakisztán ellen, azonban amikor megerősítés híján ezt megtagadják, tüzet nyitnak rájuk és közellenséggé válnak. Nem tudnak hova menni, így egy egzotikus szigeten kötnek ki, ahol menedéket, szerelmet és esélyt találnak az új életre, de persze megpróbálnak közben hazajutni és tisztázni a nevüket. Alakul az új társadalom, megszületik a világ legkisebb atomhatalma. forrás: sorozatjunkie





  • Montanosz
    #2
    érdekes hogy az nem zavarta ha amerikára kell vagy bárki másra lőni egy atombombát...a tengeralatjáros képsorok jok...remélem nem megy át afféle tropusi helyszínlelők stilusba
  • Count Adyn
    #3
    Velük van egy terminátor is, nemcsak az atom:D
  • nonicks
    #4
  • ForzaInter
    #5
    pilot jó volt, remélem marad a színvonal. bár én azt hittem csak a tengeralattjárón fog játszódni a sorozat:D
  • Borg
    #6
    Fasza volt, eddig a legjobb új pilot a szezonban! :)
  • cylonflatus
    #7
    Csak blöffölt, ha lebombázták volna őket akkor sem robbantott volna, a New York mellé lőtt és senki nem halt meg, a pakisztáni koordinátákra beállított rakéta viszont milliókat irtott volna ki. Van egy kis különbség :)
  • Narxis
    #8
    Gyerekek ez brutáljó volt, bárcsak ott lehetnék és játszhatnám a keménycsávót. :D
  • FZoleee
    #9
    Simán verte a Revolutiont minőségben, a legjobb újonc idén:D
  • ldavid
    #10
    na ez tényleg jó volt, csak az "avatar" fejű csak ne lenne, az mindig irritál ha látom valahol

    #1 de haló, minek a topic címbe a csatorna? másikkal nem lehet összekeverni
  • stargatelost
    #11
    Nem tudom, a legtöbb sorozatnál így van a topik cím, ezért én is így szoktam nyitni :D
  • LasDen #12
    tetszett, látok potenciált a sorozatban..mondjuk kicsit sok volt a giccs
    de sajnos nem ígérkezik túl hosszú sorozatnak...
  • karajjj
    #13
    kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle, egyébként meg nem csúnya az avatar fejű csaj, csak egzotikus :D
  • cylonflatus
    #14
    Melyik az az "avatar fejű" csaj? A szigeten a pultos bögre?
  • stargatelost
    #15
    Ja, kissé ufó feje van :D
  • cylonflatus
    #16
    Nálam suna+.
  • Narxis
    #17
    Nálam is.
  • Borg
    #18
    Annak ellenére, hogy még mindig ők a győzősek, azért tudnak egy finom egyensúlyt tartani, hogy ne tűnjön túlzásnak...
    Remélem a következő részekben sem billen át a családi drámázás, az eksön kárára.


    Mondjuk nemtom ti hogy vagytok vele, de a szőke pinát nem tudom elfogadni a szerepében. Lehet hogy a falling skies miatt, de végig olyan érzésem van hogy valami nincs rendben vele, és irritál már az ábrázata is... vagy csak szar színész...
  • tutituti
    #19
    bár még nem néztem meg a a második részt(felirat hiányában,tudom angolul ennyire tudni kéne) nekem a nagyszájú amcsi katonagyerek szúrja a szemem.Viszont a feka "sziget főnöke" srác jó a szerepében.Az őrnagy meg ezzel a pszichó jellemével is beleillik.
    A misztikum részét várom.

    A Washingtonban akadékoskodó csajt nem bírom én se(ha arra gondolsz).
  • ForzaInter
    #20
    "A misztikum részét várom."

    ilyen is lesz?
  • tutituti
    #21
    imdb-n: Action | Drama | Mystery

    Meg ugye a következő Lostnak mondják csak nem olyan keszekuszaságú történettel.
  • Narxis
    #22
    Kegyetlen jó rész volt, jó kis modern háborús lövöldözős sorozat ez.
  • stargatelost
    #23
    LOL, ez egy teljesen komoly sorozat, nem lesz itt semmi misztikum. A Mystery különben is rejtélyt jelent, ami ugye lehet az, hogy kik adták a parancsot, ilyesmik. Ez még rejtély ugye.
  • stargatelost
    #24
    A high-concept miatt mondják következő Lostnak (de ki is amúgy?), de minden mostanában indult h-c. szarra ráaggatják ezt a jelzőt. Eddig csak a The River tudott helyt állni e téren, méltó utód volt (lehetett volna, de hát kasza).
    Ezt meg majd meglátjuk, mindenesetre megvan a potenciál, de csak dráma, történetszövés, karakterizációban lehet Lost utód, mivel itt semmi sci-fi nem lesz :)
  • tutituti
    #25
    oh.Akkor elnézést.Én ebben a hitben voltam.
    De köszönöm az eligazítást:)
  • ForzaInter
    #26
    2. rész is jó volt..
  • tutituti
    #27
    jaja!
    bár kicsit érzelmes lett a vége.Kíváncsi vagyok az újra
  • Borg
    #28
    Egy kis csimbumm, egy kis dráma, egy kis izgalom... nekem valahogy hiányzik, hogy kicsit odabasszanak valakinek végre, aki megérdemli. Akár a szigeten, akár a tengeren, akár washingtonban. Remélem a következő rész már erről fog szólni, mert ez az egyhelybenfutás nem jött be.
  • Montanosz
    #29
    hát én kiszáltam/kaszáltam, isten veletek)))
  • stargatelost
    #30
    Ebből kiszállsz, a bugyuta Revolutiont meg tovább nézed? Te tudod.
  • Narxis
    #31
    Ez brutáljó rész volt, rengeteg drámával és akcióval. Azt a mocskos Julient én kinyírtam volna, idegesít a maojompofája is.
  • Borg
    #32
    Érdekes, hogy mennyire gyenge a részvétel itt a topikban, pedig az idei év legjobb új sorozata.
    Ebből is látszik, hogy túl kevés marketinget kapott ez a sorozat, ahhoz képest, amilyen jó lett.
  • tutituti
    #33
    pedig nézzük töretlenül!
  • Borg
    #34
    Persze a másik lehetőség, hogy nincs mibe belekötni :)
  • Count Adyn
    #35
    Jah bejövős :) kicsit féltem az otthon maradt feleséges száltól de nem lett melodráma:D
  • Narxis
    #36
    Ez nagyon jó rész volt, komoly etikai és morális kérdésekkel. Köv. rész megint akciósabb lesz trailer alapján.
  • modellmaker
    #37
    :)
  • cylonflatus
    #38
    Ezt fordítja még valaki? Végül is legalább edzésben marad az angolom...
  • stargatelost
    #39
    Az eddigi fordító leadta, mert sok hiba volt a feliratban, félrefordítások, ilyesmi, aztán eléggé megszólták. (Mellesleg volt igazságtartalma). Egy újonc jelentkezett fordítani, de mentorálni kéne. (Valószínűleg ez sem túl jó fordítás, azért). Ennyi a sztori a feliratról :)
    Amúgy megértem, miért nem kapkodnak érte, hogy valaki fordítsa, tele van katonai, meg tengeralattjárós szakzsargonnal. Emiatt én is szívesebben nézném magyarral, de hát jah, angollal sem probléma, csak azért úgy mégis kényelmesebb :D

    Amúgy a 5. rész is baromi jó volt :) Kár, hogy kaszaszinten van a nézettség :(
  • ForzaInter
    #40
    nem tudom, nekem a 3. rész nem tetszett. még egy esélyt adok neki azért.