176
Warriors of the North
  • Carmageddon
    #16
    http://fenopy.eu/torrent/king+039+s+bounty+warriors+of+the+north+flt/ODk4OTQ4MQ
  • Carmageddon
    #15
    Kár mert úgy volt hogy lesz több mint két éve bejelentették már.
  • Agamemnon
    #14
    Semmit.
  • Carmageddon
    #13
    Kár én se találtam sehol se még, na majd holnap akkor.
    Az online verzióról tudsz valamit?
  • Agamemnon
    #12
    Nem találtam olyan torrentet amit elegen seedelnének és az elnevezése bíztató lenne :)
  • Carmageddon
    #11
    Bár amit leszedtem kért telepítőkódot azt nem működik.
  • Agamemnon
    #10
    Na, akkor rá is nézek amint hazaérek :)
  • Carmageddon
    #9
    Már töltöm a netről fel van rakva.
  • Agamemnon
    #8
    Akkor már direktben be is rakom ide a videót:

  • Gza1
    #7
    Egy kis infó az RPGames jóvoltából: itt.egainfo
  • Agamemnon
    #6
    Akkor reméljük rövidesen mindenféle információval bombáznak bennünket :)
  • Gza1
    #5
    Megjelenés: október 26. Nagyon várom!
  • Lammer
    #4
    jojjon ma'!!! (miko' jon, tenyleg) :)

    Nagyon birom a sorozatot!
  • b-type
    #3
    grafika nem sokat változott, de talán nem is baj...jöjjön, mert már hiányzik :)
  • Shiwo
    #2
    tetszik a "klasszikus" varázskönyv-megoldás :)

  • Agamemnon
    #1
    Új King\'s Bounty játék készül!

    Olyannyira készül, hogy még idén kijön az új King\'s Bounty PC-re! A remekbe szabott stratégiai RPG széria következő epizódjának alcíme Warriors of the North. A 2008-as The Legend és az 1 évre rá érkező Armored Princess figyelemre méltó játékok voltak, így most bizakodva várjuk a folytatást az orosz fejlesztőktől.

    A King\'s Bountyban kaptok egy hőst, akivel lóháton szelhetitek át a játék méretes térképét, közben sereget, relikviákat, varázsitalokat gyűjtögetve és időnként leverve az útban lévő gonoszokat. A rosszak eltakarítása körökre osztott harcban, hexagonális rácsokkal felosztott csatamezőkön történik. Az egységeiteknek megvannak a maguk előnyei és hátrányai és Ti, mint szintezésre képes vezetők, rengeteg képességgel és varázslattal rendelkezhettek, hogy segítsétek őket. Egyszóval nagyon hasonlít a Might&Magic játékokra.

    A Warriors of the North nagyjából 60 óra játékidőt tartogat és egy új világot, amit felfedezhettek. A fő téma az északi mitológiája, nektek Olafot kell majd alakítanotok, a király fiát. Képesek lesztek valkűröket idézni, hogy segítsenek küldetésetekben, hogy megszabadítsátok a királyságot a gonosztól.




    Forrás: Ipon