176
Warriors of the North
  • Carmageddon
    #136
    Azokat ha nem nyírtam ki akkor már később nem is lehet?
  • Agamemnon
    #135
    Vagy kicsit még gyúrsz, és tovább fejlődsz az elfek leverésével, és csak a végén küzdesz meg a Rezort védő sereggel :)
  • Carmageddon
    #134
    A rezornál lévő sereget kell leverni teletankkal azt átváltoznak ártatlan lényekké az elf seregek.
  • kaylamoy
    #133
    Sziasztok,
    Az lenne a kérdésem,hogy miután kivégeztem a démonokat,és visszatértem,átdob Arlaniaba,és elég erős elf seregek vannak mindenhol. Rezo főmágushoz küld a questben,de őnála egy elég erős ellenséges hős van,akit nem tudok megölni. nem tudom merre mit kéne tennem, egy nagycsomó elf horda van körül mindenfele,velük elvagyok,de nem értem merre tovább. A fő várat 5 erős necro sereg védi,de nem engedi leverni őket sem. Hepl pls. köszi előre is
    üdv,kaylamoy
  • Carmageddon
    #132
    http://rpgames.hu/cikk/king-bounty-legions-ingyenesen-mar-androidra-is
  • Carmageddon
    #131
    A démonok földjén hogy lehet felfedezni a maradék részét?
    Köszi az infókat
  • b-type
    #130
    :)
    -A vendéglős küldije nem működik jól.
    -Darab jeget találsz az említett szigeten egy barlangban (olyan mintha ládát ásnál).
    -a kiszabadítós küldi nálam sem működött.
    -menj vissza az ent-hez a jutalmadért (gondolom elültetted a csemetéket).
    -vegyél és vigyél elfeket az expedíciós arcnak valahol a kikötőbe
    -dumálj Sírius-szal a toronyban (ha engedi).
    -a holdlemezre nem emlékszem.
    -a tinta az oké, oda fogod tudni adni Drotar-nak, de ez egy küldi része csak, és a papírnál megakad amúgy is szvsz.
    -öld meg a fekete unikornist, az elfek szigetén kóvályog.
    -erre sem emlékszem...de gondolom dumálni kell az elfek szigetén lévő fűvésszel (herbaristával).
    -keresd meg és ásd ki a gyökeret...ez a küldetést adó szigeten kell legyen sztem.
    -itt sem vágom hol tart a dolog, de ki kell derítened hogy miért pöccentek be az orkok Tungsinn-n.
  • Carmageddon
    #129
    Akkor az felejtős értem.
  • Agamemnon
    #128
    Én még nem jutottam el mindenhová, de az első 3 küldit én sem tudtam megcsinálni, gondolom a későbbiekben sem fogom... a virágbolt ára :P

    Amúgy az első küldi ismételhető, azért akad be, eldobni meg nem lehet, így hiába beszéltél rá embereket, hogy menjenek a kocsmába, miután felveszed érte a jutalmadat, újrakezdi a számolást.
  • Carmageddon
    #127
    1. to attract customers: 2
    2. Find a piece of ice on fastland
    3. release all the pirate prinosers
    4. return to the ent for your reward
    5. gather a crew for the expadition 25 elves
    6. tell necromanters sirius pale that the undead will never become true pirates.
    7. take the moonstate to etteilla so she can assemble the amulett.
    8. find a bottle of ink for professor drotar.
    9. kill the black unicorn at tungsinn
    10. get a cat collar from hallotta the herbolist
    11. find dig up the mandrake root
    12. find out why the orcs waged war on tungsinn.

    Ezeket a küldetéseket hol találom meg, mindent kinyírtam már az összes szigeten ahol csak lehetett bejárni.
    A démonok földjén azt a fekete területet hogy lehet elmenni oda, még csak az van bejárva ahol az első belépéskor engedte.
  • Carmageddon
    #126
    Mi is majdnem minden csata után, ha ez nem lenne benne olyan jó volna lehetne videókat csinálni belőle meg elkezdeni a lehetetlen szintet.
  • Nazgul1980
    #125
    Én a kidobások miatt minden csata után mentek, az a biztos
  • Carmageddon
    #124
    A valkűrök fejlesztése mellett az utolsó képesség, meg ami előtte van eggyel azok mivel szaporíthatóak?
  • Carmageddon
    #123
    Most sikerült rájönni hogy hol volt a pók, mindvégig rossz helyen kerestük naslearba kerestük állandóan a pókot közben a grifek barlangjába volt. tökkel ütöttek voltunk.
  • Carmageddon
    #122
    Hol van akivel dumálnom kéne?
  • Carmageddon
    #121
    Nem tudom hol van az a pasas ott neslarba végigjártam mindent.
  • Carmageddon
    #120
    Milyen patchek vannak hozzá amik kiszűrik az ilyen hibákat?, kurva idegesítőek már.
  • Carmageddon
    #119
    Csak hát ha normálisan csinálták volna meg a játékot, akkor jobban örültem volna, nem szenvedni vele, hogy kiakasszam a fagyásokkal kivágásokkal tűzdelve bebaszva így elveszi a játékélményt.
  • Carmageddon
    #118
    Na jah ez az.
  • Nazgul1980
    #117
    Na, akkor legalább démonok vannak
  • Carmageddon
    #116
    Ja aha oksa oda még nem jutottam el, még a kurva gyenge ellenfelekkel bajlódok. :D:D
  • b-type
    #115
    A törpe járatokon keresztül van egy portál.
  • Carmageddon
    #114
    Azt be lehet venni de ha lezárod a kaput akkor nem tudom hogy lehet visszamenni a démonok földjére.
  • Nazgul1980
    #113
    És a démonokat?
  • Carmageddon
    #112
    Hát igen sehol nem lehet venni élőholtakat majd az online verzióba lesz benne, ott aztán mehet majd a csaták ezerrel.
  • Nazgul1980
    #111
    Jól látom, hogy nem lehet élőhalott egységeket felfogadni? Kipucoltam aszellemhajót, és sehol senki. Hülye ruszkik
  • Carmageddon
    #110
    Ja hát én mióta kiszabadultam onnan a szigetcsoportról én a kurva gyenge ellenfelekkel vagyok elfoglalva.
  • dzsankonykevva
    #109
    Isterreng szigetén vagyok A Galskap Mountin hegyen rejtőzködik a Runorm varázsló meg itt kell bezárni a portált de nem birok felrepülni a hegy csúcsára
  • Carmageddon
    #108
    Hol vagy?
  • dzsankonykevva
    #107
    Sziasztok! Segitség kellene nem találom a varászlót a hegy csúcsán sem a dark portalt amit bekellene zárni.Nem lehet,hogy valami hiba van a játékban?help please
  • Carmageddon
    #106
    Március 19-én jön az online verziója a játéknak.
  • Carmageddon
    #105
    Akkor jó közben sikerült kijutnom a helyről, most már az egész térképet be tudom utazni újra.
  • b-type
    #104
    Ez semmi táppont, a quest leírás többet segítene...sztem ez az aszitu amikor el kell menni az elfekhez, és ott a gyógynövényes csinálja meg az ellenszert (illetve asszem meg elmondja hogy kell neki annak a póknak a nedve ami megcsípte a csajt, azzal visszagalopp a fűvészhez és elkészíti az ellenszert...elviszed a csajnak és az jobban lesz.
    Nem biztos hogy pontosan emlékszem, de sztem ez van..
  • Carmageddon
    #103
    then what are you waiting for
    each moment you delay could prove fatal
    leave

    a várban meg ezt írja a pasas.
  • Carmageddon
    #102
    olaf olaf he's left he'll fetch the antidote

    shh quiet die down you mustn't strain your self olaf will be back soon witch the antidote that's right try to sleep

    ezt írja ki teare a barlangban, most kinyírtam mindenkit, és most se fogadja el a várban lévő pasas.
  • Carmageddon
    #101
    valami tipp?
  • Carmageddon
    #100
    Nálam van a gyógynövény is.
  • Carmageddon
    #99
    Most ariolban vagy mi a tökömbe hívják, lementem a grifek barlangjába, és ott volt egy csaj beszéltem vele, visszamentem a várba beszélni a pasassal, de nem csinál semmit, akkor most el van cseszve kezdhetjük előről az egészet?
  • Carmageddon
    #98
    Ja hogy már kijött egy csomó patch ha telepítem őket akkor a mentések megmaradnak?
  • mnorbi2
    #97
    Ha megvetted semmi gondod nem lehet vele ,mivel hetente patchelik a Steamen , teljesen jól megy. Ha meg nem akkor nem értem mit sírsz itt...