176
Warriors of the North
  • Agamemnon
    #1
    Új King\'s Bounty játék készül!

    Olyannyira készül, hogy még idén kijön az új King\'s Bounty PC-re! A remekbe szabott stratégiai RPG széria következő epizódjának alcíme Warriors of the North. A 2008-as The Legend és az 1 évre rá érkező Armored Princess figyelemre méltó játékok voltak, így most bizakodva várjuk a folytatást az orosz fejlesztőktől.

    A King\'s Bountyban kaptok egy hőst, akivel lóháton szelhetitek át a játék méretes térképét, közben sereget, relikviákat, varázsitalokat gyűjtögetve és időnként leverve az útban lévő gonoszokat. A rosszak eltakarítása körökre osztott harcban, hexagonális rácsokkal felosztott csatamezőkön történik. Az egységeiteknek megvannak a maguk előnyei és hátrányai és Ti, mint szintezésre képes vezetők, rengeteg képességgel és varázslattal rendelkezhettek, hogy segítsétek őket. Egyszóval nagyon hasonlít a Might&Magic játékokra.

    A Warriors of the North nagyjából 60 óra játékidőt tartogat és egy új világot, amit felfedezhettek. A fő téma az északi mitológiája, nektek Olafot kell majd alakítanotok, a király fiát. Képesek lesztek valkűröket idézni, hogy segítsenek küldetésetekben, hogy megszabadítsátok a királyságot a gonosztól.




    Forrás: Ipon
  • Shiwo
    #2
    tetszik a "klasszikus" varázskönyv-megoldás :)

  • b-type
    #3
    grafika nem sokat változott, de talán nem is baj...jöjjön, mert már hiányzik :)
  • Lammer
    #4
    jojjon ma'!!! (miko' jon, tenyleg) :)

    Nagyon birom a sorozatot!
  • Gza1
    #5
    Megjelenés: október 26. Nagyon várom!
  • Agamemnon
    #6
    Akkor reméljük rövidesen mindenféle információval bombáznak bennünket :)
  • Gza1
    #7
    Egy kis infó az RPGames jóvoltából: itt.egainfo
  • Agamemnon
    #8
    Akkor már direktben be is rakom ide a videót:

  • Carmageddon
    #9
    Már töltöm a netről fel van rakva.
  • Agamemnon
    #10
    Na, akkor rá is nézek amint hazaérek :)
  • Carmageddon
    #11
    Bár amit leszedtem kért telepítőkódot azt nem működik.
  • Agamemnon
    #12
    Nem találtam olyan torrentet amit elegen seedelnének és az elnevezése bíztató lenne :)
  • Carmageddon
    #13
    Kár én se találtam sehol se még, na majd holnap akkor.
    Az online verzióról tudsz valamit?
  • Agamemnon
    #14
    Semmit.
  • Carmageddon
    #15
    Kár mert úgy volt hogy lesz több mint két éve bejelentették már.
  • Carmageddon
    #16
    http://fenopy.eu/torrent/king+039+s+bounty+warriors+of+the+north+flt/ODk4OTQ4MQ
  • ratgab
    #17
    Ebből is lesz már MMO? Mi a radai rossebnek csinálnak mindenből MMO-t? Így lehet egy jó játékot szépen elqúrni... az MMO-sítással.

    Nézzétek meg hány játék lett eddig jó, ami eredetileg single volt MMO formájában? Egy sem!

    Egyetlen talán a WOW, de azt meg döntse el mindenki, hogy jó-e.
  • Carmageddon
    #18
    Hát igen, de egy jó oka volt az ilyen stratégiáknál, hogy írdatlan mennyiségű ellenfelet ki lehetett nyírni benne.

    http://thepiratebay.se/torrent/7761134/King_s_Bounty__Warriors_of_the_North-FLT

    ez jobb gyorsabb.
  • Agamemnon
    #19
    Köszi a linket, otthonról megnézem majd, bár most egy hétig nem leszek, úgyhogy nagyon nem lesz időm kipróbálni :S
  • Carmageddon
    #20
    Nincs mit, elsőre nagyon fura a játék, a csaták gyorsak nem tudom mért, az előző résznél nem volt gyors.
    A zenéket módosítsad mert nagyon gázak, most azt csinálom, még ha raktak is be új zenéket szerintem az előzőnél is rosszabb, meg csomó zenét kimásoltak az eddigi részekből.
  • Carmageddon
    #21
    Hogy kell ebbe a haragot fejleszteni?
  • Carmageddon
    #22
    Az online verzióját levették a megjelenési listáról.
  • Carmageddon
    #23
    A játék hova menti a mentéseket?, újra le kell töltenem mert kivág állandóan a windowsba.
  • Carmageddon
    #24
    ubiten van a játék.
  • farferi
    #25
    Nem csak akkor ha a skaldod buffol a saját csapataidra?Ha igen az a játék hibája, mindenkinél ez van, javítás nem tudom mikor lesz.
  • Carmageddon
    #26
    Most amit töltöttem ubitról az rendesen működik ma is teszteltem és jó most.
  • farferi
    #27
    Jó neked, onnan én nem tudok szedni.Mondjuk nem is használom a skaldokat, inkább ütésálló nagyobb lényeket, hogy feltartsam az ellent amíg varázsolok.Erről jut eszembe, aki varázslóval játszik, talált már normális támadóvarázslatot?Mert én 13. szinten még mindig csak nyomi magic missilével meg mérgező koponyával operálok.
  • Carmageddon
    #28
    Én sem találtam még varázslatot, csak ami nem támadók, a valkür hogy lép szintet?, mert nem akarja adni nekem a szintet amikor használom csata közben.
  • b-type
    #29
    Egyenlőre még mindig az elején vagyok, de már kikívánkozik belőlem, hogy kifejezettem jó ez a játék. Jók az új egységek, jók a spec. tulajdonságaik...nagyon minimális probléma a játékkal, hogy szvsz túl hamar megvan a repülés. De minden más nagyon összeállt....ami elvárható is, mert az alapok csiszolódhattak már jó ideje. Nincs minőségi visszalépés, ami pedig más lett az jól sikerült.
  • farferi
    #30
    Nekem is első szintűek, pedig használom a képességeiket rendesen.Meg van egy olyan ha ráviszed a nyilat a képükre hogy pl:offering weapons.Próbáltam fegyvert adni neki de semmi, nem tudom mi kehet.
  • b-type
    #31
    Pedig lehet. :)
  • farferi
    #32
    Aztán hogy?
    Ráhúzom a cuccost a képére és semmi.
  • b-type
    #33
    Ments egyet, aztán nyisd meg a -hős- panelt, nem tudom hány valkűröd van, de gondolom dumáltál velük, szal ha több van, egyet jelölj ki 'senior'-nak, és adományozd neki azokat a cuccokat amiket fogadni akar.
    ..van ami jelképekre bukik, van ami övekre, kesztyűkre...stb.
    az ilyen tárgyakon jobb klikk, és adomány...lehetőleg a senior-nak.
    olcsó vacak tárgyakat érdemes, és akkor több segítséget adnak (ami spec. tulajdonságuk).
    ajánlott a mentés, mert ki kell tapasztalni hogy is működik, és persze a fejleszthető, vagy készletbe illő tárgyakat nem érdemes odaadni.
    Ennyi...lehet tuningolni őket, de semmi inventory!
  • farferi
    #34
    Köszi.Még valami, amibe sokadszor futok bele és nem tudom mi az.Általában a csata közepén-végén lépek egy csapattal, erre kiírja hogy ZLONG sebez rajtam x-et.Most épp 20 berzerkert vesztettem így.Valami átok ez vagy mi, mert direkt nézem a csapataimat most már csata közben és ilyet nem látok rajtuk.
  • Carmageddon
    #35
    Hogy érted ezt a beszélgetést?, én csak egy tárgyal tudok beszélni kalap szerűséggel, de akkor sem csinál semmit se. Ugyan úgy 0
  • b-type
    #36
    A Valkűrökkel érdemes beszélgetni, dupla balklikk a portrén.

    farferi: Majd holnap megnézem, így fogalmam sincs...sok minden lehet, első blikkre ilyenek jutnak eszembe mint hogy pl. a vámpírok után marad egy kis lilás effekt, ha abba belegyalogol egy baráti egység akkor sérül.
    ..de hogy zlong az most nem mond semmit.
  • b-type
    #37
    Megnéztem, azaz...ha belegyalogolsz akkor elég komolyat sebződsz, és azt írja ki.
    ...gondolom akkor már az is megvan hogy lépnek szintet a Valkűrök..minnél többet adományozol annál magasabb szintűek lesznek.
  • farferi
    #38
    Na vissza a borderlands 2-höz.Isterringen a nagy pókot nem tudom leverni varázslóval, amúgy már mindent letakarítottam csak arra mehetek.(vagy figyelmetlen vagyok,mert elvileg itt található a főküldi varázsló ellenfele de a felszínen nem találtam)Normális területre sebző varázslat híján, nem tudom hogy lehet megcsinálni, ha még a kis pókok nem lennének akkor talán, de hát vannak és lezárják az utat a nagy felé, mire leverem őket megint jönnek.Kb. egyharmadra levertem a nagyot de hát ez édeskevés.Vicc, hogy 15. szinten csak missilet meg lángoló nyilat tudok dobálni.
  • b-type
    #39
    én lvl 17-n mentem neki, és elsőre nem sikerült, vissza kellett menni átvariálni a sereget, és simán vertem.
    kitettem a druida és az orgyilkos sereget, és...ehh mindjárt berakok képet..van mentésem onnan.
  • b-type
    #40
    na, végül így mentem neki: