176
Warriors of the North
  • Carmageddon
    #96
    Igy kiadni egy játékot ez valami hihetetlen, nem szúrja a fejlesztőket, hogy ilyen szarul adták ki a játékukat?
  • Carmageddon
    #95
    Ilyen kibaszott szart még nem láttam megyek megyek és fogja magát azt kibasz a játékból, 8 csapda sikeres volt már azt 5-öt kellett volna csak szednem és meglett volna a 3.-as szintű, pont ott baszott ki mikor tankolni mentem a hőssel, hogy baszodjon ki a jó öreg kurva annya is bassza szájba.
  • Agamemnon
    #94
    Grat :)
  • b-type
    #93


  • b-type
    #92
    Az ugyanaz :)
    A Coach-nál és Tiny-nél is egy csata 1millába kerül, és már csak azok húznak kellően, ellenfél már nincs, a tárgyakkal való harc is karcsú. Ez két csatázási lehetőség ami jó, ezek fél szintet húznak kb.
  • Agamemnon
    #91
    Pénz az nekem annyira nem kell, de az xp-az igen :)
  • b-type
    #90
    Most éppen húzok majd, benéztem az utolsó (valszeg) csatába, de előtte még szöszölök ezzel-azzal.
    Némileg spoiler, bár sztem hasznos ha valki hasonlóan teper a szinthatárra:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    silver rapier recipe használatához kell:
    4 mágikus kristály
    4000 arany
    40 mana
    eredmény ugye egy Silver Rapier.

    Ez egy fejleszthető tárgy(!) fejlesztve Ray of Light. A tárggyal vívott csatában két Christa'gift-t nyomva kb. 50.000 arany jön össze.
    a Ray of Light szétszedve 6 darab mágikus kristályt ad.

    Ezzel biztos hogy el lehet érni a szinthatárt...maga a tárggyal vívott csata az nudli, inkább Tiny vagy a Coach a célzott XP szerzési lehetőség...ehhez kell 1milla aranyban.
    Én valszeg Tungsinn-ben szétkapom a csapatot, ott két vár van nagyon közel, felkapom a Valkyrie szettet a +10%Xp miatt, és a leadership cuccok helyett inkább XP és pénz cuccokra pakolok, aztán nekiesek a Coach-nak.
    ..persze van hogy szétszedéskor nem mágikus kristályt hanem rúnát ad a tárgy..
  • Agamemnon
    #89
    Szép statok :)
  • b-type
    #88
    lvl66:

  • Carmageddon
    #87
    Meg mért van az hogy egy zene lemegy aztán nem jön a következő utána, és teljesen elhallgat?
  • Carmageddon
    #86
    A damonportálon át vezetett az út tovább.
  • Carmageddon
    #85
    Nekem az a 3 szigetrész van ott középen azért kérdeztem, ott van az a torony.
  • Agamemnon
    #84
    Oksa, köszi, akkor nyugodtan felfedezem a még bejárható szigeteket.
  • b-type
    #83
    Én igen, benéztem egy kicsit, aztán elmentem az orkokhoz, meg az elfekhez...és utána mentem át a kapun.
    Amennyiben elsőnek mész..és végig is csinálod(!), akkor később kergetheted az orkokat, mert a 90%-k futni fog előled.
    Az orkok és elfek után meg jó a Demonis, mert a tűz miatt amúgy is marad kihívás.
  • Agamemnon
    #82
    Hülye kérdés, de Ti mikor mentetek át a dámon portálon? Először felfedeztétek az összes elérhető szigetet? Vagy sorrendiségben hogy következnek egymás után a területek?
  • Carmageddon
    #81
    Na én meg ott akadtam el, hogy ariolban a toronyba jutás esete kéne oda a kulcs, voltam minden barlangban a vár belsejébe is ahol frissült a napló, de kulcs az ajtóhoz sehol hol találom meg?, 33.-as szinten vagyok, és ki van nyírva mindenki már amit lehetett.
  • Carmageddon
    #80
    Én még csak 29-esen vagyok.
  • b-type
    #79
    lvl56-n vagyok, de most pár napig nem játszom.
    A boszi az sztem az orgazdák barlangjában van...oda érdemes lemenni, párbeszéd után van lehetőség.
    Loki-val már én is csatáztam De kb. ott hagytam abba, szal a többi kérdést nem tudom.
  • Agamemnon
    #78
    Igen, az érdekes, hogy a heroes-t nagyságrendekkel többen játszák, pedig nem egy klasszissal jobb. Én mondjuk szeretem mindkettőt.
  • farferi
    #77
    Hát a heroes se sokkal jobb, mégis többen játszák.Úgy látszik ha egy játékban gondolkodi is kell az már nem menő.
  • Agamemnon
    #76
    Szerintem igen, nagyon rétegjáték, illetve már a sokadik bőr ugyanarról a játékról...

    Amúgy a kérdésekre nem tudom a választ, még csak 25 vagyok.
  • farferi
    #75
    Kicsit kevés a hozzászólás, ennyire rétegjáték lenne a game?
    Na azért kérdezek, hátha valaki már megcsinálta?
    A törpékkel való szövetséget, hogy kell csinálni,Mert én már bejártam a szigeteket( a vikingekér, az emberekét, New Kordart, Grotlandot meg az elfekét) de nem találom ezt a king havocot akivel a kordari törpének meg kellene egyezni(már ha jól fordítottam)Az elfes szövetséget sem tudom folytatni mert a hercegnő nincs kordarban, és nem jelzi, hogy mit kellene csinálni.A térképen van még felhős rész de oda még nem tudok elmenni, meg van egy swamp nevű nagy terület, de oda meg nincs bejárat.Ja, és jeget se találok Fastlandon meg boszorkányt az i..... nevű viking szigeten(csak hogy mellékküldiről is legyen szó)
    Amúgy már 50-e vagyok ami szerintem elég magas de ha a világtérképet nézem a játékterület egyharmada még felhős vagy elérhetetlen, meddig tart még a játék?
  • Carmageddon
    #74
    Na nagy nehezen kibasztam vele a kiakadás miatt varázslattal tudtam csak megnyerni, majdnem nem lehetett végigjátszani a játékot ilyen faszság miatt, a készítők erről gondoskodhattak volna előtte.
  • Carmageddon
    #73
    Most is állandóan kidob az a kurva csinálhatnának már valamit ezzel a szarral, most a 4.-dik szigeten akad ki egy küldetésnél.
  • Carmageddon
    #72
    Az szép teljesítmény, én még csak 12 vagyok.
  • b-type
    #71
    Én spec rá kellett jöjjek lvl42-n, hogy a játék legkeményebb lénye a Skald.
    ...ha nem tudom megölni az összeset mielőtt sorra kerülne, akkor lekressel a játék
    jelenleg 271 csatát vívtam meg veszteség nélkül, de ha Skald-t látok rámegyek mindennel :)
  • Agamemnon
    #70
    Biztos belefutottál egy ritka bugba :)
  • Carmageddon
    #69
    Nálam a második szigetnél egy medvés sereget alig tudtam kinyírni, mivel állandóan kivágott a windowsba a játék, az mért volt?, azt csak más emberrel lehetett megtámadni csak.
  • Agamemnon
    #68
    Nekem is bejon, abszolut egyben van a jatek. Kar hogy alig van ra idom, szerintem meg csak lvl 9 vagyok :)
  • b-type
    #67
    Frankón kiforrott a játékmenet....maga a sok csata az csak sok csata, de a spec képességek, animációk, varázslatok, és a Valkűr része szerintem nagyon összeállt.
    A történet sem rossz, a karakterek is...az award-k, sok minden, szerettem az eddigieket is, de sztem ez a King's Bounty legsikerültebb darabja, összeállt minden.
  • ratgab
    #66
    King's bounty részekben eddig is random volt a loot sok esetben.
  • farferi
    #65
    Szopacs sajna, úgy látszik ez random mert azt levertem és nem volt rajta.Francba, menni kell dolgozni, pedig játszanék.
  • b-type
    #64
    Greenworth rögtön a kezdésnél, a Kronberg kastély mögött, a torkolatnál van egy sziget egy bazi nagy kalózhajóval, ott van egy ghost ship, és miután lebirkóztad az ellent, ott van sacrifice, doom, és fire ball..
  • b-type
    #63
    tuti más a felállás ha más a kaszt...vagy akár csak máshogy osztja le.
    Mindárt rakok képet a hajó helyéről...de sztem már jártál ott, addig is egy ami tetszett :)

  • farferi
    #62
    Hol az a hajó, légyszi, légyszi?Nyavajgok itt, közbe deadly herót vertem pár lovas áránÉn még nem tartok ott ahol te szerintem, nállam rune master, ikvizitor, lovas, pala meg knight van.Fő a páncélozottság , amíg lelövöm, varázyolom az ellent.
  • b-type
    #61
    az egyik szellemhajón találtam tűzlabdát...meg sok más jó chaos varázslatot.

    a jelenlegi összeállítás:
    (rage-re megyek, a pénz miatt: Christa's gift-t nyomok saját magamnak, ha kétszer el lövöm az kb. 12ezer arany.
    -medvenő :)
    dárda+walhalla
    -varézsló egyértelmű, 2 phantom+több egységet sebző távolsági+egyébként is erős távolsági
    -paladin egyértelmű, +egy kört tud adni, és az élesztés
    -óriás minden második körben toppant (és jelenleg jobb a leadership arány mint a sárkánynál)
    -törpe szerelő meg a droidok miatt, 2 droidot csinál+vakító bomba+közelre távolsági.
    Eddig nagyon jól variálható, a varázsló nyom egy phantom-t akár paladin (3 még egy kör nála is él), akár droid törpe (rengeteg droid), akár óriás.
    paladin ellővi a + kört valamelyik egységre, a törpe kreálja a droidokat...amik mechanikusak ugye, nem szív le a vámpír sem a szellem.
    ...sok variációs lehetőség van benne.



  • Carmageddon
    #60
    Kész a vidi belőle.
  • farferi
    #59
    Nézem én mindenhol de nuku.Már az elfekhez is benéztem, armageddont! találtam, tűzlabdát nem.Mindegy, így is megy csak gyorsabb lenne.
  • b-type
    #58
    hááát az varázslóként tényleg elég karcsú :)))
    Harcosként lvl20-ra már 2-s szintű chaos varázslatokat nyomok....mondjuk az order szintlépés az nehezebb rúnából egy harcosnak.

    lehet hogy triviális, de megvetted a tekercseket ahol csak lehetett? ..és sok esetben lehet még lépdelni az tekercsek között, ahogy a lények és varázstárgyak között is.
    A repülés csúnya cheat ennyire az elején megadva, mert pontosan azt csinálja a normális ember amit te is, felszedet vele mindent amin nem ül rajta egy q nagy sereg.
  • farferi
    #57
    Átmentem verlonba meg arlaniaba, felszedtem repülve amit lehetett, de varázslat nuku.Akkor neki állok zúzni így.