176
Warriors of the North
  • farferi
    #56
    Nem, level 2-es magic missilét meg lassítástDe komolyan, ennyi az össz amit használok, néha gyógyítás vagy fear.Mást még nem találtam.
  • b-type
    #55
    gondolom most már nem lvl1-s varázslatokat hajigálsz :)
  • Carmageddon
    #54
    Most már működik csináltam vidit majd felrakom.
  • farferi
    #53
    Hú de brutál az emberek új varázslója. 2x tud fantom egységet csinálni, ez nállam 2 paladin általában plusz a saját paladinom meg az inkvizitor, így 4 egységem tud újraéleszteni.Strong ellenfelek veszteség nélkül verhetők, mi lenne ha végre találnák egy nyavajás tűzlabda tekercset?
  • Carmageddon
    #52
    Aha értem most már vágom.
  • farferi
    #51
    Nem feleség az, csak ott van ahol a régebbi részekben a feleség volt.A valkürök a skandináv mitológia istenféleségei, harcos asszonyok akik az elesetteket a vallhallába viszik.Őket lehet felszedni a pályákon, a viking szigeteken hármat aztán még később is.
  • Carmageddon
    #50
    Van feleséged?
  • farferi
    #49
    Müködik az adomány,király.
  • Carmageddon
    #48
    Ja értem már a feleséget kell szerezni hát azom még nincsen sajna.
  • b-type
    #47
    Valkűr az a 3 (egyenlőre) bébi a hősöm felett.
    Ők segítenek alapstatisztikában, és a Rage használatával a csatákban is közvetlenül.
    De ha beszélsz velük tudnak még ezt-azt.
    Valkyrie a játékban.
  • Carmageddon
    #46
    a valkür az a 3 soros cucc?
  • b-type
    #45
    Az kár, mert hát látod az 1-s szintű Valkűr ad valami 150 leadership-t, uez Valkűr 3-s szinten már 700 leadership.
    Nagyjából jól van kitalálva, mert az első felvehető Valkűr a pénzt tolja, a második a haragot, Hilda meg a Leadership-t,..és ha nem vezetőnek van kijelölve a Valkűr akkor is ad a bónuszt, csak persze elég alapot.
    Az a lényeg hogy megvan...mondom elsőre nálam is az volt hogy éreztem sz@r a sereg, nem ezek kellenek ide.
    Mágia az nálam értelemszerűen lassan fejlődik, lvl 1-s order és chaos mágiát használhatok varázskönyvből, a többi típus csak tekercsben.
  • farferi
    #44
    Levertem nagy nehezen, ami miatt idegroham környékezett az volt, hogy 1 rúna kellett volna a káosz varázslatok 2 szintjéhez de nem volt.Szerencsére a rúna mágiát sikerült feltolni és missilékkel sebeztem pluszba annyit ,hogy győzzek.A valkires dologgal az a baj, hogy az én verzióm....szóval nem az igazi és kivág az asztalra ha adnék neki valamit.
  • Carmageddon
    #43
    Az a 4 trófea az arra kell kattintani?
  • b-type
    #42
    pénz van dögivel, szal ajánlott felvásárolni minden kacatot, és aztán odaadni a Valkűröknek, had hízzanak :)
    Az a Valkűr akit a pók barlangja előtt szedsz fel, azt fel tudtam húzni asszem lvl3-ra és úgy már ugye 700 leadership értéket ad, plusz a vörös üvegcséket is megittam mint (amit inventory-ba is lehet tenni), össz. 3 darab, az még 300 leadership érték állandóra. Valamint a -mind- fejlesztési lapon is érdemes húzni a leadership-t.
    A csapatban első balról kell ugye mert elég masszív, és át tud adni egy kört egy már lépett egységnek, a maci elég masszív, a törpe masszív és elég nagyot sebez, a viking kötelező berzerker, a melák meg ide kicsit haszontalan, de könnyen pótolható és szintén elég masszív.
    leadership-re kép:
    Jarl
    awards/grand strategian
    és a Valkűr amit ad, meg itt lehet látni normálisan hogy mennyit buktam a csatában:
  • farferi
    #41
    Jó neked, de te harcos vagy,az én seregem feleekkora lehet.Mondjuk még én is nekifutok egyszer, a távolságiak helyett macikkal kiegészülve, de a bosszantó számomra a varázslatok gyengesége.
  • b-type
    #40
    na, végül így mentem neki:

  • b-type
    #39
    én lvl 17-n mentem neki, és elsőre nem sikerült, vissza kellett menni átvariálni a sereget, és simán vertem.
    kitettem a druida és az orgyilkos sereget, és...ehh mindjárt berakok képet..van mentésem onnan.
  • farferi
    #38
    Na vissza a borderlands 2-höz.Isterringen a nagy pókot nem tudom leverni varázslóval, amúgy már mindent letakarítottam csak arra mehetek.(vagy figyelmetlen vagyok,mert elvileg itt található a főküldi varázsló ellenfele de a felszínen nem találtam)Normális területre sebző varázslat híján, nem tudom hogy lehet megcsinálni, ha még a kis pókok nem lennének akkor talán, de hát vannak és lezárják az utat a nagy felé, mire leverem őket megint jönnek.Kb. egyharmadra levertem a nagyot de hát ez édeskevés.Vicc, hogy 15. szinten csak missilet meg lángoló nyilat tudok dobálni.
  • b-type
    #37
    Megnéztem, azaz...ha belegyalogolsz akkor elég komolyat sebződsz, és azt írja ki.
    ...gondolom akkor már az is megvan hogy lépnek szintet a Valkűrök..minnél többet adományozol annál magasabb szintűek lesznek.
  • b-type
    #36
    A Valkűrökkel érdemes beszélgetni, dupla balklikk a portrén.

    farferi: Majd holnap megnézem, így fogalmam sincs...sok minden lehet, első blikkre ilyenek jutnak eszembe mint hogy pl. a vámpírok után marad egy kis lilás effekt, ha abba belegyalogol egy baráti egység akkor sérül.
    ..de hogy zlong az most nem mond semmit.
  • Carmageddon
    #35
    Hogy érted ezt a beszélgetést?, én csak egy tárgyal tudok beszélni kalap szerűséggel, de akkor sem csinál semmit se. Ugyan úgy 0
  • farferi
    #34
    Köszi.Még valami, amibe sokadszor futok bele és nem tudom mi az.Általában a csata közepén-végén lépek egy csapattal, erre kiírja hogy ZLONG sebez rajtam x-et.Most épp 20 berzerkert vesztettem így.Valami átok ez vagy mi, mert direkt nézem a csapataimat most már csata közben és ilyet nem látok rajtuk.
  • b-type
    #33
    Ments egyet, aztán nyisd meg a -hős- panelt, nem tudom hány valkűröd van, de gondolom dumáltál velük, szal ha több van, egyet jelölj ki 'senior'-nak, és adományozd neki azokat a cuccokat amiket fogadni akar.
    ..van ami jelképekre bukik, van ami övekre, kesztyűkre...stb.
    az ilyen tárgyakon jobb klikk, és adomány...lehetőleg a senior-nak.
    olcsó vacak tárgyakat érdemes, és akkor több segítséget adnak (ami spec. tulajdonságuk).
    ajánlott a mentés, mert ki kell tapasztalni hogy is működik, és persze a fejleszthető, vagy készletbe illő tárgyakat nem érdemes odaadni.
    Ennyi...lehet tuningolni őket, de semmi inventory!
  • farferi
    #32
    Aztán hogy?
    Ráhúzom a cuccost a képére és semmi.
  • b-type
    #31
    Pedig lehet. :)
  • farferi
    #30
    Nekem is első szintűek, pedig használom a képességeiket rendesen.Meg van egy olyan ha ráviszed a nyilat a képükre hogy pl:offering weapons.Próbáltam fegyvert adni neki de semmi, nem tudom mi kehet.
  • b-type
    #29
    Egyenlőre még mindig az elején vagyok, de már kikívánkozik belőlem, hogy kifejezettem jó ez a játék. Jók az új egységek, jók a spec. tulajdonságaik...nagyon minimális probléma a játékkal, hogy szvsz túl hamar megvan a repülés. De minden más nagyon összeállt....ami elvárható is, mert az alapok csiszolódhattak már jó ideje. Nincs minőségi visszalépés, ami pedig más lett az jól sikerült.
  • Carmageddon
    #28
    Én sem találtam még varázslatot, csak ami nem támadók, a valkür hogy lép szintet?, mert nem akarja adni nekem a szintet amikor használom csata közben.
  • farferi
    #27
    Jó neked, onnan én nem tudok szedni.Mondjuk nem is használom a skaldokat, inkább ütésálló nagyobb lényeket, hogy feltartsam az ellent amíg varázsolok.Erről jut eszembe, aki varázslóval játszik, talált már normális támadóvarázslatot?Mert én 13. szinten még mindig csak nyomi magic missilével meg mérgező koponyával operálok.
  • Carmageddon
    #26
    Most amit töltöttem ubitról az rendesen működik ma is teszteltem és jó most.
  • farferi
    #25
    Nem csak akkor ha a skaldod buffol a saját csapataidra?Ha igen az a játék hibája, mindenkinél ez van, javítás nem tudom mikor lesz.
  • Carmageddon
    #24
    ubiten van a játék.
  • Carmageddon
    #23
    A játék hova menti a mentéseket?, újra le kell töltenem mert kivág állandóan a windowsba.
  • Carmageddon
    #22
    Az online verzióját levették a megjelenési listáról.
  • Carmageddon
    #21
    Hogy kell ebbe a haragot fejleszteni?
  • Carmageddon
    #20
    Nincs mit, elsőre nagyon fura a játék, a csaták gyorsak nem tudom mért, az előző résznél nem volt gyors.
    A zenéket módosítsad mert nagyon gázak, most azt csinálom, még ha raktak is be új zenéket szerintem az előzőnél is rosszabb, meg csomó zenét kimásoltak az eddigi részekből.
  • Agamemnon
    #19
    Köszi a linket, otthonról megnézem majd, bár most egy hétig nem leszek, úgyhogy nagyon nem lesz időm kipróbálni :S
  • Carmageddon
    #18
    Hát igen, de egy jó oka volt az ilyen stratégiáknál, hogy írdatlan mennyiségű ellenfelet ki lehetett nyírni benne.

    http://thepiratebay.se/torrent/7761134/King_s_Bounty__Warriors_of_the_North-FLT

    ez jobb gyorsabb.
  • ratgab
    #17
    Ebből is lesz már MMO? Mi a radai rossebnek csinálnak mindenből MMO-t? Így lehet egy jó játékot szépen elqúrni... az MMO-sítással.

    Nézzétek meg hány játék lett eddig jó, ami eredetileg single volt MMO formájában? Egy sem!

    Egyetlen talán a WOW, de azt meg döntse el mindenki, hogy jó-e.